Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:57:18

LOGOUT.hu

LG Optimus F6 - középkategóriás vadászgép

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Weeman1


Weeman1
veterán

Nekem tetszik. :K

Xiaomi 11T Pro

(#2) Prodidzsáj


Prodidzsáj
tag

Szerintem ez nagyon ott van! :R

(#3) dsr


dsr
senior tag

Jó gép ez , nagyon jó árral és bőven elegendő tudással :)) Hajrá LG :P

[ Szerkesztve ]

(#4) nightshadow


nightshadow
veterán

.....újonnan ennyiért nincs jobb ajánlat, ehhez közel is csak az Alcatel OT Idol S található.....

Legendd, rossz a link, az Alcatel Idol S helyett a BLU Studio 5.3 jön be.

[ Szerkesztve ]

(#5) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Feljavított S4 Mini (pl. NFC), de ugyanazzal a hányadék hátlappal (még a minta is hasonlít). Árban agyonveri a konkurenst. Ha most vásárolnék, ezt venném, nem a Samsungot. Két SIM-es lesz vajon?

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) b.daniel


b.daniel
senior tag

Megvan a következő telefonom. Kéktől 30k az elofizummal, karira meglepem magam vele:))

(#7) Legendd válasza nightshadow (#4) üzenetére


Legendd
senior tag

Köszi, javítottam...

Alea iacta est!

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nagyon korrekt, ha most valtanek telefont, tuti ezt vennem. A hatlap nem akkora gaz, en ugyis mindig tokban hordom a motyot.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Bitang jó, mehetett volna nyugodtan egy különsen ajánlott plecsni is, de így is oké.

Azt nem értem, ezekután kivesz l9 II-t (meg bármi mást ebbe az ársávban ;] )

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#10) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Na úgy látom a középkategória már megugorja az S2 szintet :) Grat!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Így kell középkategóriás készüléket gyártani. :R

<< Heimdal >>

(#12) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Tényleg jól sikerült, ennyiért szuper. A saját LG-mmel elégedett vagyok, szóval a gyártó fejlődik szerintem. Bár én már megszoktam a HD kijelzőt, de szerintem ezzel is simán ellennék.
Az akksi kapacitása a fotón csak 2460 mAh nem 2560 mint alatta a szövegben.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#13) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Ez igen!
One V-t simán cserélném erre. :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#14) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Korrekt készülék lett és az árát is megfelelően lőtték be.

(#15) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Nagyon ott van a szeren, ingerem támadt kidobni az Alcatelem a fenébe....végre egy pöpecül összerakott, megfizethető teló. :))

B.Cs.

(#16) #13110016


#13110016
törölt tag

Hüvely Y300 óta nem volt ennyire korrekt készülék, korrekt áron.
Köszönjük a tesztet!

(#17) xmaas


xmaas
őstag

Jo arazas jonak tuno keszulek, most mar varjuk hogy a konkurens gyartok is dobjanak ki hasonolo tudas/arral rendelkezo versenyzot

(#18) abwert


abwert
csendes tag

De vártam már erre a tesztre, nagyon tetszik a telefon, barátnőm lehet megkapja karira :) szerintem a képek és a videó minősége is simán jó :K

(#19) scyllarus


scyllarus
veterán

Röviden: kell!
Hosszabban: nagyon kell. Karira jöhetne a T-hez.
Volt már LG-m, én elégedett voltam vele, G2-őt vett egy kollégám mostanában, attól meg lepadlóztam.De nem csak én, másik kolléga a Sony TX-et akarja rá lecserélni...

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#20) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Tényleg nagyon szimpatikus lett ez a mobil, és azt is szuper hallani, hogy az lg tudott olyan felületet írni, ami kicsit sem akad, ez a nagyoknak gyakran nem sikerül.

(#21) motoflug válasza Plazmacucci (#10) üzenetére


motoflug
őstag

Ha a designban nem is sikerül. :P

(#22) Qwery


Qwery
tag

A külső megoldásokat illetve a software-s ficsőröket kellene vegyíteni a 4x Hd-val és meg lenne a tökéletes középkategóriás telefon. ;)

42

(#23) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Köszi a tesztet!

Egy apróság: az akksi kapacitásba csúszott egy hiba: nem 2560 hanem 2460.

Független forgalmazásról van valami hír?

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#24) realist


realist
őstag

Dual sim lesz ebből?

(#25) kelly416


kelly416
veterán

Hajrá LG! Nagyon jól alakul ez. Már csak egy Moto G tesztet kell megvárjak, és valószínűleg mégis az F6 mellett fogom letenni a voksom. Főleg, ha végre a pink T is felveszi a kínálatba, nem csak a kék. :D

(#26) Tomi326


Tomi326
csendes tag

Egyre jobban tetszenek az LG készülékei! Hajrá LG :-)

(#27) bloomberg


bloomberg
tag

Nagyon pöpec telefon, lehet én is elcsábulok karácsonyig.
Kezdőlapok száma módosítható?

(#28) freestailo válasza realist (#24) üzenetére


freestailo
őstag

jó cucc, tetszik.

(#29) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Grat az LG-nek! Egyre jobbak! G2, most F6.....Egyre szimpatikusabb!!

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#30) zoo8800


zoo8800
veterán

Már semmi.

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#31) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Hmm, az az érintkezőpáros mi a hátlapon? Csak nem vezeték nélküli töltést támogat?

Vagy az az NFC antenna?

[ Szerkesztve ]

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#32) Sógi


Sógi
addikt

Nagyon jó telefon, 2 hete használom, csak ajánlani tudom, pedig előtte felsőbb kategóriás gépeim is voltak.

Ha valaki többet is akar róla olvasni a mindennapi használatról, van itt egy másik topikja is: [link]

(#31) geccoblaze: Sztem az az NFC-hez tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#33) secler07


secler07
tag

Van rá esély, hogy bekerül a T kínálatába ? Én is egy One V-t cserélnék erre :P

(#34) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Hát szerintem ez egy tényleg egy jó ajánlat lett az LG-től. Középkategóriába ennyi tudással, ilyen összeszereléssel, és ennyi finomsággal, kevés telefon indult az idén.
A samsung ezt nagyjából 80-90K-nál kezdte volna el forgalmazni.

A képek pedig nem is rosszak, olyan LG-sek, de ha nem szakmai szemel nézzük, nagyon is szépek. Ezt már az optimus black-nél is elmondtam, de ott is ez volt. Belelehet kötni a vonalélességbe, és a zajszűrésbe, de ezektől függetlenül mutatósak az elkészült képek. Hirtelen ránézve nem érzi úgy az ember, hogy rossz nézni, vagy a hibákat érdemes lenne bennük keresni. talán a jó színek miatt van, nem tudom.

(#35) MPite


MPite
tag

Független vagy vodás forgalmazásról van valakinek valamilyen információja?

(#36) MeGabee válasza Sógi (#32) üzenetére


MeGabee
senior tag

Neked root-olva,kipucolva mennyi tárhelyet mutat a telefon???
A tesztben is 4gb-ot ír Legendd,de a fejem teszem rá,hogy az 8 gb....a gyári telepítések mellett mutatott 3,75-öt szabadon,kizárt,hogy olyan kevéssel bérné a 4.1-es rendszer :D

Köszönjük a tesztet!!!! :C

Tegnap sim cserén voltam az Allee-ban,a földszinti kékeknél volt 1 db F6,ha esetleg valaki türelmetlen :)

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#37) Weeman1 válasza MPite (#35) üzenetére


Weeman1
veterán

Ez engem is érdekelne. :)

Xiaomi 11T Pro

(#38) zoo8800 válasza MeGabee (#36) üzenetére


zoo8800
veterán


Ezt kérdeztem volna az előbb én is, de a kép szvsz egyértelmű választ ad.

Kis összeesküvés-elmélet: a telefonban 8GB-os a háttértár, de ebből 4GB le van tiltva ;]

[ Szerkesztve ]

rip and tear, until it is done

(#39) MeGabee válasza zoo8800 (#38) üzenetére


MeGabee
senior tag

Na és ez alapján??? LG F6 specifikáció

És ez hivatalos oldal :) Szerintuk a 8-ból csak 3,7 használható.Ezt jobban elképzelhetőnek tartom....

Lehet gyűjtik a telefonálási szokásaimat,kell hozzá a tárhely :D

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#40) BOBAKILL


BOBAKILL
őstag

Egy Különösen Ajánlottat is megérdemelt volna, bár Ajánlottat is rég kapott már okostelefon. :D
Kíváncsi lennék hogy min múlt a dolog.

(#41) tzsolesz válasza zoo8800 (#38) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Ha bővíthető akkor szerintem teljesen mindegy. Egy 16 vagy 32GB-os SD ma már fillérekbe kerül.......

(#42) Napfénysüti

Remek telefont dobtak piacra ennyi pénzért az LG-nél. Az tuti ha most 60k körül kellene droidos telefont vennem nagyon erősen megfontolnám az F6-ot. Egyedül ez a fényes hátlap nem tetszik, igazán tehettek volna rá valami normálisabb mattot.

Més que un club!

(#43) Sógi válasza MeGabee (#36) üzenetére


Sógi
addikt

4 gb a max :) Ennyi van benne, el kell fogadni, nekem bőven elég + van micro sd-m...

Akit érdekelnek F6 fotók, ezen a linken megnézheti, sztem jobb képeket is készít, mint a tesztben

(#44) Dan86 válasza GeryFlash (#9) üzenetére


Dan86
csendes tag

Valószínűleg fogják azért. :)
Pár hete beruháztam egy L9 II-re jó áron, de nem bántam meg.
Az F6 javára legyen írva az LTE, a LED segédfény, és a picit nagyobb akku.
Az L9 II-nek viszont picit nagyobb felbontású a kijelzője, és fizikailag is nagyobb (alig észrevehetően), bár ez olyan hű de sokat nem számít, mert elég szép képet ad mind a kettő és méretre is rendben van.
Prociban és SOC-ban van némi különbség még, de grafikus chip ugyanaz, nem hinném, hogy a mindennapokban az előbbi hatalmas különbséget eredményezne.
Szerintem aki a kettő közül választ, az első sorban az árat fogja nézni, másodsorban ezt a pár apró különbséget, kinek mi a fontos.

" Dan86 felhasználónak 36 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi értékelési rendszer alapján fórumon! "

(#45) M5Norbi válasza BOBAKILL (#40) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ugyanezen gondolkodtam.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#46) tha_answer


tha_answer
őstag

f6 v lumia 520 ar/ertekben a jobb?

(#47) tha_answer válasza M5Norbi (#45) üzenetére


tha_answer
őstag

mert nem samsung D

(#48) abwert válasza tha_answer (#46) üzenetére


abwert
csendes tag

A Lumia 520 a T-nél most kártyásan 28-ért van ez bestbuy

(#49) BOBAKILL válasza tha_answer (#47) üzenetére


BOBAKILL
őstag

hááááát, még az is lehet hogy igazad van. ;]
de ezt csak halkan....

[ Szerkesztve ]

(#50) M5Norbi válasza tha_answer (#47) üzenetére


M5Norbi
őstag

Melyik Samsung a Különösen ajánlott?

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.