Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) KISDUCK válasza Hieronymus (#3) üzenetére


KISDUCK
addikt

"fokozza a kreativitást" - jó poén, comedy clubbon aratna :DD

Még amikor lézervágón dolgoztam és az új meló próbagyártása ment fóliás saválló lemezből és az alkatrész méretre akkora volt mint egy pezadagoló, de a vágógáz 25cm sugárban feltépte a fóliát a lemezről meggátolva a gyárthatóságot és közöltem a problémát a programozó kíséretében a managerrel aki erre annyit mondott hogy "nem érdekel old meg" én meg ott vagyok egy megoldhatatlan problémával mert szar minőségű alapanyagot rendeltek meg és abba is maradt a munka ezen probléma miatt, szóval ja tényleg fokozza a kreativitást. Meg amikor ünnepnap (3 nap volt egyben) be akartak rángatni dolgozni én meg mondtam hogy figyú, nem tudok bejönni mert ünnepi menetrend van és nincs buszom, erre a műszakvezető: "nem érdekel old meg" és erre én: "nincs kocsim, nincs jogsim, meg van oldva". Valóban az esetek felére tényleg megoldás ez a "nem érdekel old meg".

Luck Dragon, hát eddigi tapasztalataim alapján inkább a sóherségből adódott minden probléma. Előző helyen havonta csak egyszer rendeltek alkatrészt mert 30 euró a szállítási költség, állt is egy gép ez miatt 14 műszakot mert a hónapba már rendeltek. Mostaninál meg amikor telepítették a köszörűgépeket emulziós hűtőrendszerrel kérték olaj helyett, hát a víz megevett mindent amit meglehet, volt belőle bőven gépállás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.