Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

szép

[ Szerkesztve ]

(#2) Kiki18


Kiki18
őstag

Szép munka,nagyon bejön. Veletech-en is vagy 12x elmentem mellete mert nem lehet nem észrevenni. A további átalakítások is igényese és szép az összkép.
És köszi,hogy mindezt cikk formájában közzétetted! :R

(#3) opeter87


opeter87
senior tag

:Y Nem semmi gép
Ki se merem számolni mennyibe kerülne egy ilyet összeállítani :DDD

Gratulálok az ismételten igényes munkához :C

(#4) waithEard


waithEard
őstag

Én a megrendelőre lennék kíváncsi! ;] Amúgy a munka kiváló, gratula, és köszi a cikket! :R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#5) AnginaP


AnginaP
aktív tag

Na ez már döfi! :D Gratulálok az igényes munkához, és a totál TOP konfighoz! :C :C

Indítok egy Skyrim szervert.

(#6) jones965


jones965
Modder

Köszi fiúk. :R
A hardverek természetesen nem az én érdemem( segítettem az össze állításban), hanem a megrendelőé.

opeter87: : ennyibe került

(#7) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Nem gyenge! Csak kapkodom a levegőt a konfig láttán... :))

Gratulálok, szép munka!

[ Szerkesztve ]

(#8) python1


python1
veterán

Nagyon szép és látszik a bele fektetett munka ill hozzáértés.

Gratulálok a szép és igényes munkához! :C :C

Én még csak most ismerkedek a vízhűtéssel,de máris izgalmas dolognak tartom,de azt is látom,hogy nagyon nagy tapasztalat és hozzáértés is kell.
Na meg jó nagy adag kézügyesség,fantázia.

[ Szerkesztve ]

(#9) jaja1981


jaja1981
addikt

Ezért nem fogtok szeretni, de:

"Ismét látszik, hogy ez a fajta modding csak pénz kérdése. Van 500k-m a gépre, meg 30-50k-m a megvalósításra és láss csodát készen lesz."

Amúgy a benne lévő vas valóban tekintélyt parancsoló.

(#10) python1 válasza jaja1981 (#9) üzenetére


python1
veterán

Sajnos pénz nélkül lehetetlen összeállítani ilyen gépeket.
Gondolom mindenki szeretne pénzt keresni, nem is kell,hogy mindenki ilyen gépet rakjon össze.
Akinek meg telik, miért ne.
Remélem hasonló gépet tudok mihamarabb a magaménak,igaz kicsit szerényebb költségvetéssel rendelkezem.

Neked sem kell szégyenkezned,te is tudsz szépeket alkotni!

[ Szerkesztve ]

(#11) Logen88


Logen88
aktív tag

nagyon jó! :)

The Last of Us is a masterpiece.

(#12) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

nagyon jól néz ki!:)

szerelésről eléggé kevés szó esett, ez jó jelnek szokott tűnni.

tudom, hogy van egy Cosmos (Pureod) is otthon: ahhoz és a LianLihoz képest milyen a Cosmos2? gondolok itt anyagfelhasználásra, minőségérzetre, szerelhetőségre?

mekkora előrelépés a Cosmoshoz képest?

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#13) Insolent


Insolent
aktív tag

Nagyon szép lett!
Valami hasonló méretű házikót keresek én is, tágas legyen és a vizem elférjen benne..

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#14) LLKobe


LLKobe
veterán

Nájsz, de azért 3db ilyen VGA és 6db SSD? Most őszintén, minek? :U Azt gondolom hogy tulaj ezzel a kerület királya lett, de ezen kívül mi értelme? Vagy csak adott két misit hogy költsd el hardverre?

No offense, csak érdekelne:)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#15) gergo0328


gergo0328
senior tag

Gyönyörű gép lett csak gratulálni tudok!

ll-kobe: megnyerte az ötös lottót :P :DDD

(#16) Insolent válasza LLKobe (#14) üzenetére


Insolent
aktív tag

Lehet HC gamer.
És szaggat a csé.
De tényleg nyálcsorgató a konfig, szerintem is vannak benne túlzások..

[ Szerkesztve ]

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#17) gergo0328 válasza Insolent (#16) üzenetére


gergo0328
senior tag

Egy ilyen gép építésében nem az a lényeg h ez meg az normálisan fusson játékban legyen 1000+ FPS stb. Egy ilyen gépnek a lényege éppen a túlzás és ezzel semmi gond nincs. Akinek van rá lehetősége az csinálja.

(#18) Insolent válasza gergo0328 (#17) üzenetére


Insolent
aktív tag

Igen, igaz lehet ész nélkül szórni a pénzt mint bolond a lisztet. ;)
De tényleg rendben van a cucc!!

" A bugyi nem a legjobb dolog a világon, de közel áll hozzá "

(#19) depmod


depmod
senior tag

Én szívesen lennék a megrendelő helyében :))
Ennyiért autót veszek :Y

Ilyen megrendelőnek öröm dolgozni.

..., akkor a nyuszi b***hatja!

(#20) [edy]


[edy]
tag

Elismerésem a konfigért , Veletechen nagyjából fél óráig álltam előtte és csak néztem... :) Megértem én , hogy erős vas kellett a megrendelőnek meg stb de... De egyszerűen nem értem , hogy aki ennyit költ a gépére és nem gamelni kell keni , az miért nem WS-t vesz ? Ha munkára kell akkor Xeon , meg Quadro meg stb , ez így nekem olyan mint egy nagyon nagyon űber csúcs gamer gép , de mint munkaeszközre , úgy nem tudok tekinteni rá , mert egyszerűen ez nem az. Attól függetlenül sem , hogy nehéz erősebb gépet összedobni.

Edy

(#21) sirfer válasza waithEard (#4) üzenetére


sirfer
aktív tag

Miért vagy rám kíváncsi? :)

Jones : én is köszönöm a profi munkát. :R :R

Még annyi, hogy nem vagyok "Pistike" típus... :N

Nem apu vette...

38 éves közgazdász vagyok.

Az előzőeket sem láttátok, mert nem a "kerület királya" akartam lenni, csak magamnak készült.
A kiállításra is Jones beszélt rá.

[ Szerkesztve ]

(#22) sirfer válasza [edy] (#20) üzenetére


sirfer
aktív tag

Amint írtam korábban, játék a fő cél. :D
2560x1600-as felbontásban. Ehhez kell a 3 kártya.

Egyébként meglepődnétek, hogy mennyi hasonló gép van itt a PH!-n. :K

(#23) manoarc


manoarc
senior tag

Nagyon szép lett .
Ezek a mostani tuning masinák már kezdenek belülről egy autó motorteréhez hasonlítani :)

{。^◕‿◕^。}

(#24) opeter87 válasza jones965 (#6) üzenetére


opeter87
senior tag

Köszi a linket

Nem semmi az ára :Y
(így utána olvasva)

sirfer-nek pedig gratulálok, brutál gépe lett :DDD

(#25) xlife11 válasza jones965 (#6) üzenetére


xlife11
senior tag

:Y Csak nem magadnak finanszíroztad? :Y

(#26) LLKobe válasza sirfer (#22) üzenetére


LLKobe
veterán

Erre a felbontásra tényleg kell 3 ilyen VGA? Nem sokkal magasabb mint a fullHD, én úgy gondolnám hogy talán egy is elég, de két VGA-nak meg bőven elégnek kéne lenni rá. De lehet hogy tévedek.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#27) mghltm


mghltm
addikt

jones965 ha nem lenne eletveszelyes a 4-es uton eljutni hozzad, egyszer nagyon szivesen megneznek eloben egy ilyen szerelest, barkacsolast, osszeszerelest. nagyon szep munka! :K

sirfer gratulalok a gephez, hasznald egeszseggel! ;)

az irigykedok miert nem azoknak szegeznek kerdeseket, akik kepesek egy csaladi haz arat elpialni, eldrogozni vagy nyerogepbe bedobalni?! :U

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#28) proci985 válasza LLKobe (#26) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

"Nem sokkal magasabb mint a fullHD"
1600p pont 2x FHD pixelszámra. FHD BF3 ultrára 6950 2GB CFet szoktak mondani elégnek nagyobb multis mapokra, tehát erre a felbontásra indokolhatónak mondható ez a kiépítés.

tri cfnek annyi előnye van, hogy tapasztalatok alapján három kártyával kisebb a multigpus microstuttering hatása.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#29) bambano válasza jones965 (#6) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

két millert adtak a pc alkatrészeiért? uhhh...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#30) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Személyesen már gratuláltam, de itt is megteszem: szuper jó build. :C

v-paci: szerény becslésem szerint 150 FPS azon a felbontáson.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#31) v-paci válasza sirfer (#22) üzenetére


v-paci
aktív tag

Ha már bf3 edition deszka... mennyi fps van ezzel a vassal?

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#32) kungzi


kungzi
veterán

én a munkadíjra lennék kíváncsi :D

(#33) jones965 válasza proci985 (#12) üzenetére


jones965
Modder

Igen van cosmos pure házam is.
Éppen ma délelőtt vettem ki a dobozából, hogy mit is kellene majd kezdeni vele.
Ezzel több munkám lesz, mint a cosmos II-vel, de az utóbbinál nem is ez volt a cél.
A cosmos II jóval nagyobb ház a pure-nál.
Lényeges előrelépés pl a merevlemez dokkolók kiépítése és rögzítése.
De beszélhetnék a kábelelvezetés megoldásának a különbségeiről is. Ezt majd akkor, ha ez is készen lesz.
Anyag felhasználásban és minőségben nincs különbség.

Amennyiben azt a hardver konfigurációt kellene beleépíteni, mint a szóban forgó írás tárgyába, gondban lennék. Biztos sokkal zsúfoltabb lenne.

A kíváncsiskodóknak pedig: azt hogy ki mennyiből és miért vesz ilyen "brutál" cuccot, csak és kizárólag rá tartozik. Hasonlattal nem kívánok élni, mert az csak felesleges flame hullámot válthat ki. A díjazásról pedig...., hát én sem kérdezem a szomszédot miből tartja el a családját.
A negatív kritikával élők felé pedig: nem a hozzászólásukkal van baj, hanem a tartalmával.
Ennyi erővel akkor semmi extra cuccot nem kellene bemutatni sehol, mert mindíg van valaki, aki ezt feleslegesnek tartaná.-
vagy inkább akkor pedig réteg cikkeket kellene létrehozni, azzal a felkiáltással: CSAK EXTRA jövedelemmel rendelkezőknek ajánljuk.
Na itt kezdődne a diszkrimináció. Én ettől távol tartom magam.

Mindenkinek: :R

[ Szerkesztve ]

(#34) manoarc válasza jones965 (#33) üzenetére


manoarc
senior tag

Ne is foglalkozz az irigykedőkkel , az egyik szomszédom vett egy új mercit. Azóta többen nem állnak szóba vele az utcánkból :D

{。^◕‿◕^。}

(#35) KAMELOT


KAMELOT
titán

Szép gép és igényes munka! Pár óra alatt meg is van a móka! UPPP! :)
Házikó meg kicsi és túl drága! Felesleges pénzkidobás.
Ehhez csak ennyit mondok! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#36) xlife11 válasza KAMELOT (#35) üzenetére


xlife11
senior tag

Tényleg minden Cosmosos topikba be fogod linkelni az Elysiumot?Akinek Cosmos kell, az azt fog venni, felesleges hittéríteni. :U

(#37) jones965 válasza manoarc (#34) üzenetére


jones965
Modder

Én nem haragszom az egészséges irigykedőkre. :N

Én alapvetően a jelenleg kialakult gazdasági helyzet, -és tegyük hozzá- az ebből kialakult egyre alacsonyabb morált hibáztatom a miért-ekért.
Egy dolgot nem értek csak: ha nem lennének az ilyen és ehhez hasonló cikkek, akkor hogyan kerülnének ezek a nem hétköznapi dolgok mindenki otthonába? :U

Ettől függetlenül nem haragszom senkire, és még csak a kedvemet sem veszi ettől az időtöltéstől.
Sőt! Ugyanúgy bemutatom őket. :C

#35) KAMELOT: szívesen megnézném, hogy pár óra alatt hogyan raknád össze.
Valamint szívesen venném, ha már linkelgetsz ilyen házakat, hogy Te milyen házátépítést eszközöltél már.
Amennyiben nem, akkor ezt csak úgy hívják: kibicnek semmi sem drága. ;)

[ Szerkesztve ]

(#38) KAMELOT válasza xlife11 (#36) üzenetére


KAMELOT
titán

Csak az idelátogató ph-s kollégáknak szeretném megmutatni ,hogy van olcsóbb alternatíva (persze ha valakit érdekel).
Természetessen tiszteletben tartom ,ha valaki cosmos-t vesz. Semmi ellenvetésem nincs ez felől! Mindenki azt vesz ami tetszik és van rá pénze. :R

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#39) iwu válasza sirfer (#21) üzenetére


iwu
addikt

"38 éves közgazdász vagyok."
akkor vége a válságnak? :P :DDD :D

a géphez grat, a bugatti veyronok is elkelnek :R

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#40) jones965 válasza KAMELOT (#38) üzenetére


jones965
Modder

Amennyiben alternatívaként linkelsz ide kontrollnak más által megépített házat, és ezt egyfajta tükörnek szánod, akkor miért nem készítesz erről egy komplett írást, és teszed közzé?
Szívesen olvasnám.

(#41) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Nem semmi cucc lett ez megint! :R A konfig meg :Y Én inkább kisebb felbontásban játszanék, de hát különbözőek vagyunk.. :) a ph-s kolléga meg olyanra nem költene, amire én, így szép a világ :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#42) jaja1981 válasza iwu (#39) üzenetére


jaja1981
addikt

Részükre.... ;)

Többieknek:
Nem irigykedni kell, hanem tenni azért, hogy ilyened legyen. Van aki az autóra költ ennél többet, az is ugyan ilyen "pénzkidobás" mások szemszögéből, de ha valaki ennek örül, az a lényeg. Az, hogy ki mire költi a pénzét, és mennyit egyén szoc probléma.

(#43) mobal válasza jones965 (#6) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nagyon jóra sikerült munka! Csak gratulálni tudok hozzá! Volt szerencsém élőben is látni, nem volt kérdés a szavazatom utána :P .

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#44) Xero


Xero
nagyúr

Igényes kivitelezés, bitang hw. Respect. :K

szerk: Nyilván bennem ott motoszkál a kisördög, hogy ennyi pénzből egy elég top összeállítású utolsó szériás MacPro-t rendelnék. Igaz teljesen mások az elvárásaim. Ettől függetlenül ami előtt le kell venni a kalapot az előtt le kell venni a kalapot. :P

[ Szerkesztve ]

(#45) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Eszméletlen :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46) BaluC


BaluC
Modder

Szia :)

Remek leírás :C , Cool HW-ek :Y , igényes elrendezés / mod :R !

A VeleTech-en csak segítettem behozni / kivinni és a nyitás előtt néztem meg azt a 4 gépet amit kihoztál (igazábol csak 3-at mert a DCMM-en már láttam a BTX-et), de nap közben más elfoglaltságom volt.

Már ott is remekül nézett ki! Ha nem laknál ilyen messze :O (tőlem), akkor többször beugranék hozzád, hogy együtt alkossunk valami szépet :DD Szerintem mind a ketten tanulhatnánk / profitálhatnánk belőle :R

NE az "árcetli" hanem az igényesség nézzétek! Az ami számít!

Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

(#47) ƵøŁĭ


ƵøŁĭ
veterán

Mennyi be kerül egy ilyen gépet összerakni,ha megkérdezhetem,nagyon tetszik? :)

[ Szerkesztve ]

(ง'̀-'́)ง(ง'̀-'́)ง

(#48) xlife11 válasza ƵøŁĭ (#47) üzenetére


xlife11
senior tag

2Millió Ft, de fentebb már írták.

(#49) Apone33


Apone33
őstag

Grat hozzá, gyönyörű lett! :C :R

Play Hard!!!

(#50) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Nagyon szép! Ha nem lenne olyan drága én is beneveznék egy ilyen szép kis viskóba :K De a 120k sajnos nálam már egy lélektani határon túl mutat... a jelenlegi sem épp szar cucc, így megelékszem azzal! Viszont a mod, az teljesen jó lett, a konfig meg kishazánk büszkesége! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.