Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Polllen


Polllen
nagyúr

Vártam már egy ideje, de kár volt. :DDD

Ez a béta EA alkalmazás nagyon béta. Felraktam a BFV-t, ismeretlen hiba miatt nem tud elindulni. Repair nincs. Letöröltem a játékot, de a gamepass még mindig úgy látja telepítve van.

Ilyen állapotban minek adták ki?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#2) Chalez válasza Polllen (#1) üzenetére


Chalez
őstag

Jahh, BFV nekem sem indul...lol. Azért csak kalapálnak rajta :U

(#3) Sefneni


Sefneni
őstag

Nálam a SimCity nem szeretné a magyar nyelvet telepíteni, pedig minden más nyelvvel sikerül neki. :N Nem értem miért nem lehetett a launcher-be egy nyelvválasztót rakni. :U

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#4) Csabis


Csabis
aktív tag

Game pass for pc már elvileg nincsen ultimate lett ..

(#5) Chaser válasza Csabis (#4) üzenetére


Chaser
titán

ms szerint van
ultimate már rég van, gp+gold együtt

Az Xbox Game Pass for PC mostantól az EA Playt is tartalmazza Windows 10 rendszerre, pluszköltségek nélkül. Az EA Playjel a tagok hozzáférnek az EA-játékok gyűjteményéhez, exkluzív játékon belüli jutalmakhoz, és elsőként próbálhatnak ki egyes új játékokat.

szerk:
itt van

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#6) drotsztyuart


drotsztyuart
tag

3 honapig voltam elofizeto abbol 1 jatekot jatszottam vegig (carrion es meg is veszem steamen, a lucky's tale-el nyomattam meg neha talan azt is) es kettot probaltam ki aminel orultem hogy nem vettem meg oket mert gagyik (gow, control).
Ennyi haszna volt az egesznek, mert a felhozatal gyenge es ket honap ugy ketyegett, hogy a gepet se kapcsoltam be.
A rendszer szar mert amihez keszult magyaritas (nyilvan el lennek az angollal is de ha mar van...) a uws szarral nem mukodnek.
Szal reszemrol ez az elofizus sztori sztorno. :F

(#7) Polllen válasza Chalez (#2) üzenetére


Polllen
nagyúr

Úgy tűnik, megcsinálták.

Mondjuk elsőre a maradék 15 perc trial időm használta fel és 15 perc után ki is dobott a játék, de egy újraindítás után működik.

Retek ea play beta...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.