Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) jFox válasza dabadab (#195) üzenetére


jFox
őstag

Ezt nem hittem volna, hogy az M$ egyszer kezet nyújt a open source-nek. :N
Bár most olvastam valahol, hogy a 2010-es office-ból lesz ingyenes verzió is, igaz reklámokkal teletolva.

Erről a rókáról meg soha nem hallottam. :( Én azt a legendát ismertem, (mint sokan mások), hogy azért lett pingvin, mert Linus-t megcsípte egy pingvin miközben a Linux-on elmélkedett az állatkertben.

A GNU-ról meg itt azt írják, hogy 83-ban alakult bár a tervezés 84-ben kezdődött. Ez sem volt egyértelmű...

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#202) zol2


zol2
tag

Huhh, végre nyertem! :)

Köszönöm a játékot, és gratula a többi nyertesnek!

(#203) doc válasza jFox (#201) üzenetére


doc
nagyúr

azert az a "segito kez" nem igazan onzetlen, a sajat cuccukhoz irtak drivert, nyilvan azert mert piacnyerest remelnek...

(#204) ther


ther
aktív tag

:( nem sorsoltak ki

Pedig mikor benne voltam a nyerő 61-ben, már reménykedni kezdtem...

Aálírás

(#205) jFox válasza doc (#203) üzenetére


jFox
őstag

Jah! Hát túlzásba nem vitték. :K
De nem is baj, mert még a végén a linuxon is elterjednek a vírusok. :DDD

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#206) Minigun


Minigun
csendes tag

Többi nyertesek: Ti kaptatok már valamit?

(#207) eziskamu válasza Minigun (#206) üzenetére


eziskamu
addikt

Amíg két hónap el nem telt, addig nincs gond. Egy IT Café-s játékon két hónap után kaptam "kézhez" a vírusírtót. Sajna csak kódot kaptam, de sikerült elcserélnem egy switchre (harmadáron) . Én ingyenest használok, a többiek meg vagy Kaspersky-t vagy Warezt ;] . A nagy filmes játékból (tudom maszek, a szervező meg berágott a PH!-ra) meg már több mint öt hónapja várom a megérdemelt nyereményem (ott aztán tényleg meg kellett dolgozni érte, mert a többiek jobbak voltak, csak én meg ráérősebb :) )

[ Szerkesztve ]

(#208) Minigun


Minigun
csendes tag

Én is nyertem már egyszer egy Panda Antivirust, ott se volt meg csak jó másfél hónap után, azért nem is foglalkoztam ezzel sem a beígért egy hónapos határidőig, most is csak inkább azért, mert előfordul, hogy valami technikai, ügyintézési hiba történik véletlenül, és akkor jó, ha időben fény derül rá. De akkor még várok nyugodtan, nem hajt a tatár. :)

(#209) paramedic válasza Minigun (#206) üzenetére


paramedic
aktív tag

:(

(#210) The DJ


The DJ
addikt

Valami fejlemény esetleg a nyeremények kapcsán? :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#211) Minigun


Minigun
csendes tag

Ja, mondjuk most már jól letelt a három hónap is... Ahogy Pató Pál úr mondaná: Ejj ráérünk arra még! :)

(#212) Minigun


Minigun
csendes tag

Boldog új évet! Idén igazán lehetne már valami.

(#213) paramedic


paramedic
aktív tag

:F

(#214) Orsee81


Orsee81
csendes tag

Aki esetleg nem kapta volna meg a nyereményjátékban a beígért nyereményét, azt kérem, jelentkezzen nálam privátban!

Köszönöm!
Orsi

A legnehezebb dolog a világon tudni, hogyan kell valamit jól csinálni és szó nélkül végignézni, ahogy valaki rosszul csinálja.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.