Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Def26


Def26
félisten

Az durva. :Y Remélem ez a tendencia elindul majd boxon is, végül is windows fut rajta és azon is van magyar nyelv.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#2) b.


b.
félisten

Ez nagyon jó hír, csak így tovább :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#3) Televan74 válasza Def26 (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

PC -n már abba maradt,volt egy aranykor.Utána a kiadók azt mondták bizonyos lakosságszám alatt nem lokalizálnak/magyarítanak.Érdekes a Csehek kivételek,pedig nekik is 15M alatti a lakosságuk. :D

Jó hogy a Sony bevállalja a többletköltséget a játékoknál,remélem lesz még ilyen. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) Anaren91 válasza Televan74 (#3) üzenetére


Anaren91
senior tag

Csak lehet a cseheknél 10 ből 8 ember bemegy a boltba megvenni a játékot, addig Magyarországon 10 ből 8 letölti torrentről.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#5) Televan74 válasza Anaren91 (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

Én megveszem és sokan mások is.Persze az arányokat értem és talán igazad van,sajnos nálunk van egy népi kultusza a lopásnak.A kiadók nem a megvásárolt mennyiségre korlátozták a lokalizációt.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#6) oriic válasza Televan74 (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Korábban már volt róla szó, hogy nem a lakosság nagysága alapján döntenek egy-egy lokalizációról. Vásárlási szokások a lényeg, hogy a statisztikák alapján hányan veszik meg az adott játékot.

Live-Die-Respawn

(#7) Televan74 válasza oriic (#6) üzenetére


Televan74
nagyúr

Akkor én kérek elnézést! :R

És aki nem veszi meg, az beveheti! :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) b. válasza Televan74 (#7) üzenetére


b.
félisten

PS4 en nincs lopás ha, jól tudom, hisz nincs feltörve.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#9) Televan74 válasza b. (#8) üzenetére


Televan74
nagyúr

Nálam ez lassan újabb szög lesz a PC gaming koporsójában. A hardver árak, a sok online csaló, a játékok ára és acchoz kötése.A játékok lassú vagy meg nem jelenése PC platformra.Napi 2-3 órát konzolon is el tudnék lenni,úgy érzem.Na elég a panaszkodásból. Játékra fel.

A többieknek meg jó játékot a lokalizált játékhoz. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Ez csak erősíti bennem, hogy jó döntés volt, hogy vettem egy PS-t. :R

Sic Parvis Magna

(#11) Peat76


Peat76
őstag

Előrendelve, pedig nálam ez nagy szó!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#12) tomba


tomba
tag

Soha nem értettem, hogy miért kell a SONY-nak vagy bármely nagy kiadónak a lokalizációt visszafogni, főleg akciójátékoknál. Akkora kunszt a fordítás? Ezeknél a játékoknál a teljes szövegmennyiséget itthon kb 3000 euróért lefordítja bárki. Ennyi pénzt egy gesztus is megér. Egy Divinity, Pillars of eternity esetében már magasabb összeg lenne de ha könyveket megéri lefordítani, nehogy már egy AAA játékot nem. Szerintem kevesebben vesznek könyvet, mint AAA játékot Magyarországon.
A kiadók hazai (régiós) képviseletei töketlenek, csak ezt tudom elképzelni, mást nem.

[ Szerkesztve ]

(#13) TBT


TBT
addikt

Nagyon szép gesztus a Sony részéről. Örülök a kezdeményezésnek, így is 0day lett volna a játék vétele, így pedig aztán pláne. A Detroit Become Human-t is nagyon várom. Remélhetőleg majd a Spider Man és Days Gone játékok is kapnak hazai lokalizációt, ahogy a The Last of Us Part 2 is. :C

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#14) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Remek és reméljük, hogy valóban márciusban jön a játék :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#15) mike1334 válasza b. (#8) üzenetére


mike1334
veterán

De pörög a használt piac. Lehet mindenki eredetivel játszik, de ha 2-3x is gazdát cserél a lemez, abból nem lesz több eladása a Sonynak.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#16) melega


melega
őstag

Végre egy jó hír.

(#17) Pöttön válasza mike1334 (#15) üzenetére


Pöttön
őstag

Na de még mindig jobb, mint ha le torrenteznék...

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#18) mike1334 válasza Pöttön (#17) üzenetére


mike1334
veterán

Igazából a kiadó szempontjából mindegy. Egyszer eladja, abból kap pénzt. Ha egy megveszi, aztán a következő kettő tőle veszi meg (illetve a harmadik a másodiktól), az ugyanaz, mintha egy megvenné, kettő meg letorrentezné. Max csak ha digitálisan lehetne venni, mert ugye azt nem lehet tovább adni (megjegyem, hogy itt meg a Sony vagy MS vagy bármelyik, aki jogszabályt sért), akkor nem lenne ilyen.

Ja és persze ott van az "eltitkolt" eu jelentés: "A jelentés továbbá kitér arra is, hogy például a videojátékok esetében az illegális letöltések és a streamek valójában ösztönző hatással lehetnek az eladásokra is."

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#19) Ger_man


Ger_man
senior tag

Nagyon jó hír! :C Végre felkerültünk a Sony térképére? :) Ilyen jól fogy nálunk is a PS4? :)

(#20) 30z.Samu válasza Ger_man (#19) üzenetére


30z.Samu
félisten

Itt nem igen van esélyük Vér Pistikének és barátainak (legalábbis nem tudok arról, hogy fel lenne törve a PS rendszere), így aki játszik vele, az jogtiszta úton teszi. :K És kis hazánkban is elég sokan vesznek PS-t.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#21) #63470336 válasza Pöttön (#17) üzenetére


#63470336
törölt tag

Ez nem igaz. A használt lemez piac többet árt, mint használ a kiadóknak.

Két fő halmazra kell csak bontani a vásárlókat. Az elsőbe azok mennek, akik eredeti játékot akarnak venni. A másodikba azok, akik totális kalózok. Utóbbiból nem lesz pénze a kiadónak, ez van.

Az első halmaz termeli ki a pénzt és nagyon nem mindegy a kiadónak, hogy miként történik a játék árazása.
Pistike megveszi day1 a játékot 60$-ért. Végigjátssza és továbbadja 50$-ért pár nap múlva. Az a játékos is végigtolja és eladja 45$-ért...és így tovább.
Nem telik el egy hónap és a teljesen legális használt játékok elérhetőek lesznek 30-40$-ért.

Az eredeti játékot vásároló játékosokat pedig megbontja ez. Miért venné meg 60$-ért, ha ott van ugyanaz 30-ért? Nem lehet 1 hónap után 50%-os akcióban eladni a játékokat, mert akkor még kevesebben vennék meg day1.

Tehát a használt piac komoly bevételeket vesz el a kiadóktól. Ezt tudja az MS és tudja a Sony is. Előbbi akart is tenni ellene, de a Sony akkor még úgy gondolta, hogy inkább csinálnak ebből egy marketing fogást ("a mi konzolunkon ennyi használt játékot cserélni: *átadja egyik ember a másiknak*). Meg is tették és be is jött, mert az emberek még évekkel később sem tudták biztosra, hogy az MS konzolán lehet-e használt játékokat cserélgetni.

[ Szerkesztve ]

(#22) mike1334 válasza #63470336 (#21) üzenetére


mike1334
veterán

Ja, azért adnak ki szinte minden DLC-t kizárólag digitálisan a kiadók..hiába adod el az alapjátékot..ha azokkal is akarsz játszani fizesd ki egy teljes játék árát, minden alkalommal. Valahol megértem, csak kicsit álszent dolog ez így.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#23) cyberkind válasza mike1334 (#22) üzenetére


cyberkind
félisten

PC-n ez megy amióta megjelent a Steam és szinte mindent ott kel beaktiválni, ha tudnám, hogy a rengeteg játékom konzolon nem veszne el egy igazi generációváltással ahogy most is megtörtént, engem ez abszolút nem zavarna itt se.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#24) mike1334 válasza cyberkind (#23) üzenetére


mike1334
veterán

És nézd meg, hogy mennyibe kerül egy játék steamen és mennyibe bármelyik konzol storeban. Értem én, hogy pc-n gyakorlatilag szinte minden feltörhető és ezért kell akciózni, de valahogy nem érzem igazságosnak, hogy ennyivel drágább, csak azért, mert megtehetik...persze, tudom én, ez üzlet, de pl ezért nem éreznék lelkifurdalást, ha használtan vennék játékot.

Ja és Xboxon ott a backward compatibility..igaz nem minden játéknál van sajna, de én örülök neki, előző generáció kimaradt, így nem tudtam játszani pl. a red dead redemptionnal se, de így tudok :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#25) cyberkind válasza mike1334 (#24) üzenetére


cyberkind
félisten

Steam-en minden premieres AAA játék ugyanúgy 60eu mint a konzolokon, azt már nem tudom, ki, hogy és mennyiért számolja ezt át de ha legális helyen vásárol az ember, az mindig drága a tuti szolgáltatás miatt, mondjuk erre is van kivétel a Green Man Gaming személyében, az teljesen legális de nagyon jó árakat szoktak adni minden új játéknak.

Szép és jó kezdeményezés de kevés és nagyon lassan halad, másfelől PS-re nincs ilyen. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#26) mike1334 válasza cyberkind (#25) üzenetére


mike1334
veterán

De egy év után? Vagy nagyobb akcióknál? De még a lemezes játékok is olcsóbbak mindig pcre...

Hát már van pár száz cím, és szerencsére a jobbakból válogatnak főleg, vagy csak nekem van mázlim :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#27) cyberkind válasza mike1334 (#26) üzenetére


cyberkind
félisten

Amíg a kiadó nem csökkenti az alapárat, addig igen, természetesen akciónál nem ennyi, de ez is megvan konzolokon, úgyhogy ez se különbség, itt a Gta 5, PC-re lassan 3 éve jelent meg és csak tavaly év vége fele kapta meg a ~65%-70%-os leárazást, ami nélkül még mindig 60 minden hivatalos boltban. :)

Van-van, de sokkal több játék jött ki mint amennyi van, én speciel sose értettem miért kell egy generációváltással kukázni az előzőt teljesen.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#28) #63470336 válasza mike1334 (#26) üzenetére


#63470336
törölt tag

Már rég nem igaz ez egyik oldalról sem. A játékok teljesen legális helyről vásárolva ugyanannyiba kerülnek a konzoloknál és a PC-nél is.
Ugyanúgy 60$/60 euro az indulási ár. Ugyanúgy vannak évszakos leárazások.

pl a Watch Dogs 2 most volt akcióban 20 euro PC-re, xbox-ra dec végén volt 18$.

(#29) mike1334 válasza cyberkind (#27) üzenetére


mike1334
veterán

Hát no..nekem eddig mindig az tűnt fel, hogy ha akcióznak egy játékot mondjuk egy konzolboltban, ami árul pc-s játékot is, ps4 10e, xbox one 10e, pc 6e...GTA V évek óta max 10500 forintra megy le, egyedül most karácsonykor volt, hogy 8500 körüli áron meg lehetett venni.

Hát, hogy újra megvedd Remastered Editionben, Definitive Editionben, Enhanced Editionben....:P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#30) mike1334 válasza #63470336 (#28) üzenetére


mike1334
veterán

Amiket én néztem, eddig mindig olcsóbb volt pcre pl lemezesen. Konzolvilágnál heti akcióban Shadow of War Pcre 7500, konzolra 10 999, Battlefront 9500 vs 12 500, South Park 10 999 vs 14 999...van ami ugyanannyi, de sok nem, és ritka, hogy a konzol nyerne...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#31) b. válasza mike1334 (#15) üzenetére


b.
félisten

AZ lehet, csak manapság Nintendo-n kívül nem nagyon tudok olyan gyártót-kiadót- fejlesztőt( pár azért van)( és Nintendonál sem hibátlanok ) aki nem fékész termékeket dobálna a piacra 20 K-s árért, amihez több gigányi patchet kell letöltened, meg ezernyi mikrotranzakcióval tűzdelik +darabokra szabdalt sztori játékokról ne is beszéljünk... nem minden játék éri meg manapság a first day árát,( és akkor finoman fogalmaztam) ami meg megéri, azt ( legalább is én ) nem adom el.
Persze értem mit írsz+ meg is értem, de manapság Magyarországon is egyre csökken a torrent arány és ez az olcsó áraknak köszönhető, amit az akciók jelentenek, digitális felületeken. Én úgy gondolom és látom.
Régen egy egy a kategóriás játék rekordokat döntögetett a torrent oldalakon, ma meg a futottak még kategóriában szerepelnek.
Én már nem veszek használt piacon játékokat,+ nem adom tovább.Ha véletlenül veszek is, akkor az általában bontatlan, regisztrálatlan.( gyűjtői kiadásokat szoktam nagy ritkán)

Általában megvárom amíg akciózzák valami hivatalos felületen.10 éve nem adtam el játékot,de viszont körültekintőbben vásárolok és ez a legfontosabb szerintem.
Vagy kivárok akcióra vagy pedig az olyan játékot ami nem biztos, hogy tetszik, azt megveszem digitális formában mikor már nevetsége összegekért megy.( PC-n nagyon hamar csökken az áruk, egy évre a kiadás után már bőven fél áron vagy alatt hozzá lehet jutni)
Szerencsére nyári-téli steam akciók erre remek lehetőséget biztosítanak.( pl Dishonored második része 4 K ért, vagy Doom is most ugrott be 2500 forintért).
Ezzel az egésszel azt akarom csak kimakogni, hogy PC-n szerintem a használt piacot is visszaszorította az olcsóbb bolti ár és majd ez lesz konzolon is egyszer a jövő.Jó lenne egy konzolos Steam felület egyébként...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#32) mike1334 válasza b. (#31) üzenetére


mike1334
veterán

Persze, de nézz rá a hardverapróra...a Switch játékkat szinte azonnal elviszik. De amúgy is tendencia, hogy multi játékot megveszik digitálisan, ami meg sztori központú végigtolják egy-két hét alatt és minimális bukással megy is tovább. Egy AC: Originsnek vagy egy Wolfeinsteinnek hány gazdája lehet, míg elkezd porosodni egy polcon? Már a konzolboltok is egész jó áron beszámolják a játékokat, sőt van ahol van külön ilyen akció, hogy a tőlük megvett játékot vidd vissza x napon belül és egész sok pénzt visszakapsz.

De témától független, ha jó, ha nem sokan tovább adják, a Zeldát is.

Amúgy én se veszek azonnal játékot..millió játékkal nem játszottam még, kár kapkodni, így is volt amit megbántam (Witcher 3 Goty edition 6000 forintért digitálisan, és nem azért, mert sokallom..hanem mert október óta megvan és még fel se telepítettem...mire eljutok odáig, hogy játszanék vele, fele ennyibe fog kerülni). Újévi fogadalmam, hogy csak az évi 4 nagy akció során veszek játékot (tavaszi, nyári, fekete péntek és karácsony), és egyszerre max 2 játékot és maximum 6e forintos kerettel..ez is évi 24e forint, ami több, mint sok "csak" játékra :)

Nem lesznek szerintem akkora akciók konzolon, amíg fel nem törik...addig miért? Máshonnan nem tudod megvenni, max használtan.. :(

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33) b. válasza mike1334 (#32) üzenetére


b.
félisten

zelda pont érdekes szitu, mert több Switch Zelda kelt e hivatalosan mint amennyi Switch- konzol . :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#34) chris0000


chris0000
őstag

a last of us 2őt bejelentenék nem is kéne több nekem max egy days gone még! :)

(#35) melega válasza chris0000 (#34) üzenetére


melega
őstag

Te én már azt elő is rendeltem első napos vétel.
A God of War is első napos vétel lesz.

(#36) mike1334 válasza b. (#33) üzenetére


mike1334
veterán

Biztos sokan kipróbálták, hogy tényleg olyan keserű anyaggal vonja-e be a kártyákat a Nintendo...aztán vehettek újat :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#37) chris0000 válasza melega (#35) üzenetére


chris0000
őstag

úgy értem magyar lokalizációval! ;)
ráadásul most akarok TV-t is venni...

[ Szerkesztve ]

(#38) melega válasza chris0000 (#37) üzenetére


melega
őstag

Ja értem.

(#39) b. válasza mike1334 (#36) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#40) AMD Power


AMD Power
titán

Persze PS-re. Xboxra ilyen miert nincsen????

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#41) mike1334 válasza AMD Power (#40) üzenetére


mike1334
veterán

Hát mert a God of War PS exkluzív :DDD (bocs, nem lehetett kihagyni :B )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#42) Wesder válasza mike1334 (#41) üzenetére


Wesder
félisten

Nem baj, majd kijàtszom PC-n PS Now-val, és XO controllerrel. :P

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#43) tailor74


tailor74
őstag

Egy újabb jó hír. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#44) Pöttön válasza #63470336 (#21) üzenetére


Pöttön
őstag

Nem igazán értem, szerintem elbeszélünk egymás mellett...

Én azt mondtam, hogy a használt piac még mindig jobb, mint a torrent.
És ez szerintem így is van, mivel attól hogy használtan veszed meg az alapjátékot, attól még a késöbb megjelent dlc-ket, és kiegészítő tartalmakat (ha továbbra is érdekel a játék) megveszed digitálisan a store-ból.

Ellenben aki torrentezik, az egy árva garast se fog áldozni sose az adott játékra.
Sőt a használt játékoknál a legelső tulaj meg veszi teljes áron, és majd tovább adja ahogy te is kifejtetted.
A torrentnél meg sokszor vagy a kiadó, vagy egy teszter kiszivárogtatja még megjelenés előtt, és sok millióan letöltik...

Na most akkor melyik a jobb? :)

Ráadásul, nyilván nem 1-2 ember van úgy vele, hogy megvárja, hogy le mennyen a játék ára a használt piacon, hanem előrendeli day1-be....
A store-os leárazásokról meg ne is beszéljünk, én is voltam már úgy ps4-en, hogy egy adott játékot már rongyosra játszottam lemezen, és eladtam, később meg újra beszereztem digitálisba, mert annyira tetszett...

Egy szó mint száz, a használt piacnak is megvannak a maga hátrányai (a kiadó részéről), de még mindig sokkal jobb, mint a torrent...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#45) mike1334 válasza Pöttön (#44) üzenetére


mike1334
veterán

"Sőt, a kutatás ironikus módon éppen azt állatja a játékok esetében, hogy a kalózverziók letöltése akár még elő is segítheti az adott program megvásárlását."

Letölti, kipróbálja, megtetszik és megveszi, ha más nem, a multi miatt. Ha pc-n játszanék, én is ezt csinálnám..sok játék botrányosan sz*r és nem mellesleg 60 dollárba kerül...demo meg nyílt teszt ritkán van. Aki meg nem teheti meg, hogy ennyi pénzt kiadjon játékra, az se torrenttel se torrent nélkül nem veszi meg.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#46) Persie12


Persie12
aktív tag

Nem pont ehhez, de GoW-hoz kapcsolódik. Nem értek valamit. Miért csak a harmadik részt adták ki ps4-re? Aki esetleg nem játszott az 1-2-vel az fújhatja az egészet... Ezt pl egy értelmes remasterednek tartanám.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#47) melega válasza Persie12 (#46) üzenetére


melega
őstag

Tényleg tök ételemszerű lenne ps 4-re.
A 3. részét ki tudtam játszani. Az új előrendelt.

A Gow 1,2-őt viszont nem tudom mert Xbox 360-ról váltottam ps 4-re, a másik most vettem nagyteljesítményű gépet és ps2 emulátorral nem is működik az első 2 része.

[ Szerkesztve ]

(#48) GodGamer5 válasza b. (#33) üzenetére


GodGamer5
addikt

Igen mert van aki gondol a jövőre és az egyiket ki sem bontja, hogy aranyáron továbbadja pár év múlva....

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#49) GodGamer5 válasza b. (#8) üzenetére


GodGamer5
addikt

4.05-re már feltörték. A többin meg dolgoznak... :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#50) tuki2200 válasza Pöttön (#44) üzenetére


tuki2200
senior tag

A magyar hasznalt piacnal idegesitobb, vernyomas emelobb dolgot nem tudnek mondani. Mikor felteszel valamit es napokon keresztul csak az idiotaknak valaszolgatsz akik nem tudjak ertelmezni a hirdetest, vagy napokig minden informaciot megadsz, fenykepezel pluszba stb es a vegen irjak h koszi csak akarnak ujjonnan venni es kellett info, vagy a kedvencem, hogy vigyek fel barmit pestre INGYEN, de legalabbis ingyen posta az utolso 500ft-os vacaknal is mert miaz h nem pesti az ember. Nagyon smucignak kell lenni szerintem ha valaki ennek a proceduranak kiteszi magad rendszeresen egy jatek miatt, ami 1evvel a megjelenes utan mar ugyis felaron lehet megvenni premium kiadasban..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.