Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) Hoes válasza RetepNyaraB (#850) üzenetére


Hoes
aktív tag

Általában ez...de ha nem ez akkor ( usb connection estabilised ) vagy valami hasonló.

(#852) lacko6 válasza Hoes (#851) üzenetére


lacko6
senior tag

Ha nagyon nem megy hivd fel az lg szervizt.Hatha tudnak segiteni.
Az enyem is TIMes es mar azon gondolkodom beszelek a boltal ( ahol vettem) hogy ez igy nem korekt.130000ft os telefon volt januarban es semmi ota semi bridge.
Normal modon nem frissitheto.Ez azert nem korekt,a vasarlasnal szo sem volt errol. :W

(#853) Hoes válasza lacko6 (#852) üzenetére


Hoes
aktív tag

Igen, így nem adnék el telefont az biztos! Nem lenne pofám...
A másik, ha én most el akarnám adni, olcsóbban tudnàm eladni emiatt a kellemetlenség miatt!
Az LG azt mondta, hogy bigyem be a központi szervízbe és megcsinálják, csak nekem az nem opció, hogy oda-vissza utazzak 500km-t.
Én már az eladáson gondolkodom, bármennyire is szeretem, de a piaci értékét is nehéz belőni!

(#854) RetepNyaraB válasza Hoes (#851) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez sajna ismeretlen hibakód számomra és értékelhetőt nem is tudtam összeguglizni.
Ami eddig rajta volt, visszamegy, vagy az se?
Szokásos DLL kavarás esetleg? Ki kell szedni különféle KDZ-kből és próbálkozni...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#855) Hoes válasza RetepNyaraB (#854) üzenetére


Hoes
aktív tag

Próbáltam az előzőt visszatenni, sőt az eredeti TIM-es verziót is, egyik sem ment!
Lehet rollback védelem is van benne, mondjuk ettől még az azonos firmware-t bármikor engednie kellene újra rátenni de mégsem!
Még abban bízok, hogy hamarosan lesz egy V30c verzió, háths azt már elfogadná. De ez is csak tipp!

Azért bosszant ennyire, meg próbálnám likvidálni az újraindítás utáni hibaüzenetet mert nagyon szeretem ezt a telefont. :(

[ Szerkesztve ]

(#856) Hoes válasza RetepNyaraB (#854) üzenetére


Hoes
aktív tag

Azt esetleg tudod, hogy az XDA-s módszernél a Common mappát teljesen írásvédetté kell tenni, vagy csak a benne lévő fájlok valamelyikét? Illetve rejtett mappára kell állítani? Mik a helyes attribútumok?

(#857) Hoes


Hoes
aktív tag

Sikerült feltenni a magyar 10-es Droidot, egy teljesen "új" módszerrel! Merőben más mint a többi, kicsit paráztam is a "DL Partition" funkciótól, de működött!
Fent van a rendszer.

Viszont, a 222.01 NT kódot még így sem gyepálta le, de már nem érdekel.

Itt a step by step videó, benne a szükéséges LGUP + patched mappával.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#858) asr27


asr27
tag

Sehogy sem lehet úgy legyalulni, hogy felejtse el, hogy Tim-es? :F

(#859) Hoes válasza asr27 (#858) üzenetére


Hoes
aktív tag

A szervíz biztos meg tudja oldani, én nem tudtam a DL Partition funkcióval sem,pedig az még a Recoverytől is erősebb, hisz a partíciókat is újrahúzza!

ROOT-olás után át lehetne írni a mapping fájlt de nem szeretném rootolni, Droid 10-re lehet még nincs is.

(#860) Lite válasza asr27 (#858) üzenetére


Lite
őstag

Ez engem is érdekel, az enyém is TIM-es... Ha ezt tudom előre...

(#861) Hoes válasza Lite (#860) üzenetére


Hoes
aktív tag

Budapesten a központi LG szervíz meg tudja oldani a problémát, nekem azért nem opció mert messze van.

(#862) asr27 válasza Hoes (#861) üzenetére


asr27
tag

Nekem is pont ezért nem opció. 180 km-re lakom Budapesttől. Örültem volna, ha itthon meg tudom oldani PC-n keresztül.

(#863) asr27 válasza Lite (#860) üzenetére


asr27
tag

Jó telefon, szeretem is, de ha tudom, hogy TIM-es, én sem vettem volna meg.

(#864) Hoes válasza asr27 (#863) üzenetére


Hoes
aktív tag

Én gondolkodok az eladásán, nem akarok mindig LG UP-pal vacakolni, de mégis mit kapok az árából ami hasonlóan jó és IP68? :( KB. semmit.

(#865) lacko6 válasza asr27 (#862) üzenetére


lacko6
senior tag

A 9 droidnal tartalmazza az open eu a tim verziot is.
Valoszinu csak varni kell es benne lesz a 10 open euban is.
Ha meg nem akkor szivas igazan.

(#866) Hoes válasza lacko6 (#865) üzenetére


Hoes
aktív tag

Az már megjelent volna nem? Az Open EU szokott leghamarabb megjönni nem?

(#867) lacko6 válasza Hoes (#866) üzenetére


lacko6
senior tag

A fw infonal a tim azonositot irja? a 222 01 et

(#868) parts válasza Hoes (#866) üzenetére


parts
tag

[link] Ezekre az Open EU ROM-okra gondolsz? Te nem innen töltötted le?

Xiaomi 13T Pro

(#869) Hoes válasza lacko6 (#867) üzenetére


Hoes
aktív tag

Igen...

(#870) Hoes válasza parts (#868) üzenetére


Hoes
aktív tag

De innen szedtem le legutóbb...V30B Hungary-t tettem fel.

[ Szerkesztve ]

(#871) parts válasza Hoes (#870) üzenetére


parts
tag

És joco1977 leírása alapján tetted fel az onnan letöltött ROM-ot?
https://prohardver.hu/tema/re_lg_v40_thinq_olajozott_gepezet/hsz_533-533.html
Ne értsd félre, nem akarok semmiképpen kötözködni, csak azt szeretném tudni, hogy ha cserélni akarom a 9-et, akkor ezzel a módszerrel és rommal belefutok-e az általad észlelt hibába. Két HUN frissítést így raktam fel TIM-es telefonra (csak upgraddel), a harmadikat (V405EBW20g) még nem, mert megvárom, hogy elrontottak-e valamit a 10.ben, illetve hogy fel lehet-e hiba nélkül rakni.
Köszönöm.

Xiaomi 13T Pro

(#872) Hoes válasza parts (#871) üzenetére


Hoes
aktív tag

Bárhogy teszed fel a 10-est szerintem, jelentkezni fog a hibaüzenet! Szerintem magában a 10-es droidban van valami gixer ami ezt okozza.

Pár hsz-sal lentebb linkeltem egy videót, abban van step by step + a szükséges LG UP program + egy mappa!
Azzal sikerült csak lecserélnem a 10-es DEC firmwaret Hungary-ra cserélni.
Egyéb módszerek nem működtek már nálam amikor egyik 10-es droidot egy másik 10-es droidra akartam cserélni.

[ Szerkesztve ]

(#873) parts válasza Hoes (#872) üzenetére


parts
tag

Megnéztem, csak kicsit riasztó az első hozzászólás: "PSA : DO NOT attempt this if you have t-mo or a dual sim model. Specifically EBW. All phones flashed this way will lose serial number. Some will lose IMEI as well. Don't try if you don't know how to fix those." A másik, hogy ilyen hibaüzenettel korábbi verzióváltásoknál is lehetett találkozni más modelleknél is [link] Ezért gondolom, hogy nem A10 specifikus a probléma és próbálom körüljárni.

Xiaomi 13T Pro

(#874) asr27


asr27
tag

Ha sikerül megoldást találni a problémára, kérlek titeket, a folyamatát írjátok le ide! Köszönöm. :)

(#875) Hoes válasza parts (#873) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nekem megmaradt az IMEI is, SN is szerencsére!
Azért gyanítom azt, hogy a 10-es firmware hibája leginkább, mert 9-es droidon többszöri firmware cserével sem jött elő ilyen hiba, pedig volt fent DEC és GBR verzió is. Ahogy felraktam a 10-et, egyből jöttek a gondok, jött minden újraindításnál a hibaüzenet, aztán semmilyen firmware-t nem engedett felrakni, Rollback sem működött. Végül az az egy módszer volt eredmènyes ami a lentebb linkelt videóban található, azzal sikerült a magyar 10-et felrakni, persze a hibaüzenet megmaradt.

(#876) Lite válasza Hoes (#861) üzenetére


Lite
őstag

Oké, de ha egyszer beviszem a szervízbe, ott át tudják "bütykölni" nem TIM-esre? Ebből feltételezvén, hogy utána nem lesz gondom többé vele...?

(#877) Lite válasza asr27 (#863) üzenetére


Lite
őstag

Ahonnan rendeltem még a V10-et, V30-at, ott vettem most is. Azokkal semmi gond nem volt, a V30 ráadásul hongkongi verzió volt, mert a levendula/lila verzió csak ott volt elérhető (asszonynak!). Miután sokáig próbáltam ezüstöt szerezni a V40-ből, feladtam, gondoltam a kék originál lesz, mert az itthoni nagyáruházakban is az van. Tévedtem...

(#878) Hoes válasza Lite (#876) üzenetére


Hoes
aktív tag

Én így vettem ki az LG szervíz e-mailjéből...meg tudják oldani.
Minden esetre hívd fel őket, mondd el mi a helyzet és kérdezz rá te is!

(#879) Hoes válasza asr27 (#874) üzenetére


Hoes
aktív tag

Látom te közben meghirdetted a telefont! Elég nyomott ára lett a V40-nek... :/

(#880) norvik


norvik
aktív tag

Kicsit tesztelgettem a V40 hangját. Nem vártam el tőle, hogy jobb legyen, mint a V20. Sőt, inkább arra számítottam, hogy gyengébb lesz. Tévedtem. Előrelépés, ha nem is nagy. Összehasonlítottam egy régi iBasso DX 80-as DAP-pal is. Ez utóbbi jobb, de nem sokkal. Legalábbis az én fülem, ízlésem szerint.
Itthon elsősorban hangfalakról hallgatok zenét, vagyis a fejhallgató csak egy szükséges rossz számomra. Na jó, ez azért túlzás, de utazás közben, munkahelyen, vagy az idegenben, ahol nem áll rendelkezésemre az otthoni rendszer, akkor használok fejhallgatókat, telefont zenei célra.
Jobb fejhallgatóból kettő is S rendelkezésemre áll. Az egyik egy Sony WH 1000 XM 2, a másik egy Denon AHD 7100. Van ugyan még egy másik agyba dugós Sony WI 1000X is, de azt a tesztből inkább kihagytam, azt csak motorozás közben használom, és hiába szól jól, legalábbis viszonylagosan, de motorozás közben, az aktív zajszűrés ellenére is elég sok motorzaj, szélzaj is behallatszik, meg amúgy sem kábellel, hanem BT-on keresztül használom, vagyis a saját DAC hangját hallom, nem a telefonét.
A Sony 1000XM2-t természetesen kábellel hallgattam, hiszen vezeték nélkül itt is a fejhallgató DAC-ját hallom.
Kezdem a Sonyval. V20
Ja igen, két lejátszó alkalmazást is használok, ezért mindkettővel füleltem. Az egyik az USB Player Pro, a másik a PowerAmp. Nem fogok róluk külön beszélni, nem az alkalmazásokat akartam most tesztelni. Van köztük különbség, de nem túl jelentős. Legalábbis nem az én füleimnek.
Ugyanazok a beállítások, mindkét telefonon, mindkét lejátszó alkalmazásnál. A Quad Dac-nál mindkét telefonon az alap beállítások. Zenék. Vegyesen rock, akusztikus, jazz, szóval amit szeretek, plusz audiofil, tesztekre szánt felvételek. Normál flac, nagyfelbontású, és DSF, vegyesen.
Szóval a Sony.
Mindig meglep ez a kis hazug, kábelen különösen.
V20. Szép, részletező hang, telt. Természetes.
V40 kicsivel szebb magasabb, puhább mélyek. Mindkét telefon bőven elég ehhez a fejhallgatóhoz, meg tudja mindkettő jól hajtani.
iBasso. Ez kicsit meglepetés volt. Semmivel nem jobb az előző két telefonnál. De, azt hiszem, ez már a Sony hibája, kevés a dedikált lejátszóhoz.
Denon. És V20.
Szőrszál meredezés. Hallatszik, hogy messze jobb fejhallgató. Mivel alacsony az impedancia, a telefon szépen megbirkózik vele. A fejhallgató kissé basszus túlsúlyos, legszívesebben használnám az equalisert, de nem teszem. Nem rossz, nagyon teszik.
V40. Határozottan jobb. Bírja szusszal, és a hangerőből vissza kellett vegyek. Levegősebb, teresebb. A magasak ezüstösebbek, szebben csengenek. A trombitás itt tekereg előttem, kissé balra. A hegedűs a kezével csapkodja, ütögeti hangszerét, és dobog a lábával. Élvezetes, játékos. A kolompok, csörgők, a dobok. Mintha ott lennék egy dobos próbáján. A Chesky kiadónak van egy fejhallgató teszt lemeze. 192 Hertz, 24 bit. Az egyik felvételen dobolnak, és egy csengővel körbejárják a mikrofont. Pontosan lehet követni a mozgásukat. Dinamikus. A halk és a hangos részek egyidejűleg jól elválasztható. Nem tudom, hogy a Quad Dac teszi, vagy az erősítő rész, de ez is határozottabban jobb, mint a V20-nál. Én az értesítőre szavazok.
A V20 egy nagyon jó hangú telefon. A V40 pedig felülmúlja. Határozott a fejlődés. V30-am nem volt, nem is hallottam.
iBasso. Leírom ezt is. Ezzel a Denonnal ő nyert. Ami nem csoda, dedikált készülék, egy elég komoly fejhallgató erősítővel. És tegyük hozzá, nem telefon, nem zavarnak be rádió jelek, wifi, és egyebek.
Ha otthon kéne zenét hallgatni, ezt választanám. Második a V40 volna. De mivel, csak úton, munkában használom, ahol van környezeti zaj, és a figyelmem sem lehet teljes a zene irányába, a V40 a nyerő.
A valóság azonban kicsit más, nálam legalábbis. Nem próbáltam ugyan ki, hogy úton, munkában, észreveszem-e a különbséget a V20 és a V40 között, de valószínűleg, nem. És különbség akkor is csak kábelen keresztül lenne. Tudom, hogy kicsit megalkuvás BT aktív zajszűréses fejhallgatót használni. A vezetékes megoldás még mindig sokkal jobb. Otthon, csendben. De a BT kényelmesebb, és ez a kis Sony fejhallgató, a saját DAC-jával élvezhető kompromisszumot nyújt. Az iBasso másabb kérdés. Még úton, zajosabb környezetben is élvezetesebb, mint bármelyik telefon. De. Hogy ezt élvezni tudjam, ezt a hatalmas, otthoni célra készült fejhallgatót kéne használjam, vezetékkel. Ami mindenbe beleakad, így kihúzódik, esetleg peches esetben a jack aljzatot, dugót is sértheti (velem megtörtént régebben). Arról nem beszélve, ha az iBassot használnám, sok hívásról lemaradnék.
Végszóként annyit mondhatok, hogy a V40 egy remek kompromisszum, jó vele zenét hallgatni, vezetékesen, akár otthoni csendben is. És ugye, nem csak lejátszó készülék, ennél sokkal többet nyújt. Pláne, annyiért, annyiért most lehet hozzájutni. 65 ezer forintnak megfelelő dollárért vettem az eBay-n, újonnan, postaköltséggel együtt, 2 hete.
Nem mondom, hogy a legkorszerűbb poci van benne, de megfelelően gyors ma is. Hacsak nem játékra használja valaki. Az a része egy telefonnak nem érdekel, tehát azt hiszem, viszonylag hosszú ideig leszek vele együtt.
A V20-at a megjelenésekor vettem 180 körül. Sajnos, az alkalmazások memória, processzor igénye miatt lelassult. Ami már kezdett zavaróvá válni. Azt hiszem, sokáig együtt fogok vele élni.
Egy barátom most vett egy Sony Xperia 10 II- t. 130 valamennyiért. Új típus. AnTuTu benchmark 170 ezer. Pont annyi, amennyit a V20-ból sikerült kipréselni, proci hővezető pasztázás után. 4 giga memóriával. Még a V20-amat sem cserélném el vele... Na jó, az árát igen. De ez a V40 AnTuTun 290 ezret hozott, szemben a tesztben mutatott 230 ezer körülivel, pedig semmit nem csináltam ezzel a telefonnak.
És látom, hogy van aki már cserélné, eladná. Hát ő tudja, nekem marad. És még szép is..

(#881) David3 válasza norvik (#880) üzenetére


David3
őstag

Köszi a tesztet, érdekes volt. Mondjuk én nem használom semmilyen komolyabb eszközzel, kocsiban szoktam aux-szal összekötni, nyilván ott nem jön ki a különbség. Illetve van egy Sennheiser CX-300 II, de az sem az igazi.

Akik előttünk írták, hogy lecserélnék/eladnák, ott csak a TIM-es régió miatt tennék. Bár én ezért nem válnék meg tőle.

(#882) Hoes válasza norvik (#880) üzenetére


Hoes
aktív tag

Komoly fejhallgatóid vannak, biztos durva a hangminőség!
Én csak egy régi AKG K370 bedugóssal tolom, nekem elég habár egyre jobban érdekel a fejhallgatós kialakítás.

(#883) Hoes válasza David3 (#881) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nem maga a TIM régiós figyelmeztetés a gond hanem hogy nincs emiatt OTA frissítés!
Tehát TIM-es készülékre nem érkezik automatikusan frissítés.

(#884) RetepNyaraB válasza norvik (#880) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A Sony, ha kábelre is kötöd, de be van kapcsolva, a saját erősítőjét használja, nem? Legalább is az XM3 biztosan, mert kikapcsolt és kábeles állapotban kb egy Sokol rádió hangminőségét hozza; nagyon elkúrtak valamit a szamurájok...
Ilyenformán csak a BT adatátvitelből származó gondok játszhatnak a hangminőségbe (oké, a telefon dac-ján fut, de ott sokkal érdekesebb a dedikált erősítő, saját tapasztalat szerint), amit egy méteren belül és LDAC használat mellett nem nagyon hinnék kihallhatónak-

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#885) Hoes


Hoes
aktív tag

Felvettem a kapcsolatot az olasz TIM szolgáltatóval a kialakult helyzet miatt! Leírtam mindent amit tudniuk kell, elkértek minden adatot! Írták, hogy mai nappal egy hivatalos "jelentést" adtak be a központba és megpróbálnak utánajárni a hibának.

Kíváncsi leszek, hogy mi lesz belőle, lesz-e érdemleges előrelépés az ügyben, lesz-e megoldás!

(#886) norvik válasza RetepNyaraB (#884) üzenetére


norvik
aktív tag

Az XM2 is egy dobozhangú vacak, kikapcsolt állapotban. Nagyon rondán tud szólni. Az elektronikához sajnos nem nagyon értek. Az egyértelmű, hogy a füles DAC-ja vezetékesen, bekapcsolt állapotban sem csinál semmit, hiszen analóg jelet kap. De, v szerintem, az erősítő része se nagyon megy. Ezt arra alapozom, hogy a telefonból kijövő jel már erősített. Ha az erősített jelet újra feldolgozná egy újabb erősítő, szerintem rendesen kéne torzítson. Van egy másik aktív zajszűréses Sennheiser fejhallgatóm. PXC 450. Azt már szedtem szét, erősítő biztos nincsen benne. Az is rosszul szól, ha nincs bekapcsolva, ha nem is olyan rondán, mint a Sony. Annál, és erre biztosan emlékszem, azt írták, hogy más az impedanciája kikapcsolt, és bekapcsolt állapotban. Most néztem utána a neten, 150 Ohm az egyik érték, és 750 a másik. Ez azért már jelentős eltérés. Annál elég hamar bedöglött az aktív zajszűrés. Ki és be lehet ugyan kapcsolni, de semmit nem csinál. És bekapcsolt állapotban messze szebben szól, mint kikapcsolva. Szerintem, hasonló lehet a helyzet a Sonynál is. Igen, most gyorsan megnéztem a neten az XM 2 specifikációját. 14 Ohm, amikor nincs bekapcsolva a fejhallgató, és bekapcsolt állapotban 46 Ohm. Szerintem ez okozhatja a hangminőség változást. Az XM3-nál 47/16 Ohm.
Tényleg nem értek hozzá. Mint laikus, úgy képzelem, hogy a hang ehhez a bekapcsolt állapothoz van illesztve ohmikusan.

(#887) RetepNyaraB válasza norvik (#886) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Szerintem meg a beépített dsp a ludas. Kikapcsolt állapotban is áthajtja a jelet az aktív elektronikán, ami sosem jelent jót. "A melyik erősítő dolgozik valójában" kérdést nyilván passzolom - nem értek hozzá. Ha viszont bekapcsolod a fejest, rögvest beindul a dsp és persze a hozzá tartozó bomba hangkép. Ami megakadályozza innentől, hogy objektív véleményt alkothass a madzag előnyeiről :)
De mindegy is; jól szól a ketyere is, meg a fejes is.
Komoly különbséget én két (madzagos) esetben érzek: egy Zero Carbo Tenore füles, kényszerített magas impedancia módban, pedig ez egy alap, kis impedanciás füleske; illetve van egy 600 Ohmos vintage Beyer dt550-em, ami ugyan overkill a telefonnak, de azért nagyon adja a különbséget :)

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#888) Hoes


Hoes
aktív tag

Ki akarom próbálni az arcalapú feloldást, működik is, viszont nem találok arra lehetőséget, hogy a telefon felemelésével bekapcsoljon a kijelző.
Így vagy Knock Code vagy bekapcs gomb kell a felébresztéshez, hogy elkezdődjön az arcfelismerés.

(#889) Hoes


Hoes
aktív tag

Mi az, mindenki eladta a V40-et? :D

(#890) Z.É.T. válasza Hoes (#885) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Ebből még nem lett semmi?
(nincs V40-em, de haver miatt érdekel)

(#891) David3 válasza Hoes (#889) üzenetére


David3
őstag

Én nem használom ezt a fajta feloldást, úgyhogy nem tudok róla nyilatkozni... (hülyeséget meg inkább nem ír az ember)

Nekem kényelmesebb az ujjlenyomatos feloldás, azt nem próbáltad? Gyors, jó helyen van, és pontos.

Nem ismerem a TIM-es készülékeket, viszont én lehet megpróbálnám felrakni a legutolsó teljes TIM-es régiójú szoftvert (v10c), majd OTA-n engedni végigfrissíteni...

[ Szerkesztve ]

(#892) Hoes válasza Z.É.T. (#890) üzenetére


Hoes
aktív tag

Folyamatban van, azt írták még vizsgálják! Szólok azonnal ha írtak!

(#893) Hoes válasza David3 (#891) üzenetére


Hoes
aktív tag

Kíváncsiságból próbáltam ki az arcfeloldást de már ki is kapcsoltam, maradok az ujjlenyomatnál!

TIM szoftvert azért nem merek rátenni mert ugye az nem OPEN, félek, hogy akkor rámászik a szolgáltatói zár és akkor lehet fizetni a függetlenítésért!
Persze lehet, hogy alaptalan a félelmem.
Nem a 20G a legutolsó?

[ Szerkesztve ]

(#894) Hoes válasza Hoes (#893) üzenetére


Hoes
aktív tag

... vagy merjem rátenni a TIM szoftvert? :) Hátha elfogadja azok után is a magyar SIM kártyát?

(#895) RetepNyaraB válasza Hoes (#894) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Egy oprendszer csere nem hinném, hogy szolgáltatói zárat lenne képes rátenni. Az mélyebben van, különben mindenki otthon függetlenítené a cuccait. Sok szolgáltatós spamet viszont rárakhat, amelyektől nehéz megszabadulni.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#896) Hoes válasza RetepNyaraB (#895) üzenetére


Hoes
aktív tag

Ebben valószínűleg igazad van...valóban nem kellene egy firmware csere ilyet okozzon!
Az viszont még mindig kérdéses, hogy ha vissza is tudok downgradelni W10C-re, lesz-e OTA frissítés a magyar SIM kártya miatt? Megér szerinted egy próbát?

(#897) RetepNyaraB válasza Hoes (#896) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ha szeretsz hegeszteni, mindenképp. Én az Oneplus One-t felfoghatatlanul sokat buzeráltam anno. Naponta több rom fel-le. De kinőttem belőle, már csak ha nagyon muszáj.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#898) Z.É.T. válasza Hoes (#892) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Köszi

(#899) parts


parts
tag

Itt a legutolsó hozzászólásra adott válaszban lévő [link] arról szól, hogy a rejtett menüben átírja az NT kódot. Root nélkül ez működne vajon?

Xiaomi 13T Pro

(#900) Hoes válasza parts (#899) üzenetére


Hoes
aktív tag

Nem, próbáltam ezt és még írni sem enged oda!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.