Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:28

LOGOUT.hu

LG G2 mini téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) sphe


sphe
senior tag

Ezt nem hiszem el. :W Nem telepítettem semmi újat, és nem tudom pcre csatlakoztatni a telefont. Az eszköz kezelő látja android mtp eszközként, de a Windows Explorer most mar egyáltalán nem. Google kereső segítségével csak annyit találtam, hogy újratelepitsem a drivereket, kapcsoljam ki és be az USB hiba keresést és semmi.

Ráadásul a telefonról nem tudok fájlokat feltölteni, már gyári böngészővel sem. Nem hiszem el. Ha valaki tud valamit, kérem segítsen. :R

(#902) sphe válasza kislg (#900) üzenetére


sphe
senior tag

Fejkesztői: a beállítások között - egyéb fül - a telefon névjegye - szoftver infó - és egyik azt hiszem verzió számra kell sokszor kattintani.

Ekkor ha kintebb lépsz, megtalálható az egyéb beállítások között a fejlesztői beállítások, és abban bekapcsolhatod az USB hiba keresést.

A többi ismeretlen.

(#903) Bibby


Bibby
addikt

A dolphin böngésző nem teljesen jó nálam. Ha átlépek egy másik alkalmazásba, majd vissza, elfelejt minden nyitott tabot, és a teljesen alap kezdőképernyőt adja be. Tapasztalt valaki hasonlót?

Ελευθερια η θανατος

(#904) xSide válasza sphe (#901) üzenetére


xSide
őstag

'kapcsoljam ki és be az USB hiba keresést'
Elvileg simán nem tudod megtenni, a jogokat visszavonva már igen.
Ritkán csatlakozok gépre kábellel, wifi jobban bejön.
Dolphin, a nagytestvéren sok ramot eszik, szerintem itt is ez a gond.
A mini-re még nem raktam fel semmit, mert újonnan (csere miatt ez választva) eladósorban van.

[ Szerkesztve ]

(#905) nimba1 válasza kislg (#900) üzenetére


nimba1
aktív tag

A 454-es hozzászólást olvasd el.

(#906) sphe válasza Bibby (#903) üzenetére


sphe
senior tag

Már volt korábban is: a túl sok bloatware miatt ilyen a gyári appok - ezek szerint a dolphinnak is - a memória kezelése. Boat browser, Opera mini nem csinál ilyet, ha nem terheled túl memóriát más alkalmazásokkal.

Másolás probléma megoldva. A wifi file transfer pro programmal USB kábel és pc suite nélkül lehet fájlokat másolni. :)

A probléma oka, hogy a pc nem látta a telefont az lehetett, hogy abban a hitben töröltem a media rendszeralkalmazást (ez egy harmadik app miatt sok wakelock - ot csinált) , hogy van róla mentésem titanium backuppal. Ha esetleg valaki át tudná küldeni titanium backuppal a mentést róla, nagyon hálás lennék érte, mert esetleg ha nincs wifi, jól jöhet az USB is. Köszönöm!

(#907) gekkoXT válasza kislg (#900) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Szerintem ha ennyire újonc vagy a témában, lehet egyszerűbb lenne belerakni az összes ilyen szolgáltatói alkalmazást egy mappába és akkor nem látszanak, nem zavaróak. Női telefonon ez a legpraktikusabb. Mehet bele minden egyéb beállítási és feleslegesnek gondolt alkalmazás is.

(#908) sphe válasza gekkoXT (#907) üzenetére


sphe
senior tag

Sőt, ha az ikonok láttán megnyomod a menü soft gombot, feljön az alkalmazások elrejtése pont is.

(#909) kislg válasza gekkoXT (#907) üzenetére


kislg
tag

KÖszönöm szépen neked is és a többieknek is a válaszokat!

(#910) Sarkadi


Sarkadi
tag

Érdekes, hogy nem sikerül semmilyen megoldással sem rootolnom. Mióta a szoftverfrissítés megtörtént a TowelRoot nem támogatott készüléknek írja, a Stump Root szintén. Ha sikerül ilyen "egy nyomásos" megoldással összehozni Nektek, akkor kérlek írjátok le az app nevét! :R

(#911) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!
A vodásokhoz lenne egy olyan kérdésem nekik mi a szoftverszám akinek volt frissítés!?
A másik pedig ha van lehetőségem usb lassú töltéssel feltölteni az aksit,jobban kíméli hosszú távon!?

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#912) Töki bácsi


Töki bácsi
aktív tag

Sziasztok! Telenornál kinéztem magamnak az LG G2 Mini-t. Eléggé elszánt vagyok a vásárlást illetően, de szeretnék megerősítést, vagy épp ellenvéleményt hallani, ha van. Illetve van-e valamilyen ismert típus hibája? (a hiányosságait ismerem :) )

osu-no seishin

(#913) DaDa


DaDa
senior tag

Ez a root + frissítés érdekes. Nekem és páromnak vodás mindkettő...rootolva volt mikor megjelent a frissítés és gondoltam, hogy nem fog felmenni, már felkészültem lelkiekben az unrootra... erre mindkettőre simán felment és meg is maradt a root.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#914) DonMaster válasza Töki bácsi (#912) üzenetére


DonMaster
addikt

tipus hiba talán 1 van kevés a tárhely , root nélkül, talán enniy hibát tudnék mondani, nincs éjszakai cam de vaku van , kb ennyi , ezt leszámitva teljesen jo

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#915) DonMaster válasza DonMaster (#914) üzenetére


DonMaster
addikt

vn még egy tipus hiba nem akar merülni, 8ora töltöröl levéve még mindig 100%-on az akksi, 12ora alalt merült öszesen 2%-ot

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#916) tigerjoco válasza Flayer (#911) üzenetére


tigerjoco
tag

Szoftver verzió: V10e-216-70

(#917) Töki bácsi válasza DonMaster (#914) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

Nagyon köszönöm! :R Olvastam olyasmit így, hogy jobban elmélyültem a topikban, hogy a Telenoros rom elég gáz dolgokat művel. Van ez még? Illetve ettől tartanom kéne?

osu-no seishin

(#918) DonMaster válasza Töki bácsi (#917) üzenetére


DonMaster
addikt

kb 5-6hsz-el fennébb irták a telenoros dolgott, annál többet nem, ha rootolod akkor utána lepucolod a telenoros dolgoakt és kb ennyi az egész . tipushibájárol még nem halottam ,seholse, nagoyn jo telefon, lazán elmegy 3-4napot is használattol függöen.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#919) Töki bácsi válasza DonMaster (#918) üzenetére


Töki bácsi
aktív tag

Ok, köszönöm! Rootolást a garivesztés miatt nem szívesen csinálom.

osu-no seishin

(#920) wrox válasza Töki bácsi (#919) üzenetére


wrox
senior tag

root>>>unroot és nincs garivesztés

(#921) ORCA58 válasza wrox (#920) üzenetére


ORCA58
addikt

Nemrég írta valaki, hogy nem megy a root a frissítés után? Esetleg nem jól csinálta?

(#922) wrox válasza ORCA58 (#921) üzenetére


wrox
senior tag

Nagyon nem lehet máshogy csinálni. Appot feltelepíteni,(ha nincs fent,) és nyomni egy make it raint. Ennyi. Nekem ment a root. Az unrootot pedig a Super SU val csináltam előtte.

(#923) Sarkadi


Sarkadi
tag

Én írtam, hogy a frissítés után nem engedett rootolni és továbbra sem sikerült. A frissítés előtt pedig nem próbálkoztam. Úgyhogy én továbbra is várok valami megoldást. :F

[ Szerkesztve ]

(#924) DonMaster válasza Sarkadi (#923) üzenetére


DonMaster
addikt

a v10g-t még nem lehet szerintem rootolni de az elöte lévöt igen , ennyi, majd jön hamarosn ehez is rootolo progi addig várni kell vagy vissza akni a régebbi verzio-t

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#925) samu74 válasza DonMaster (#924) üzenetére


samu74
addikt

Nálam a v10g van fent,és a towelroot meg a supersu kombóval van root.

-----------

(#926) Flayer válasza Flayer (#911) üzenetére


Flayer
senior tag

A másik pedig ha van lehetőségem usb lassú töltéssel feltölteni az aksit,jobban kíméli hosszú távon!?

Erre van valakinek ötlete?! :U

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#927) Bozek válasza Flayer (#926) üzenetére


Bozek
nagyúr

Több telefonnál is tesztelve lett, hogy az USB-s töltés után hamarabb le is merül a telefon. Az összefüggést ne kérdezd, a tesztek ezt mutatják.

(#928) #97543424 válasza samu74 (#925) üzenetére


#97543424
törölt tag

Az kizárt! Nekem is ez van fent mégsem megy!

(#929) SektorFlop


SektorFlop
aktív tag

Sziasztok, a napokban rendeltem én is egy ilyen készüléket. Ha minden igaz ma öröm és boldogság van mert meg kell érkeznie. Kérdésem, viszont az lenne, hogy a lent linkelt videóban látható tok valami spéci cucc vagy a mini kijelzője ilyen inteligens, hogy mikor lezárja akkor elsötétűl?

link

"Amikor már azt hittem kint vagyok, ezek mindig visszarántottak..."

(#930) aronpapa válasza SektorFlop (#929) üzenetére


aronpapa
tag

Írtam privit.

(#931) samu74 válasza #97543424 (#928) üzenetére


samu74
addikt

Így elhiszed? :)

-----------

(#932) Kazasi


Kazasi
tag

Üdv!
A tulajoktól kérdezném,hogy milyen a mindennapokban a hátlapi gombok használata?Valóban megszokható?Ki akartam próbálni a MM-ban,de a hátlapon pont a gombok alá volt felragasztva a lopásgátló,így nem fértem hozzá kényelmesen.

(#933) DonMaster válasza SektorFlop (#929) üzenetére


DonMaster
addikt

nekem is yieln van és ez gyári tok és elsötétölha felnyitot akor emg felvillana képernyö bekapocsol, nem foygaszt evvel is lazán ha nem hazsnálod 12oránként 2% merülés csak

KékOsztriga
teljes mértékben, zene halgatásnál még jo is pl zsebben van háttal és a zsebet kel fell le ynomni besme kel nyulni kivenni és lehet a hangot fel le növelni, nekem bejött,
telefonálás közben iyg köynebb növelni a hangot , teljesen jo szeirntem és emg szokhato

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#934) samu74 válasza DonMaster (#933) üzenetére


samu74
addikt

Amúgy te olvasod is amit leirsz, mert nem egyszerű értelmezni... :)

-----------

(#935) DonMaster válasza samu74 (#934) üzenetére


DonMaster
addikt

néha igen, de egy kis agysejt megmozgatás nem árt senkinek sem :)

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#936) dzsordzs69 válasza DonMaster (#935) üzenetére


dzsordzs69
senior tag

Inkább maradnék a sudokunál...

(#937) Kazasi válasza DonMaster (#933) üzenetére


Kazasi
tag

Köszi!

(#938) Flayer


Flayer
senior tag

Sziasztok!
A cwm felrakására van már valami egyszerű módszer?!
Nem vagyok androidguru de xperia miniről váltottam de ott elég egyszerű volt megcsinálni.

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#939) #97543424 válasza samu74 (#931) üzenetére


#97543424
törölt tag

Akkor áruld el légyszi hogy csináltad mert én is szeretném megcsinálni. De látom neked eu-s szoftver van rajta enyém t-mobil.

(#940) wrox válasza #97543424 (#939) üzenetére


wrox
senior tag

Nekem ez van fent: V10g-216-30
T-mobilos.
Simán ment a szoftverfrissítés után a towel. Nem csináltam semmit extrát.

(#941) wrox


wrox
senior tag

(#942) #97543424 válasza wrox (#941) üzenetére


#97543424
törölt tag

Nekem meg ez mégsem megy.

(#943) Bozek válasza #97543424 (#942) üzenetére


Bozek
nagyúr

Mit ír ki PC-n a Towelroot? Tudnál róla egy képet berakni? Szerintem itt nem a szoftverrel van a probléma, hanem mással.

[ Szerkesztve ]

(#944) wrox válasza #97543424 (#942) üzenetére


wrox
senior tag

Lépésről lépésre így csináltam:
1 SUper SU -val rootot leszedtem.
2. LG szoftverrel frissített v10g-re.
3. Leszedtem a T-s marhaságokat a recoveryvel.

3. towelt (V3) feltettem, make it rain és kész

(#945) #97543424 válasza Bozek (#943) üzenetére


#97543424
törölt tag

Nem pc-n hanem telon csináltam ezt irja ki:

(#946) wrox válasza #97543424 (#945) üzenetére


wrox
senior tag

Ha rányomsz a Make it ra1n-re akkor mi történik?

(#947) #97543424 válasza wrox (#946) üzenetére


#97543424
törölt tag

Ez:

(#948) Bozek válasza #97543424 (#945) üzenetére


Bozek
nagyúr

Ja, okés. Z1 Compact-nál kellett még a PC-n is bűvészkedni. :)

Nem is ír ki semmit? Próbáltad felrakni a SuperUser-t vagy a SuperSU-t utána?

(#949) #97543424 válasza Bozek (#948) üzenetére


#97543424
törölt tag

Fent van a supersu,ezt irja:

(#950) wrox válasza #97543424 (#949) üzenetére


wrox
senior tag

Super SU-t szedd le. Nekem anélkül ment.
Illetve ami eltér a 2 telefon között. az a cikkszám. Nem tudom. Lehet tied újabb készülék. Mondjuk én is kb 2-3 hete vettem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.