Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#115) Reggie0 válasza #54625216 (#107) üzenetére


Reggie0
félisten

Az csak a beruhazas, nem a fogyasztot erintik. A lenyeg, hogy az autohasznalat koltsegeiben is megjelenjen.

A kriptoban megjeleno toke lepkefing, nem alkalmas arra, hogy deflaciot gerjesszen. A kapitalizacio ne tevesszen meg, az csak egy kamu szam.

Nincs olyan tezisem, hogy mondjunk le a kozlekedesrol, foleg a crypto javara. En azt magyaraztam el a forumtarsnak, hogy miert is az autok kornyezetvedelmi eloirasaival foglalkozik az EU es nem a kriptoval. Mert van eszuk, egy drasztikus lepes, mint pl. a kripto betiltasa sem hoz annyi javulast, mint egy nagyon kis javitas az autok parameterein.

Akkor lenne te-is erveles, ha erveltem volna mellette. En csak magyarazatot adtam olyan jelensegre, amit nem ertett, tehat az ervelest eleve nem en vegzem :)

(#109) Rick4: Nyilvan nem is fog sikerulni, ha mindenki ket autoval akar jarni. Lehet tervezni varost autok kore es lehet emberek kore. Az autozasrol kell leszoktatni az embereket, nem a kapacitasokat boviteni. Hamarosan majd minden ovodas melle egy kulon onvezeto autot vennenek az emberek, hogy az hordja be az ovodaba...

(#110) vzsryl: Igazabol ezt nem a rendszerrol szol, hanem idoszakot akartam megjelolni. A lenyeg az, hogy akkor is meg tudtak oldani az eletet az emberek, pedig nem volt alattuk auto.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.