Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hiftu


Hiftu
senior tag

Éljen!
Tiz éves lett a játékok komplexitását a padlóra küldő termék!
Hurrá!

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#2) Herczi


Herczi
senior tag

ÁÁÁ Ninja gaiden, de jó is az, telik az idő. Boldog szülinapot!

(#3) callmeakos válasza Hiftu (#1) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

TROLL ;] ;]

Amúgy nekem is volt egy. Szép pillanatokat okozott a Forzával, SW Battlefront 2 vel (különösképp az űrcsatákkal :D ) A Serius Sammal iletve a NFS MW-al. :U :U

All→M8

(#4) kovsol válasza callmeakos (#3) üzenetére


kovsol
titán

nekem még mindig van egy xbox classik a szekrény telején :D sajnos a vinyó megdöglött benne, de amúgy minden más még jó benne.

May the Force be with you!

(#5) callmeakos válasza kovsol (#4) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

nekem is megvan még lenn vidéken a bátyámnál. De hazavágta az olvasó lézerét így nem olvassa be a disc-eket. Így már csak egy ócskavasnak számít :O ;] De amúgy jó nagy dög volt és súlya is volt rendesen. Konkrétan mikor 1x nyáron vittem át haverhoz hátitatyóban leszakadt a fél vállam hátam :D Plusz majdnem eldőltem vele mert bringával mentem :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#6) Hiftu válasza callmeakos (#3) üzenetére


Hiftu
senior tag

Jó, de egy olyan TROLL, akinek igaza van. :D

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#7) callmeakos válasza Hiftu (#6) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

a troll az troll nincs vita :D :D

All→M8

(#8) Weißturul válasza Hiftu (#1) üzenetére


Weißturul
senior tag

Troll / Sony-fanboy :U

Csakis az mond ilyet akinek nem volt boxa. Forza Motorsport, Chronicles of Riddick, Halo, Shenmue 2, Jade Empire, Knights of the Old Republic, Morrowind, Half-Life 2, Ninja Gaiden - ezek mind faék játékmenetű programok? :U

Amúgy boldog születésnapot a Benga Doboznak :C

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#9) TaS1kaaa


TaS1kaaa
aktív tag

1-2 mai játékot megnézve én úgy érzem mintha a 360 lenne 10 éves... :)

(#10) Maxentius válasza callmeakos (#3) üzenetére


Maxentius
addikt

A Most Wanted nekem is nagy klasszis volt, bár nem Xbox-on, de nagyon élveztem. :)

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#11) Weißturul válasza callmeakos (#5) üzenetére


Weißturul
senior tag

Merted volna megtenni PS3-mal... ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#12) callmeakos válasza Maxentius (#10) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

hát az mw az örök klasszikus marad. vagy 20x kivittem boxon és 30x Pc-n. Az utcsó 10 már kicsit egyhangú és unalmas volt de hát ez van :D :D

(#11) Weißturul
Viccelsz? Azt még páncélszekrényben sem :D :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#13) keIdor válasza Weißturul (#8) üzenetére


keIdor
titán

Szerintem egy elvakult PC-s inkább, nem Sony-s.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) Weißturul válasza keIdor (#13) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nézőpont kérdése, PC-k vs. konzolok, örök vita... :(

noxvill: hülye vagy? Az megmásfélszerezi a súlyát ;] :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#15) callmeakos válasza Weißturul (#14) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát akkor maximum bicaj helyett ezzel viszem Úgyse nagyon használom és csak porosodik a garázsban ;] ;]

All→M8

(#16) havast válasza callmeakos (#15) üzenetére


havast
aktív tag

Vigyázz, az a sün épp bemér! :DDD

Jó is az..de jöhetne már 1 újabb gen ebből is, meg PS-ből is..

(#17) callmeakos válasza havast (#16) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Na vazz ezen most besírtam :D :D :D
De amúgy nem mentem többel mint 120 ;] ;]

All→M8

(#18) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Boldog Szülinapooot!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) Gameghost


Gameghost
csendes tag

Nekem még megvan,és mukszik még mindig:)))))

Battlefield P4F 4ever

(#20) kenwood3


kenwood3
őstag

Az asszonyéknál még mindig van 1 ilyen, működőképesen :K
Boldog szülinapot neki :R

Mi az az ekezet dragasag??

(#21) Sirandrish válasza Gameghost (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

De gondolom nem 10 éve vetted :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#22) kovsol válasza Sirandrish (#21) üzenetére


kovsol
titán

nekem ami van az még 1.0 verziós legelső kiadás, fránya vinyó behalt egy éve kb, hogy egy másik vinyóval menjen ahhoz meg chipeltetni kellene, vagy softmode, de nincs meg az eeprom és nincs hozzá cuccom amivel ki tudom olvasni, boltokban meg már nem igazán foglalkoznak régi boxxal :( pedig van rá pár játékom amivel még mindig szívesen játszanék :(((

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#23) Sirandrish válasza kovsol (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van rá Shenmue 2 is...szóval király kis masina az :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) Weißturul válasza Sirandrish (#23) üzenetére


Weißturul
senior tag

Szerintem az DC-n az igazi, laikusként :) Amúgy, ha már SEGA-örökség: Jet Set Radio Future, Panzer Dragoon Oorta :)

kovsol: részvétem :( amúgy a Konzolokszervize asszem még foglalkozik classicokkal.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#25) Youri válasza Hiftu (#1) üzenetére


Youri
veterán

+1

RTX ON

(#26) Sirandrish válasza Weißturul (#24) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem Xbox-on is legalább olyan jó..szóval... :U

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#27) dabadab válasza kovsol (#22) üzenetére


dabadab
titán

Softmod nem jatszik, mert ahhoz az kell, hogy bebootoljon HDD-rol, azt meg mod nelkul csak es kizarolag a sajat HDD-jevel hajlando megcsinalni. Bebuktad, marad a chip vagy az, hogy veszel egy masikat :( Pedig a softmod tenyleg semmibol sem tart es utana HDD-rol is lehet jatszani a jatekokat, ami sokat dob a felhasznaloi elmenyen, sot, fel lehet tenni XBMC-t, ami hihetetlen nagy kiralysag zenere meg SD filmekre - olyannyira, hogy annak idejen csak es kifejezetten XBMC miatt vettem ket (hasznalt) Xboxot.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#28) Weißturul válasza Sirandrish (#26) üzenetére


Weißturul
senior tag

Azt egy szóval sem mondtam, hogy ott nem olyan jó. Arra céloztam, hogy Dreamcasten fílingesebb vele játszani (szerintem), mert ugye eredetileg arra készült és igencsak a legszebb játék a mohikánra.

Báz, kell egy Xbox is meg DC is :DDD

[ Szerkesztve ]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#29) Sirandrish válasza Weißturul (#28) üzenetére


Sirandrish
legenda

De azért este ne játsszál a "mohikánnal" mert felkelnek a szüleid a "kávédarálóra" :DDD

No offense...imádom a DC-t :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30) Weißturul válasza Sirandrish (#29) üzenetére


Weißturul
senior tag

Ha Zephyr alaplapos hűtésmoddolt zikszbokszot nem hallották meg akkor a "kávédarálást" se fogják :) Más kérdés, hogy nem kellett volna pamutpulcsit raknom a gépre míg a TV-alatti szekrénybe volt bezárva és úgy Oblivionoznom, akkor talán nem lett volna 3LED-es ;] :DDD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#31) Sirandrish válasza Weißturul (#30) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én DC-t takartam le éjszaka mikor a Grandia II-t toltam :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#32) Weißturul válasza Sirandrish (#31) üzenetére


Weißturul
senior tag

És 3LED-es lett? ;] :DDD
Ha veszek egyet lehet megbontom, hogy megnézzem mi van belül :)

Apropó bontás: a fehér házat a boxról hogyan lehet házilag épségben lehámozni?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#33) Sirandrish válasza Weißturul (#32) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát épp 3LEDes nem lett de kíváncsi lettem volna a belső hőfokra :D
Amúgy jutyúbon szerintem 25000 videót találsz barkácsolásról..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#34) Weißturul válasza Sirandrish (#33) üzenetére


Weißturul
senior tag

lexarom, élőben kell látni ;] és a majdani xbox classicot is meg fogom bontani meg a 360-at is :K utóbbit lehet megpimpelem profibb bordákkal és a ramok is kapni fognak valamit :D

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#35) Sirandrish válasza Weißturul (#34) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az addig oké de ha csak úgy keményen nekiálsz egy csavarhúzóval akkor lehet több kárt okozol mint hasznot..szóval szerintem azért nézz meg 1-2 vidit :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#36) Weißturul válasza Sirandrish (#35) üzenetére


Weißturul
senior tag

Csavarhúzó :F Flexre gondoltam... ;]
De vidiket e szempontból mindig megnézek, azóta tudok PS3-at pucolni, haverok mindig hívnak :DDD

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#37) Sirandrish válasza Weißturul (#36) üzenetére


Sirandrish
legenda

esetleg plazmavágó? hm? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#38) kovsol válasza dabadab (#27) üzenetére


kovsol
titán

ki kellett volna chipeltetni még régen amikor minden sarkon foglalkoztak ilyennel :( gondolva az ilyen meghibásodásokra, na mind1 marad az xbox360, a régi játékok meg megmaradnak szép emléknek, sajnos a jó öreg super nintendom is behalt, a tápja meghibásodott és elvitte magával a gépet, de úgy, hogy meg is olvadt tőle a műanyag :W

May the Force be with you!

(#40) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Boldogat! :C

(#41) Plasticbomb válasza dabadab (#27) üzenetére


Plasticbomb
addikt

30ért vettem anno, softmoddos e*** akármi futott rajta... 2 napot olvastam meg paráztam, hogy átírjam a softmodot hogy xbmc induljon alap dashboardként... Aztán megcsináltam az egészet egy 40GB hihetetlen halk maxtzor wincsire... Hozzáadtam rss hírforrásokat, netrádiókat stb.. de szerettem. Csak el kellett adnom anyagi okokból.. sajna azóta már az is eladta, aki megvette attól, akinek eladtam... :(

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#42) kapeti07


kapeti07
senior tag

A régi konzolok között ez volt a "leg-next-gen-ebb" :)

Happy Bday :C

Xbox: kapeti

(#43) Weißturul válasza Plasticbomb (#41) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nálunk egy ideig egy Xbox volt a PC :) Evox menüs volt, de vmi linux is felférkőzött rá, billentyűzettel meg minden :) Ha emlékeim nem csalnak :F

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#44) Mr.Csizmás válasza Hiftu (#1) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a grafikai fejlődés megakasztója fordulatot lehagytad :P :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#45) Weißturul válasza Mr.Csizmás (#44) üzenetére


Weißturul
senior tag

Nem értem minek hozza fel ezt minden PC-s... összehasonlítottál már egy multiplatform címet max grafon PC-n és Xboxon? Ég és föld a különbség.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#46) Mr.Csizmás válasza Weißturul (#45) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az okés, de nézd meg gamepodon hány játéknál írják azt, hogy "konzolport" grafika, vagy irányítás, rosszabb esetben mindkettő. :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47) Weißturul válasza Mr.Csizmás (#46) üzenetére


Weißturul
senior tag

Szerintem meg a fejlesztők hibája, hogy nem programozzák rendesen a dolgokat: a PS3 és a 360 is elbírja a Cryengine 3-at szal a grafikára nem lehet panasz. nem a konzolok fogják vissza a fejlődést, hanem a lusta programozók. a szemetek nem akarnak a jövedelmező konzolokról rendes portot csinálni a wareztanyára - már bocs, de ez az igazság. Akinek nem inge nem veszi magára.

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#49) WhiteWalker válasza Weißturul (#47) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ennél azért kicsit összetettebb lehet a háttere...a fejlesztők csak a megbízást kapják...a többit meg az öltönyös emberkék intézik ;] , nem lustaság csak egyszerűbb fix hardverre programot készíteni mint pc-re. Ez lesz a jövőben is...meg lehet nézni a pc-s eladásokat,a béka segge alatt van..adtak ki halo-t és gow-t is...elég bukó volt a történet...az exluziv címeken kívűl az a kb 2-3 (wow,starcraft,diablo),gyakorlatilag az összes többi portolt fos..a pc játékplatform haldoklik,tessék már felfogni! :U

(#50) Weißturul válasza WhiteWalker (#49) üzenetére


Weißturul
senior tag

Én elfogadom és a warez se sokat segít rajta :(
és még sokan a konzolok halálát rebesgetik...

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.