Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én is épp most adok el egy vidéki ingatlant. Kiraktam hozzád hasonlóan viszonylag olcsón, hogy keljen végre el, ne csak hirdetve legyen, és mert nem szeretnék alkudozni se.
Sorban minden nap jöttek megnézni a leárazás óta, de senkinek nem tetszett eléggé (kialakítás, elhelyezkedés, stb). Aztán egy gyerekes családból a nőnek nagyon (a közben lakik egy rokon, és még sok más tényező miatt pont szimpatikus neki az egész, már-már neki találták ki).

- Rögtön mondtam, hogy 6M és nincs alku (aki alkudni akar, annak 8M, és legfeljebb késsel megyek 6.5M alá!), szeptembertől lehet adásvét az adózás miatt, de ha lerakja az előleget, akkor felőlem holnap elkezdheti felújítani, és szerződhetünk úgy, hogy ha én állok el később, akkor az előleg többszörösét kell visszaadnom (hogy nyugodtan költsön rá, ő jár jól, ha felújítja nekem...).
- De neki már MOST kell, nyáron felújítja, és minél hamarabb be akar költözni.
- Ok, akkor fizesd ki mellé az adót, amivel nekem drágább lesz így, ~280k.
- NEM!
- Biztos meg tudunk egyezni valahogy (játék a számokkal, stb), vagy legyen akkor +150k félúton.
- NEM! 6M és kész. (Hátulról a dühös hanf. Én kedvesen beszélek, de figyelmeztetem, hogy én is lehetek hirtelen haragú, ha olyan a környezetem.)

Ennyit arról, hogy nem akarok alkudozni. :))
A szomorú, hogy el fogom nekik adni 6M-ért, pedig ezek után még 6.5-ért sem szabadna. :(

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.