Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:28

LOGOUT.hu

LG G2 mini téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) ftamas0201 válasza #97543424 (#600) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Én online rendeltem és szerintem csak a szolgáltatóét kaptam meg.

(#602) hgabesz86


hgabesz86
csendes tag

Valaki tudja, hogy mi a különbség a D620 és D620R verzió között?

(#603) sphe


sphe
senior tag

Sziasztok, én is LG g2 mini tulaj lettem. Akciósan vettem két év garival függetlenül 59900-ért, és Samsung Wave I után ez megváltás. Brutálisan jó az akkuidő, gördülékeny, és egy kicsit nagy is. Raktam rá greenify-t és xposed module-t, így a sokablakos böngészés teljesítmény is jelentősen megnőtt. A gyári bill. helyett van alternatívátok ami bevált? Mert landscape módban akkora, hogy a kijelzőből szinte semmit látni. Android L lesz erre a telefonra? Állítólag még növekszik az üzemidő.

[ Szerkesztve ]

(#604) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok. Valaki vásárolt már LG G2 mini dual simes változatot? Az LTE-n kivül különbözik valamiben a kettő készülék?

(#605) wrox


wrox
senior tag

Sziasztok.

Megérkezett a telefon.
Ami egyből szembeötlött, hogy ha megy a wifi, lényegesen melegebb fent a kamera részénél a telefon. Ha meg letöltök, akkor meg egyenes kurva meleg. :)
Nálatok is ilyen?

(#606) Narxis válasza wrox (#605) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem. :S Bár én még csak böngésztem rajta meg wifi explorer töltöttem rá pár cuccot.

Thanos was right.

(#607) wrox válasza Narxis (#606) üzenetére


wrox
senior tag

Ha békén hagyom, akkor nem melegszik. De az előbb letöltöttem egy 1.5 GB játékot próbaképpen, akkor melegedett be.

(#608) sphe válasza wrox (#607) üzenetére


sphe
senior tag

1.5Gb Úristen... Akkor azon ne lepődj meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#609) Narxis válasza wrox (#607) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ja akkor jóhogy.

Thanos was right.

(#610) wrox válasza sphe (#608) üzenetére


wrox
senior tag

Puding próbája az evés. :)

(#611) Narxis válasza wrox (#610) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez már zabálás. :D

Thanos was right.

(#612) wrox válasza Narxis (#611) üzenetére


wrox
senior tag

:)
Egyébként maga a telefon kellemes csalódás.
Kicsit féltem a fizikai gombok hiányától, de abszolút rohadt jó. :D
Gyors, mint a fene. Még akkor is, mikor 200 MB szabad RAM van. Más telefon azért ilyenkor belassult.
Akárhogy pörgetem, nem akad meg.
A mobilnet sebessége: 30/3 Mbit.
Wifin kipörgette a Diginek a legkisebb csomagját: 45/33 Mbitet mértem. :)
Szóval eddig Best Buy.

[ Szerkesztve ]

(#613) wrox válasza #84490496 (#361) üzenetére


wrox
senior tag

Szia.

Megcsináltam a root-ot a leírásod alapján. Ki is írta, hogy rootolva lett. De nekem nem kért újraindítást.
Viszont a gyári appokat hogy tudom kigyomlálni? Illetve honnan tudom, hogy tényleg rootolt lett a készülék? Bocsánat a láma kérdésért, de nekem ez egy kicsit kínai .. még. :D

[ Szerkesztve ]

(#614) rvgy75 válasza wrox (#613) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Én ezzel szoktam törölni. Ellenőrizni meg vmi root checkerrel.A playen van egy pár.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#615) wrox válasza rvgy75 (#614) üzenetére


wrox
senior tag

A root checker azt írja, hogy congratulations.
Gondolom akkor van root.

Ez a root explorer egy fájlkezelő, nem? Onnan csak törölni tudod a fájlokat? Igen , de melyik fájlokat kell törölni, hogy eltűnjön az alkalmazás?Kicsit szájbarágosan leírnád, hogy hogy is megy a gyomlálás? :D
Köszönöm.

(#616) Optimusx válasza wrox (#615) üzenetére


Optimusx
tag

Ha rootolva van a telefon akkor tölts le egy titanium backup pro apk-t [innen]és aztán egyszerűen megkeresed a gyári appot és letörlöd. Előző kínából rendelt telefonomon így csináltam. Az a baj, hogy ezt a készüléket nem merem rootolni, nehogy belekössenek ha garanciális dolog lenne.

[ Szerkesztve ]

(#617) rvgy75 válasza wrox (#615) üzenetére


rvgy75
aktív tag

megnyitás után a legfelső sort addig nyomod mig lesz egy olyan hogy Parent folder utána system aztán app na ott lesznek az alkalmazások. Meg van még a Parent -----data-----app mappában is

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#618) spuros


spuros
őstag

Sziasztok.
Barátnőmnek gondoltunk egy ilyen telót a T-nél. Viszont kicsit elbizonytalanított az elfogyó tárhely.. Ez mennyire jellemző? Átlagos "csajos" használátra tervezi.. SD kártya lesz benne (kép, videó csak ott stb).

(#619) apuc


apuc
őstag

Sziasztok,van egy sürgősen megoldandó problémám az LG L90 -es telefonommal kapcsolatban.
Kiírja a telefon, hogy "sajnos az LG billentyűzet leállt".
A gond abból adódik, hogy le van zárva a képernyője a képernyőzárral, de nem tudom beírni így a jelszót a képernyőzárhoz, nem ad be semmit, amivel, amikor az üres helyre kattintok, be tudnám ír..
Volt már újraindítva, akku ki-be, de sajnos ugyanazt a hibaüzit adja..

:O

(#620) @aMoRF válasza spuros (#618) üzenetére


@aMoRF
tag

Én 1 hete vettem a T-nél. Sokat vaciláltam az Xperia M2 és Moto G között. Mindegyik hasonló de még is más.
Nem részlezem melyik miben más. Mielőtt bele vágtam végig olvastam pár tesztett és véleményt. A lényeg hogy megvettem a minit. Nem játszok csak hétköznapi használat volt a célom. (telefonálás, zene hallgatás, navigálás jegyzetelés, határidők kézben tartása, e-mail, net, fotózás stb.. ) Eddigi tapasztalataim:
- kellemes sebesség.
- jó az összerakás minősége. nincs gagyi érzésem ha kézbe veszem.
- a kijelző szerintem nem rossz. nekem tetszik.
- a méretét azt hittem nehezen fogom megszokni, de tévedtem. Mivel vékony és kellemesen ívelt könnyen talál helyett a zsebembe. bár kicsit rövidek az újjaim de nem vészes így sem a használata.
- Az üzemidő nagyon kellemes meglepetés volt. 3-5 napot bír. napi telefonálás (kb 0,2-0,7 óra), napi folyamatos wifi kapcsolat (6-10 óra), netezés, viber chat (1,5-3 óra). zenehallgatás bluetooth-on keresztül. (0,2-2 óra) éjszakára ki szoktam kapcsolni.
A régi telom (Xperia Activ) ugyan ilyen használat mellett 2 napot bírt. (kisebb kijelző, 1 processzor mag, és kisebb aksi)
- Android 4.4.2-vel, soft.ver. v10d-216-30 kaptam és érdekes mód nekem engedi másolni, áthelyezni a programokat az SD kártyára.
- most a régi telefonom 8Gb-os kártyáját tettem bele így adatok, mentések, zenék, képek pik-pak átkerültek az új telefonra. Nekem elég ennyi hely. (van 7-10 óra zene, csomó kép rajta)
- Előtte a kis Xperia-ra csak windows alol tudtam másolni (pl.: zenéket) LG nél ilyen gond nincs. Linux alol is másolhatok rá.
- a fizikai gombok hiánya abszolult nem zavaro. A hátlapi gomb pedig jól használható. Kicsit tartottam, hogy zsebben nem nyomodik-e meg könnyen. De nem. A nyomáspontja kemény de nem zavaró módon.
- tetszenek a lg plusz-ok. Mint a koppintásos képernyő zár nyitás.
Valószínűleg velem van a gond de nekem eddig nagyon bejött.
Persze nem mindekinek jön be. Szerencsére nagy a választék. Senki ne várja azt, hogy "olcsón" vesz telefont és mindent tudni fog mint a nagyok. Kompromiszumokat kötni tudni kell.

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#621) sphe válasza apuc (#619) üzenetére


sphe
senior tag

Safe módban próbáltad már elinditani vagy recoveryben resetelni?

(#622) sphe válasza spuros (#618) üzenetére


sphe
senior tag

Az enyémet bnőm imádja. Tetszik a sebesség / akku idő és pár napja van még, de tarhely nekem ugyanúgy áll, sok használat mellett is.

[ Szerkesztve ]

(#623) wrox


wrox
senior tag

Már többször csinálta, hogy ha befejezem a telefonálás, semmire nem reagál az érintőképernyő. Mintha lefagyna. Úgy tér észhez, hogy hátul a bekapcs gombbal elküldöm aludni, és utána már nincs vele semmi gond. Ti találkoztatok már ilyennel?

(#624) spuros


spuros
őstag

Köszi srácok.. Én sima G2 tulajkánt mindenképpen eme telefon mellett döntenék és szerintem ezt is fogjuk venni.

Huawei Ascend p6 volt még a jelölt, de ott meg a házi proci miatti kompatibilitási majrék voltak elbizonytalanítóak..

Köszönöm még egyszer. :K

[ Szerkesztve ]

(#625) @aMoRF


@aMoRF
tag

Kijelző védő fóliában mit tudtok ajálani? Gorilla glass ide vagy oda én tenni szeretnék rá valamit.
Kinek mi vált be? Gyártó? matt? fényes?

A cél szentesíti az eszközt, de csak úgy, ha elérik.

(#626) wrox válasza @aMoRF (#625) üzenetére


wrox
senior tag

Nekem a fényessel az a bajom, illetve Clear-el, hogy ugyanúgy látszik rajta minden.
Ami tetszik, az a matt, csak az meg olyan, mintha káprázna a szeme. :)
Szóval marad a fényes.
Én a Mobile Home nál veszem, 350 Ft. Tokban adják, normális a minősége.

Ebben a csomagban van az Antireflex is (matt).

szerk.:
Most látom, hogy egy kicsit messze vagy tőlük, ha csak ezt rendeled, nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#627) azigazimoris válasza Crvsh3R (#590) üzenetére


azigazimoris
aktív tag

Az, hogy LTE hálózatról lepattan hívás közben normális, mert LTE hálózaton perpill nincs hanghívás. Az ugrálás 3G és 2G között valószínűleg annak tudható be, hogy nincs masszív 3 G lefedettséged és a 2 G-t preferálja inkább. Ezt mondjuk nem szabadna észrevenned hívás közben... Inkább tűnik hálózati hibának, mint telefon hardvernek, de próbáld ki máshol is fix 2 G-n és 3G beállítással is. LTE csak adatforgalomra alkalmas...

[ Szerkesztve ]

Nokia1611, Siemens C25, Nokia 3110, Nokia 5110, Nokia 3210, Sony Ericsson K501, Nokia E52, Motorola Defy, Lumia 920, LG Flex2, Samsung S7 Edge, Samsung S10+, S23 Ultra

(#628) tomas


tomas
tag

Érdeklődök, hogy az FM rádió, ezzel: [SPIRIT] sztereó-e?
Olvastam, hogy a gyári monó (mindkét oldalon ugyanaz szól).
Más telefonon pl Moto G, ez megoldotta a monó problémát.
Az érzékenysége milyen? Tiszta vagy zajos? Sok adót talál?

(#629) apuc válasza sphe (#621) üzenetére


apuc
őstag

Köszi, hard resettel megoldódott, azt pedig gombokkal csináltam meg. :)

(#630) DonMaster válasza tomas (#628) üzenetére


DonMaster
addikt

szia
elöször is fülessel strereo
hangzsoroval emg mono, nem értema problémádat, kapásbol, csak azértse mert alul 1 hangszoro van nem kettö az egyik beszéd mikrofon, csak uygan ugy nézki emiat látszik ugy mintha 2 hangszoro lenne , ami designe miatt lett igy amit nagyon jol eltaláltak, itt nem értem hol van a másik oldali hangzsoro avgy felsö és az also hangszororol bezsélsz az szerintem esélytelen,
üzem idöröl nem is irok isteni , 1%-ot merült másfél ora alalt ugy hoyg közben keméynen izasztva volt-t gps és hasonlo programok meg nyomogatással , ami szerintem nagyon jo

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#631) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

A napokban tervezek az asszonynak egy ilyet venni (Samu S3 miniről vált) és azt szeretném kérdezni, hogy kikapcsolva ébreszt-e a telefon.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#632) DonMaster válasza golyós (#631) üzenetére


DonMaster
addikt

nem ébresz-t azt nagyon kevés telefont udja , aminek vna márkája , inkább a kinai androidos telefonok amik biztosan tudják,

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#633) golyós válasza DonMaster (#632) üzenetére


golyós
őstag

Akkor jól emlékeztem, ez a Mediatek processzorok kiváltsága. (nekem az van és nagyon nem bántam meg :C )Mondjuk az asszony nem fogja buherálni.
Flash tartalmak illetve olvastam a koppintásos nagyítás nem tördeli a sorokat, homályos marad a szöveg.Ez nincs javítva?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#634) DonMaster válasza golyós (#633) üzenetére


DonMaster
addikt

flash tartalmat flelehet a jb-s flash playert telepiteni és dolphin browser és megy midne normálisan tördelés is, gyári büöngészön nekem nem tünt fel a tördeléses dolog .

igen ugy akrtam irni hoyg mtk procis kiváéltság ,:) frisités még nem jött , tehát javitás se ha ez egyáltalán hiba lenne és nem vlamai beálitási dolog csak . engem csak az zavar hogy nem tudok igo-t használni az sd kártyárol csak abelsöröl és ugy meg kicsit sokat eszik

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#635) tomas válasza DonMaster (#630) üzenetére


tomas
tag

Erre alapozom, hogy fülhallgatóval is monó: [link]
Ugyanezt írják pl az L90-nél [link] vagy a Moto G-nél [probléma] és [megoldás] és [az oka]

(#636) Bozek válasza tomas (#635) üzenetére


Bozek
nagyúr

A végén még kiderül, hogy csak a Sony rak sztereó rádiót a telefonjaiba. :)

(#637) dzsordzs69 válasza DonMaster (#634) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Megtisztelnél, ha úgy írnál/fogalmaznál,hogy ne kelljen percekig dekódolni a mondandódat. Köszönöm.

(#638) Narxis


Narxis
nagyúr

Az e-mail app nektek is FC-zik? Alkalmazások kezelésében leállítottam, adatok törlését csináltam és újraindítottam a telót is de egyből FC-zik ahogy elindítom. Outlook-os accom akartam beállítani de akkor lehet letöltöm az outlook appot...

Thanos was right.

(#639) tomas válasza Bozek (#636) üzenetére


tomas
tag

Ha kiderülne SPIRIT-tel sztereó, megfelelne ez.
Sony M2-nek szintén nem ismerem a rádióját.

(#640) dz1989 válasza @aMoRF (#620) üzenetére


dz1989
senior tag

Fagyás, újraindulás volt?

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#641) dz1989


dz1989
senior tag

A G2mini-t 64gb-os Micro SD XC-vel ki lehet bővíteni, úgy hogy minden baj nélkül kezelje? (tudom hogy hivatalosan 32gb, de engem a gyakorlatban érdekel.)

Háromcsillag Galaktikus Jegyze 9 = Samsung Galaxy Note 9. . . "Gondolkodni nehéz, ezért leginkább ítélkezünk." Carl Gustav Jung

(#642) Norby86 válasza tomas (#639) üzenetére


Norby86
őstag

Ez engem is érdekelne, mivel gyakran hallgatok rádiót. Szóval esetleg tud valaki biztos infóval szolgálni hogy tényleg stereo e a rádió fülesen hallgatva, vagy pedig mono? A vételi érzékenységre szintén kíváncsi lennék. Használtam már Samsung S3 minit, annak nem volt rossz a vétele, majd most egy Sony Xperia mini pro telefont használok épp, ennek sem rossz, még jobb mint a samsungé. Viszont LG G2 mini telefont szeretnék hamarosan vásárolni, így hogy ne érjen meglepetés, ezeket a dolgokat megszeretném tőletek kérdezni. Plusz még van egy-két kérdésem:
Milyen a zenelejátszási hangminőség? (Mély hang kellően van benne pl. nem gyári fülessel hallgatva?)
OTG funkció támogatva van? (Vagy ez csak a nagyobb testvérébe a G2-be van benne?)

-Norbi-

(#643) Bibby


Bibby
addikt

Van egy nagyon láma kérdésem: a kamerát kitettem lock screen widgetnek. Hogy tudom eltüntetni? :U
Az nem működik hogy nyomva tartom és felül "kidobom", mint a többi widget esetén, mivel rögtön indul. Semmi ötletem nincs. :W

Ελευθερια η θανατος

(#644) Narxis válasza Norby86 (#642) üzenetére


Narxis
nagyúr

OTG csak úgy működik ha külön áramot kap a cucc tehát ilyen 3 ágú OTG kábel kell.
Zene sztem jó, de ez mindenkinek magának kell megtapasztalni mert lehet nekem elég jó de lehet te még igényesebb cuccokon hallgatsz zenét és kifinomultabb a hallásod.

Thanos was right.

(#645) dorika87


dorika87
őstag

Sziasztok!
Szerintetek megérné LG D618 G2 mini Dual SIM-et venni. Elvileg csak az különbség, hogy ez nem LTE-s verzió illetve nincs benne NFC viszont dual sim-es változat. Megér ez 58ezret bolti garival vajon?

(#646) wrox válasza dorika87 (#645) üzenetére


wrox
senior tag

Nekem ez előtt soha nem volt LTE/4G-s telefonom, egyszerűen nem tartottam szükségesnek, gondoltam elég nekem a HSDPA/3G sebesség. De most már nem is lesz LTE nélküli, az tuti. :D

[ Szerkesztve ]

(#647) dorika87 válasza wrox (#646) üzenetére


dorika87
őstag

Vodafonosként én még feleslegesnek tartom.

(#648) wrox válasza dorika87 (#647) üzenetére


wrox
senior tag

Igen, az kimaradt, hogy T-Mobile.
Hasít.

(#649) szabi820


szabi820
tag

Melegedéskor leveszi automatikusan a fényeröt. Lehet ezt kikapcsolni?Most vettem egy dualsimest.

(#650) dorika87 válasza wrox (#648) üzenetére


dorika87
őstag

Hát így abszolút megértelek. Engem a hűség is köt a vodához, tehát beérném LTE nélküli verzióval.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.