Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) viraga válasza szabonagyur (#30) üzenetére


viraga
tag

Órák és egyebek: a kérdés családi vs. társas volt, erre írtam ezt, hogy ezek a tételek adott esetben függetlenek az ingatlan típusától. Régebben laktam olyan lakásban ahol minden óra a lakáson belül volt és egyedi volt a fűtés, tehát jött a kéményseprő is. Gyűlöltem. Kémény, gáz, villany, víz: évi 3x-4x maradj otthon. Mi pedig akkor egyszer sem tudtunk otthon maradni a munkahely miatt, tehát vagy szomszédmegkérés (ha olyan), vagy szabi, vagy kuncsorgás melóhelyen. Kéményseprő és óraleolvasók: pont nem az a tapasztalatom amit írsz, inkább az, hogy mindenféle előzetes értesítés nélkül az a cetli fogad a postaládában, hogy ő márpedig megpróbálta leolvasni, de én nem tettem ezt lehetővé, első figyelmeztetés. Kéménykotró érdembensemmitsecsináló botránycég meg is büntetett 1x jogtalanul, a pótdíjat akkor csak személyesen lehetett befizetni a halál v*lagán, amivel viszont az járt volna, hogy a pót-ellenőrzés időpontját én választhatom meg. Hát a gyakorlatban ez sem így működött, pár hét múlva megbeszélthez képest teljesen más időpontban ismét a "kollégánk itt járt, nem tudott bejutni otthonába" üzenet fogadott, akkor kicsit berágtam, nem voltam velük túl kedves, erre méltóztattak kijönni egy értelmes időpontban. Ismerősöm mostanában ugyanebben a cipőben jár, ugyanerre panaszkodik kémény és áram viszonylatban.

(Változik a szolgáltatóknál, hogy mikor diktálhatod te magad és mikor akarják mindenképp ők élőben is látni, amennyire tudom már jobban elfogadják azt is ha te lefényképezed az órát, de időnként akkor is kijönnek.)

De ismétlem, az egészet csak azért írtam, mert társasház nem feltétlen = semmi dolgom sincs, semmit sem kell intézni, családihoz képest.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.