Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Alexios


Alexios
veterán

Nem tűnik vészesnek:)
Viszont ezt nemértem az ajánlott résznél:D ATI Radeon 3870 or HD player

[ Szerkesztve ]

(#2) Ryuu


Ryuu
tag

A PhysX kiterjesztést az APEH modulon keresztül lehet aktiválni.
Egyébként tényleg nem ANNYIRA brutális a cucc.

(#3) zazahoho


zazahoho
őstag

ez így teljesen rendeben van :K

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#4) Ice!?


Ice!?
őstag

ennyi?:F

(#5) CptMisi


CptMisi
őstag

Nem kell hozzá extrém cucc :)
Ahelyett, hogy szórakoztak a PhysX-szel, használhattak volna Havokot... :( mindegy, nem hiszem, hogy px nélkül sok mindenről lemaradnék, vagy bedobok egy GT220at :)

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#6) akangels


akangels
tag

És tényleg nem olyan vézes:D akkor még reménykedhetek hogy 4650 en eldöcög majd :D de ha nem akkor újjítás lesz :S:D

(#7) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Hmm, azt hittem erősebb gép kell majd neki. Csak aztán legyen rendesen optimalizálva! :K

(#8) Killing


Killing
addikt

Nem is vészes. Jobb esetben a notimon is játszhatóvá lehet varázsolni. :D

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#9) h-yle válasza Killing (#8) üzenetére


h-yle
addikt

Minden game elfut notebookon, csak nem mind1 milyenen. :) Alienware-nek van SLI-s laptopja. :)

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#10) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Ez az a game amire rengeteget vártam. de cserélhetek gépet. nem baj 4850em már van :) a többi idővel összeszedem.

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#11) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ez teljesen elfogadható, várjuk az Év játéka várományosát akkor! :K

(#12) M@Db0Y


M@Db0Y
senior tag

Fullos physixhez : dedikált GeForce GTX 285 :F
És ezt tényleg ki is fogja használni vagy már megint valami vakítás megy? :D

(#13) boeing


boeing
senior tag

Csak jönne már,gépigény el fogadható. :K

[ Szerkesztve ]

(#14) Djuree


Djuree
félisten

minek kell ehhez az apeh :F kapja be az apeh :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#15) Abu85 válasza M@Db0Y (#12) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Még szerencse, hogy kikapcsolható a PhysX. :D Úgy sincs hatással a játékmenetre.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#16) Killing válasza h-yle (#9) üzenetére


Killing
addikt

Kell a SLI a halálnak. Notebookban meg főleg nem. Physix sem kell, kicsit lejjebb veszem a beálításokat és már megy is. :U
mod: Meg felteszek egy windowst mert jelenleg linuxot használok a notimon. :DD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#17) 7600 GS


7600 GS
addikt

A PhysX téma szerintem érthető. Valamikor volt linkelve egy videó itt a Gamepodon, ahogy a csávó szétlő egy táblát. Na az nagyon durván ki volt dolgozva, megkockáztatom, jobban mint a Bad Company 2-ben. Tehát a fizika nagyon a helyén van.Ebben a videóban is látható a fizika. És még egy nagyon jó dolog: ki lehet választani az autónál, hogy arcade vagy szimulátoros legyen a sérülésmodell illetve a vezethetőség. :C

(#18) D1Rect


D1Rect
félisten

Azért ne felejtsük el, hogy a min. gépigény általában 800x600-as felbontásban minden minimum alá véve 20 FPS. :U

(#19) Jhonny06 válasza D1Rect (#18) üzenetére


Jhonny06
veterán

De még az ajánlott is nagyon minimális felbontással és beállításokkal értendő. Tehát nem ultra high 1080p. Ilyen grafika mellett tuti nem lesz elég neki normális beállítások mellett egy 3870, vagy ilyen szintű VGA.

Egyébként nem nagyon láttam még olyan gépigényt, ami megfelelt volna a valóságnak, úgyhogy majd amikor kijön, megtudom, addig csak találgatás és reménykedés.

[ Szerkesztve ]

(#20) g4mer


g4mer
senior tag

A gta IV-nek is hasonló gépigénye volt, és mindeki örült, hogy nem kell gépet újítani.

Sic Parvis Magna

(#21) N3ST1C


N3ST1C
tag

Kell kell kell :D:D:D:D

(#22) Thome


Thome
addikt

Minimumon még játszhatónak tűnik, de azért max grafikán rendesen igényli a kakaót... :DDD

(#23) dunc


dunc
nagyúr

Ha ez tényleg így van akkor redkívül boldog leszek !!!
De érdekes modón a GT4 ,hogy szépen fusson ahoz ennél jóval kondisabb vas kell !!!
Én ezzel várom Athlon II am3 245,2 gb ddr2,és 5670HD vga,kiváncsi leszek,demot a népnek !!!! :D

(#24) szabod


szabod
senior tag

Na ez egy egész tűrhető kis gépigény :)

(#25) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem igazán hiszek az ilyen gépigényes híreknek, nálam valami vagy elmegy vagy nem, és mehet 100FPS-el is, ha nem jó a játék, de ez itt nem hiszem hogy előfordul ;)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) Lefty


Lefty
addikt

kicseszés ez a physx, hogy csak az nvidia tulajoknak jár a teljes gyönyör.

(#27) CptMisi válasza M@Db0Y (#12) üzenetére


CptMisi
őstag

valószínű, hogy majd egy ilyen kártyát teljesen kihasznál... :DDD biztos sok GTX 285maradt raktáron :K

baker_: ATi mellé is rakhatsz nV-t, és van Physx.... ;)

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#28) Buda76 válasza Ice!? (#4) üzenetére


Buda76
senior tag

Azért egy olyan gép amin iggényesen fut a játék még mindig többe kerül egy átlagos magyar 2 havi fizetésénél...

(#29) PaJa1


PaJa1
őstag

MI a manó ez az apex? Meg ne tartsak már egy VGAt külön arra, hogy számolja a fizikát...

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#30) D1Rect válasza Jhonny06 (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

Azért az ajánlott már szokott találkozni a valós gépigénnyel, de tényleg nem max.

(#31) h-yle válasza D1Rect (#30) üzenetére


h-yle
addikt

Meg azt se felejtsük el, hogy ez a játék ezzel a motorral fut a két konzolon is, így ha hozzászámoljuk a nagyobb felbontást és az élesebb textúrákat (már ha lesz benne) akkor nem nagyon illik HD4850/GTX260 fölé menni grafikailag, szóval 3870-en vígan el kell futnia med-max közötti beállításokkal.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#32) kortez


kortez
csendes tag

hát nekem viszonlag erös gepem van de inkább ps3-ra veszem meg

(#33) D1Rect válasza h-yle (#31) üzenetére


D1Rect
félisten

A konzol teljesen más tészta. Lehet nem is tészta.
GTA4? ;]

(#34) Sicilian


Sicilian
addikt

Nem vészes :B

nothing is true everything is permitted..

(#35) sagesz93


sagesz93
addikt

csak ennyi a max? :DD

(#36) Thome válasza D1Rect (#33) üzenetére


Thome
addikt

De a GTA4 egy optimalizálatlan fostaliga. :DDD

(#37) h-yle válasza D1Rect (#33) üzenetére


h-yle
addikt

Mint Thome is mondta nem azt a példát kéne kiragadni ami "erősíti a szabályt" :)

Mert én pl. a nőket szeretem de tudok olyat is akit bottal se piszkálnék meg. Ez az alaptételen viszont mit sem változtat. :))

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#38) Geller72 válasza sagesz93 (#35) üzenetére


Geller72
veterán

Hja, végül is biztos tele van a nép 2400-as quadokkal , meg 470-es NV karikkal..de amíg neked is E2180-ad van, addig nem írnám ki, hogy "csak ennyi a max?"..L.O.L.

[ Szerkesztve ]

(#39) efegyke


efegyke
tag

Nem tudom hogy " illik-e". Ilyet hozzászólni,de az xbox360-on tuti nem fog akadozni.És az ára alulról rugdossa egy gtx 260 árát...Nekem valahogy egyre inkább nem éri meg pc futtatni a játékokat

(#40) Thome válasza Geller72 (#38) üzenetére


Thome
addikt

Ironizált, viccnek szánta. ;)

(#41) sagesz93 válasza Geller72 (#38) üzenetére


sagesz93
addikt

:D
Thome: valahogy úgy :)

[ Szerkesztve ]

(#42) b_master válasza akangels (#6) üzenetére


b_master
tag

Azt hiszem én is kénytelen leszek újítani. Nem sokallom annyira a rendszerigényt én sem, de azért a quad proci egy kicsit durva.

(#43) Napfénysüti

Egyáltalán nem vészes, sokkal durvábbra számítottam. Még a végén én is kipróbálhatom. :D

Més que un club!

(#44) D1Rect válasza h-yle (#37) üzenetére


D1Rect
félisten

Bad Company 2

(#45) JanR


JanR
addikt

"Ajánlott - Nvidia Geforce GTX 480 + GeForce GTX 285 dedikált gyorsításra"

Nekem ez igy nagyon nincs rendben :D

(#46) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Korrektül elfut akkor egy 5850-el:)

(#47) Thome válasza D1Rect (#44) üzenetére


Thome
addikt

Csak DX11-ben öli meg a karikat (vagy még ott sem), Egy 8800gt 1080p-ben maximum grafikán elviszi, nem hogy még 720p-ben... :)

[ Szerkesztve ]

(#48) Geller72 válasza sagesz93 (#41) üzenetére


Geller72
veterán

Akkor elnézést. :R :R :R.

(#49) HSM


HSM
félisten

Mi a frászt kezd ez egy GTX285-el PhysX-re??? :Y Maghasadást számol a háttérben real-time, vagy mifene? :F

[ Szerkesztve ]

(#50) szacsee válasza HSM (#49) üzenetére


szacsee
nagyúr

A fene tudja, de ezeket az "ajánlott rendszerigény"-nek nevezett dolgokat érdemes fenntartásokkal kezelni.

Itt van pl a Crysis rendszerigénye:

CPU: Core 2 Duo/Athlon X2 or better
RAM: 1.5GB
Video Card: NVIDIA 7800 Series, ATI Radeon 1800 Series or better
VRAM: 512MB of Graphics Memory
Storage: 12GB
Sound Card: DirectX 9.0c Compatible
ODD: DVD-ROM
OS: Microsoft Windows XP or Vista
DirectX: DX9.0c or DX10

Azt pedig tudjuk hogy ez kevés a boldogsághoz és attól tartok a Maffia 2-nél is ez lesz a helyzet. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.