Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) #41133696 válasza --HARDCORE-- (#550) üzenetére


#41133696
törölt tag

Egyébként érdekes ez, mert KK simán elfért a 4 GB-os L7 II-n SD kártyára helyezéssel, és Nexus 7 2012-n sem dobta meg olyan sokkal az 5.1.1 a tárhelyigényt, hogy az feltűnjön. Talán ki kellene pár felesleges LG alkalmazást szedniük.

(#552) Ruffian


Ruffian
tag

Sziasztok!

Édesanyámnak megelőlegeztem a karácsonyi ajándékot ezzel a telóval. Viszont nem bír megbarátkozni a swipe-olós hívásfogadással és elutasítással. Van erre mód, hogy lecserélhessem valami egyszerűbben kezelhető callscreen-re? Hiába keresgéltem, eddig tökéletes megoldást nem találtam. Hátha ti tudtok valamit. :)

Előre is köszönöm.

(#553) elmariachi89


elmariachi89
csendes tag

Sziasztok,
egy olyan kérdésem volna, hogy a telenoros leon-okban 8Gb/1Gb ram van, vagy 4Gb/ 768Mb ram? (csak mert láttam tesztet, ahol az volt, hogy többféle leon létezik)

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy szerintetek Lg leon vagy Lg spirit a jobb? (5000Ft a difi)

Előre is köszi!

(#554) atosan válasza elmariachi89 (#553) üzenetére


atosan
addikt

Kétféle Leonról tudok, mindkettőben 8/1 giga van, a telenornál árusított a jobb procival ellátott Lte verzió.

Maine coon

(#555) Bence1975


Bence1975
újonc

muszáj frissíteni? ha lehet én nem frissíteném ugyanis nekem ez megfelelő. :) egyébként bekapcsolásnál elkezd frissíteni, vagy nekem kell elindítani a frissítést? ha esetleg bekapcsolásnál lefrissít akkor mit tudok csinálni hogy vissza álljon?

(#556) kstcsk válasza Bence1975 (#555) üzenetére


kstcsk
tag

Nem kötelező. Szvsz frissítheted nyugodtan, húgom masszívan nyúzza, nem tapasztalt negatívumot.

(#557) --HARDCORE-- válasza atosan (#554) üzenetére


--HARDCORE--
senior tag

Ha igazán ütni szerettek volna akkor 16GB belső tárhely és a 8Megás kamera jobban eladhatóbb lenne mint +100MHz, ami még hamarabb is merítheti az akksit. tényleg fel is adom a hirdetésbe....

Csatlakozz a ReVoluthoz, ne fizess a semmiért a magyar bankoknak! ___Üdv.: Zsolt___ R.I.P. Ivett!

(#558) Headbang


Headbang
aktív tag

Sziasztok
23èrt vettem ilyen tellát az asszonynak (karácsonyi akcio telekom) annyiert teljesen megèrte. Mèg most is így gondolom. A kijelzőre az alacsony felbontása ellenère is jó ránèzni, szèp kèpe van,szèpek a színek is .Viszont nem èrtem az èn másfèl èves gagyi mt6582es procis telómon jobban futnak az appok. Ez lenne a snapi 410?
Elèg gyengusz.

[ Szerkesztve ]

(#559) Headbang válasza Headbang (#558) üzenetére


Headbang
aktív tag

Pedig mèg a felbontás is nagyobb az èn kínai telómon. tehát ennek a telónak nem igen kène gondolkodnia az egyszerűbb dolgokon.

(#560) TA68 válasza Headbang (#558) üzenetére


TA68
senior tag

"Ez lenne a snapi 410?"

Ez lenne a Lollipop..........

(#561) Headbang válasza TA68 (#560) üzenetére


Headbang
aktív tag

Sejthető volt hogy a lollipopp a bűnös, de akkor is dúrva!

[ Szerkesztve ]

(#562) TA68 válasza Headbang (#561) üzenetére


TA68
senior tag

Reméljük mályvacukor már sokkal jobban fog futni rajta, mint a nyalóka, mert ez így szopóka.

(#563) #41133696 válasza TA68 (#562) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igaz de lol

(#564) Headbang válasza TA68 (#562) üzenetére


Headbang
aktív tag

Várható update?

(#565) TA68 válasza Headbang (#564) üzenetére


TA68
senior tag

Igen, de az LG még hivatalosan nem erősítette meg.

(#566) Imifej válasza TA68 (#565) üzenetére


Imifej
senior tag

Hol olvastál róla?

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#567) TA68 válasza Imifej (#566) üzenetére


TA68
senior tag

(#568) #41133696


#41133696
törölt tag

LG Leon esetén mi a Service Menü száma?

(#569) Imifej válasza TA68 (#567) üzenetére


Imifej
senior tag

köszi

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#570) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok.
Vettem páromnak egy ilyen telefont, telekomtól pickpack ponttal. Normális hogy a dobozban lötyög minden? :D nektek is ilyen volt? Azt akartam hogy ő bontsa ki karácsonykor, de kukkantsak bele azért vagy ez normális?

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#571) TA68 válasza Regiee (#570) üzenetére


TA68
senior tag

Normális, az akku és a töltő lötyög a dobozban. Ebben a kicsomagoló videóban lehet is látni: [link]

(#572) Regiee válasza TA68 (#571) üzenetére


Regiee
aktív tag

Köszönöm, akkor megmarad neki az öröm. :D
Érdemes valamit állítgatni rajta majd? Vagy megfelelően működik úgy ahogy van.

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#573) TA68 válasza Regiee (#572) üzenetére


TA68
senior tag

Nem kell semmi különöset állítani rajta, persze finomhangolni lehet a beállításokat, de az már használatfüggő.

(#574) foxymaci válasza Regiee (#572) üzenetére


foxymaci
senior tag

Én azért megnézném hogy megvan e minden, és be is kapcsolnám..... Nehogy a fa alatt érjen túl nagy meglepetés, mert az eléggé elveszi az ember szája ízét.

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#575) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Sziasztok

Ezt a telefont neztem ki asszonynak, de nem tudok donteni a sima es az LTE verzio kozt, mert nem egyertelmu, hogy milyen chip van a sima valtozatban. Az LG sajat oldalan a simahoz Mediatek procit ir, mig pl az Edigital (ahonnan vennem) Qualcomm procit ir mindket verziohoz. A fontos itt a szin lenne, feher kellene. Ez viszont csak a sima verzioban erheto el, ami nem lenne baj, mert az LTE nem fontos annyira. Viszont A proci amennyire tudom a Qualcomm jobb, mint a Mediatek. Igy nem tudok donteni, kerlek segitsetek proci ugyben, hogy ugyanazt tudja-e kb a Mediatek proci, mint a Qualcomm.

Koszi a helpet :R

(#576) jancsiii válasza AMD_ok (#575) üzenetére


jancsiii
tag

Nem értek a mobil procikhoz. :( De szerintem ennél a telónál teljesen mindegy,melyik van benne. :B Viszont az LTE hiányozhat. :K

(#577) atosan válasza AMD_ok (#575) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
A nem Lte verziós minden esetben MTK procis, ami már kifutó soc, gyengébb a Snapi 410-nél, hosstabb távon lehetnek esetleg gondok, nem utolsó sorban a grafikus gyorsíttó is jóval gyengébb, ennek hátrányát nem feltétlen csak játékoknál lehet észrevenni.

Maine coon

(#578) TA68 válasza AMD_ok (#575) üzenetére


TA68
senior tag

Ahogy az előttem szóló írta, a Mediatek/MT6582 kifutó széria, gyengébb és többet is fogyaszt. Mindenképpen az LTE verziót érdemes megvenni.

(#579) AMD_ok válasza atosan (#577) üzenetére


AMD_ok
őstag

Köszönöm uraim :R

(#580) sto1911


sto1911
veterán

Aki meg venni szeretne ilyen telot, annak elmondanam, hogy alapjaban egy jo keszulek, de a keves RAM + az LG mocskai lehuzzak az osszhatast: tobbszor kell varni, mig nem, hogy egy alkalmazas elinduljon, ez akar 5-20 masodpercbe is betelhet, alkalmazastol fuggoen. Nagyjabol mihelyst atvaltasz egy masik alkalmazasra, az elozot szinte azonnal kilovi.

Ha elindult, akkor viszont remek a sebessege.

(#581) Bence1975


Bence1975
újonc

üdv!

ki akartam takarítani belülről a kamera előtti üveget, de nem tudtam szétszedni. leszedtem a hátlapot, aksit kiszedtem, és le akartam szedni azt a keretet, ami a hátlap alatt van (kép). kicsavaroztam a csavarokat, de nem tudtam lepattintani a keretet. ezért visszacsavartam a csavarokat. elveszett ez miatt a garancia hogy ki és be tekertem a csavarokat?

http://kepfeltoltes.hu/view/151218/1361643219K_pkiv_g_s_www.kepfeltoltes.hu_.png

:R

(#582) #41133696 válasza Bence1975 (#581) üzenetére


#41133696
törölt tag

Igen.

(#583) Milestone2 válasza Bence1975 (#581) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És miért előbb cselekszel és aztán kérdezel???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#584) #41133696 válasza Milestone2 (#583) üzenetére


#41133696
törölt tag

No igen, ez bennem is megfogalmazódott.

(#585) TA68 válasza Bence1975 (#581) üzenetére


TA68
senior tag

Legalább előtte miért nem néztél meg egy szétszerelő videót?: [link]

(#586) Skillet válasza sto1911 (#580) üzenetére


Skillet
addikt

Hmmm. Fura, asszony telefonján én nem tapasztaltam, hogy bárminek is ilyen sok időre lenne szüksége az induláshoz.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#587) Zoli170 válasza sto1911 (#580) üzenetére


Zoli170
csendes tag

Asszonynak van ilyen telója. 2 hónapos, és tök gyors volt az első másfél hónapban. De sajnos nagyon belassult. :((

[ Szerkesztve ]

(#588) Skillet válasza Zoli170 (#587) üzenetére


Skillet
addikt

feleségemé 5 hónapos, villám. most lestem rá, hogy ne mondjak hülyeséget, de max 1-2 mp-en belül nyit mindent. de ő is ezt mondja mindig, nagyon szereti, meg van vele elégedve.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#589) szemesi69 válasza Zoli170 (#587) üzenetére


szemesi69
addikt

A 11 éves fiam gyűri orba-szájba, állandóan játékokat telepít és mégsem lassult :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#590) gtasystem válasza Zoli170 (#437) üzenetére


gtasystem
őstag

úgy tudom azt csak az mtk proci tudja..
ebben jobb mint a snapdragon..

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#591) bbpro válasza gtasystem (#590) üzenetére


bbpro
tag

Egyik androidos telefon sem ébreszt kikapcsolt állapotban. Ez nem a processzortól függ!

(#592) Skillet válasza bbpro (#591) üzenetére


Skillet
addikt

egyik sem? ezzel vitatkoznék. :)
úgy emlékszem, asszony régi telefonja, a zte blade 3, bekapcsolt, aztán ébresztett.
Igen, mostmár biztos. Utánajártam. A blade 3 ébreszt kikapcsolt állapotban.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#593) #41133696 válasza Skillet (#592) üzenetére


#41133696
törölt tag

Mondjuk érdekes, hogy az okostelefonok esetében egy ilyen funkcióért így kell küzdeni, amikor a 2001-es Sony J6 simán tudta :D

(#594) Skillet válasza #41133696 (#593) üzenetére


Skillet
addikt

Júúúj, sony j6 :) emlékszem, csinos telefon volt. Sokáig csodáltuk... végül nem vettünk, de nem sok hiányzott.
Persze, meg az annál régebbi telefonok is tudták. Értem én, hogy ez más rendszer, de ha az egyiknél össze tudják hozni, akkor mindnél meg kellene oldani. Nem is értem.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#595) gtasystem válasza bbpro (#591) üzenetére


gtasystem
őstag

úgy tudom ez mtk feature mint az automata ki és bekapcsolás..
próbáld csak ki nekem működik ezért vettem mtk procis telefont.. :)

[ Szerkesztve ]

http://db.tt/fdsEa7Ff <--itt regisztrálj és nem bánom meg..:-)

(#596) Skillet válasza gtasystem (#595) üzenetére


Skillet
addikt

Akkor a zte blade 3 (qualcomm snapdragon) miért tudja az ébresztést, kikapcsolt állapotban?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#597) szemesi69 válasza bbpro (#591) üzenetére


szemesi69
addikt

Pár alcatel androidos is tudja.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#598) bbpro válasza gtasystem (#595) üzenetére


bbpro
tag

Mindenkitől elnézést,elhamarkodottan írtam.Kipróbáltam a gyerek 3 éve a fiókban pihenő alcatel 985-ösét (mtk) és tényleg ébreszt. Amúgy van egy WP-s telefonom is és nem ébreszt kikapcsolva. Vajon az iphone igen?

(#599) Bence1975


Bence1975
újonc

Üdv!

köszönöm a válaszokat a kérdésemre. igen tudom nagy hiba volt. a csavarozgatás. :W

most csak annyi kérdésem lenne hogy ezek a csavarok amiket visszacsavartam, nem érhetnek hozzá az lcd hátuljához, ha esetleg erősebben csavaroztam vissza őket? :W

már csak itt tudok választ találni. kérlek segítsetek.

[ Szerkesztve ]

(#600) TA68 válasza Bence1975 (#599) üzenetére


TA68
senior tag

Nem. :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.