Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Köszi, jó volt olvasni :K

Jómagam is pont így álltam neki "oké, elhiszem h jó, majd valamikor ráveszem magam és nekiállok", 2017 júli elején jött el az a pillanat, és azóta rengeteg órát beletettem már, de messze még a vége, nagyon magába szippantott.
AC Originsig azért remélem elérem, mert az szintén nagyon várós :K

Én mondjuk hiába próbáltam hasonló érvekkel a havert meggyőzni, aki ki is próbálta, 2-3 alkalommal tovább folytatta, aztán többet már be sem lépett, mondván nem Online és nem tudja lekötni, inkább PUGB-zik.

Jól van mondom megveszem akkor üsse kavics, lássuk azt a híres online játékot. Számomra új volt az élmény, érdekesnek is indult, olyannyira lekötött hogy a Witcher háttérbe is szorult. Viszont 1 hét után már kezdtem unni, 2 elteltével már be sem léptem többet, és kérdezem tőle hogy mia fenét élvezel te ebben? :D Nem beszélve az állandó feszkóról, hogy minden meccsen visszaküldjük egymást az édesanyjába, ha összekülönbözünk valamin, meg a nagy káromkodások egy végtelenül monoton játékban, ahol csak ész nélkül lövitek egymást, és ami azért olyan elképesztően érdekes mert nem egy mesterséges intelligencia az enemy hanem egy 8 éves gyerek :D
Oké hogy online, de össze sem lehet hasonlítani a Witcherrel.
Nekem a játék az audiovizuális élményről, a kikapcsolódásról szól, persze jó azért ha vannak benne kihívások

Én is sokszor csak sétálok, hosszabb távon meg lóhátra pattanok, nem túl gyakori nálam sem a gyorsutazás :N

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.