Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72) Joba006


Joba006
csendes tag

Múlt héten kivételesen nem kapcsoltam ki éjszakára a telefont, mert kellett az ébresztő. (Amúgy ki szoktam, mert ha alszom, hagyjanak engem békén :D ). Nem használtam különösen sokat: reggel Wi-Fi elindulásig, frissítések letöltése, néhány mail és "közösségi hír" elolvasására, napközben (max. fél óra) mobiladat, délután/este otthon ismét Wi-Fi (a reggeli szertartás "bővített kiadása"). Két SIM aktív volt folyamatosan, s kb. 5 - 20 db néhány perces (max. negyed óra) telefon hívás volt naponta, meg néhány fotó. GPS használat (kivételesen :) ) elenyésző.

Nos az eredmény jobb lett, mint vártam, pedig eddig is kedveltem ezt az Acer-t. Simán elketyegett 5 napot, akkor a szokásos 50 %-on állt, majd (mint mindig) meredek zuhanásba kezdett a töltöttségi szint. Ki akartam próbálni, hogy meddig bírja, de elutaztam, s így rá kellett kapcsolnom a 220-ra :DD Igaz, hogy a héten nem izzott ezerrel az E700-as "keze alatt a munka", de egyáltalán nem vigyáztam rá, mint a hímes tojásra. A kocsi esti, negyed órás szivargyújtó szereléséhez pl. tökéletesen alkalmas a teló elemlámpa funkciója :) (Igen a belső térvilágítás nem megfelelő irányú egy szinte tűhegynyi csavarfej eltalálásához :DDD )

Érdekes, de ha kikapcsolom éjszakára, akkor ilyet nem tudok produkálni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.