Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Syl


Syl
nagyúr

Én ilyet vettem a télen (akkor egy húszassal olcsóbb volt): [link] 186 cm a magasságom és közel járok a szék teherbírásához :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2) Somatom válasza Syl (#1) üzenetére


Somatom
veterán

Ez hogy működik gameréknél? Úgy gondolom, hogy ha mondjuk egy rallye játékkal nyomnám, akkor vennék egy recarot. Ha kamionossal, akkor bontóban egy kamion ülést. Tank szimulátorhoz meg vmi padot (amikben ültem, azokban kb. ez volt a kényelmi szint). Mi az, hogy gamer szék? Pl. amit linkeltél, az hogyan prezentálná egy repcsi játékban a fejjel lefelé repülést?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#3) Syl válasza Somatom (#2) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem tudom, nem szoktam játszani. Nekem a teherbírás és a háttámla magassága volt a lényeg. Meg persze az ára.
Hogy mitől gémer? Ki tudja. Talán mert a gyártója ráírta :B

szerk.
Ja, nincs benne RGB, úgyhogy nem is igazi gémer

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#4) Somatom válasza Syl (#3) üzenetére


Somatom
veterán

Én a kamion szimulátoron buktam ki. Tudod mi a legjobb a kamion ülésben? Amikor kiszállok belőle, becsukom az ajtót és haza megyek. Emberek meg külön széket vesznek azért, hogy otthon kamionban érezhessék magukat. :F
Beteg ez a világ.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#5) #81556480 válasza Somatom (#4) üzenetére


#81556480
törölt tag

Nem a világ beteg hanem Te, hogy odapofátlankodsz mindenhová a hülyeségeiddel.

(#6) razorbenke92 válasza Somatom (#4) üzenetére

Én sok dologgal vagyok úgy, hogy imádom-szeretem mint hobbit, de nem választottam szakmámnak, mert ha 5/8 azt kéne csinálnom, ráadásul nem úgy ahogy nekem tetszik, hanem ahogy ki van adva, gyorsan megutálnám.

A témára:

Kevés olyan átlagos kockaéletet érintő kérdést láttam, aminek ne lenne topicja. Érdemes itt is feltenni: [link]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#7) Somatom válasza #81556480 (#5) üzenetére


Somatom
veterán

Mi volt veled mostanában? Kómában voltál? Úgy rémlik, hogy régebben sűrűbben kóstolgattál. Nem is tudtam, hogy mi hiányzott. :P

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#8) D1Rect válasza Somatom (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

A futár is nagyon örül amikor műszak végén leszáll a motorról, te meg szabadidődben is azok kuporosz.
Há nooormális vagy Margit? :)

(#9) Somatom válasza D1Rect (#8) üzenetére


Somatom
veterán

Az teljesen más. Voltam motoros futár is és mellette is motoroztam. De, az live élmény. Eszembe nem jutott volna ráülni egy motoros futár szimulátorra, hogy számítógépen küldeményeket kézbesítsek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#10) D1Rect válasza Somatom (#9) üzenetére


D1Rect
félisten

De az azért megvan, hogy azért van ennyiféle számítógépes játék, mert más emberek mást tartanak szórakoztatónak?

(#11) Somatom válasza D1Rect (#10) üzenetére


Somatom
veterán

Pont ezért kérdeztem, hogy vajon mit tud egy gamer szék egy bármilyen más székhez képest, amiken emberek sok sok órát töltenek a gép előtt. Mitől gamer szék egy gamer szék? Pl. egy autóban, tankban, kamionban normál esetben nem fordul fejre az ember, míg egy repülőgép esetében ez valós lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) #90088192 válasza Somatom (#11) üzenetére


#90088192
törölt tag

Én nem értem a problémád, bármely szék amibe beleülsz és játszol valamivel míg a székben ülsz, az gémer szék.(Maszturbálás is beleszámít). ;]

Vagyis egy tetszőleges széket keresünk amibe bele lehet ülni az adott paraméterekkel rendelkező embernek. :K

Például ez itt

Különben nagyon jó barátom, egy székes egyházban lakik, hiszen a haza tele van székekkel, mert azokat javítja. :P

(#13) UnA válasza Somatom (#11) üzenetére


UnA
Korrektor

Nekem is van GémerSzék (tm) nevű bútordarabom itthon, de csak azért, mert nagyon jó irodabútor :)

(#14) Somatom válasza #90088192 (#12) üzenetére


Somatom
veterán

Szóval, akkor a gamer szék olyasmi, mint a csapszék? Tulképp bármilyen szék lehet, amire egy csap közelében leülsz, de valahogy mégse? :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15) Apollyon válasza Somatom (#11) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A gamerek egyhuzamban több órát (akár tíz órákat is) ülnek a székben, így kényelmesnek kell lennie, mint egy irodai széknek, meg dizájnosnak, hogy passzoljon is a trendnek. Így egyszerűbb elnevezni gamer széknek, pláne, mivel ők a célközönség (és egyben a streamerek, nagy pénz van bennük, tessék felnézni twitchre). Annyira ez nem misztikum.
<nincs gamer székem>

gamer asztal is van btw, teleszkópos, állítható magassággal, így akár állni is lehet előtte, ha már nem jó a sok ülés.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#16) Somatom válasza Apollyon (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Azt gondoltam, hogy az a gamer szék, amit az adott játékhoz találtak ki. Valamikor a 2000 -es évek elején, az egyik játékteremben ültem olyan repülőgépes játékban, amiben a teljes belső rész 360 fokban tudott forogni, ahogy a botkormánnyal irányítottam a "repülőt". Szóval, ha fejjel lefelé kerültem a légiharcban, akkor valóban fejjel lefelé voltam az ülésben. Azért úgy egy kicsi más a szitu. Sajnos, a G erőket az sem tudta szimulálni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) Narxis válasza Apollyon (#15) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ezek a gamer székek a sz.r minőségű de dizájnos székek gyűjtőneve. Jobb helyeken 24 órás székeknek vagy leánykori nevén diszpécser székeknek nevezik ezeket mert ott is az a cél, hogy a lehető legtovább tudjon ülni benne kényelmesen az ember.

Thanos was right.

(#18) Syl válasza Apollyon (#15) üzenetére


Syl
nagyúr

Ma már minden IS kapható gémer jelzővel (pl. gamer ssd), nem tudom miért a széken akadnak ki egyesek.
Egyébként nekem is ilyen állítható magasságú asztalom van (HermanMiller), de nem gémer :B Piszok jó dolog, amikor munka közben elüli az ember a sejhaját.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19) Mr X


Mr X
veterán

Én ilyet vettem két éve, kényelmes. A masszázs funkciót mondjuk nem használom.

(#20) Narxis


Narxis
nagyúr

Én ilyet szeretnék [link]

Thanos was right.

(#21) #90088192 válasza Apollyon (#15) üzenetére


#90088192
törölt tag

Ha egy lány egyhuzamban 10 órát ül az ölemben, és nagyon élvezi a játékot, sőt jól teljesít benne, akkor én egy Gamer szék vagyok?

(#22) UnA válasza Narxis (#20) üzenetére


UnA
Korrektor

Nem rosszak a paraméterek, de tényleg szükséges a 160 kilós teherbírás? :)

(#23) Narxis válasza UnA (#22) üzenetére


Narxis
nagyúr

Gondolni kell minden eshetőségre, egyébként az azt is jelenti, hogy nagyon masszív tehát nem fog darabjaira esni sok év után sem, hamarabb kopik szét rajta a szövet. :)

Thanos was right.

(#24) Somatom válasza #90088192 (#21) üzenetére


Somatom
veterán

Nem gamer szék vagy, hanem elaludtál és csodákról álmodsz. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#25) Luck Dragon

Kár , hogy nem találták még fel a gamer kanapét . :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#26) Syl válasza Luck Dragon (#25) üzenetére


Syl
nagyúr

Biztos? :D

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#27) Luck Dragon válasza Syl (#26) üzenetére

Ez inkább már gamer ágy. :DDD :R

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) Lukker99


Lukker99
újonc

Köszönöm, mindenkinek a segítséget.
Google-t ismerem köszi, az ülésmagasság több webáruháznál is 80 cm-ig ment nekem 96.
Megtaláltam az egyik legnagyobbat.
Ő lett: https://diablochairs.hu/3666-diablo-x-one-20-gamer-szek-king-size-fekete-piros
Szerencsére az én 203 cm-emmel kényelmes és pont ott van minden ahol kell lennie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.