Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) gears27 válasza zolem (#199) üzenetére


gears27
aktív tag

Akkor lehet én értelmeztem rosszul a kérdésed.. Sorry :)

Seggsztézis

(#202) Nora13


Nora13
újonc

Teljesen új vagyok okostelefon fronton. Néhány dolog gondot okoz, segítsetek ! Micro sd kártyának nem találom helyét, hol keressem? Sonym volt, abban oldalán egy kis nyílás és kész. :Y
Másik amivel kezdeni akarok valamit, behozta az összes email címet is, de én csak a telefonszámokat akarom látni, nem így ömlesztve minden vackot. És átforgatta a neveket is angolos sorrendbe, ezt vissza lehet valahogy állítani, mert így senkit nem találok normálisan meg :-(
:R

[ Szerkesztve ]

(#203) myk74 válasza Nora13 (#202) üzenetére


myk74
senior tag

Leveszed a hátlapot, és az akku jobb sarkánál van a sd kártya nyílás.
Bemész a névjegyekbe ott jobb felül ráböksz a 3 kis pöttyre ott beállítások és névjegyek megjelenítése. Kiválasztod mit akarsz láttni:)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#204) Nora13 válasza myk74 (#203) üzenetére


Nora13
újonc

Köszönöm, közben az előzőeket megtaláltam, a micro sd helyét most már látom, köszönöm. :C
viszont nem fér bele ami a Sonyban volt, ezek szerint az nem elég micro?

(#205) cidalain válasza Nora13 (#204) üzenetére


cidalain
veterán

A Sony szerette régen a Memory Stick Pro Duo kártyaformátumot.
Ami meg kétszer nagyobb mint a microSD.
Ha mákod van akkor ilyen adapteres megoldásod van, és abból ki tudod venni a microSD kártyát, és akkor jó lesz. Ha nem akkor nincs mese, az a kártya nem lesz jó.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#206) Skillet


Skillet
addikt

Sziasztok. Páromnak vettem egy ilyen telefont ajándékba (még nem adtam oda).
Nagyon tetszik. Sok jó funkció van a szoftverben.
Egy furcsasággal találkoztam.
Amikor fényerőt állítanék, megáll 89%-nál (most épp 85%-nál) és kiírja, hogy "A telefon túlmelegedése miatt a fényerő nem növelhető. Próbálkozzon újra később"
Nincs játék, gps vagy bármi egyéb elindítva. Semmi, ami terhelné, mégis ezt írja ki. Miért? Típushiba, vagy csak nekünk sikerült egy gagyi darabot kifogni?
A circle tokok nem jók ehhez a telefonhoz?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#207) Nora13 válasza cidalain (#205) üzenetére


Nora13
újonc

Köszönöm, sajnos nem ennyire profi a dolog. Elég kicsi, csak a szélein vannak még kiugrások és amiatt nem fér be. Egy pendrive szerű dolgot adott hozzá a Sony, abba lehet beletenni, és úgy akár gépbe bedugni.

Skillet: Nekem engedi a 100% fényerőt (bár egyenlőre 65%-ra van állítva. Nem tudom mi az optimális, gondolom majd kitapasztalom).

[ Szerkesztve ]

(#208) rooland válasza Skillet (#206) üzenetére


rooland
senior tag

Véletlenszerű. Valamikor engedi felhúzni 100%-ra, valamikor 70-80% körül enged max (pedig nem használ semmit az ember). Mikor milyenje van (melege). Gyanítom télen mehet 100%-on. :DDD

(#209) myk74 válasza rooland (#208) üzenetére


myk74
senior tag

Én ma többször is próbáltam, eddig mindig engedte 100%-a felhúzni a fényerőt.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#210) Skillet válasza rooland (#208) üzenetére


Skillet
addikt

Jaja. Én is figyelgettem ma. Töltőn sosem hagyta 100-ra húzni, de amúgy párszor hagyta. Fura egy cucc ez :)
Sebaj. Ha más nyűgje nem lesz, akkor ez nem igazán érdekes.
Circle tok felejtős?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#211) gears27


gears27
aktív tag

sziasztok! Rootoltam a telefont, külső sd kártyára továbbra sem lehet játékokat, vagy alkalmazásokat áthelyezni. Sem a gyári áthelyeseléssel, sem pedig programmal(link2sd). Azért szerintem ennek alapból működnie kellene, mert ez így :F

Seggsztézis

(#212) bbpro válasza Skillet (#210) üzenetére


bbpro
tag

Ez szinte az összes LG telefon tulajdonsága. Nálunk 3 fajta van a családban és mind ezt csinálja.(Leon;L7II;F60)

(#213) Skillet válasza bbpro (#212) üzenetére


Skillet
addikt

Köszönöm. Akkor ez számomra megnyugtató. Ettől függetlenül eléggé érdekes jelenség :)

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#214) zolem válasza Skillet (#213) üzenetére


zolem
aktív tag

Túlmelegedés elleni védelem. Vedi a procit is meg az akkut is. Nekem navi közben töltőn, 40%-nál kiírta,hogy leáll a töltés túlmelegedés végett. Én jó dolognak tartom.

にんじん

(#215) myk74 válasza zolem (#214) üzenetére


myk74
senior tag

Nálam ilyen gond nincs!Hűtő raktárban dolgozom éjszaka :)
Nappal meg alszom!:)

Nincs kéz Nincs csoki!

(#216) sto1911


sto1911
veterán

A Kingroot mindenfele kinai mocskot rakott fel a telora, nincs mas megoldas rootra?

Ill. az valami beallitas kerdese, hogy neha ker pin kodot, neha meg nem?

Custom rom van mar ra?

[ Szerkesztve ]

(#217) sto1911 válasza sto1911 (#216) üzenetére


sto1911
veterán

Talaltam egy nem szemetelo root megoldast itt: [link]

Ugyanennek az egyklikkes megoldasa.

Holnap kiprobalom.

(#218) bbpro válasza sto1911 (#217) üzenetére


bbpro
tag

Nekem sajnos egyik sem működött.Kíváncsi vagyok, nálad mi lesz a helyzet. A kingroot nekem egy plusz dolgot tett fel, amit simán el lehetett távolítani.

(#219) Goljoo


Goljoo
csendes tag

6 év okostelefon használat alatt még nem sikerült kijelzőt törni, ezt a szart 10 órája vettem, és az első apró koccra szilánkosra tört. Hol érdemes kijelzőt cserélni rajta?

(#220) Goljoo válasza Goljoo (#219) üzenetére


Goljoo
csendes tag

Egy fontos részlet kimaradt: Pesten.

(#221) sto1911 válasza bbpro (#218) üzenetére


sto1911
veterán

Ugy tunik nem megy, a Kingrootal visznt igen. Uninstallaltam a Kingroot es a Purify alkalmazasokat, ugy tunik nem hagyott szemetet. Aztan ki tudja :D

(#222) gears27 válasza sto1911 (#221) üzenetére


gears27
aktív tag

Nekem rajta hagyott valami kinguser nevü valamit. Leszedni nem lehet

Seggsztézis

(#223) Nora13 válasza Goljoo (#219) üzenetére


Nora13
újonc

Itt ajánlották, én is azonnal vettem annyit írtak a törékenységről...

http://www.tok-shop.hu/termekek/utesallo-foliak/c/130

(#224) sto1911 válasza gears27 (#222) üzenetére


sto1911
veterán

Az menedzseli a root jog kereseket.
Ha megis le akarod majd torolni, akkor a jobb felso sarokban settings > root authorization setting > remove root permissionnel kell.

(#225) Tomi_Sci válasza Nora13 (#223) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Itt most csak 500 Ft az "üvegfólia", ami elég jónak számít most ebayen, vettem gyorsan kettőt.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#226) Skillet válasza zolem (#214) üzenetére


Skillet
addikt

Jó dolognak? :) hmmm. Én meg konstrukciós hibának tartom. Én még ilyet sehol sem tapasztaltam, semmilyen márka telefonjainál. Ha rendesen össze lenne rakva, akkor nem szabadna melegedési problémákkal kűzdjön. Egy erőltetett használatnál esetleg adódhat némi melegedés, de nem túlmelegedés. De az, hogy a kezemben tartom, nincs egyetlen program sem elindítva és nem engedi maxra húzni a fényerőt... na azt erősen túlzónak érzem.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#227) Goljoo válasza Nora13 (#223) üzenetére


Goljoo
csendes tag

40 centi magasról esett rá az oldalával egy öngyújtóra az asztalon, és pukkant azonnal. Nem hiszem, hogy a fólia megvédte volna. Ennél sokkal, de sokkal, de sokkal többet bírtak ki korábbi telefonjaim. Nem értem, hogy ezzel hogyan lehetett kijönni a piacra, ha valami ennyire törékeny, akkor az nem való mobilba, szerintem ez egyértelmű.

(#228) gears27 válasza Skillet (#226) üzenetére


gears27
aktív tag

Fentebb postoló kollégát erősiteném meg, ez több LG tipusra érvényeg. A családban van 4x HD és 2x HD is és ugyan ezt produkálja..

[ Szerkesztve ]

Seggsztézis

(#229) Nora13 válasza Goljoo (#227) üzenetére


Nora13
újonc

Ez nem egy fólia. ha megnézed, és lehet hinni a videóknak, akkor komoly védelmet ígér a kijelzőnek. Remélem nem kell tesztelnem, hogy mennyire valós.

Az én kérdésem, hogy bármilyen micro sd kártya jó a telefonba, vagy nézni kell valami számot/jelzést?

[ Szerkesztve ]

(#230) bbpro válasza Goljoo (#227) üzenetére


bbpro
tag

Abban teljesen igazad van, hogy ennél a telefonnál erősen beáldozták a biztonságot a design-ért.Mert azt el kell ismerni, hogy baromi jól néz ki ez a telefon csak éppen az oldalánál rögtön a kijelző kezdődik ezért az ilyen eséstől csak a szilikontok védi meg ami mindjárt el is veszi a szépséget. Erősen gondolkodom, hogy rátegyem-e vagy fokozottan vigyázzak.Nekem a céges telóm egy nokia 530 ami egy könnyű masszív kis szerkezetnek tűnt egészen addig míg le nem löktem az ülőgarnitúráról (40cm megmértem) szőnyegpadlóra(!) és végigrepedt a kijelző teljes hosszában. Ez még nem is zavart volna mivel szemből nem is látszott viszont az érzékelése is megszűnt. Szerencsére ennél külön lehet cserélni a digitizert ami kemény 1900HUF-ért úton van ebay-ról. Sajnos ha jól tudom a leon-nál csak LCD-vel együtt megy a csere akárcsak a lányom ACE 4-énél ami 24000HUF-ba fájt.

(#231) bbpro válasza Nora13 (#229) üzenetére


bbpro
tag

Bármilyen microSD jó bele csak a CLASS4-es már nem igazán ajánlott a lassúsága miatt. CLASS6 vagy 10.

(#232) Nora13 válasza bbpro (#231) üzenetére


Nora13
újonc

Köszönöm.

Most már szilikon tokot is néznem kell :Y
Látok víztisztákat, az hátha nem rontja el a látványt. Valami ilyesmit:
http://ecell.hu/LG_Leon_TPU_Ultra_Slim_0_33_szilikon_tok_-_ATLATSZO

(#233) rooland


rooland
senior tag

Na én is felavattam esés szempontjából. :) Kiesett a kezemből egy pláza mélygarázsában, kb 1 m-ről ugrott egy fejest a betonra. Ezek szerint rohadt nagy mázlim, hogy egy karc nem lett a kijelzőn, pedig arra esett, aztán átfordult a hátuljára. Hátul a műanyag sarkok kaptak egy-egy minimális horzsolást, de ennyi. Azt hiszem azért jöhet egy tok.. :DDD

(#234) sto1911 válasza rooland (#233) üzenetére


sto1911
veterán

Mazlisan esett, ha jol tudom a feszultseg pont ugy oszlik el ezekben az uvegekben, hogy oldarol/sarokrol erkezo utest nem birjak :)

(#235) Skillet válasza gears27 (#228) üzenetére


Skillet
addikt

És? Ez így szerinted jó?

Ez meg, hogy nem egy és nem kettő embernek megy szét a kijelző... nevetséges. Asszonynak vettem ajándékba, de szegényem pont nem arról híres, hogy ritkán esnek ki a cuccok a kezéből. Szóval szerintem az lesz, hogy eladjuk (előfizetéssel vettem 16-ért), a mostani telefonját is és a kettő összegéből veszünk valami mást.
Vagy ha nagyon megtetszene neki, akkor megy rá egy ilyen screen protector izé. Passz

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#236) Tomi_Sci válasza Nora13 (#229) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Nekem a Coolpad F1-em védte már meg töréstől, pókhálósra tört az egész temperált üveg, telefonnak semmi baja. Igaz, Gorilla Glass volt alatta, de régebbi, törni az is ugyanúgy törik.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#237) winben


winben
aktív tag

Üdv srácok. Nálam ma reggel szoftverfrissítés települt. Az android ugyanúgy 5.0.1, de ilyeneket irkált, hogy "telefonja használhatóbb lesz". :P

(#238) gears27 válasza winben (#237) üzenetére


gears27
aktív tag

Nálam is, de csak azt hittem. Azt irja, hogy a készülék rootolás gyanus és rootolt eszközön nem áll rendelkezésre. Rootoltam de le is szedtem róla. Ilyenkor mi van? :U

[ Szerkesztve ]

Seggsztézis

(#239) sto1911 válasza gears27 (#238) üzenetére


sto1911
veterán

Szerintem factory reset. :D Nalam is ez van, majd valamikor tolok egy resetet es megirom ugy felmegy-e.

(#240) sto1911 válasza sto1911 (#239) üzenetére


sto1911
veterán

Factory reset utan sem ment fel, valosiznuleg csak ottmaradt valami fajl vagy bejegyzes unroot utan.

Viszont az LG Mobile Support Tool-al fel lehet rakni. Ekkor kb. 1G adatot tolt le netrol. Arra kell figyelni, hogy a C meghajton legyen 4.4 GB hely.

(#241) cidalain válasza sto1911 (#240) üzenetére


cidalain
veterán

Lg pc suite-tal is probald meg. Taboknal az volt a megoldas a frissitesre ha rootolva voltak.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#242) sto1911 válasza cidalain (#241) üzenetére


sto1911
veterán

Azzal sem ment.

Meg valami: aki a Mobile Support Tool-al frissit, annak factory reset utan is a frissitett rendszerre fog resetelodni, tehat nincs downgrade! Legalabbis ezzel a modszerrel, de meg nem vagyok otthon LG fronton mit hogyan kell.

(#243) cidalain válasza sto1911 (#242) üzenetére


cidalain
veterán

A factory reset az sehol sem allitja vissza az elozo android verziot!
Tudomasom szerint az oprendszer downgrade sosem mukodott...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#244) sto1911 válasza cidalain (#243) üzenetére


sto1911
veterán

Lehet keverem akkor valamivel :S

(#245) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ismeros nezelodik telefon ugyben, felmerult a Leon is

Hanghivassal kapcsolatos problemakat esetleg orvosoltak mar a teszt ota?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#246) bbpro válasza Graphics (#245) üzenetére


bbpro
tag

A teszten kívül még senki sem találkozott ezzel a hibával.

(#247) myk74 válasza Graphics (#245) üzenetére


myk74
senior tag

Nekem abszolúte rendben van a hanghívás minden tekintetben. Térerő pöpec, hívás gyorsan történik. Talán max hangon kicsit berezonál. Nekem egy Thl t11 után nagy meglepi volt hogy mennyire használható kis kütyü!

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#248) oneaday


oneaday
újonc

Sziasztok!
Kb. egy hónapja vettem meg a telefont, de mostanában naponta lefagy (sötét képernyő, vissza sem lehet kapcsolni, csak ha kiveszem az akksit és visszarakom). Visszaolvasgattam a fórumban és láttam, hogy mással is előfordult hasonló, azóta erre sikerült valami magyarázatot/megoldást találni? Visszavinni sajnos még kb 2 hétig nem tudom, mert a garanciapapírok nincsnek nálam, plusz egyébként is jobban örülnék, ha nem kéne szervízeltetni stb. :)

Köszi

(#249) myk74 válasza oneaday (#248) üzenetére


myk74
senior tag

Én egy gyári vissza állítással kezdeném. Utána pár napig nem telepítenék rá semmit. Ha akkor nem csinálja akkor valami program kavarhatott be, ha mégis fagy akkor szervíz.

Nincs kéz Nincs csoki!

(#250) expo válasza oneaday (#248) üzenetére


expo
tag

Szia,
ugyanez, frissítés óta, addig (pár hete pöpecül futott). Most lefagy, aztán csak az aksi kivét segít.
Nyomtam egy factory resetet - jelezte, hogy két újraindulás lesz, csak egy lett belőle, egy óra múlva manual nyomtam neki még egy újrát. Aztán fél nappal később újra produkálta a hibát. Grrrrr...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.