Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Hoes válasza delinner (#950) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nekem működik TIM szoftveren!

(#952) haltank


haltank
újonc

sziasztok.erre a verzióra melyik kdz jó?Egyiket sem tudom feltenni.Mi lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#953) Hoes válasza haltank (#952) üzenetére


Hoes
aktív tag

Ez 222-01 NT kódos telefon tehát TIM-es!
Amit lentebb linkeltem Android 10-es V30a TIM firmware jó neked!

[ Szerkesztve ]

(#954) haltank


haltank
újonc

Oké,köszi próbáltam ezt is de mindegyikhez
ezt dobja fel.

[ Szerkesztve ]

(#955) Hoes válasza haltank (#954) üzenetére


Hoes
aktív tag

DLL hibája van! A kommentjeim között visszább linkeltem egy step by step videót, benne van egy crackelt LG UP program! Kövesd az utasításokat, azzal sikerülni fog!

(#956) Hoes


Hoes
aktív tag

Megkérdezhetem, hogy miért lett egy pár hetes kommentem törölve? Volt benne egy fontos Youtube-os segítség, amire sokaknak szüksége lehet!

(#957) xsjado93


xsjado93
senior tag

Közben felraktam én is az android 10-et, de valamiért a timeset egyáltalán nem engedte, csak az open eu-t. Hibauzenet nekem is van mindig az elején, a tetejébe pedig mindent legyalult a telefonról, pedig direkt az upgradere mentem... :((( mondjuk voltam olyan balf@sz, hogy nem csináltam backupot, így most az összes képem meg a wind waker mentesem is odalett :O
Amugy a rendszer maga nem rossz, a dark mode kifejezetten tetszik. Az akksi tényleg mintha jobban bírná, szóval a veszteségeket leszámítva elégedett vagyok.
Majd meg arra leszek kíváncsi, hogy a dolphin hogy fog alatta futni. Ha fps drop nélkül ki tudom vinni a wind wakert, akkor már boldog leszek :DDD

Your life is a lie.

(#958) David3 válasza xsjado93 (#957) üzenetére


David3
őstag

Melyik TIM-est próbáltad? Ezt a V30a-t? Fájlok mentésére csak utólagosan tudnék okos lenni, de a játék legutóbbi állását nem mentette felhőbe a Google Play/Játék?

(#959) xsjado93 válasza David3 (#958) üzenetére


xsjado93
senior tag

Most így fejből nem tudom sajnos, melyik verzió volt, nem vagyok gép közelben.
A játékkal meg az a baj, hogy gamecube emulator, és ott nincs mentes szinkronizacio.
De hát így jártam :N

Your life is a lie.

(#960) haltank


haltank
újonc

valaki segítene nem tudok ezen a dll hibán túl lépni. :F

(#961) Hoes válasza haltank (#960) üzenetére


Hoes
aktív tag

Este tudok csak laptophoz jutni, azon rajta van a megfelelő LG UP. Azzal szerintem menni fog!

(#962) haltank


haltank
újonc

az nagyon jó lenne köszi.

(#963) Hoes válasza haltank (#962) üzenetére


Hoes
aktív tag

Közben rájöttem, hogy le van mentve Driveba.
Katt ide : [link]

Nem emlékszem, hogy van-e benne leírás, ha nincs akkor később segítek!

A letöltött ZIP-et kicsomagolod, a benne lévő LG UP mappát kimásolod és felülirod a régivel, ami már a Program Filesban van. Ezután visszamész a kitömörített mappába, van ott egy fájl, azt is feltelepíted.

[ Szerkesztve ]

(#964) Hoes válasza Hoes (#963) üzenetére


Hoes
aktív tag

Ha ezzel megvagy, berakod Download módba a telót a szokásos módon, elindítod az LGUPD.exe fájlt, ha hibaüzenettel kezd azt csak X-eld ki.
Betallózod a kívánt KDZ fájlt, beoipálod, hogy Partition DL, elindítod, felugróablakban kijelölöd az összes összetevőt és mehet tovább!
Elkezdi feltölteni a Firmwaret de vigyázz, ez teljes gyalu, mindent töröl.

(#965) Hoes válasza Hoes (#964) üzenetére


Hoes
aktív tag

Sajnos a step by step videó már nem elérhető, így én is csak így tudom leírni!

(#966) Hoes válasza Hoes (#964) üzenetére


Hoes
aktív tag

Bocsi, az LGUP Store Frame fájlt csak akkor kell telepiteni, ha nem az 1.14-es verzió van fent, vagy egyáltalán nincs feltéve LG UP!
Ha neked eleve az 1.14 LG UP van fent akkor nem kell ezt megint telepíteni, hanem csak a kicsomagolt mappában az LGUP mappát bemásolni oda ahol a program fel van telepítve és felülirni

(#967) haltank


haltank
újonc

köszi fent van!!!Ha az eu rakom fel akkor lg logo van ki be kapcsoláskor?
vagy van valami előnye hátránya tim/EU?

(#968) Hoes válasza haltank (#967) üzenetére


Hoes
aktív tag

Szuper!
TIM szoftvernél TIM logó van, OPEN EU szoftvernél meg LG logó!
Van pár felesleges applikáció amit töröltem vagy tiltottam.
Hátrány? Egyet vettem észre, nem találok ebben a V30a verzióban VoLTE funkciót.

(#969) xsjado93


xsjado93
senior tag

Amit még észrevettem, hogy alapjaraton kevesebb a szabad ram. Pie-on olyan 40% volt az alapjarat, itt 55%. Igazabol lényegtelen, lényeg, hogy még egy pár évig menjen roccenesmentesen a gépezet :K

Your life is a lie.

(#970) Hoes válasza xsjado93 (#969) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nekem kb. 1.2 - 1.3Gb szabad RAM-om van teljesen belakva!
Ami iszonyú sok memóriát felemészt az a Facebook, Messenger, Gmail és Chrome!

[ Szerkesztve ]

(#971) djzox


djzox
csendes tag

Sziasztok! Én is feltettem az Android 10-et, és nekem is csak a V405EBW30b_00_OPEN_EU_DS_OP_0806.kdz verziót engedte feltenni. Fel is jön a hibaüzenet minden újraindításkor: Current version is not avalaible for user. Can't find matched carrier. Check NT-Code:22201 : FF. Én azt vettem észre, hogy pl. wifi esetén most csak a 2.4G-re csatlakozik automatikusan, 5G-re manuálisan kell csatlakoztatnom. Valamint néhány MQA zenére azt írja ki, hogy nem támogatott formátum, holott Android 9-e simán játszotta...

(#972) Hoes válasza djzox (#971) üzenetére


Hoes
aktív tag

A WiFi frekvencia választást én is észrevettem, Android 10 hiba lesz, biztos javítják majd!

Én úgy rettem fel a TIM-es V30a-t, hogy V30B Open_EU-ról downgradeltem TIM-es V20c-re ( ha jól emlékszem C-re ) és arra már OTA-n jelezte TIM-es Android 10-et.

(#973) djzox


djzox
csendes tag

Partition DL opcióval csináltad? Ilyenkor mindent be kell jelölni a felugró ablakban?

(#974) Hoes válasza djzox (#973) üzenetére


Hoes
aktív tag

Igen és igen! Mindent gyalul a telefonról!

(#975) baritz1995


baritz1995
tag

Sziasztok
Segítséget szertnék kérni
adott egy Lg v40 mobil ami a legújabb frissítés óta egy érdekes és idegesítő hibát generál
minden bekapcsoláskor a pin kód beírása előtt elkezd vibrálni a kijelző és el-el tünedezni a pin billentyűzet egyészen a kikapcsoló gomb megnyomásáig, utána rendbe jön és használhatóvá válik a mobil.
Esetleg valaki találkozott már ilyen fajta hibával?
Kétszer volt már lg szervizben ahol újra rakták a szoftvert stb, de semmit nem oldott meg, sajnos ez a hiba továbbra is fennáll.
Amennyiben valaki tud megoldást, azt szivessen meghallgatom
Előre is köszönöm az infókat :)

(#976) Hoes válasza baritz1995 (#975) üzenetére


Hoes
aktív tag

Ez hardveres hibának tűnik, vidd vissza a szervízbe!

(#977) baritz1995 válasza Hoes (#976) üzenetére


baritz1995
tag

Szia!

Köszi a segítséget!

Ma vissza vittem a telót ,és kíváncsiságból,mielőtt gariztatom vissza rakattam velük az adroid 9 et.Úgy néz ki hogy a hiba megszünt .(Az mondták hogy a jelenség amit produkált a készülék az egyedi eset, ritkaság számba megy).
A telefon EU s Német régiós.

Üdv Mate :R

(#978) petya77p


petya77p
csendes tag

Sziasztok!

Nekem a 10-es verzió óta az alábbi negatív tapasztalataim vannak vele:
1. fos lett a billentyűzetem. A régi jobb volt. Az írásjelek miatt nem kellett külön gombbal előhívni őket. Tud valaki ennek a visszaállítására valami módot?
2. Névjegyzékben közel került a hívó gomb és a betűalapú keresés oszlopa így rengetegszer a hívásra megyek rá vagy a névjegyzékre és nem rögtön a keresett betűvel kezdődő nevekre. És a betüoszlop is csak akkor jelenik meg ha lefelé elhúzom a kijelzőt.
3. Szintén névjegyzék, csak az alsó füleken lehet váltani a tárcsázó, híváslista, névjegyzék és csoportok között. Régen bárhol egy oldalra húzással tudtam váltani közöttük.
4. Jobban merül.
5. Kamera mód váltásnál (közeli vagy nagylátószög) rögtön a kívánt funkciót eltudtam érni most lépegetni kell közöttük.

Egyenlőre ennyi.

(#979) lacko6 válasza petya77p (#978) üzenetére


lacko6
senior tag

4. Jobban merül. :Y :K

(#980) djzox válasza Hoes (#974) üzenetére


djzox
csendes tag

Köszi a tippeket. Sikerült mindent végigcsinálnom, ahogy írtad és TIM V20c-ről már frissült is. :) :C

(#981) Grecky


Grecky
senior tag

Sziasztok!
Valahogy a VOLTE funkció bekapcsolható a készüléken?
Kezd kicsit zavarni, h nincs rá opció.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#982) takcslajos1


takcslajos1
tag

Sziasztok!
Adott egy LG V40. V20f verziós Android 9 van rajta. OTA frissítést nem kap. lg-firmwares.com -ról lenne rá Android Q rátéve, és LG UP programmal telepítve (anno G4-emmel már csináltam ilyet, meg a telefonon alapból v20e volt, én frissítettem v20f-re).
Kérdés, hogy egyből mehet rá a v30b, vagy először flasheljek v20g-t, majd utána a v30b-t? A v20e>>v20f nem járt adatvesztéssel, mert az Upgrade lehetőséggel csináltam a programban, ez főverzió váltásnál is működőképes, ugye?
Köszi a válaszokat!

(#983) David3 válasza takcslajos1 (#982) üzenetére


David3
őstag

Szia, szerintem főverzió váltásánál mindenképp teljes gyalulást válassz. Mentsél le természetesen előtte mindent.

(#984) Grecky


Grecky
senior tag

Jött frissítés, túl sok változást nem látok. Biztonsági frissítésnek irta, 160 mb körüli mérettel.
Igazából én eddig is teljes mértékben meg voltam elégedve a 10-el, az LG-nél ez jól sikerült.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#985) David3 válasza Grecky (#984) üzenetére


David3
őstag

Melyik régióra jött?

(#986) Grecky válasza David3 (#985) üzenetére


Grecky
senior tag

Passzolom, sajnos nem tudom milyen régiós készülék, ha van rá vmi service code ne tartsd magadban. :)
Doboza nincs már meg.

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#987) David3 válasza Grecky (#986) üzenetére


David3
őstag

Menü-beállítások-A telefonról. Ott a típusszámnál LM-V405EBW, az utolsó három a régiókódod.

(#988) Grecky válasza David3 (#987) üzenetére


Grecky
senior tag

EBW

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#989) yoogie


yoogie
aktív tag

Megérhet egy V40-s, szép állapotú, garanciális 65 ezerért? :U

(#990) Szabadh


Szabadh
tag

Sziasztok, én most váltanék v40 re. Egy V30 asról.
Volt már valaki ilyen cipőben? Érdemes váltani?
Ami fontos nekem a fekete téma, a jó kamera, az AOD, jó aksi.
Ez mind megvolt a v30 ban szerettem is érte, de hátha jobb a v40.
Nagyobb kijelző kell, mert romlik a látásom :)

(#991) Grecky válasza Szabadh (#990) üzenetére


Grecky
senior tag

Akksit leszámítva, jó minden.
Nálam 4-5 óra a kijelző idő, mondjuk ez relatív, de az 5-6-nak jobban örülnék. :)

Hardveraprós hirdetéseim-> https://goo.gl/AmFu78

(#992) jimmedly válasza Szabadh (#990) üzenetére


jimmedly
senior tag

Ahogy a kolléga is írja az akku gyengébb egyébként meglesz minden amit szeretnél. Engem az akku mondjuk kimondottan idegesít.

(#993) djzox


djzox
csendes tag

TIM-es telóra is megjött ma a V30c frissítés :C

(#994) MaxxDamage válasza Szabadh (#990) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én még Turbadorol rendeltem és a 14.-ik napon el is álltam.
Jó telefon, de nem tudott annyival többet, hogy megérje váltanom V30+ DS ThinQ-ról.
V50 5G (Dual Screen) a mostani kiszemeltem. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#995) Z.É.T. válasza djzox (#993) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Úgy TIM-es, hogy mióta megvan, semmit sem csináltál vele és egyszer csak megérkezett, vagy közben valamit már frissítettél?

(#996) djzox válasza Z.É.T. (#995) üzenetére


djzox
csendes tag

Úgy TIM-es, hogy követtem Hoes utasításait. :) "V30B Open_EU-ról downgradeltem TIM-es V20c-re ( ha jól emlékszem C-re ) és arra már OTA-n jelezte TIM-es Android 10-et. "

(#997) Z.É.T. válasza djzox (#996) üzenetére


Z.É.T.
őstag

:R

(#998) David3 válasza Grecky (#988) üzenetére


David3
őstag

Nekem is EBW, de majd gondolom később jön.

yoggie: Szerintem megér. V30-ról jöttem én is, nem nincs a két telefon között hatalmas különbség, de azért a kevésért megérte a váltás.

(#999) Szabadh


Szabadh
tag

Megvan a cucc. Kezdem belakni.
Ami jó volt az most is jó V30 után, de van pár zavaró dolog.
Pl a fülhallgató dugó miért alulra került. Zavar a tartásban.
A hangerő gombok kicsik közel vannak egymáshoz, meg alatta a felesleges gomb... De ezt tudtam.
A fényképezőnél nekem jobb volt az hogy a videó gomb ott van a fotó gombnál. Most lökdösni kell arrébb hogy videó. A nevjegyek fordítva vannak. Utónevvel kezdődik. Ez volt már gond a v30 nál is. De valahogy megoldottam. Most nem megy.
A fényerőt állandóan feljebb kell tolnom. Nagyon takarékoskodni akar.
Kamerát még tesztelgetem. Azt hittem egyértelműbb lesz a 2 szeres zoom, meg a 3 kamera közti váltás.
Hirtelen ennyi. De összessegeben pozitívnak érzem a váltást.

(#1000) jimmedly válasza Szabadh (#999) üzenetére


jimmedly
senior tag

Használd egészséggel! Jí, stabil megbízható gép, mint a v30. A fényerő szabályozás automatán használva szerintem tanul. Tehát ha most állandóan sötétnek érzed és mindig feljebb veszed a fényerőt, azt meg fogja jegyezni egy idő után.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.