Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) paramedic válasza paramedic (#84) üzenetére


paramedic
aktív tag

2. kérdésről rögtön ez ugrott be, de nem akartam segíteni. ;]

A napszemüveges rókát nem találtam el, erről kérnék egy linket. Én több helyen is azt olvastam, hogy a pingvin ötlet már megvolt, utána merült fel a ravaszdi.

Mindegy, jó játék volt, köszönet érte a szervezőknek!

[ Szerkesztve ]

(#102) Penge_4


Penge_4
veterán

Na pont a napszemüveges rókát néztem be, a többit eltaláltam. :D

(#103) PhoenixK


PhoenixK
őstag

A harmadik kérdést rontottam csak el: Mi volt az első terv a Linux kabalaállatára?
Nekem a talált infók alapján a pingvin jött le, bár a Napszemüveges róka megjelent alternatívaként, de akkor már a pingvin-terv élt...

De akárhogy is: Kösz a játékot! :C

Penge_4: Üdv a klubban, leszünk még páran szerintem!

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#104) DarkByte válasza PhoenixK (#103) üzenetére


DarkByte
addikt

Én is a hármast buktam el. Ahol találtam infót ott cápát meg egyéb ragadozókat írtak hogy ezek voltak az első ötletek. Kíváncsi lennék ez a róka honnan jött, remélem nem a Mozillától mert kinyírom őket. ;] Sok sikert a kalapba jutottaknak, bár ha nem sokan játszottak még vigasz ágon bekerülhetek. :DDD

(#105) ArchElf válasza paramedic (#101) üzenetére


ArchElf
addikt

jaja, linket kérünk, bizonyítékot :D

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#106) tildy válasza tildy (#100) üzenetére


tildy
nagyúr

A fene... Hát nem jött össze. Ahol utánaolvastam azt írták torvaldsnak már az első ötlete is a pingvin volt.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#107) ArchElf válasza ArchElf (#105) üzenetére


ArchElf
addikt

Megvan:

Csak az a baj vele, hogy a képen szerepló dátum elött már eldőlt a pingvin sorsa...
Elég megnézni csak az oldalon található levelek dátumait.

Amúgy az utolsó kérdés is gázos, főleg, hogy a "helyes" válasz nagyon gázos (és szvsz van helyesebb válasz is az opciók között)...

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#108) paramedic válasza ArchElf (#105) üzenetére


paramedic
aktív tag

Tévedsz! Nem vitatkozni akarok, hanem tanulni. :(

The History of Tux the Linux Penguin


Szerk: 12 másodperccel maradtam le...
:O

[ Szerkesztve ]

(#109) The DJ válasza tildy (#106) üzenetére


The DJ
addikt

Dettó...minden hibátlan, de a rókát én is benéztem :( Ezen forrás szerint én is arra jutottam, hogy már az első terv is a pingvin volt.

MOD: Látom mások is ezen infó alapján döntöttek.

[ Szerkesztve ]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#110) Major Major


Major Major
őstag

Én is pont ezt néztem. Érdekelne, hogy a szervezők milyen forrás alapján tették előbre a rókát a pingvinnél. (Linus híres levele már egy konkrét pingvines tervről szólt)

(#107) ArchElf
GPL megengedi a másolást. Ha a programkészítő e mellett másolást akar tiltani, akkor megsérti a GPL-t.

[ Szerkesztve ]

(#111) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Bakker, hogyan jött ide ez a róka? Én is ezt buktam el, pedig mindenhol a pingvint olvastam mint kezdeti ötletet is a pingvinitisztől elkezdve a vérpingvinig vagy miig. De rókáról egy kukkot sem írtak. :(

<-ƘƘ->

(#112) ArchElf válasza Major Major (#110) üzenetére


ArchElf
addikt

Én így okoskodtam:

Nem, mert a BSA megbüntethet miatta
Hülyeség

Csak akkor, ha az eredeti CD-n fel volt tüntetve, hogy jogszerűen másolható
Ha fel van tüntetve hogy jogszerűen másolható (tehát GPL) akkor másolható

A szabad szoftverek minden feltétel nélkül másolhatók, terjeszthetők
A GPL-nek komoly liszenszfeltételei vannak, koránt sem "minden feltétel nélkül" másolható

Csak akkor, ha az eredeti CD-n nem volt feltüntetve, hogy tilos másolni
A tilos a másolás GPL kizáró ok. De ha nincs feltüntetve az nem azt jelenti, hogy free. Az esetek nagy részében (a hanyag másolás miatt) nincs liszenszerződés - ami szintén nem felel meg a GPL-nek, tehát hivatalosan nem az.

AE

[ Szerkesztve ]

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#113) moma


moma
őstag

hát az utolsó kérdésekről lemaradtam, azt hittem több idő lesz... legközelebb bele sem kezdek a játékba inkább.

we all deserve a bit of luck.

(#114) Penge_4 válasza ArchElf (#112) üzenetére


Penge_4
veterán

A minden feltétel nélkül bennem is szöget ütött, mert azért vannak feltételei, de mégis ez áll a legközelebb, mert a GPL licensz egyik legfőbb célja a szabad másolhatóság és terjeszthetőség.

moma: Már tegnap délután kint volt mind a 15 kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#115) whitehawk válasza ArchElf (#112) üzenetére


whitehawk
csendes tag

Ezt már felvetettem jópár körrel ez előtt, de nem ragált rá senki szervező részről. Ráadásul a 3. válasz általában tesz állítást szabad szoftverekről és nem GPL-es szoftverekről. És valóban a szoftver a GPL feltételei szerint kerül terjesztésre, így másolható.

A róka meg... forrást légyszi.

(#116) The DJ válasza ArchElf (#112) üzenetére


The DJ
addikt

Én úgy értelmeztem, hogy nem is a másolásnak vannak inkább komoly feltételei, hanem a módosításnak, ugyanis egy GPL licensz alatt kiadott programot, a módosítás után (ami természetesen megengedett) szintén csak GPL alatt lehet kiadni.

Tehát a válasz helyes, mert "A szabad szoftverek minden feltétel nélkül másolhatók, terjeszthetők" de a módosításuk után is csak GPL licensz alatt adhatók ki. Így fejeződne be a mondat, de az eleje természetesen igaz.

Esetleg ha nagyon kukacoskodni akarnék az belekerülhetett volna a megoldásba, hogy "A szabad szoftverek minden feltétel nélkül másolhatók, terjeszthetők, amennyiben feltüntetésre kerül, hogy a szoftver a GPL licensz alatt fut."

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#117) dabadab válasza ArchElf (#112) üzenetére


dabadab
titán

Igen, a konkret feltetelek:

1. You may copy and distribute verbatim copies of the Program's
source code as you receive it, in any medium, provided that you
conspicuously and appropriately publish on each copy an appropriate
copyright notice and disclaimer of warranty; keep intact all the
notices that refer to this License and to the absence of any warranty;
and give any other recipients of the Program a copy of this License
along with the Program.

3. You may copy and distribute the Program (or a work based on it,
under Section 2) in object code or executable form under the terms of
Sections 1 and 2 above provided that you also do one of the following:

a) Accompany it with the complete corresponding machine-readable
source code, which must be distributed under the terms of Sections
1 and 2 above on a medium customarily used for software interchange; or,

b) Accompany it with a written offer, valid for at least three
years, to give any third party, for a charge no more than your
cost of physically performing source distribution, a complete
machine-readable copy of the corresponding source code, to be
distributed under the terms of Sections 1 and 2 above on a medium
customarily used for software interchange; or,

c) Accompany it with the information you received as to the offer
to distribute corresponding source code. (This alternative is
allowed only for noncommercial distribution and only if you
received the program in object code or executable form with such
an offer, in accord with Subsection b above.)

A rokas ugy elott meg en is ertetlenul allok.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#118) paramedic válasza whitehawk (#115) üzenetére


paramedic
aktív tag

"Átmásolhatom-e a barátomnak a GPL licenc alatt terjesztett szabad szoftvereket?"

Benne van a kérdésben, hogy GPL licenc alatt terjesztett szoftverről van szó, tehát szabadon másolható. Bármilyen szigorítás vagy megkötés, illetve ettől való eltérés esetén, már nem érvényes rá a GPL licenc. Én így okoskodtam, ezért szvsz. ez a kérdés és a megadott megfejtés is jó.

#dabadab: Elolvastam amit beírtál, de még mindig ez a helyes válasz szvsz., "nem lett igazibb" egy másik, megadott lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#119) dabadab válasza paramedic (#118) üzenetére


dabadab
titán

"Benne van a kérdésben, hogy GPL licenc alatt terjesztett szoftverről van szó, tehát szabadon másolható."

Epp' az elozo hsz-be masoltam be, hogy ez azert nem teljesen igy van, a GPL-es masolasnak is meg vannak a maga feltetelei, es azok letezo dolgok, barmennyire is konnyen teljesithetok.

DRM is theft

(#120) Sianis


Sianis
addikt

A rókára kíváncsi lennék! Nem vagyok egy Linux történész, de én is úgy tudom, hogy a róka alternatíva és nem az első terv.

Amúgy köszi a játékot! :)

Sianis

(#121) Sianis válasza whitehawk (#115) üzenetére


Sianis
addikt

Sőt, a gnu.hu-n olvasható egy nem hivatalos, de teljesen pontos magyar fordítás is:

„A legtöbb szoftver licencei azzal a szándékkal készültek, hogy minél kevesebb lehetőséget adjanak a szoftver megváltoztatására és terjesztésére. Ezzel szemben a GNU GPL célja, hogy garantálja a szabad szoftver másolásának és terjesztésének szabadságát, ezáltal biztosítva a szoftver szabad felhasználhatóságát minden felhasználó számára.”

Sianis

(#122) Polesz


Polesz
addikt

Melyik kernelben van a Microsoft kódja kiadva? RC nem ér.

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#123) The DJ válasza Polesz (#122) üzenetére


The DJ
addikt

[link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#124) Dwokfur


Dwokfur
csendes tag

A napszemüveges rókára kérnék én is egy linket.
A már többek által is linkelt oldalt korábban megtaláltam. Azt végig olvasva kiderül, hogy az első kabalaállat egyből a pingvin volt. A róka másodhegedűsként futott egy ideig, de lemorzsolódott.
Hol van az leírva, hogy a róka volt az első?

Köszönettel:
Dw.

''Jegyezze fel a vádhoz - utasította Metcalf őrnagy a tizedest, aki tudott gyorsírni. - Tiszteletlenül beszélt a feljebbvalójával, amikor nem pofázott közbe.''

(#125) Latency


Latency
senior tag

Csatlakoznék, én is csak a rókás kérdést buktam el a korábban linkelt oldal infói alapján.

(#126) Lenry válasza Latency (#125) üzenetére


Lenry
félisten

én is csak azt buktam... wikipédián is, de még a linux.org-on is végig pingvinről van szó.
egy szónyi utalást nem láttam rókára

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#127) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Rohadt róka... a linkelt oldalon szó sincs róla, hogy az volt az első terv... csak annyi, hogy akiknek nem tetszik a pingvin, azok preferálták ezt a randa rókát...

[ Szerkesztve ]

https://www.coreinfinity.tech

(#128) Lenry válasza Polesz (#122) üzenetére


Lenry
félisten

wikipédia
In July 2009 Microsoft contributed 20,000 lines of code to the Linux kernel.

hogy ez melyik verzióban van, azóta mennyi van benne pontosan, az meg szerintem lényegtelen

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#129) xabolcs


xabolcs
őstag

udvozlom magamat a roka klubban. :DDD

pedig azt hittem, hogy az ms-linux kerneles kerdes a beugrato. de nem.

meg mire kitalaltam, az apache-nak a szazalekat, hat az se volt kutya... na de ez a roka... :U

hogy' lesz igy nekem fsf.hu-s polom? :F :D

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#130) sztikac


sztikac
őstag

14/15 :(
Aki a 3-as kérdést kitalálta az monnyonle :DDD

(#131) Lenry


Lenry
félisten

én innen szedtem össze a válaszokat

1.
Hányadik születésnapját ünnepli idén Linus Torvalds, a Linux atyja?
a. 21-edik
b. 64-edik
c. 40-edik
d. 87-edik
(bár ott 39-et írnak, de a Wiki a dátumból, magától számolja ki)

2.
Melyik nem linuxos jelkép?
a. Vörös kalap
b. Kaméleon
c. Pingvin
d. Pillangó - MSN logó

3.
Mi volt az első terv a Linux kabalaállatára?
a. Napszemüveges róka - háát őőő... szerintem meg a pingvin
b. Kacsa
c. Unikornis
d. Pingvin

4.
Hogyan tudjuk lekérdezni az első Ethernet hálózati interfész IP-címét egy átlagos Linux rendszeren?
a. ipconfig eth0
b. ifconfig /displaydns
c. ifconfig -1
d. ifconfig eth0

5.
Hány sornyi Microsoft-kód van a Linux-kernelben?
a. 10.000 sor
b. 20.000 sor - keress rá a Microsoft szóra, 1. találat
c. Természetesen NINCS benne egy sor sem!
d. 200 sor

6.
Mi az a Xenix?
a. Linus Torvalds húgáról elnevezett disztribúció
b. A Linus Torvalds által az egyetemen használt nickname
c. A Microsoft UNIX-verziója
d. Erős nyugtató

7.
Az interneten található webszerverek hány százaléka Apache?
a. 0%
b. 14,65465%
c. 46,3% - egyébként szintén Wikipédián volt linkelve
d. 78%

8.
A felsoroltak közül melyik köthető a Linux alatti fájl- és nyomtatómegosztáshoz?
a. Rumba
b. Samba
c. Tango
d. Swing

9.
Mi az a shadow állomány?
a. Egy fájl halvány másolata.
b. Olyan rejtett fájl, aminek a tartalmát csak a tulajdonosa tudja elolvasni.
c. Egy speciális, write-only fájl. Senki nem olvashatja.
d. A bejelentkezési jelszóhasheket tároló fájl.

10.
Melyik a legelterjedtebb Linuxon futó vírusirtó?
a. NOD32
b. Clam AV - tipp volt, bejött :B
c. Linuxon NINCS vírus!
d. Microsoft ForeFront

11.
Beléptethető-e a Linux Windows-tartományba?
a. Nem, a Linux nem viseli el a Windows közelségét.
b. Igen, csak ehhez át kell nevezni a root felhasználót Administratorrá.
c. Igen, amennyiben a két gép közé egy hálózati nyomtatót teszünk, hogy ne harapják meg egymást.
d. Igen. - a fentebb említett Samba segítségével

12.
Melyik játéknak nincs Linux rendszerekre kiadott verziója?
a. Microsoft Flight Simulator - többit emlegetik itt, ezt meg nem
b. Unreal Tournament
c. Quake III
d. Tux Racer

13.
Ki alkotta a GNU kiáltványt, a szabad szoftverek alapművét?
a. Linus Torvalds
b. Richard M. Stallman
c. Eric S. Raymond
d. William H. Gates

14.
Mikor indult a GNU projekt?
a. 1974-ben
b. 1984-ben
c. 1994-ben
d. 2004-ben

15.
Átmásolhatom-e a barátomnak a GPL licenc alatt terjesztett szabad szoftvereket?
a. Nem, mert a BSA megbüntethet miatta
b. Csak akkor, ha az eredeti CD-n fel volt tüntetve, hogy jogszerűen másolható
c. A szabad szoftverek minden feltétel nélkül másolhatók, terjeszthetők
d. Csak akkor, ha az eredeti CD-n nem volt feltüntetve, hogy tilos másolni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#132) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Azért gáz, hogy gondolatolvasónak is kell lenni, hogy tökéletesen válaszolhassunk, mert a kérdések sem valami pontosan vannak feltéve sok esetben. De ez a rókás dolog ez nagyon betett. :(

<-ƘƘ->

(#133) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

Egyáltalán: van 15/15-ös játékos?

https://www.coreinfinity.tech

(#134) Dwokfur


Dwokfur
csendes tag

Az [ominózus rókás oldal]-on a következő áll (elolvastam még egyszer, hogy nem értettem-e rosszul):
"There are certain Linux supporters who don't like the penguin. Yes, I know that's hard to believe. For example, Alan Mackey promoted a Fox as an alternative mascot - there were quite a few supporters of that idea - but Tux is now pretty much universally accepted and the unnamed fox is no longer a contender."
"Bizonyos Linux támogatók nem szeretik a pingvint. Igen, tudom, hogy nehéz elhinni. Például Alan Mackey egy rókát támogatott kabala alternatívának - voltak szép számmal támogatói az ötletének - de Tux most már elégé általánosan elfogadott és a névtelen róka már nincs versenyben."

Ha azt írták volna, hogy Tux-ot a róka alternatívájaként javasolta valaki, akkor az mutatná, hogy a róka volt előbb. Ez alapján viszont nekem nem úgy tűnik. Szeretném leírva látni valahol, hogy a róka előbb volt.

Angolul nem tudóknak itt Linus megjegyzése a rókáról:
"Some people have told me they don't think a fat penguin really
embodies the grace of Linux, which just tells me they have never seen
a angry penguin charging at them in excess of 100mph. They'd be a
lot more careful about what they say if they had."
"Néhányan mondták, hogy úgy gondolják egy kövér pingvin nem jelképezi a Linux kecsességét, ami azt mutatja hogy sosem láttak egy mérges pingvint, amint 160km/h-val rohamoz az irányukban. Biztos sokkal óvatosabbak lennének ezzel kapcsolatban, ha igen."

Üdv,
Dw.

[ Szerkesztve ]

''Jegyezze fel a vádhoz - utasította Metcalf őrnagy a tizedest, aki tudott gyorsírni. - Tiszteletlenül beszélt a feljebbvalójával, amikor nem pofázott közbe.''

(#135) dptr


dptr
csendes tag

Csatlakozom a rókás (lehetőleg hivatalos) linket kérőkhöz. Magam is mindenhol csak azt találtam, hogy a róka alternatíva volt azok számára, akiknek nem tetszett a pingvin, vagyis szvsz a pingvin volt az első.

A megoldásra kell koncentrálni, nem a problémára

(#136) zol2


zol2
tag

14/15... Én is rókáztam :D

(#137) _XXXXX_


_XXXXX_
tag

Én is jelentkeznék a róka klubba. Az apache % -ot volt nehéz megtalálni, amúgy a többi nemvolt vészes.

"Rendszergazda vagyok, nekem mindent szabad."

(#138) Ligend válasza sh4d0w (#133) üzenetére


Ligend
tag

"Egyáltalán: van 15/15-ös játékos?"
Az majd kiderül az eredményhirdetéskor, de ha tippelnem kellene, szerintem nem lesz. :(

Abban mindenesetre egyetértek az előttem szólókkal, hogy számos kérdés megfogalmazása finoman szólva is hagyott kívánni valót maga után, még akkor is, ha lehetett is tudni, hogy a kérdező mire gondol. Inkább pontatlanságokról van szó, mint valódi hibákról, de úgy érzem, ha egy szakmai oldal nyereményjátékot készít, ügyeljen a részletekre is.

Ami ezt az ominózus pingvin vs. róka kérdést illeti, engem is nagyon meglepett a "helyes" válasz. :U

Az ostobaság ellen az istenek is hiába hadakoznak.

(#139) Walter910


Walter910
újonc

A róka miatt legalább nem ostorozom magam, hogy 2 napi gondolkodás után a Microsoftos helyes választ rosszra cseréltem. Ugyanis tegnap olvastam, hogy Linus bejelentette egy hónapja a 2.6.31-es kernelt (amiben még nincs M$ kód, csak a 32-ben lesz benne átdolgozott formában).
Gratulálok annak akinek összejött mind a 15 helyes válasz...én meg mászkálhatok félmeztelen mert nem lesz pólóm...vagy csináltatok egy szemüveges-rókásat, alatta 20000 sorral, hogy Microsoft, és legközelebb jobban belemerülök a válaszok kutatásába.

(#140) Dwokfur válasza Walter910 (#139) üzenetére


Dwokfur
csendes tag

2.6.32: tényleg, igaz. És azt írják, hogy úgy eltűntek a fiúk, hogy lehet, hogy a 2.6.33-ban már benne sem lesz...

''Jegyezze fel a vádhoz - utasította Metcalf őrnagy a tizedest, aki tudott gyorsírni. - Tiszteletlenül beszélt a feljebbvalójával, amikor nem pofázott közbe.''

(#141) DiXoN008


DiXoN008
tag

Én is a rókás kérdést rontok közé tartozom, de egy linket én is szívesen látnék, ahol így van leírva, hogy a róka volt az első terv.
Egyébként köszönöm a játékot!

[ Szerkesztve ]

(#142) doc


doc
nagyúr

ha lesz 15/15-os ugy, hogy a rokasat tekintik jo valasznak, akkor nem leszenek annyian, hogy az osszes ajandekot ki tudjak osztani :D

(#143) KrAt


KrAt
veterán

14 jó, és a rókásat tudtam, a jelszóhash-es fájl baszam el :O Pedig még meg is néztem egy olyan fájlt, de nem tűnt nekem hash-nek a tartalma, így nem azt jelöltem meg.. :O Picsába :O

(#144) KrAt


KrAt
veterán

Jaigen, rókásra meg beírtam a gugliba, hogy "linux fox", és kiadta képek között a rókás képeket, megnéztem a dátumot a kép tetején [link] és gondoltam jó lesz :)

(#145) dabadab válasza KrAt (#144) üzenetére


dabadab
titán

Igen, csak hogy ott '96 julius 14. van, ehhez kepest Linus mar majus elejen egy, a javaslata (marminthogy legyen pingvin) alapjan szuletett konkret pingvines logot velemenyezett.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#146) joghurt válasza dabadab (#145) üzenetére


joghurt
addikt

Már Linus javaslata előtt majd' egy héttel javasolt Alan Cox egy BSD-ördögöt püfölő pingvint. Ez előtt már csak a témaindító javaslat volt, egy földgömbös-szlogenes kép feltöltésével.

mod: Linux ->Linus

[ Szerkesztve ]

A tej élet, erő, egészség.

(#147) KrAt válasza dabadab (#145) üzenetére


KrAt
veterán

Ennyire nem értek a történethez, kerestem gugliba, kiadta, x-eltem :) Elhiszem, h igazad van, 1 mp-ig se kételkedek, csupán elmondtam, h találtam meg :)

(#148) tokodi


tokodi
csendes tag

SzVSz a rókás kérdést nem mi btuk el, hanem aki a kérdéssort értékelte. Mivel erősen kérdőjeles volt az az ominózus kérdés, ezért még a játék közben szerettem volna felhívni a szervezők figyelmét arra, hogy a rókás képen a dátum későbbi, mint az a levél, ahol a kabalaállat pingin volta eldöntött tény volt. Ergo a róka véletlen sem lehetett első terv. Sajnos a hatvan valahányas hszeimet, ahol ez volt, kigyomlálta a Panther. Persze kérdés, hogy mit tekintünk első tervnek? Ha valaki otthon rajzolgat a kockás papírjára, az az első terv? Vagy amit a döntésre érdemes ember(ek) tervnek tekintenek? Ettől függetlenül maga a játék jó ötlet és kellemes dolog volt. IMHO hibák előfordultak (pölö róka kérdése), de csak az nem hibázik, aki nem dolgozik. Vagy talán még az is tud hibázni.

(#149) Panther válasza tokodi (#148) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Bár muszáj volt törölnöm amit írtál, mégis, azzal a kérdéssel kapcsolatban azóta is próbálok a háttérben a kérdések íróiból kicsikarni valami indoklást... én sem látom bizonyítottnak ugyanis a rókát, és sejtettem hogy lesz némi felzúdulás emiatt. (Hozzá kell tennem egyébként, hogy felzúdulás kb nincs is, nagyon kulturáltan fogadta mindenki a dolgot! Szinte el sem hiszem. :) )

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#150) doc válasza Panther (#149) üzenetére


doc
nagyúr

hőbi hőbi hőbi

tessék :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.