Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) postas válasza sto1911 (#100) üzenetére


postas
tag

Gondolom a közelséget érzékeli.
Nekem F6-om van (barátnőmnek lesz most egy Leon, azért követem) és azon sincs fényérzékelő.
Ellenben közelségérzékelő igen. És az a kamera mellett látszik 2 pöttyként

(#102) sto1911 válasza postas (#101) üzenetére


sto1911
veterán

Erdekes, regebbi telomon az egy szenzorkent van jelen :F

(#103) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Nem tudja valaki, hogy a T-mobil-nál mikor lesz ilyen készülék?

Köszi! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#104) laca7909af válasza bugizozi (#103) üzenetére


laca7909af
tag

Én is csak annyi infót kaptam a Telekom üfsz-tól, hogy rövidesen kapható lesz náluk, de a srác pontos időt nem tudott mondani. :(

(#105) allin00


allin00
csendes tag

Hi. Sikerult beszerezni egy ilyen telot, eddig varakozason felul teljesit es nem utolso sorban szep , valamint kenyelmes kezben tartani.

(#106) beach head


beach head
senior tag

A kamera más appal is rosszul fókuszál? Pl procapture-el?

(#107) laca7909af válasza beach head (#106) üzenetére


laca7909af
tag

Neked rosszul fókuszál ?

(#108) Saccco válasza beach head (#106) üzenetére


Saccco
nagyúr

Lehet törölnöd kellene a kamera alkalmazás adatait, lehet valami beakadt. (beállítások / alkalmazások / kamera)

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#109) beach head válasza laca7909af (#107) üzenetére


beach head
senior tag

"A fókuszálás gyorsan történik, de sajnos ez sokszor pontatlan, főleg éjszakai képeknél és nagyobb tárgytávolságnál lehet tapasztalni, hogy bár ugyanannyi idő alatt fejezi be a fókuszálást, mint bármikor máskor, de az eredmény rossz. Ha sikerül megtalálnia a helyes fókuszpontot, akkor a kategóriáján belül nem csinál vállalhatatlan képet, a színvilág tökéletesen rendben van, a zajszint sem kirívóan magas, de a részletesség és a vonalélesség hagy maga után kívánnivalót" ----CSak a tesztben írtak alapján kérdem.

[ Szerkesztve ]

(#110) ViragL


ViragL
tag

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Azt szeretném tudni, hogy ezen a készüléken, hogyan lehet a rejtett menüt előcsalni?

Nexus 5-ön van egy plusz gomb alul, de állítólag ezen a telefonon nincs ott.

[ Szerkesztve ]

(#111) ViragL válasza ViragL (#110) üzenetére


ViragL
tag

Korán van még ahhoz, hogy képként sikerüljön beszúrni. :D
Nexuson ez gomb tudja a kívánt funkciót, de ez állítólag nincs LG Leonon

(#112) atosan válasza ViragL (#111) üzenetére


atosan
addikt

A mellette levő négyzet alakú gombot hosszan nyomod, ha erre gondolsz.

Maine coon

(#113) ViragL válasza atosan (#112) üzenetére


ViragL
tag

Köszönöm, továbbítom. :R

(#114) laca7909af


laca7909af
tag

Fényképező és videófelvevő minősége milyen ?
Azoktól kérezem, akik rendelkeznek ilyen készülékkel és van már saját tapasztalatuk.
Az hogy melyik teszt mit ír, az nem érdekel, csak saját vélemények.
Köszönöm !

[ Szerkesztve ]

(#115) rooland


rooland
senior tag

Én is egy ilyen teló tulajdonosa lettem. Ami nagy hiányosság szerintem, hogy nincs visszajelző LED, illetve fényérzékelő sem. Óriási fekete pont. :(((
Van valami jó app, ami helyettesíti valahogy a visszajelző LED-et? Mondjuk a kijelző csak egy csíkját villogtatja ha értesítés van és nem eszi le az akksit?

A fénykép minősége egész korrekt, bár mikor élőben nézed a képet mielőtt fotóznál, ott nagyon csúnya a gép kép, nagyon le van butítva a felbontás, ezt nem értem miért kellett...

A videó bár fullHD, de nem kell hasra esni tőle.

[ Szerkesztve ]

(#116) laca7909af válasza rooland (#115) üzenetére


laca7909af
tag

Tényleg kár, hogy kimaradt a fényerőszenzor. Sajnos LG és Samsung is szereti a szenzorokat kifelejteni az alsó-középkategóriában (Pl. Samu Ace3, Ace 4, Core Prime stb.)
Pedig függetlenül elég drága mobilról beszélünk, de annak idején kispórolta ugyanezt a szenzor a G2 miniből és az F6-ból is az LG.
A vicc az, hogy más márkák (Huawei, Alcatel stb.) már 20 ezer körüli készülékeikbe is beleteszik.
Legalább a kijelző és az SOC nem esett áldozatul a spórolásnak - no meg nem csak spórolásról van szó, csak úgy vannak vele, ha mindenből többet és jobbat akarsz, vegyél drágábbat :(

(#117) rooland válasza laca7909af (#116) üzenetére


rooland
senior tag

Naja, szomorú, hát ez van. :(((

(#118) zolem


zolem
aktív tag

Hát hirtelen beléptem a Leon klubba :) Elégedett vagyok a telcsivel :K ,kivéve a kamera előzmény:ace4lte tulalaj voltam csak a kijelző eltörött :W :O

にんじん

(#119) bbpro


bbpro
tag

Sziasztok!
Akit érdekel, a kingroot legújabb verziójával egy kattintással lehet rootolni a telefont. Van benne unroot is de azt még nem próbáltam.
[link]

(#120) zolem válasza bbpro (#119) üzenetére


zolem
aktív tag

nekem nem rootolta :F

にんじん

(#121) zolem válasza zolem (#120) üzenetére


zolem
aktív tag

Pc + apk verzió kombóval nagy nehezen sikerült de az expired framework nem támogatja még a 21 verziójú android sdk-t :O

にんじん

(#122) bbpro válasza zolem (#121) üzenetére


bbpro
tag

Volt internet kapcsolatod közben? Gyanítom,hogy menet közben tölti le a telefonnak megfelelő dolgokat mivel nagyon sokfélét tud rootolni. Nekem elsőre sikerült a legújjabb verzióval. (A szoftverem V10c-EURxx Telenor)

(#123) zolem válasza bbpro (#122) üzenetére


zolem
aktív tag

Elméletileg volt. Csak nem ér sokat nekem a root xposed nélkül.

にんじん

(#124) bbpro válasza zolem (#123) üzenetére


bbpro
tag

Értem persze. Mindenkinek más a fontos.
Írnék egy pár sort a tapasztalataimról: Akkumulátor: Nagyon kellemes meglepetés, péntek reggel fél 6-tól szombat este fél 10-ig ment folyamatos wifi, 4g, szinkronizálás, 4gb feltöltés mellett 5óra kijelzőhasználattal. Kijelző: fényerő tökéletes,napon is olvasható marad. Színei kicsit fakóbbak,főleg az advance amoledje után de egyáltalán nem rossz. Hang: eddigi telefonjaim közül magasan a legjobb mind a beszélgetés mind a zene terén. Kamera: ebben az árkategóriában teljesen jó. 106-os full hd tv-n néztem vissza a felvételeket és abszolut meg voltam elégedve.(a család is) A led fényereje meglepően erős. Gps: tökéletes. Nem utolsó sorban ráadásul egy nagyon tetszetős kis telefon. Szerintem nagyon megéri az árát!

(#125) zolem válasza bbpro (#124) üzenetére


zolem
aktív tag

meglepően jól olvasható napfényben,elégedett vagyok vele, talán picit gyorsabb volt az ace4.

にんじん

(#126) szabonagyur


szabonagyur
félisten

SD-re ugye itt sem lehet alkalmazást telepíteni?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#127) bbpro válasza szabonagyur (#126) üzenetére


bbpro
tag

Van olyan, amit át lehet helyezni van amit nem. Alkalmazásfüggő. Egyenest odatelepíteni nem lehet.

(#128) szabonagyur válasza bbpro (#127) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ja akkor csak áthelyezés alap szinten. Akkor ez szerintem kimaradt most az életünkből :)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#129) bbpro válasza szabonagyur (#128) üzenetére


bbpro
tag

Nekem 1,5Gb alkalmazás van telepítve és így van még 2Gb szabad hely. Ha nem akarsz több gigás játékokat telepíteni akkor nem lehet vele gond.

(#130) szabonagyur válasza bbpro (#129) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hmm megnézem majd, az a baj Androidnál nagyon fogy a hely..

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#131) rooland


rooland
senior tag

Jött valami frissítés rá ismét a minap.

(#132) Shev acm7


Shev acm7
tag

Akkor ezek szerint ez a 30 másodperces hálózatkeresős dolog csak a tesztkészüléken jelentkezett, mert mástól itt nem olvastam a problémát. Egy kérdésem lenne: térerő szempontjából milyen a készülék? Korábbi telóim között volt olyan (Advance), ami gyengusz volt, és kis idő után már tisztában voltam vele, hogy mely helyeken képtelenség engem elérni.

(#133) rooland


rooland
senior tag

Mindenkinek behalt a kijelzője most reggel? Hangokból hallani, hogy működik, de nulla kép. És kb. 5 Leon tulajnak ugyanez most egyszerre. :DDD

(#134) plutox válasza rooland (#133) üzenetére


plutox
csendes tag

Itt is ez a helyzet.
Ki vettem az aksit mert nem tudtam mi van, azóta jó.
Most akkor ez mi volt???

(#135) rooland válasza plutox (#134) üzenetére


rooland
senior tag

Mi most kaptunk ilyen céges telókat vagy 70db-ot. Mindenkinél ez volt szinte.
Gondolom valami apró frissítés baki, vagy az LG fejlesztői központban a takarító nénike rákönyökölt valami nagy piros gombra. :DDD

(#136) .DLL válasza rooland (#135) üzenetére


.DLL
veterán

Hát ez zseniális :DDD

(P.H.)

(#137) zolem válasza rooland (#135) üzenetére


zolem
aktív tag

Én is pilláztam mi ez. Először azt hittem lefagyott de nem mert reagált a zárógombra. Akku ki és semmi gond..

にんじん

(#138) rooland


rooland
senior tag

Arra tudja valaki a megoldást, hogy miért nem ébreszt az ébresztő, ha néma üzemmódba kapcsolom a telefont? A régi HTC-men simán ébresztett, figyelmen kívül hagyta a néma üzemmódot. Az LG-nél látom, hogy van valami prioritás beállítás, hogy milyen értesítések hagyják figyelmen kívül a néma üzemmódot, de az ébresztőt nem lehet bele rakni ahogy látom.
HELP! :F

(#139) rakodok


rakodok
újonc

Hello!
Első LG okostelefonom ez a darab, s sajnos csak a vétel után találtam rá erre a specifikáció leírásra, mely szerint Custom és Preset equalizer nincs a rendszerbe implementálva.
Nyilván így az alap zenelejátszóban nincs equalizer, de próbáltam több fajta harmadik féltől származó hangszínszabályozót illetve lejátszót melyben van ezen funkció, de semmilyen fajta változást nem produkál a hangon egyik sem.
Próbáltam olyat, hogy az All Applications-ben letiltottam az alap lejátszót, még a Google-ös Play Music-ot is, majd reset után reménykedtem hogy így már hozzáfér majd a külső szoftver az EQ-hoz. Hasztalan volt.
A beállítások között sincs semmilyen jel arra, hogy támogatná ezt a rendszer.
A Play Music pedig egyszerűen elrejti a beállítások felületéről az equalizert. Míg más által feltöltött screenshot-on ott van, hogy a Play Music-on belül lehet hangszínszabályzót használni.
Viper4Andriod-ot feltettem, de root jogokat kér, garancia miatt viszont nem szeretném buherálni ilyen módon egyelőre.
Kérdés: Lehetne most akkor erre a telefonra rootolás nélkül müködő eq-t varázsolni valamilyen módon?
Köszönöm válaszotokat előre is!

[ Szerkesztve ]

Ha a szoftver kézzel fogható lenne, akkor nem kellene kézzel ütni a hardvert.

(#140) atosan válasza rakodok (#139) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Ez nagyon érdekes. Nem ilyen telóm van, Lg F60, de ugyan ez a soc, abba még az Lg zenelejátszót sem tették bele. A play zene, meg minden más eq-val rendelkezö lejátszó támogatja a hangszínszabályzót, ráadásul nagyon jól szól.
Fülessel próbáltad, vagy anélkül?

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#141) rakodok válasza atosan (#140) üzenetére


rakodok
újonc

Fülessel is és saját hangszorón is teszteltem. Egyiknek sem változtat a hangzásán.
Volt fent pl. PowerAmp is, aminek az EQ felületeténél a különböző frekvenciák szabályzói mellett van egy Master Volume is, aminek az állítgatása során szépen módosul is a hangerő, viszont a mellette lévő slide potik amik az EQ-t valósítják meg, semmit sem csinálnak. Tehát veszi a lapot rendszer, amit küld neki az alkalmazás, a kérdés hogy az EQ módosításakor most nem akar hozzáférést adni a rendszer, vagy eleve nem is tud a parancsokkal mit kezdeni mert mondjuk fullra ki van hagyva belőle az a komponens amin manipulálni kéne az értékeket... :F
A 4 éves ZTE Skate-embe van ebben meg nincs? Szóval most nem tudom hogy az LG milyen megfontolásból szedné ki belőle..
Írtam nekik levelet, de persze hiába jelöltem be kategóriában az okostelefont, illetve tettem fel szépen és érthetően a kérdéseket, egy egyszerű Magdi anyus írt vissza, hogy jó-jó továbbítjuk a fejlesztőknek, a kérdéseim pedig válaszolatlanok maradtak :)

Ha a szoftver kézzel fogható lenne, akkor nem kellene kézzel ütni a hardvert.

(#142) atosan válasza rakodok (#141) üzenetére


atosan
addikt

Akkor már csak az marad, hogy egy Leon tulaj is visszaigazolja, vagy cáfolja. Konkrétan még nem hallottam, hogy valamekyik teló ne támogatná ezt.

Maine coon

(#143) plutox válasza atosan (#142) üzenetére


plutox
csendes tag

Nálam működik, feltelepitettem egy music equaliser nevű programot, és rendben megy vele a play zene lejátszóval.

(#144) elekvica


elekvica
csendes tag

Sziasztok!

Kérlek, írjátok meg a tapasztalataitokat a térerővel kapcsolatban, elsősorban Telenor hálózaton érdekelne.
Mivel minden eddigi telefonommal kínlódtam, mióta új helyen lakunk, a legfontosabb szempont, hogy most olyan készüléket vegyek, amellyel zavartalanul tudok telefonálni itthonról.
Köszönöm a segítséget!

(#145) rakodok válasza elekvica (#144) üzenetére


rakodok
újonc

Szia!
Volt róla szó, hogy hívások után fél percig hálózatot keres a telefon, de az enyémmel semmi gond. Egy kis községben lakom ahol nem a legtutibb a lefedettség de eddig (3 hete) semmi kifogásolhatót nem tapasztaltam a térerővel és hívás minőséggel kapcsolatban! Telenoros vagyok! Sőt kifejezetten jól hallom a másik felet, ahogy a ZTE készülékemmel soha.

Ha a szoftver kézzel fogható lenne, akkor nem kellene kézzel ütni a hardvert.

(#146) Hennet


Hennet
aktív tag

Sziasztok!

Ma vettem meg ezt a telefont, az első tapasztalatok (a nyikorgó hátlapot kivéve) tetszetősek!
A kérdésem az lenne, hogy vajon van-e olyan "okos" tok hozzá, amin van egy kis ablak hogy lássam az órát a kijelzőn? Nagyjából minden LG-hez van, de ehhez én nem találtam. :F
Valaki valami titkos forrásból?? :))

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#147) beach head válasza Hennet (#146) üzenetére


beach head
senior tag

kör alakú kivágásos szerintem nincs,

ilyen van ebayen:[link]

(#148) rakodok válasza plutox (#143) üzenetére


rakodok
újonc

Hello!
Mi is a hangszínszabályzó app neve pontosan, amellyel neked müködik?
Music Equaliser-re rákerestem, ahogyan írtad, de csak Music Equalizer nevűből találtam 4-5-öt. Mindet kipróbáltam. Egy kivételével semmit sem csinálnak. Annál az egynél (ami a képen van) pedig az történt, hogy mikor ment Play Music-ról a zene, és elinditottam a Music Equalizert, állítgattam a hangszínt, semmi sem történt egy ideig. Majd mikor a Music Equalizer app saját lejátszójában indítottam el egy számot, és annál tesztelgettem a szabályozókat, egyszer csak ráadta. Le volt véve akkor pont a magas, és követte egy pár másodpercig amit állítgattam. Aztán ujra a Play Music-ban indítottam zenét, s annál is így egyszer pár másodperc után alkalmazta rá. De aztán mikor bezártam, majd újra elindítottam akár az EQ-t, akár a Play Music-ot, megint nem akart semmit változtatni egyik lejátszó hangzásán sem.. Fogalmam nincs mivel akad össze... Ma csináltam egy gyári visszaállítást, de ugyanaz... a többi EQ app még ennyit se csinál. Mindez úgy jött össze, hogy az alap Zene app le volt tiltva.
Telenor függű a telefon, lehetséges hogy szoftveresen elszúrtak valamit benne? Nem találtam pedig semmilyen más alkalmazást alapból rajta a Zene és Play Music-on kívül név alapján, ami lefoglalná a audio-t. Más Equalizer app-ok mennek nálad? PowerAmp például vagy Equalizer FX, BassBooster? Illetve a telefonod független?

Ha a szoftver kézzel fogható lenne, akkor nem kellene kézzel ütni a hardvert.

(#149) adabra


adabra
senior tag

Jól látom, hogy Leon -ból van 4G -s és "sima" verzió is? Edigitalnál 50 és 40 kHUF. Milyen egyéb különbség van köztük?

[link]

(#150) cidalain válasza adabra (#149) üzenetére


cidalain
veterán

Legfőképpen ez, illetve a soc típusa. a 4G-s verzióban Snapdragon van, a 3G-ben meg MTK.
Van annyival jobb a 4G szerintem amennyivel többe kerül.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.