Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Koceka


Koceka
újonc

Sziasztok!

Most vettem egy ilyen telefont. Van egy kis problémám. Telefonszámhoz hozzárendelek egy saját csengőhangot, akármit csinálok, nem az szólal meg, hanem az alapértelmezett csengőhang. Ha csoporthoz rendelek, hozzá saját csengőhangot az se működik. Van valakinek valami ötlete? Köszi, a segítséget előre is.

(#152) myk74 válasza Koceka (#151) üzenetére


myk74
senior tag

Gondolom a belső tárhely, ringtone mappában van az egyedi csengőhang? Vagy a gyáriak közül akarsz választani? Nekem ha így van akkor minden ok.

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#153) ultio


ultio
senior tag

Sziasztok!

Nektek mennyi idő alatt tölt fel a telefon?
Mintha kissé lassan érné el a 100%-ot.
A töltő jó, mert van F6 is és annak a töltőjével is lassabban megy a töltés, mint az F6-nál.

Köszi!

u.

rasti rusti

(#154) Koceka válasza myk74 (#152) üzenetére


Koceka
újonc

Igen, ott van. De valamiért nem akar azon megszólalni. Már mindent kipróbáltam, ami eszembe jutott.

(#155) myk74 válasza Koceka (#154) üzenetére


myk74
senior tag

Nekem műkszik,kipróbáltam 2 névnél is az egyedi csengőhangot.Nem tudom mi lehet a hiba nálad.

Ultio!
Nekem is lassan tölt,de általában éjszaka töltöm,mindegy mennyin áll rádugom.Reggelig úgy is feltölt :)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#156) ultio válasza myk74 (#155) üzenetére


ultio
senior tag

Persze, csak az F6 kb. 2 óra alatt feltölt, akármennyire is lemerült.
Azt gondoltam, hogy a Leon is hasonló lesz, de majd megnézem pontosan mennyi az annyi.
Az F6-ot vissza kellett vinni vásárlás után, mert rossz volt a töltője, ezért is kérdeztem, nehogy a Leon is hibás legyen. De akkor minden ok, kicsit lassabban tölt a Leon.

rasti rusti

(#157) myk74 válasza ultio (#156) üzenetére


myk74
senior tag

Igen lassan tölt,viszont az akku kellemes meglepi.Ma wifi bekapcsolva egész nap,fényerő 55%-ra van beállítva,net,kis játék,youtube és sikerült 5h kijelző időt produkálni.Eddig tetszik,tartalék telefonnak vettem,de túlszárnyalta az elképzelésemet.Van pár dolog amin változtatnék,de nem bántom,jó ez így ahogy van.

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#158) myk74 válasza myk74 (#157) üzenetére


myk74
senior tag

2%-ról közel 3h kellett(20.23-kor raktam töltőre, most töltött fel) hogy feltöltsön 100%-ra.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#159) ultio válasza myk74 (#158) üzenetére


ultio
senior tag

Köszönöm a mérést!

rasti rusti

(#160) Hennet válasza beach head (#147) üzenetére


Hennet
aktív tag

Köszi ez tökéletesen megteszi.
Pár nap után felmerült problémák: a knock-lock (vagy mi) közel használhatatlannak bizonyult, a nagyobbik probléma hogy a telefon magától kikapcsol. Folyamatosan, akár az asztalon feküdve, max töltöttségen. Nos igwn idegesítő, hogy 10 petcenként be kell kapcsolnom a telefont... Valaki valami megoldás? Sajnos a 3 napos cseregaranciából kiestem regnap előtt... A telefon nincs süttetve, telenoros.

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#161) myk74 válasza Hennet (#160) üzenetére


myk74
senior tag

Ha töltőn van akkor is csinálja?Lehet az akku a hibás.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#162) myk74 válasza myk74 (#158) üzenetére


myk74
senior tag

Készenlétben 23.20-08.30-ig csak 1%-ot esett le a töltés. Részemről csillagos ötös az akku kezelés. :)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#163) bugizozi


bugizozi
őstag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy a két telefon között mi a különbség? Csak a színe?

LG Leon titán fekete kártyafüggetlen okostelefon

LG Leon fehér kártyafüggetlen okostelefon

Köszönöm! :R

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#164) bbpro válasza bugizozi (#163) üzenetére


bbpro
tag

Itt valami biztosan nem stimmel. Nem lehet ekkora árkülönbség a szín miatt. Van a leon-nak mtk6582-es verziója is ami lényegesen gyengébb. Szerintem meg kéne kérdezni a Media Markt-ot, hogy az olcsóbbikban tutti snapdragon 410 van-e.

(#165) adabra válasza bbpro (#164) üzenetére


adabra
senior tag

Nyilván a drágább LTE képes, míg a másik nem:

Frekvenciatartomány (sáv):
2G: B2, B3, B5, B8, 3G: B1, B5, B8, 4G: 800/900/1800/2600 MHz

Frekvenciatartomány (sáv):
2G: B2, B3, B5, B8, 3G: B1, B5, B8

(#166) cidalain válasza adabra (#165) üzenetére


cidalain
veterán

Nyilván, viszont a fehérnél is a Főbb jellemzők részben ott virít a 4G LTE felirat, illetve a részleteknél Qualcomm soc-ot írják, ami az LTE-sben van. A sima 3G verziósban MTK soc van.
Meg kell rendelni az olcsót, ha mégse az LTE-s akkor lehet reklamálni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#167) bugizozi válasza adabra (#165) üzenetére


bugizozi
őstag

És tényleg... érdekes a mert a főbb jellemzőknél mindkettőnél egyből ott van az LTE, de a műszaki jellemzőknél más csak a feketénél. Akinek nem szükséges a 4G akkor annak jo a fehér is?!

Köszi az infot! :R

szerk:

cidalain Köszi, akkor megkérdezem a bolttól! :R

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#168) gears27


gears27
aktív tag

Sziasztok! Ilyen teló tulaja lettem. 2 dolog ami idegesit.
1: hiába teszem fel 2 percre a kijelző elsötétülését automatikusan vissza megy 30mp-re.
2: sd kártyára nem tudok játékot vagy alkalmazást áthelyezni. Vagyis külső sd-re. Programmal sem lehetséges. Felkinálja ugyan, de sd kártyának a belső memoriát véli... Másnál esetleg hasonló gondok?

Seggsztézis

(#169) myk74 válasza gears27 (#168) üzenetére


myk74
senior tag

Ha jól tudom csak pár alkalmazás/játék kiegészítő fájlait lehet az sd-re rakni. Teljes értékűen sd-re telepíteni, szerintem csak root után lehet. Nekem a kijelző időzítése jól működik. Kapcsold ki lehet valami beakadt.

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#170) zolem


zolem
aktív tag

Öszetörött az ace4lte-m és erre cseréltem. Ez egy reumás csiga hályogos szemekkel hozzá képest. :W :O

にんじん

(#171) myk74 válasza zolem (#170) üzenetére


myk74
senior tag

Köszi hogy tájékoztatsz erről!
Egy megoldást tudok javasolni, taposd el! :)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#172) adabra válasza zolem (#170) üzenetére


adabra
senior tag

Nekem is sokkal "pattogósabbnak" tűnt az ace4. De a közelségérzékelő hiánya eltántorított (a Leon-hoz)

(#173) myk74


myk74
senior tag

Pár képernyő mentés




Nincs kéz Nincs csoki!

(#174) zolem válasza myk74 (#171) üzenetére


zolem
aktív tag

mit is?

にんじん

(#175) myk74 válasza zolem (#174) üzenetére


myk74
senior tag

A reumás csigát
:)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#176) zolem válasza myk74 (#175) üzenetére


zolem
aktív tag

Akkor már három törött telcsim lesz. :DDD

にんじん

(#177) myk74 válasza zolem (#176) üzenetére


myk74
senior tag

Áááá! :) Van ott is baj rendesen!
Én most ejtettem el a leont, persze a tok fólia még nem jött meg. Nálunk egy repedt zopo zp700 van,és egy thl t11 ami éppen kínába utazik gariba vissza. Még jó hogy pont most járt le a flottás előfizu! :)
Ezért van a leon, 10k-t megért :)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#178) zityi


zityi
csendes tag

Másnál is előfordul, hogy időnként kikapcsol a teló? Minden ok nélkül? Páromé ezt játsza...mi lehet az oka?

(#179) plutox válasza zityi (#178) üzenetére


plutox
csendes tag

Szia, Nem szabadna kikapcsolnia! Én zsebben hordva sem tapasztaltam ilyesmit.
Ha ezt csinálja, akkor hibás! A garanciát kell ilyenkor kihasználni.
üdv.

(#180) bugizozi válasza bbpro (#164) üzenetére


bugizozi
őstag

Ezt a választ kaptam:

Tisztelt X Y!

Köszönjük levelét!

Tisztelettel tájékoztatjuk, hogy mind a két készülék Qualcomm MSM8916, négymagos processzorral rendelkezik. Amennyiben további kérdése van, állunk rendelkezésére!

Köszönjük, hogy Online Ügyfélszolgálatunkhoz fordult!

Üdvözlettel:

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

(#181) cidalain válasza bugizozi (#180) üzenetére


cidalain
veterán

Nem neztek utana, elmondtak ami a honlapon van.
A cimben a H320 kod van, ami az MTK procis 3G verzio!
A H340 a Snapi 410-es.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#182) gears27 válasza zityi (#178) üzenetére


gears27
aktív tag

Az enyém nem kapcsol ki zsebben sem..

Seggsztézis

(#183) rooland


rooland
senior tag

Jött frissítés képernyő/OLED jobb teljesítmény. Tudja valaki ez mit takar? Észleltetek valamit?
Feltettem, de semmit nem vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#184) Janoo_07 válasza rakodok (#148) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Sikerült már valamit elérni EQ tekintetében. Most szeretnék ilyet venni, de mivel PowerAmp-os vagyok, valamint EQ nélkül elképzelhetetlen zenét hallgatni eléggé elvette a kedvem hirtelen.

(#185) atosan válasza Janoo_07 (#184) üzenetére


atosan
addikt

Ha jól emlékszem ketten is írták, hogy náluk jó az EQ.

Maine coon

(#186) Janoo_07 válasza atosan (#185) üzenetére


Janoo_07
aktív tag

Köszi az infót! :D De akkor egyedi hiba lett volna? Esetleg javították egy frissítéssel?

[ Szerkesztve ]

(#187) Paci.


Paci.
tag

Sziasztok!

Kicsit öngól ez a kijelző szerintem. Szép, meg kellemes a tapintása meg minden, csak rettentő könnyen törik.. :W Persze miután megrendeltem rá a tokot meg a fóliát... Megerősítem, hogy noha az üveg összetört rajta a kép nem folyt szét, és érintést is vesz rendesen. Csak jött egy újabb feature, aktív visszajelzés. Ha nem vigyázok a kipottyanó szilánkok elmetélik a mindenemet :D Elvileg tizenpárezerért van cserekijelző, de akkor is idegesítő.

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

(#188) bbpro válasza Paci. (#187) üzenetére


bbpro
tag

Sajnos minden kijelző könnyen törik amin nem legalább gorilla glass 3 van.(Az 1 és a 2 is törik) Persze sok függ attól is, hogy mire és hogyan esik.Nekem pl nemrég esett le egy nokia 530 40cm-ről szőnyegpadlóra és elrepedt a kijelző. Szerencsére azon külön cserélhető a digitizer amit kemény 1900Ft-ért rendeltem az ebay-ról. Egyetlen védelem van ez ellen: Tempered glass védő üveg.Nagyon megéri azt 2500-3500Ft-ot.Ismerősöm Ace4-e lepattogott egy kő lépcsőn és csak ez a védőüveg repedt el, a telefonnak kutya baja sem lett.(Nem kis esés volt!) A miénkre is van, én biztos benevezek egyre.[link]

(#189) balakófafej


balakófafej
csendes tag

Néhány hónap eltelt a teszt írása óta. Tapasztalt-e valaki olyan hibát, hogy telefonálás után a készülék elég sokáig nem találja a hálózatát? A forgalmazó szolgáltatók ügyfélszolgálatai szerint ilyen jellegű reklamációval ez ideig nem találkoztak. Köszönöm a válaszokat!

(#190) myk74 válasza balakófafej (#189) üzenetére


myk74
senior tag

Nekem nincsenek ilyen gondjaim, (telenor) rengeteget telefonálok de eddig minden ok!

Nincs kéz Nincs csoki!

(#191) bbpro válasza balakófafej (#189) üzenetére


bbpro
tag

Én sem tapasztaltam még ezt.Szintén telenor.

(#192) rooland válasza balakófafej (#189) üzenetére


rooland
senior tag

Semmi ilyesmi. Vodafone.

(#193) gears27 válasza balakófafej (#189) üzenetére


gears27
aktív tag

Nincs ilyen hiba(telenor). Viszont a kijelző elsötétülése, továbbra is 30mp hiába állitom 2percre. :W

Seggsztézis

(#194) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Üdv!

Srácok ehhez a kis csodához van quick circle támogatás vagy az csak a nagytesók kiváltsága?

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#195) zolem válasza gears27 (#193) üzenetére


zolem
aktív tag

képernyő idő vagy képenyő zárolása menüben állítod?

にんじん

(#196) gears27 válasza zolem (#195) üzenetére


gears27
aktív tag

persze, még is mindig visszaugrik 30mp-re

Seggsztézis

(#197) myk74 válasza gears27 (#196) üzenetére


myk74
senior tag

Gyári adatok vissza állítása volt már? Vigyázz mindent gyalul! Lehet csak az segít.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#198) gears27 válasza myk74 (#197) üzenetére


gears27
aktív tag

Na az még nem, éppen a sok adat miatt. De ha más nem akkor az lesz előbb utóbb..

Seggsztézis

(#199) zolem válasza gears27 (#196) üzenetére


zolem
aktív tag

Bocs de kérdeztem kétféle opcióból, erre azt írod "persze" :F Na de ha visszaugrik...akkor reset!

[ Szerkesztve ]

にんじん

(#200) Paci. válasza bbpro (#188) üzenetére


Paci.
tag

Szerintem inkább szerencsétlenül fogott talajt. A bal felső saroktól indul a pókháló, visszaköszön a dizájn (alig van keret ugye). Ez van, mire ideért a tok meg a fólia sikeresen megmakkant :D Node sebaj, úton van az új kijelző ;]

[ Szerkesztve ]

Vétkezz csak, gyónni ráérsz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.