Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:57:18

LOGOUT.hu

LG Optimus F6 - középkategóriás vadászgép

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) SkyLine3000 válasza apuc (#1350) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Illene kapnia. De ez még a jövő zenéje. Tudtommal konkrétum még nincs.

(#1352) apuc válasza SkyLine3000 (#1351) üzenetére


apuc
őstag

Köszönöm

(#1353) mentosatti76 válasza szdavid0504 (#1342) üzenetére


mentosatti76
csendes tag

Hali. Az antutuval (a) szofttal volt 13400, 13500, most a (c) szofttal 13700, 13870 pont.

(#1354) kaveskanal


kaveskanal
csendes tag

Nálam antutu: 13'661
'a' software

[ Szerkesztve ]

(#1355) battlekirt2


battlekirt2
csendes tag

Na aknek gondja volt a menu keves soraval, az csak menjen be a menube, beallitas gomb es ott van,h kis ikonok es lesz 6 sor :3 (+soronkent 4 helyett 5)

[ Szerkesztve ]

(#1356) morfeus08


morfeus08
tag

Most komolyan elkezdtük az e-penis méregetést Antutuval? :D Egyébként meg nem mondanám mérvadónak mert ahányszor változik az Antutu verziója úgy kapsz teljesen eltérő pontokat. 3DMark-nak van egy cross-platform tesztje az szerintem mérvadóbb.

(#1357) wocsok


wocsok
tag

Mivel tudom a videókat elforgatni, valamelyik gyári app alkalmas rá? Mert DLNA-an kiküldtem TV-re, és valamelyik videónál nem jól fogtam a telefont (úgy kell, hogy a bekapcsoló gomb legyen felül :( ) különben fejtetőn megy a TV-n...

(#1358) Faby válasza battlekirt2 (#1355) üzenetére


Faby
senior tag

Köszi, ez hasznos, de igazából a főképernyőre kellene 5 soros elrendezés. Arra van valami tipp launcher csere nélkül?

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#1359) mobilefan


mobilefan
aktív tag

Sajnos nem tudok a kamerával megbékélni,így megválok a kis F6-tól :(((
Felraktam a hirdetést ha valakit érdekel.

-

(#1360) Pacee87


Pacee87
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Meglett a második F6 is a családban! (ez már az enyém!)

Kérdésem, hogy névjegyet hogy tudok bluetooth illetve nfc/bluetooth segítségével küldeni?

Láttam páran próbálgattátok a Vice cityt. Nálam el sem indul xapk hibát dob, annyira nem érdekel egyébként, de a sima gta3-at próbálta valaki? Az jobban megy?

Videót azt nekünk is sikerült mindkettőnknek fordítva felvenni, épp most forgattuk meg Premier pro-val.

+1 kérdés: hogy tudom megnézni számítógépen hogy hol a telefon (térképen mutatva). WP-n volt ilyen fícsör, nagyon hasznosnak találtam.

[ Szerkesztve ]

(#1361) kaveskanal válasza Pacee87 (#1360) üzenetére


kaveskanal
csendes tag

+1 kérdésre: android device manager, csak előtte engedélyezni kell a google beállításokban. Azt hiszem fent van alapból a készüléken, de azért ott a link.

(#1362) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Megjavult a teló. Biztos, a tegnap esti San Andreasba elfáradt.:-) Most már jó eredményeket ad. Antutu 13875, Quarant 5100.
Azért vannak a tesztprogramok, h lehessen látni a különbségeket. Pl azért arra jó, h lássam, az előző telómhoz képest ez kb mennyivel erősebb.

(#1363) Pacee87 válasza kaveskanal (#1361) üzenetére


Pacee87
aktív tag

Nagyon köszönöm, sikerült!

(#1364) Aryes


Aryes
nagyúr

Sziasztok! Tudja vki, hogy mi a különbség az F6 és az L7 ii között? Utóbbi 53000 lenne függetlenül, megérné?

(#1365) SkyLine3000 válasza Aryes (#1364) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Az L7 II hardveresen jóval gyengébb az F6-nál. Köszönőviszonyban sincsenek. Innentől kezdve a többi dolog másodlagos.
Olvasd el a mobilarénás tesztet.

(#1366) zoli62 válasza SkyLine3000 (#1336) üzenetére


zoli62
addikt

Ez, amit írtál, MTP-vel való csatlakozásra vobatkozik, vagy LG szoftver módra? Ebben az esetben a total Commanderben külön betüjeles meghajtónak látszanak a belső és külő tárak?

(#1367) Tomasz72 válasza Aryes (#1364) üzenetére


Tomasz72
tag

Csak felületesen átfutottam, dc 1.0 vs 1.2, 768M vs 1G,pf...,lepkefing.
Ha nincs a Telenoirnál F6, veszek L7II-t!
Elhoztam az F6-t, első benyomás: jó...
Karácsonykor megnyomkodtam sógornőm L7II-jét...
Skyline-nak igaza van!
Tényleg, köszönő viszonyban nincs a kettő!

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#1368) Aryes válasza Tomasz72 (#1367) üzenetére


Aryes
nagyúr

Köszi mindenkinek a választ! :) Igen, a tesztet és az adatokat olvastam, de kellett egy F6 tulaj személyes tapasztalata. :R
Amúgy van bármi logika az LG készülékek elnevezése közt? Néztem a tv-iket is és ott se jelent kb semmit, ha egy típusjelzésbena szám magasabb, mármint nem egyértelműen jobb a magasabb számú készülék, vagy csak még én nem jöttem rá valamire...
(#1369) SkyLine3000: én most leginkább akksiban erős készüléket keresek, és úgy látom az F6 ebben elég jó, a többi valójában nem olyan fontos.

[ Szerkesztve ]

(#1369) SkyLine3000 válasza Tomasz72 (#1367) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Azért az F6-ban jóval erősebb a gpu is. Adreno 203 vs 305. Plusz az a két mag jóval erősebb az l7-ben lévőknél. Mivel nem volt dolgom L7el, nem tudom, milyen az általános működése? Gondolom, a mindennapi használatra az is elég. De ha csak a hardvert nézzük, az f6 sokkal erősebb. És ha véletlen játékra kerül sor, akkor nem mindegy, mily soc van benne és h van optimalizálva a rendszer. Mert azért az F6ban mindkettő rendben van.
Mindenesetre, ha nekem 50-55ezrem lenne most telóra, tuti nem az L7et venném meg.
De ez az én véleményem.

(#1366) zoli62 : Nekem Lg szoftver módban van teló. Később bővebben válaszolok, csak most nincs időm.

[ Szerkesztve ]

(#1370) Tomasz72 válasza SkyLine3000 (#1369) üzenetére


Tomasz72
tag

Így van,tökéletesen igazad van!
A gpu-nál elvérzik az L7II. Nem mondom, hogy használhatatlan, csak az F6 után furcsa.
A vegyél 70%-al olcsóbban telefont szórólapokon nem térnek ilyen részletesen a speckókra...
Nekem ingyen lett volna a hetes, 3k az efhat, nagyon nem bántam meg...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#1371) Mister_1234


Mister_1234
tag

Sziasztok!

Valaki tudna nekem ajánlani egy magyar oldalt, ahol szilikon, vagy szilikonhoz hasonló tokot kaphatnék a telefonra? Sajnos E-bay-ről rendelni nem tudok, magyar oldalakon pedig eddig még nem találtam tokot hozzá.
Vagy esetleg, ha valakinek van egy felesleges.. :))

A következő pedig :
GTA:SA segítségre lenne szükségem! Ha valaki eltudná nekem küldeni üzenetben, vagy akár itt, hogy honnan töltötte le a játék .apk fájlját, azt nagyon megköszönném! :) Sok oldalon találtam már apk-t, de azokkal nem akarja letölteni a fájlokat. Egyben az egészet meg a lassú internetem miatt nem szeretném letölteni, nehogy rossz fájlokat töltsön le, és akkor azért ne induljon el.. Ezért kellene egy olyan apk, ami telefonon keresztül tölti le a szükséges fájlokat.

Előre is köszönöm! :D

(#1372) Tomasz72 válasza Mister_1234 (#1371) üzenetére


Tomasz72
tag

Szilikontokkal én is csak az Ebayen találkoztam.
Gta SA: apkmania?
LF Optimus F6? :-)

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#1373) Mister_1234 válasza Tomasz72 (#1372) üzenetére


Mister_1234
tag

3 hete vagyok F6 tulaj, de már elég sok hajszálkarc van a hátlapon, jó lenne minél előbb tokban tartani.
Köszönöm az ötletet, ezzel az oldallal még nem találkoztam! :)

(#1374) Tomasz72 válasza Mister_1234 (#1373) üzenetére


Tomasz72
tag

Kaptam egy használt Samu S3 tokot, kicsit lötyög benne, de átmeneti megoldásnak jó...
Ha kész a paypal regem rendeltek egy rá valót.
Play-en van fent Apkmania app, jobb azzal letölteni, mert nem dob fel annyi hirdetést.

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#1375) SkyLine3000 válasza zoli62 (#1366) üzenetére


SkyLine3000
addikt

TC-ben a párbeszédpanelben legfelül megjelenik szögletes zárójelben két pont, ha kipipáltad a beállításokban a Szülői könyvtár megjelenítését. Ha gyökérkönyvtárban vagy, rányomsz, bejönnek a meghajtók és ott az Lg. Megnyitod és ott van az sd és a belső tárhely is.
Én így másolok dolgokat sd-re. A szokásos kétablakos módszerrel.
Nekem így teljesen jó. Majdnem olyan, mintha mass storage-ként látná. Egyébként MTP-ben is ugyanez műxik.

(#1376) unyadavid


unyadavid
senior tag

Nekem most az intelligens képernyő az egyik kedvenc funkcióm a telefonban, mert bár ha este nem is látja az arcomat, fölül az értesítő sávban egy kis ikont rak ki, ha éppen azt vizsgálja, hogy nézem -e. Így én tudom, hogy a képernyő hamarosan elsötétül és hozzá kell érnem, ellenben a bekapcsoló gomb újboli megyomásával és a telefon feloldásával.

(#1377) Sógi válasza Aryes (#1364) üzenetére


Sógi
addikt

Más kategória, volt L7II-őm, F6 klasszisokkal jobb!
Kijelző pixeles L7II-nél, F6-nál meg tökéletes.
A többit meg leírták a többiek...

[ Szerkesztve ]

(#1378) zoli62 válasza SkyLine3000 (#1375) üzenetére


zoli62
addikt

Köszi. :) Ez így megnyugtató. Amúgy mik a tapasztalataid a telefonról?

(#1379) oldgeorge79 válasza apuc (#1345) üzenetére


oldgeorge79
csendes tag

és is két teló között vacilláltam de nálam az F6 jött be. végig olvastam az SP-és az F6 összes fórumát és ez is abban erősített meg hogy ez a jobb telefon. picivel jobb a képernyő felbontása de a minősége az F6nak jobb, kicsivel erősebb az SP hardvere de az F6nak még semmi negatívat nem írtak. ezen kívül az akkuja verhetetlen az F6nak és még olcsóbb is. fénykép és videó meg minden telefonon "szar" egy fényképezőgéphez képest. szóval szerintem össze foglaltam mindent. F6 a nyerő a kettő közül.

E A2618s->E A2628s->E R310s->E T65-> SE Z600-> SE T290i-> SE Z300->SE 510i->LG F6 D505 JB

(#1380) SkyLine3000 válasza zoli62 (#1378) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Akksi nagyon sokáig bírja. Gyors, gördülékeny rendszer. Sok plusz alkalmazást nem is telepítettem, mert nincs rá szükségem. Nekem a gyári böngésző is megfelel pölö. Gyors. A hardver bőven elég a komoly 3d-s gémekhez is.
A fényképezője is egész jó. Bár, ha kinagyítjuk a képeket, látszik h elmossa a részleteket. Persze ne hasonlítsuk egy normális fényképezőgéphez. Feljebb linkeltem egy dropbox-os oldalt, ahova tettem fel képeket.
Illetve, ha sötétebb környezetben, vagy sötétben videózunk, le tud esni az fps. Ideális körülméyek közt viszont egész korrekt videókat készít.
A kijelző nagyon szép. Nekem nem hiányzik a nagyobb felbontás.
És az Lg sem szórta meg úgy a telót saját appokkal, mint ahogy a samu szokta. Amiket meg rárakott, azok általában hasznosak. Már egész megszoktam.
Akkor szembetűnő a sebessége, amikor kézbeveszem az ex Galaxy W-met. Azért az elég darabos ehhez képest.
Wifije erős, gps is jól muzsikál. Szóval nekem bejön eddig.

(#1379) oldgeorge79 : Az Sp-nek max annyi előnye van az F6-hoz képest, h erősebb a hardvere. De sztem ez a mindennapokban nem jön ki. Játékoknál sem lehet igazán szembeötlő a gyorsabb hardver, mert már az F6-é is elég gyors. De tény. Ott jobb a proci+gpu páros.

[ Szerkesztve ]

(#1381) apuc válasza oldgeorge79 (#1379) üzenetére


apuc
őstag

Köszi a tanácsot

(#1382) BrianDK válasza Aryes (#1368) üzenetére


BrianDK
tag

Elég régóta használok már Android rendszerű telefonokat, de előtte is okostelefonom volt, az előtt meg PDAm volt a telefon mellett. Ilyen akkumulátor idővel még SOHA nem találkoztam azelőtt. Vagy az LG optimalizálta állatra a kezelőfelületet, ami miatt ilyen sokáig bírja, vagy a hardver nem igényel sokat az egyébként nagy teljesítményű akkumulátortól, de nekem ez az eddigi legjobban teljesítő telefonom, mind akkumulátor időben, mind teljesítményben!
Egy példa akku időre. Reggel hét körül keltem, wifi szinkron, egy kis Madden 25, és látom, hogy 40% alá ment a két napja töltött (!) telefon. Feldugtam töltőre és valahogy 9 körül húztam le 100%-on. Aztán dolgom volt a városban olyan helyen, amit nem ismertem, tehát GPS Navi a célpontig, majd navi visszafelé fő közlekedési útvonalig (az is volt vagy negyed óra, odafelé meg fél-3/4 óra) rengeteg telefonhívás, mellette zenehallgatás, és itthon majdnem folyamatos wifi szinkron. Este 7 körül ránéztem, és 86%-on volt ekkor az akkumulátor. Csak ámulok és bámulok...

iPhone 7, Redmi Note 9

(#1383) tomi0816


tomi0816
tag

Sziasztok!
Most kaptam a telefont és előtte egy Sony Ericsson Live with Walkmen-em volt, aminél ugye klasszisokkal jobb az F6 és mivel megszoktam már hogy kevés volt a ram és a belső tárhely is ezért rootoltam a telót hogy a gyári appokat le bírjam törölni és helyette újat rakjak fel. Szóval a kérdésem arra irányuló na hogy ti gyári appokat használtok? Mert jó ez a chrome főleg ezen a telón mert elég jó hardverrel rendelkezik :D, de nincs esetleg jobb? vagy ezt ugyanúgy kérdezhetem zenelejátszóra vagy galériára... Szóval ha ti a gyáritól eltérőt használtok nem zavar hogy ott a gyári? nem eszik több ramot vagy titket nem zavar hogy foglalja a tárhelyet? Rootal kapcsolatban nemsokat tudok csak olvasgattam a napokban a fórumot és láttam hogy kingo root-al lehet megoldani, de azt is olvastam hogy nem lehet 100%-osan vagy kicsi rá az esély hogy 100%-osan visszaállítsuk gyári állapotára. Így pedig nem kockáztatnék...

Egy másik:
Láttam sokan használják ezt az Aututu-t. Ez végülis mire jó? És mi az a (a) szoftver és (c) szoftver? Mert ilyet is láttam :D

(#1384) Aryes válasza BrianDK (#1382) üzenetére


Aryes
nagyúr

Ez jól hangzik. :)

SkyLine3000: már többször írtad, hogy sötétben leesik az fps videónál, pedig írtam, hogy próbáld ki a snap camerával, sport üzemmódban a sötétben videózást, próbáltad már?

(#1385) Szállító76


Szállító76
tag

Erre valaki?
[link]

(#1386) feriapu


feriapu
csendes tag

Sziasztok.
Szeretnék egy ilyen telefont venni,már régóta olvasom a hozzászólásaitokat.
Viszont érdeklődni szeretnék,hogy tapasztaltatok-e olyan jelenséget ennél a telefonnál,hogy hívás fogadás esetén,amikor "felveszitek"a telefont,kb 2 mp-ig nem jön létre a kapcsolat.Síri csend van,aztán a hívó fél hallózásra lesz figyelmes az ember.Idáig két LG P500 volt a családban és mindkettő ugyanilyen problémával.

(#1387) Sógi válasza Szállító76 (#1385) üzenetére


Sógi
addikt

Superuserben is van unroot, az működik, már teszteltem vagy kingo android rootban is van unroot gomb!
Mentés nincs és nem is kell, mert letöltöd a 10C-t és feltolod KDZ-vel.

(#1388) Szállító76 válasza Sógi (#1387) üzenetére


Szállító76
tag

Köszi
a 10c hol találom?
Én a KINGROOT 1.70 root-olta abban nincs, vagy nem találom?
A Superuser nem tudom telepíteni sajnos leáll.

[ Szerkesztve ]

(#1389) SkyLine3000 válasza Aryes (#1384) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Asszem próbáltam, mert fent volt, de sztem elfelejtettem megnézni a felvett videót. De majd teszek vele még egy próbát. De mivel sötétben úgysem nagyon videózok, annyira nem is fontos a dolog. Otthon meg ott a videókamera.

feriapu: én nem tapasztaltam híváskor ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#1390) deminos válasza Aryes (#1384) üzenetére


deminos
aktív tag

Merre találom ezt a sport módot a snap kamerába? Mert már agyon kerestem, de sehol sem lelem. Köszi előre is a választ.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#1391) KoryHu


KoryHu
aktív tag

Üdv.

Így kb. két hét után a tegnapi nap sajnos rettentő fura esemény történt: a telefon lefagyott....sőt nem is lefagyott, hanem a következő volt: Wifi-n osztottam mobilnetet egy táblagépnek, miközben a keresztfiunk valamivel játszott vele ("naa.... hadd nézzem meg"), talán a CSR Racinggel, egyszer csak azt mondja, hogy kilépett, de nem tud semmire kattintani: tényleg így volt a főképernyőket lehetett lapozni balra-jobbra, de meglehetősen akadt, de semmire se lehetett rányomni, nem érzékelte, de a lapozást igen. Ezek után gondoltam lezárom, újra feloldom, ez egyszer sikerült, utána pedig a gombok háttérvilágítása mellett a kijelzőn egy fura szürke rácsos valami jelent meg, homályosan, majd vissza lezártam, és ismét csak ez a szürkeség. Komolyan azt hittem, hogy vazz ennek annyi. Kb. fél percet vártam, de semmi.

Kivettem az akksit, újra bekapcsoltam, azóta semmi ilyen nem volt. "C" szoft van fenn, semmi mod vagy root.

Szerintem valami a Wifi-tetheringel lehet vagy nem tudom, azt láttam, hogy közben szinkronizált is a teló, meg átlépett 2G-re, mert csak EDGE volt.

Remélem másnál nem volt ilyen?

Más: fényképező: én úgy vettem észre, hogy ha AUTO-n van az ISO beállítás, akkor igen magas ISO értéket állít be, pl. 800-900, ezért eléggé zajosodnak, mosódnak a képek, érdemes kézzel kisebbre állítani, és jobbak lesznek.

Az akksi jó, és tényleg a WIFI nem sokat eszik, a telefonálás meg úgy látom pláne nem zabálja.
Jelenleg 2 nap 16 órája megy a 100%-os töltés óta, 9,5 óra Wifi, 55 perc GSM telefonálás, és 5 óra 1 perc kijelző után 23%-on van. GPS-t nem használtam, mobilnetet keveset.

Nem öreg, csak régebb óta fiatal.

(#1392) Sógi válasza Szállító76 (#1388) üzenetére


Sógi
addikt

Itt találod a gyári softot

A Kingrootot nem vágom, de az rosszul hangzik, ha superuser leáll :(

(#1393) ViCk980 válasza Sógi (#1392) üzenetére


ViCk980
tag

Hali. Azért szórakozik mert a kingroot a superSu-t teszi fel és ha mellé feltolja a superusert is akkor össze akad.

(#1394) zoli62 válasza SkyLine3000 (#1380) üzenetére


zoli62
addikt

Nekem is bejön, akksija tényleg erős Tényleg nincs annyi gyári app rajta, minn egy Samsungon, még a Facebook is hiűnyzik.. (nekem Advance-ról van tapasztalatom). Én is lőttem már vele pár fotót, mobilhoz képest nem rossz a minősége. Tetszik a képernyőzár effektje. Amikor az alaop témánál hátteret változtattam, akkor először eltüntek a telepített aslkalmázások ikonjai, de később ez már nem fordult elő. A 4 GB tárterület is még úgy tűnik, egyelőre elég. Hangszórója sem rossz. Az USB csatlakozásnál LG szoftver módban csak rövid látszik a telefon belső memóriája meghajtóként, (nálam H jelű) amin csak a drivertelepító, és egy tools könyvtár van , ezután Total Commanderbenn D505 nevű eszközként látom, gondolom nálad is így van

(#1395) Szállító76 válasza Sógi (#1392) üzenetére


Szállító76
tag

Köszi megoldódott az unROOT :)
Jön a D51510C szépén :)

[ Szerkesztve ]

(#1396) Szállító76 válasza ViCk980 (#1393) üzenetére


Szállító76
tag

5 pont :)

(#1397) sanyi150


sanyi150
tag

Sziasztok,

Kártyafüggetlen verzióban kapható valahol Magyarországon ez e telefonkészülék?
(Telenornál láttam de ott nyilván SIM lockos)

(#1398) feriapu válasza SkyLine3000 (#1389) üzenetére


feriapu
csendes tag

Köszönöm szépen.Ez jó hír. :C

(#1399) Sógi válasza sanyi150 (#1397) üzenetére


Sógi
addikt

Szia, nem!

(#1400) tecsa74


tecsa74
tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne,ha beszélgetés közben picit halkabbra veszem a beszélgetés hangerejét,s a hívás után így is hagyom,akkor a csengőhang is vele együtt halkul.Így a következő hívást ha tokba van csak nehezen,vagy meg sem hallom.
Ez ellen lehet valamit tenni?

Üdv!

Mindegy milyen jó ember voltál,a temetésed menetének hosszát úgyis az időjárás határozza meg:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.