Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) bigmasterg válasza NandorHUN (#149) üzenetére


bigmasterg
addikt

Szvsz a 100 ezer alatti fényképezőgépeknek nincs sok értelme egy mostani csúcsteló mellett.
Itt pl lassan két éves telefonokat hasonlítanak egy 550$-os lumix fényképezőgéphez.
Ebben a videoban azért a legtöbb esetben kicsivel jobb a fényképező, mint a telók. De egy pixel3 szerintem már megszorongatná és azért ez egy 100k fölötti gép.

Egy telefon pedig mindig nálad van és elfér a zsebedben. Ami ezeknél lényegesen jobb képet készít, azt nem rakod túl könnyen zsebbe és az ára is egészen más. :)

(#152) samu74 válasza bigmasterg (#151) üzenetére


samu74
addikt

Bizony,és meg lehet nézni a menetrendet, zenét lehet halgatni stb. Sőt még pulzust is mér! :) Egy Nikon ezt nem tudja...

[ Szerkesztve ]

-----------

(#153) .:Ádám:.


.:Ádám:.
tag

V10-ről nekem csak a széles látőszög hiányzik. :D Elgondolkodtató a Poco annak ellenére, hogy nincsenek benne olyan dolgok mint a V40-ben. Ha jól van implementálva a Camera 2.0 APi akkor az OpenCamera appal simán lehet az LG manuális beállításait hozni. Sansung S7-ben csak a gyári app engedte a 4Ks videót és nem volt implementálva az APi :S.
Ha Mate 20 Pro-n lenne 3.5 jack akkor tudtám választani. Majd jövőre kiderül, talán a G8 vagy Note10 az év vége felé.

(#154) NandorHUN válasza bigmasterg (#151) üzenetére


NandorHUN
addikt

Az elején elmondta a tag, hogy mindet automatán fogja használni...ami alapból hülyeség, mert aki fényképezőgépet vesz, az nem automatán fogja azt használni.
Panasonic meg inkább videoban erős, nem fotóban. Az meg a másik, hogy ez csak egy 3/4 gép, még csak nem is APSC (ami amúgy nem drágább mint ez. )

Ha meg sima raw minőséget nézzük, a jobb szenzor miatt szinte biztos, hogy fotógép sokkal jobb lesz, mint a telefonok.

A másik, hogy normális zoom sose lesz telefonban a méret miatt... ahogy normális portét se fogsz vele soha csinálni pl [link] ... és mielőtt megkérdeznéd ez egy olyan lencsével készült ami kb. 10 ezer Ft...mobilra manapság ennyiért tokot kapni.

(#152) samu74
Bármilyen meglepő , Nikonnal telefonálni se fosz tudni. :)
Én se azt mondtam, hogy használd helyette, de mobil az akkor is mobil marad, ha 500e ára van... tud sokmindent, de fizika azért korlátokat szab neki. Jó nezezésre, játékra, fényképezésre, de sose lesz ezekből a legjobb. Játékra és nezezésre jobb a PC, konzol. Zenére jobb egy rendes hangfal, fényképezésre és videora meg mindig sokkal jobb lesz egy rendes fotógép lencsével.

Ezért nem érdemes ezen a szinten összeveszni olyanokon, hogy melyik telefonnak jobb a kamerája egy hajszállal, mert ez még mindig csak kispálya - nem éri meg a felárat telefonon.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#155) samu74 válasza NandorHUN (#154) üzenetére


samu74
addikt

Pedig ha kompromisszum is,de szinte mindenre elég egy mobil. Pl. még videót is vágtam meg szerkesztettem abból az anyagból amit a saját kamerájával vettem fel. És mivel sokan szinte csak a telefonjukat használják fotózásra bizony lehet látni azért a különbséget is.

-----------

(#156) SlyChocolate válasza Mik76 (#146) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Így van, sőt!
Kérdés az melyik feltöltő mennyire részre hajló egyikkel vagy a másikkal?
Amúgy simán partiban vannak a telók.

[ Szerkesztve ]

(#157) logitech1


logitech1
tag

Nem rossz. :C

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#158) NandorHUN válasza samu74 (#155) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nem azt mondtam, hogy nem lehet.
Trabanttal is lehet indulni autoversenyen, nem erről van szó.
Mint mondtam ha valaki sima jpg-vel akar kattintani párat akkor arra jó a telefont. Képszerkezzésre, portréra, távoli/telefotora,éjszakai fényképekre, fényképekre viszont nem lesz alkalmas, fizikai tulajdonságainak köszönhetően.

Különbséget, meg biztos látni, de azonos években jövő telefonok fényképzeői ugyanannyira jók és rosszak. Most az, hogy Samu képe kicsit szaturáltabb a postprocessing miatt az nem egy ok hogy az ember azt vegye. Főleg ha előző éves telóról vált.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#159) Zé.


Zé.
tag

Portré fényképezéshez részletes, összehasonlító kamera teszt a következő
mobilokkal: LG V40 ThinQ, iPhone XS Max, Galaxy Note9,
Huawei Mate 20 Pro, OnePlus 6T, Galaxy S9, Google Pixel 3
[link]
Tanúságos!
Még mindig nem csak a hardver határozza meg a fényképek minőségét...

(#160) Drakmusz válasza NandorHUN (#158) üzenetére


Drakmusz
őstag

Felesleges ezeket a köröket a 324. alkalommal megfutni....
Egyértelmű hogy nem érnek fel a mobilok egy céleszközhöz, ha mondjuk a fotózásról beszélünk.De a mobilos fotózás is egy irányzat, megvan a létjogosultsága.
Látogasd meg a kezdő fotósok digitális fényképei topikot, és az oldal keresőjébe írd be a nevemet.
Vagy csak szimplán rányomsz az aláírásomban található linkre.Az eszköz teljesen másodlagos.Ha nincs hozzá látásmód amivel használod, lehet akár milliós felszerelésed is.Az egész csak nyitottság kérdése.
Komoly galériával rendelkezők is tudnak értékelni egy mobilos fotót adott esetben, ennyi.
Eltérőek az igények, de a két tábor minden gond nélkül megfér egymás mellett.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#161) OPiiPO válasza Drakmusz (#160) üzenetére


OPiiPO
addikt

+1

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#162) jacis válasza Drakmusz (#160) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#163) NandorHUN válasza Zé. (#159) üzenetére


NandorHUN
addikt

"Még mindig nem csak a hardver határozza meg a fényképek minőségét.".

Hát igen... ezért se nagyon tartom fernek ezeket a teszteket.
Most vagy fotózzanak raw-ban, vagy próbálják be mindegyiken a legjobb lehetőségeket.
Pl. mostani V30-am GoogleCam porttal sokkal jobb képeket tud készíteni.
(Nyilván nem DSLR/FF/ milc kategória, de a gyári apphoz és postprocessinghez képest sokkal jobb). - V40 esetén ugyanezt el tudom képzelni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#164) Mik76 válasza Drakmusz (#160) üzenetére


Mik76
senior tag

Hmmm...
Nekem azert furcsa hogy ha a mobilos fotozas letjogosultsagat akarja valaki kihangsulyozni egy dslr-rel szemben akkor nagyvonaluan el lehet tekinteni olyan kemeny fogyatekossagoktol is mint zoom hiany, pixel szintu reszletesseg teljes hianya, gyenge iso minoseg, valodi dof, stb.

Bezzeg mikor a mobilok osszehasonlitgatasa folyik akkor meg verre meno vitak mennek arrol hogy melyik mobilnak a legjobb a gagyi portre modja, vagy melyiknek "isten" a szar noise kezelese, stb.

A mobilos fotozas egyetlen letjogosultsaga az ha eppen semmi mas nincs nalad de valami olyan tortenik korulotted amit "muszaly" megorokiteni. Ezen tul vagy igenytelenseg, vagy penztelenseg, vagy a lustasag az egyetlen igazi ok amiert mobilt hasznalnak az emberek a fotozashoz. A masodik lehet indok (bar het-nyolc eves felszereles mar crop szenzorral is brutal minoseget tud egy alap obival), a masik ketto szimpla megalkuvas.

Olyan mintha egy bor szakertot gyozkodnel rola hogy az asztali voros is tok jo, mert uvegben van, voros, emlekeztet a borra az ize, meg ugyanugy kiut egy liter, csak hat tudni kell jol talalni (latasmod). Aztan a forumokon meg megy a gyilok hogy melyik asztali voros az isten.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#165) Drakmusz válasza Mik76 (#164) üzenetére


Drakmusz
őstag

Valamit nagyon félreértettél.
Azért írtam a végére hogy a két tábor tökéletesen megfér egymás mellett.A céleszközök előnyét senki nem vitatta.
Egy NYITOTT szemléletű géppel fotózó minden gond nélkül tud értékelni egy mobilos képet is.
Ugyanis a fotózás alapszabályai erre a területre is érvényesek, még ha a minőség nem is lesz olyan.
Neked megalkuvás, meg igénytelenség.A látásmódos hasonlatod meg nagyon félre ment, már ne is haragudj.Biztosan azért rendeznek ilyen megmérettetéseket, hogy az igénytelenséget demonstrálják....:((

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#166) SlyChocolate válasza Mik76 (#164) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Most egy buta dolog jutott a fejembe ebben az összehasonlítgatós témában.
Pl. az asztali pc vs. mobilphónia?
Ma már egyre erősebbek a mobilok mind HW mind kamera stb.
Így sok embert maximálisan kiszolgálnak szinte mindenben.
Ezért sokan egyáltalán nem is használnak sem pc-t sem lapit sőt még tábla gépet sem.
Egyit fejlődtek a mobilok és kész.
De ahogy a cél hardverekkel sem fényképezésben sem számítási teljesítményben nem egy kategória a mobil.
Attól még egy igenis szinte bármire jól használható eszközök lettek a mai telefonok......

(#167) leslien válasza Mik76 (#164) üzenetére


leslien
nagyúr

. melyik mobilnak a legjobb a gagyi portre modja

kívánom h legyen manitut egy pixel telora és aztán keresd az állad... ;]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#168) Zé. válasza NandorHUN (#163) üzenetére


Zé.
tag

Itt a teszt célja röviden, tömören, minden oldalról bemutatni az új készüléket.
A kimagasló hangtechnika mellett, a fényképező ill. videó technika felé
közelít, és a nagy fotó tesztben volt közölve, hogy miért automata módban
hasonlítják össze a mobilok fotós képességeit. A vásárlóközönség szűk kis
rétege bíbelődik komolyabb képszerkesztéssel a mobilról. De:
Egy friss, pozitív példát szeretnék említeni. Több összehasonlító tesztet
lehet átnézni a neten, automata módban:
iPhone XS vs. OnePlus 6T vs. Pixel 3 v. LG V40! CAMERA TEST:
[link]
A friss hír, hogy pl. 2018 utolsó frissítése többek között a kameráján fejlesztett
a OnePlus 6 készüléknek. [link]
Ezt csak azért említem meg itt, mert a V 40 kamera automata szoftvere,
nevezzük úgy hogy -,,művészi módon retusálva" - készíti el a portrét, stb.
(sajnos, eléggé összemossa) Nagyon jó lenne itt is egy hasonló
frissítés, amiben pl. előválasztani lehetne az automata módot egy
,,művészi és egy preciziós" rajzolat között. Az utóbbinál jó lenne, ha
a PIXEL 3 kamera szoftverre hajazna: [link]
Google Pixel 3 vs. LG V40 ThinQ
Ugyanaz a Sony szenzor van bennük.. Imx 363.. A Pixel 3 kamera szoftvere
borotvaélesen kirajzol minden apró részletet. Viszont sokoldalúbb a V40.
Én nagyon bízom a háromtengelyes OIS stabilizátorban, az optikákban:
12 MP, 27mm (standard), f/1.5, 1/2.6", 1.4µm, 3-axis OIS, dual pixel PDAF
Mobilos környezetben ez nagyon jónak mondható most. Persze, hogy mit hoz a
közeljövő, árban, tudásban? Pl: Nokia PureView 9 öt Zeiss kamerával:[link]
A megjelenés után jó fél évvel én erre tervezek váltani, a régi-régi mobilomról.
Addigra az ár/értéke/sokoldalúsága, pl, rádió, számomra tökéletes lesz! :)

"...Mindenki panaszkodik a pénz hiánya miatt,de a szoftver hiányossága miatt soha senki..."

(#169) Mik76 válasza Drakmusz (#165) üzenetére


Mik76
senior tag

Tizezer emberbol egy fotoz igy a mobiljaval. Ezekre nem hivatkoznek amikor altalanos felhasznalasrol van szo. Lehet en nem voltam eleg egyertelmu hogy en errol irtam.

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#170) Mik76 válasza SlyChocolate (#166) üzenetére


Mik76
senior tag

Nem is vitatom a mobilok sokoldalusagat, bar azt hozzatennem hogy egy mobilrol elkuldott email semmivel nem rosszabb mint egy laptoprol vagy desktoprol, ez egy foto keszitese eseteben nem igaz egy dslr-rel szemben.

[ Szerkesztve ]

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#171) SlyChocolate válasza Mik76 (#170) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Ezt tudjuk de azt is, hogy mennyivel kényelmesebb egy átlag fotókra képes mobillal átlagos vagy hirtelen helyzetekben gyorsan fotózni, videózni stb.....
Mintha egy "vállról indítható" dög nehéz kamerával napi szinten rohangálni hátha meglátok valami fontosat?
Érted a lényegét?
A mobil mindig zseben van!
De ettől függetlenül van pc-m, meg fotózóim is csak kiegészítés képpen.
;)

[ Szerkesztve ]

(#172) #04430080 válasza SlyChocolate (#171) üzenetére


#04430080
törölt tag

Csak nem mindegy, milyen mobil van a zsebben. Mert én mondjuk nem vagyok hajlandó egy +30 eurós kameramodulért kifizetni egy +500 eurós felárat.

(#173) Drakmusz válasza Mik76 (#169) üzenetére


Drakmusz
őstag

Ez már egy magasabb szint, igazad van.
Inkább csak arra akartam célozni, hogy ha a kép készítője át tud adni nekem valamit, akkor szinte már mindegy is az eszköz.
A befektetett munka miatt értékelendő a teljesítmény.Tőlem lehet mobil, MILC vagy DSLR, a jó kép eladja magát.:)
Mint ahogyan azt a fentebb linkelt példa is mutatja.

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#174) Mik76 válasza SlyChocolate (#171) üzenetére


Mik76
senior tag

En ugyanerrol irtam. A kenyelem egyenlo a finoman megfogalmazott lustasaggal amennyiben van normalis geped, es az elet nem varatlanul dobta eled a temat.
Pl: Gyereked szulinapjara csak a mobilod veszed elo, vagy kirandulasra a mobilod viszed magaddal. Ezek tudatos kompromisszumok amiket en is meghozok idorol idore, es tobbnyire meg is banom. Na jo, en a fiam szulinapjan nem csinalok ilyet, de lehet azert mert meg csak hat eves. Majd ha huszonot lesz lehet kevesbe leszek lelkes... :)

http://www.imdb.com/name/nm1481844/?ref_=nv_sr_1

(#175) bigmasterg válasza Mik76 (#174) üzenetére


bigmasterg
addikt

"es az elet nem varatlanul dobta eled a temat."

De. :)
Sokat fotózok telóval (csak magamnak) és rengeteg váratlan pillanat van, amikor nincs nálad fényképezőgép.

Sok profi / hivatásos fotóst ismerek és szinte mindenki ugyanúgy kattintgat telefonnal is.
Idei példa: voltam egy külföldi fotós workshopon, ahol gyakorlag mindenkinél fullframe fényképezőgépek voltak, hozzá illő fényerős objektívekkel.
Így is gyk mindenki elővette a telefonját, amivel ugyanúgy fotózott / videózott.
Mivel egy rögtön megosztható dolgot kapsz, nem kell leválogatni, utómunkázni, mint az FF raw képet. Pl instagram méretben egy telefonos kép minőségében sincs túl sok kivetnivaló. Nyilván nem lesz keskeny dof és bokeh tenger, de ha egy képnek témája van, akkor nincs is ezekre igazán szükség.

(#176) Graphics válasza Zé. (#159) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A szó, amit keresel: tanulságos

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#177) NandorHUN válasza Zé. (#168) üzenetére


NandorHUN
addikt

A gond csak az, hogy ez nem egy iPhone... átlagfelhasználó az Samsungot vagy Huaweit fog venni mert ott van a marketing.
Aki meg LG V40-et vagy Pixel 3-at az valoszeg kicsit technikásabb... pl. LG V30 subredditben is kb. mindenki a Pixel portolt kameráját ajánlja automatafotóra. Szóval aki ilyen telefont vesz (azaz vette a fáradságot, hogy utánaolvasson) valoszeg használni is ezzel fogja.

Nekem nincs V40-em, se Pixelem, azt tudom hogy V30-n is sokat dobott a Pixel port... na most ha még szenzor is ugyanaz, akkor feltételezem V40 esetében képek minősége Pixel 3-mal azonos lesz teljesen, ha program is ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#178) leslien válasza NandorHUN (#177) üzenetére


leslien
nagyúr

Pixel 3-mal azonos lesz teljesen, ha program is ugyanaz..

nem teljesen...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#179) atike válasza leslien (#178) üzenetére


atike
nagyúr

...vagy még inkább: nagyon nem. :U

(#180) leslien válasza atike (#179) üzenetére


leslien
nagyúr

pl ez is hiányzik... [link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#181) NandorHUN válasza atike (#179) üzenetére


NandorHUN
addikt

"Google Pixel 3 vs. LG V40 ThinQ
Ugyanaz a Sony szenzor van bennük.. Imx 363"

Nem tudom így van e, nem fogok minden telefon hardwarenek utánanézni. - időm sincs rá.

Azt írtam csak, hogy ugyanaz a szenzor és a portolt szoft is ugyanaz lesz, akkor valoszeg az elkészült képek is azonosak lesznek.

De fene tudja, lehet V40 sokkal jobb képet készít ;]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#182) bigmasterg válasza NandorHUN (#181) üzenetére


bigmasterg
addikt

Az érzékelő egy dolog, de ugyanolyan fontos az előtte lévő lencse minősége is.

(#183) Zé. válasza NandorHUN (#181) üzenetére


Zé.
tag

LG V40 Penta Camera érzékelők: [link]
HÁTULSÓ:

*Alapértelmezett: Sony IMX363
- (Pixel 3XL, Xiaomi Mi 8 / Mi Mix 3 / Poco F1, Asus ZenFone 5Z)
- Samsung S5K2L7 (Nokia 8, Xiaomi Redmi Note 5/6 Pro)

*Széles: Sony IMX351
- (LG V30, LG G7 / V35 <standard és széles>)

* Teleobjektív:
-Samsung S5K3M3 (LG V30 <wide>, Minden Samsung iPhone Xiaomi teleobjektív)

ELÜLSŐ:

*Alapértelmezett: Sony IMX219
- (LG V20 <wide>, LG G7 / V35 <front>)

*Széles:
-Hynix hi553 (LG V10 / V20 / V30 / G6 <front>)
-Samsung S5K5E8 (mélységmérő kamera a legtöbb középkategóriás telefonon)

(#184) motofi


motofi
aktív tag

A kártya slot vajon még mindig az a "jó féle" hajlékony műanyag?

[ Szerkesztve ]

(#185) Zé.


Zé.
tag

Bár én soha nem veszek iPhone XS-t, érdemes megnézni akit érdekel, ismét
egy fotós összehasonlítást: Pixel 3 camera test vs iPhone XS, V40, & P20 Pro
[link]
Tehát, amíg az LG V40 ThinQ technikailag megnyeri az extra funkciók
kategóriáját, a nagy gyártók sorra frissítik a fotós programjukat.

A Pixel 3 típusú telefonnak egyik fontos újítása a Night Sight nevű funkció,
amelyet kifejezetten éjszakai fotózáshoz terveztek. Bár nem tökéletes, az
eredmény így is döbbenetes. Felköthetik a nadrágszárukat a gyártók, ez most
tényleg telitalálat lett: [link]
Napjaink drágább mobiltelefonjai remek fotózási képességekkel rendelkeznek,
egy területen azonban még mindig nehezen rúgnak labdába: az éjszakai, vagy
alacsony fényviszonyok melletti képekről van szó, e téren ugyanis bőven van
még hova fejlődni, és az a helyzet, hogy a Night Sight funkció remekül teszi a
dolgát: a sötétebb fotók láthatóan jobban néznek ki, de a funkció nem csak éjjel
hasznos, nappali fotózás mellett is jó szolgálatot tehet, ilyenkor ugyanis automa-
tikusan csökkenteni próbálja a zaj mennyiségét, hogy összességében ebben a
napszakban készült a fotók is jobbnak tűnjenek. Az eredménye persze nem
tökéletes, néhány alkotás ugyanis természetellenesnek hat, például a színek
élénksége miatt, illetve mivel továbbra is mobilról beszélünk, sajnos sok esetben
ez még mindig nagyon látszik. Ezt leszámítva azonban nem lehet rá panasz.
A jelek szerint megirigyelte az Pixel-telefonok fotós újítását a Samsung.
Annyira, hogy a februárban érkező Galaxy S10-et is hasonló funkcióval szerelik
fel:[link]

Az LG V40 ThinQ vajon kap ilyen bővítést a soron következő rendszerfrissítéskor?

(#186) samu74 válasza Zé. (#185) üzenetére


samu74
addikt

Az azért érdekes hogy a samsung és az Lg is 1000 éve gyárt telefont, de a pixelek rendre jobb képeket csinálnak. A Sony-t nemis mondom...

-----------

(#187) doooo válasza samu74 (#186) üzenetére


doooo
veterán

Nem feltétlenül csinálnak jobb képeket (sőt), vagy inkább úgy mondom, hogy nem csinálnak jobb képeket (az élvonalban többen is vannak)... illetve minden évben más és más "nagyobb múltú" gyártó készíti őket a Google-nek... nem mintha ez bármit is jelentene (épp a Sonyt felhozhatva elrettentő példaként).

(#188) Fitzgerald válasza samu74 (#186) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Ami még érdekesebb, hogy a legtöbb mobilba kerülő szenzort meg a Sony készíti, aztán valahogy a szoftvert mégis ők szarják el a legjobban a saját telefonjaikban.

(#189) samu74 válasza doooo (#187) üzenetére


samu74
addikt

Szerintem :) pedig a Pixelek folyamatosan etalonnak voltak tartva,meg ahogy pár tesztet meg összehasonlító videót néztem ott is valahogy az elejére keveredtek.Jó,nyilván nem egetrengető különbségről beszélek...A samsung mondjuk az s7 óta meggyőzött, a mostani is elég jó ilyen téren (s9+).
Viszont a V széria eddig is nagyon jó volt ,kétlem hogy rosszabb lenne mint az elődje. A videók meg pláne.

Fitzgerald ja ,azért is írtam. :) Pedig fotó/videó terén ha valakinek van tapasztalata akkor az a Sony.

-----------

(#190) NandorHUN válasza Zé. (#185) üzenetére


NandorHUN
addikt

V40-re már van portolt GCam amiben benne van a Night Sight is.
Nem tökéletes, de annak fényében, hogy nem rég jött ki a 6.1 szerintem nem sokára lesz olyan verzió, ami ugyanolyan jól megy mint az 5.1 a V30-on.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#191) safizoo


safizoo
tag

Mikor lehet már itthon megvenni? Szörnyű!

(#192) safizoo válasza safizoo (#191) üzenetére


safizoo
tag

Nem bírtam már várni, úgyhogy vettem egy Huawei Mate 20 Pro-t. egyelőre nem vagyok elájulva. A képek formátuma 4:3 bán van, ha 16:9 et szeretnék, azt 6 megapixellel tudja. :(

[ Szerkesztve ]

(#193) babosmiki válasza safizoo (#192) üzenetére


babosmiki
addikt

Én se voltam tőle...

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#194) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Ha ez igaz, akkor ki is lehet hagyni a V40-et, őszre jó ára lesz már.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#195) bakosarpi


bakosarpi
tag

Sziasztok! Az olaszok már tesztelték az akksit, hááát... Nem meggyőző nekem egyelőre. 8:00-17:25-ig bírta. Ez elég gyenge szerintem. Talán majd javul ez még. [link] Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#196) SlyChocolate válasza bakosarpi (#195) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

A webhely nem érhető el.

[ Szerkesztve ]

(#197) SlyChocolate válasza bakosarpi (#195) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

És azt lehet tudni ezidő alatt mit műveltek a vassal?
Mert nagyon nem mindegy!

(#198) bakosarpi


bakosarpi
tag

https://lg.hdblog.it/2019/01/31/lg-v40-test-batteria-prezzo-italia/
Inkább így. Üdv!

Egy betegség gyógyszerrel 1 hét alatt küzdhető le, gyógyszer nélkül 7 nap...

(#199) aTe014


aTe014
aktív tag

Hohóó, kapható itthon. :)
[link]

i14Pro

(#200) Fred23 válasza aTe014 (#199) üzenetére


Fred23
nagyúr

Én 120-at se adnék érte. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.