Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) futo001


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Nekem jo a kiallitott ha nincs bontatlan, de nem a bontatlan araert. Soha nem is volt ilyen, hogy ne kaptam volna kedvezmenyt automatikusan ilyen esetben. Nemreg egy paraelszivot vettem, utolso darab a kiallitott volt viszont nekem mindenkeppen az a tipus kellett, 270Eur helyett 170-et kertek. Teljesen korrekt.

(kivetel par erzekeny termek, pl tukorreflexes fenykepezo. Ott oriasi kedvezmenyt kene adni, hogy megvegyem a kiallitottat)

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

(#2) szipipeti


szipipeti
csendes tag

Háááát...
Terméktől függ...
Egy barkácdgép, TV háztartási nagygép... tlán rendben van..
De hajszárító, elektromos fogkefe, konyhai és fűrdőszobai eszközök, nos, nem szeretném a csomagolatlant...
Ezeket még kedvezménnyel sem.. (pláne ebben a covidos nyavajában ugye...)
A másik, hogy egy 10% körüli kedvezményt illene adni..

(#3) kemotox


kemotox
addikt

Amíg teljesen megszokott dolog, hogy az emberek pl lezabálják a tökmagot a pogiról meg hasonlók, addig nekem sem kéne a ki tudja kik fogdosták össze, meg mit csináltak vele kiállított termék :/

(#4) Krugszvele


Krugszvele
aktív tag

Mindent online vásárolok, kivéve a kenyeret, meg a napi fogyasztási cikkeket.

(#5) Silεncε


Silεncε
őstag

Kiállított darabot sose, főleg így COVID időkben nem

(#6) Luck Dragon válasza Silεncε (#5) üzenetére

Covidtól eltekintve , elvből vagy más oka is van?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Teljesen egyértelmű.
A csomagolás megbontása már értékcsökkentő tényező.
A kiállítási darab értéke még alacsonyabb. Ki tudja hányan kínozták meg azt a készüléket.

Eddig is vásároltam kiállítási darabot, ezután is fogok, ha a kedvezmény mértéke kompenzálja a termék értékcsökkenését.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#8) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Meg a kiallitott termek ugyebar megy is folyamatosan. Mondjuk egy telefon eseteben azert noveli a kijelzo beeges kockazatat stb. Es hiaba ott a garancia, egy javitott termek siman lehet rosszabb minoseg, meg ido kieeses is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#9) bob011


bob011
tag

Plusz, ha el akarom adni akkor is előny a csomagolás megléte.

(#10) Silεncε válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


Silεncε
őstag

Elvből. Fene tudja, hogy kínozták már meg (láttam már, hogy egyesek hogy viselkednek pl a kiállított laptopokkal vagy telefonokkal), arról nem beszélve, ha mondjuk demo módban megy folyamatosan az eszköz.

(#11) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Én meg pont azon csodálkozom, hogy bárki új áron akarná megvenni azt a terméket, amit ki tudja hány embernek kibontottak, végigfogdosták, stb. Ha az új árat fizetem ki, akkor bontatlan terméket várok. Ezért utálom az összes ilyen műszaki áruházláncot és általában nem is veszek náluk semmit. Azt már meg se említem, hogy a kibontogatott termékekért cserébe még egy szerény 10%-ot rádobnak a termékekre egy webshophoz képest, mert ugye fizetni kell az alkalmazottakat, meg a bérleti díjat. Totál megéri.

(#12) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Termék, és kedvezményfüggő!

Pl. nyomtatót, ilyesmit bármikor. Azt csak kiteszik a polcra, beüzemelés nélkül.

Laptopot, telefont maximum kiárusításban, ha nagyon megéri, számolva azzal, hogy egy garis akksicserével indul a sztori.

Kisgépet, amivel ételt készítek - soha. Ahogy agyonjáratott tv-t sem.

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#13) Luck Dragon válasza Earl_Muttley (#12) üzenetére

És mi újság kis & nagy háztartási gépekkel ? Mondjuk legyen mosógép ?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#14) D1Rect


D1Rect
félisten

Általában a kiállított darab már nem olyan mintha tényleg bontatlan lenne.

Hoztam már el kiállított darabot éjjeliszekrényből, de csak mert tényleg hibátlan volt és nem nekem kellett összerakni.
Hangszóró kábelt tuti nem vennék ha kiállított darab volt, lehet rossz irányba járatták be.

[ Szerkesztve ]

(#15) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Mondjuk miota el lehet allni a termektol talan rosszabb a helyzet..

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#16) #90088192


#90088192
törölt tag

Tök mindegy, a kiállított darab, legalább átment egy igen erős MEO teszten. Ha azt kibírta, akkor valószínűleg kisebb a későbbi meghibásodás esélye.

A boltban, kaját direkt úgy veszünk, hogy ha van akkor sérült csomagolással/ronda gyümölcs/Stb, persze ha nem romlott meg emiatt. Tudom, hogy más nem venné meg és csak kidobjak a jó kaját.

Árcsökkentést egyik esetben sem várok el.

Alkudjon a piacon, az akinek ez az élete, nekem van jobb dolgom, mint az időmet pazarolni.

(#17) D1Rect válasza #90088192 (#16) üzenetére


D1Rect
félisten

1 hónap alatt a kiállított bútort úgy leamortizálják a vásárlók, hogy nem kedvezménnyel, de ingyen se kéne.

(#18) #90088192 válasza D1Rect (#17) üzenetére


#90088192
törölt tag

Itt azért hozzá tenném, vannak országok ahol nem ez a jellemző tendencia. :R

(#19) D1Rect válasza #90088192 (#18) üzenetére


D1Rect
félisten

Magyarul írt, magyar fórumon általában a Magyarországon szerzett tapasztalatok a relevánsak.

(#20) szabonagyur válasza #90088192 (#16) üzenetére


szabonagyur
félisten

Banánt én is így veszek, mindig megveszem az otthagyott 1-2 db-kat :D

De a kiállított cuccok sajna eléggé le vannak amortizálva sok esetben. Pl. ebookot akartunk venni nyáron másikat, csak kiállított darab volt. A gombokat benyomni alig lehetett annyira szét volt játsztva, de az eladó kiemelte, hogy az is eladó. És nem nem igaz, hogy akkor a típust nem éri megvenni sem mivel ez vár rá otthoni használat során is... otthon valószínűleg nem napi 12 órában lesz nyomkodva mint a legtöbb kiállított cucc.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#21) #90088192 válasza szabonagyur (#20) üzenetére


#90088192
törölt tag

Sajnos ezek nem az eladót minősítik, hanem a vevőket, hogy így nem vigyáznak máséra.

Direct: azt kérdezte, mi az amit személyesen csinálok. Ezért is írtam mellesleg.
Nekem ez a tapasztalatom, ha tőlem vettél volna matracot akkor gyak. újat kaptál volna, mert nem vettem le a műanyag fóliát róla, és asszonnyal együtt vagyunk 120 kiló. :DDD Akár kiállítás darabnak is hívhatjuk.

(#22) szabonagyur válasza #90088192 (#21) üzenetére


szabonagyur
félisten

Részben a vevőt, részben az eladót.

Azért ha van egy termék amit végignyomkod több ezer ember hónapokon át rendszeresen nem meglepő, hogy nincs olyan állapotban mint egy új.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#23) #90088192 válasza szabonagyur (#22) üzenetére


#90088192
törölt tag

Kifenyesedik a gomb, az hogy koszos lesz és ragad, na az ami igen kemény, de a koszt el lehet távolítani, ergo a fenyesedest leszámítva mi más? Karcok? (Persze lehet akkumulátor/Bill mech/képernyő/HDD/SSD használatot számolni, de SZVSZ az hibahatáron belülre kell, hogy kijöjjön a kiállítás ideje miatt)

Eleve tokban kellene, hogy legyen ha telefon, ha laptop akkor sokan csinálják, hogy folpackba tekeri, a kenyér pirito meg igen csak meleg tud lenni a bacik és egyebek számára. Az új eszközt is el kell takarítani használat előtt SZVSZ.

Mint mindig, mindenkinek van preferenciája, amit meg is értek, csak érdekel mi miért.

(#24) CHAOS AD 76


CHAOS AD 76
csendes tag

Tavaly decemberben vettünk kombitűzhelyet, kiállított darabot. Kedvezmény nélkül. Beszereléskor derült ki, hogy a szikragyújtás offos, a négy égőből egy nem működik.
Garanciában cserélték, ingyen kihozták/beüzemelték az újat, így happy end lett, de kiállított gépet szerintem semmiképp nem szabad megvenni. Tekerik, nyomkodják,le/kivesznek belőle ezt-azt (láttam olyan tűzhelyet, amiről hiányzott a gázégő koronája)

(#25) Z_A_P válasza kemotox (#3) üzenetére


Z_A_P
addikt

az emberek pl lezabálják a tökmagot a pogiról meg hasonlók

Ez ugye csak vicc? :Y

OK

(#26) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Vettünk egy gamer laptopot az egyik kolléganőm gyerekének a "hülye azért nem vagyok boltban". Csak a kiállítási darab volt (utolsó). 370.000 HUF volt az ára. Mondtam, hogy elvisszük, de ahhoz megfelelő árengedményt biztosítsanak. A fószer odahívta a vezetőt. Elmondtam, hogy mit szeretnénk és mondta, hogy rendben van mindjárt jön. Visszajött és az ár 330-ra változott. El is hoztuk.

A kiállítási darabból engedjenek szvsz, vagy nem veszem meg. Nincs ezzel semmi baj.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#27) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én több kiállított cuccot is vettem. Mosógép, mosogatógép, szárító,kávéfőző. Ilyen esetben minimum 10%-ot kiharcolok az árból. Eddig nem volt semmilyen gondom. Az igaz, hogy ezeket a boltban nem is használták, szóval olyan volt, mint az új. Pl. Oled tévét biztosan nem vennék így.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#28) szabonagyur válasza Z_A_P (#25) üzenetére


szabonagyur
félisten

Dehogy vicc.

Valamelyik áruház ki is rakta, hogy a magot ne zabálják le az emberek.

De pl. Tescoban a sajtos stangliról rendszeresen szedik le az emberek a nagy darab sajtot (ami annak ellenére mennyire gagyi sajt akkor melegen finom), vagy gyűjtik össze a kosár aljáról a letört sajtot.

#24CHAOS AD
Na ez meg a másik... sajnos tudok ilyenről is... volt egyik MM-ben, hogy billentyűt vettek ki a kiállított darabból mert otthon eltörte a sajátját.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#29) kemotox válasza szabonagyur (#28) üzenetére


kemotox
addikt

Fú volt erről egy tök jó fotóm.. valamelyik media marktban lőttem talán. 5-6 billentyűzeten volt kb 20 gomb összesen :C :C :C :C magyarisztán

[ Szerkesztve ]

(#30) szabonagyur válasza kemotox (#29) üzenetére


szabonagyur
félisten

Bar elado is megteszi. Fater vett par eve hajvagot, de elso heten eltort a muanyag fej. Bement, hogy venne egy masikat vagy valami, elado kivette egy dobozbol majd mondta, hogy lejelenti hianyos dobozra es igy mindenki jol jart. :U

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#31) joey04


joey04
titán

Ha nincs árendemény, akkor nem kell a kiállított. Ha van értelmezhető engedmény, akkor jöhet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#32) Ghoosty válasza szabonagyur (#28) üzenetére


Ghoosty
őstag

" vagy gyűjtik össze a kosár aljáról a letört sajtot."

Az teljesen egyértelmű, hogy nem kéne leszedni a meg nem vásárolt termékről a sajtot/magot, de ezzel mi a probléma? Ez a nap végén a kukába fog kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#33) szabonagyur válasza Ghoosty (#32) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mert a sajtot úgy gyűjti, hogy közben feltúrja az egészet, és undorító ahogy végig fogdosnak mindent (az más kérdés ha elfogy a gyűjteni való akkor letöri a kifliről).

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#34) Ghoosty válasza szabonagyur (#33) üzenetére


Ghoosty
őstag

Tehát akkor nem a sajtgyűjtés a gond, hanem, hogy összefogdossa a terméket. Sajtgyűjtögetőket már láttam, de áttúrós fajtát még nem. (Persze attól még lehetnek ilyenek is.)

[ Szerkesztve ]

(#35) szabonagyur válasza Ghoosty (#34) üzenetére


szabonagyur
félisten

A magot meg konkrétan leszedik a kifliről. De ugyanez amikor több vénasszonyt is látok, hogy végigfogdossa a kakaós csigát, majd a kezéről lenyalja a kakaót és fogdos tovább mindent.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#36) Ghoosty válasza szabonagyur (#35) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nálunk a cégnél a büfében a büfés eszegette le a tökmagot a tökmagos pogácsáról. Ez sem új dolog, csak a boltokba, ahova járok, ott még nem volt olyan, hogy ne lássam a kosár alját, így onnan bárki kedvére szedegethet magot, sajtot, morzsát stb. igény szerint. De ezek szerint másfel jobban megpakolják ezeket.

(#37) Z_A_P válasza szabonagyur (#28) üzenetére


Z_A_P
addikt

Atyaeg :Y
Ez melyik tesco/varos/kornyek? :(((
Eletemben nem hallottam ilyenrol (plane nem lattam)

OK

(#38) Hieronymus válasza #90088192 (#21) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"Sajnos ezek nem az eladót minősítik, hanem a vevőket, hogy így nem vigyáznak máséra."

Nem azért rakja ki az eladó, hogy mindenki, legalább is a vásárlási szándékkal rendelkezők kipróbálhassák?

Egy tévé esetében még megkérhetem az eladót, hogy mutassa meg, állítsa át, helyettem.
De egy széket, vagy kanapét nem próbáltathat ki az eladónővel. A matrac keménységét sem, mert ami neki jó, az nekem kemény vagy túl lágy lehet.
A kereskedő saját érdeke, hogy az eladó termékeket kipróbálhassák vásárlók. Ez a termék elhasználódásával jár. Be van kalkulálva a termék árába. Sőt a gyártók is adhatnak próba példányokat, a gyártó érdeke is az eladás.

"...ha tőlem vettél volna matracot akkor gyak. újat kaptál volna, mert nem vettem le a műanyag fóliát róla..."

Hardcore vásárló, aki használt matracért pénzt ad. Öt - hét évenként cserélni érdemes a matracot, mert az anyag elhasználódás ellen nem véd a műanyagfólia.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#39) szabonagyur válasza Z_A_P (#37) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem varos/kornyek fuggo, inkabb a vasarloi kozonsegtol. Egy Tescoban joval tobb ilyen van pl.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#40) #90088192 válasza Hieronymus (#38) üzenetére


#90088192
törölt tag

:D

Nem arra gondoltam, hogy nem kell kipróbálni, hanem azt, hogy nem kell szétszedni ellopni, meg mocsko kézzel bemenni egy boltba.

A matracom 1 éves volt amikor kaptam egy másikat ami kényelmesebb volt. Azt használjuk azóta is. Az ággyal jött olcsóbban mint amennyiért az újat vettük. A régit gyakorlatilag ajándékba adtuk.

(#41) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy látom, senki nem írta az ultimate megoldást.
Kibontat egy készüléket (akkor még nem volt kiállított darab a boltunkban), majd két egy bontatlant. :(((

Az elsőnek még kivittem a kért új, bontatlan terméket, de a következő delikvensnek már azt mondtam, hogy ezt kibontatta, akkor ezt kapja. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#42) szabonagyur válasza Viktor0610 (#41) üzenetére


szabonagyur
félisten

Uuu tenyleg ez is mennyire klasszikus megoldas. :R

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#43) Jhonny06 válasza Viktor0610 (#41) üzenetére


Jhonny06
veterán

Vaaagy... kibontatsz egy terméket, majd később visszamész érte és elviszed csökkentett áron :D

(#44) MBazsee


MBazsee
tag

Hasonló dolgot egy akadékoskodó balfékkel csináltam. Nem tudott dönteni 3 USB hub közül, és mindenáron ki akarta bontatni mindet, én meg megmondtam neki, hogy csak egyet és azt azonnal számlázom is. :)

(#45) D1Rect válasza Jhonny06 (#43) üzenetére


D1Rect
félisten

Megrendeled, kiveszed belőle az apróságokat, aztán megveszed olcsón mint hiányos, de neked nem, mert te loptad ki belőle. Egyszerű.

(#46) #90088192 válasza D1Rect (#45) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor már nem egyszerűbb ellopni? :DDD

(#47) szabonagyur válasza D1Rect (#45) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ebben az a trukk, hogy a legtobb netes rendelest ha vissza is viheted a boltba, a bolt nem rakhatja ki vagy adhatja el, mivel kulon biznisz a netes felulet. :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#48) domos


domos
senior tag

A kiállított termék nem új, innentől kezdve miért fizessen érte az ember új árat? :U

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#49) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Kiállított hűtőt vásároltunk a Media Marktban, ééés NEM BÍRTAM! kedvezményt kialkudni... mondták hogy ez az ára kéri nem kéri... -->kértem... lám mégsem haltam bele :) sőt nem érzem azt sem hogy megkárosítottak volna :) pont olyan jól működik, mintha bontatlan lett volna :)

[ Szerkesztve ]

(#50) BlackDemon


BlackDemon
csendes tag

Nálunk nem csak a tökmagot eszik le, hanem az egész pogi elfogy mire a pénztárhoz érnek... :)

(#51) Hieronymus válasza bacsis (#49) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Azért ez más kategória, mint egy noti vagy táblagép, amit legalább egy hónapon keresztül, naponta több tucat ember próbálgatott.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#52) Ghoosty válasza Hieronymus (#51) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha nem volt túl sok ideig kint, akkor valóban nincs nagy jelentősége. De hűtőajtó nyitószerkezetet simán meg lehet rongálni, a tömítést hosszabb körömmel simán meg lehet sérteni, ahol ezután hamarabb elszakad.
Az alját szinté jól meg lehet rugdosni, ha esetleg kilóg, vagy ott van valami útban. Tényleg az a fő kérdés, hogy mióta van kint az eladótérben.
Én mondtam volna, hogy akkor nem kell és megrendelem online.

(#53) domos válasza Ghoosty (#52) üzenetére


domos
senior tag

Én mondtam volna, hogy akkor nem kell és megrendelem online. :K Egyetértek

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#54) icemad válasza BlackDemon (#50) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Az nem azért van kirakva, hogy ne halj éhen, amíg bámészkodsz? :U :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#55) bacsis válasza Hieronymus (#51) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

szerintem meg embere válogatja ki hogy gondol erre a témára, és meggyőzni a másikat úgysem lehet...
Jahh "agyon nyomogatott" laptop... Én is inkább a bontatlant választanám, mint mindenki... de ha az "agyon nyomogatott" maradt már, és arra meg nem adnak akciót... hát megveszem... Nem fog rajta lassabban futni a Crysis mert már ki lett bontva ;)

(#56) Hieronymus válasza bacsis (#55) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

"...ha az "agyon nyomogatott" maradt már, és arra meg nem adnak akciót... hát megveszem.."

Üdvözöllek, ideális vásárló! :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#57) bacsis válasza Hieronymus (#56) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen, tènyleg úgy gondolom hogy èn egy ideális vásárló vagyok. Mindenfèle paranóia mentesen :)

(#58) kemotox válasza bacsis (#57) üzenetére


kemotox
addikt

Az hogy teljes áron el tudnak neked adni egy használt cuccot, az nem paranoia mentesség, hanem valami más

(#59) bacsis válasza kemotox (#58) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

hasznátlt cuccot soha nem veszek teljes áron.. a kiállítási cumó nem számít használtnak

...Fidesz vs ellenzék.
Korna vírus vs hiszti
Nvidia vs AMD
Úgy sem lehet meggyőzni egyiket a másikról. Én így látom te így látod, te is elmondtad én is elmondtam hogy erről ki hogy vélekedik, topic zárható :)

(#60) kemotox válasza bacsis (#59) üzenetére


kemotox
addikt

Pl egy laptop aminek a zsanérját ki tudja napi hányszor gyötörték meg, vagy bármi más aminek a kapcsolóját stbjét basztatták már egy csomót, stb stb, az igen is ugyanúgy koptatva van, mint egy használt.

(#61) bacsis válasza kemotox (#60) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Vannak 30+ éves laptopjaim tökéletes zsanérral, tökéletes billentyűzettel... Ha most kap plusz 50 nyitogatást, gomb lenyomást előttem a gép... kb semmit sem befolyásol :)

(#62) kemotox válasza bacsis (#61) üzenetére


kemotox
addikt

Az sem mindegy, hogy hogyan történik az a nyitogatás (láttam már jópár barbárságot az üzletekben), meg hát ugyebár "bezzegrégen" még volt anyag a cuccokban.

(#63) bacsis válasza kemotox (#62) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

jogos... De a kiállítási darabokra is van garancia, ha túl sokat kapott széthullik, akkor vissza viszem gariba...
Hozáteszem az életben nem fordult velem ilyen elő ;)

(#64) Carlytoo válasza bacsis (#63) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Parttalan a vitátok. Más a szubjektív megitélésetek a dolgokról.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#65) Luck Dragon

(#59) bacsis topic zárható :)

Muszáj? Én nem akarom. :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#66) kemotox válasza Carlytoo (#64) üzenetére


kemotox
addikt

Beszarás, komolyan?

(#67) bacsis válasza Carlytoo (#64) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

pontosan ezt mondtam én is feljebb :)

(#68) pusszycat válasza futo001 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy paraelszivót én is vennék, még ha kiállított darab akkor is. :D

Amúgy meg nem, többször megjártam már az utolsó kiállított darabbal. Az lehet egy visszavitt akármi is. Pl. ki venne meg egy kiállított telefont ami akár hónapok óta megy day after day. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.