Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) citkar válasza Ununqatrium (#50) üzenetére


citkar
addikt

Te vagy a kisebbség, akinek nem tetszik pl a G2, mert egy jól fogyó teló, szinte mindenkinek bejön.

(#52) Crydan válasza Ununqatrium (#50) üzenetére


Crydan
senior tag

Ki is mondtad a lényeget. Szubjektív.
Magam részéről nem annyira hoz lázba, hogy mennyi energiát öltek a külsőbe. Sokkal inkább a belső, ami lényeges. Nézhet ki felőlem akárhogy (persze ésszerű keretek között), ha cserébe erős hardver, és korrekt szolgáltatások járnak. Én így találtam rá a G2-re :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#53) vadászcsiga válasza Ununqatrium (#50) üzenetére


vadászcsiga
félisten

G2-be olyan mennyiségű fejlesztést raktak hogy a külső - ami mellesleg egyáltalán nem ronda, de ízlésről ugye nem vitatkozunk - másodlagos lesz a tudás után. A hátsó gombok meg egyenesen forradalmiak. Nem láttam még olyan gyártót aki szakítani tudott érdemben az iPhone féle gomb kiosztással. Többek közt ez volt az egyik ami miatt iPhone-ról G2-re váltottam.

(#54) icecave válasza Ununqatrium (#50) üzenetére


icecave
nagyúr

Elsőre nekem sem tetszett,de akkor még a tudást néztem. Aztán szépen megtetszett, mostmár kifejezetten tetszik, hogy 2 hónapja megvan :D

(#55) Saccco válasza icecave (#54) üzenetére


Saccco
nagyúr

Én az első kép megjelenése óta tudtam, hogy ilyen kell! :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#56) Crydan válasza icecave (#54) üzenetére


Crydan
senior tag

Főleg egy egyedi ROM-mal a maximumot ki lehet hozni belőle. :D

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#57) simonzé


simonzé
addikt

Nincs az a telefon ami megér ennyit. Jó kis cikk, de maga a kütyü erősen túlárazott, akármennyire is csúcs...

I don't fit in. I fit out.

(#58) Crydan válasza simonzé (#57) üzenetére


Crydan
senior tag

Pedig ezt a hardvert, ennél olcsóbban nem nagyon lehet beszerezni.

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#59) vadászcsiga válasza Crydan (#58) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Egy nyomogombos nokiahoz pedig tényleg tularazott :K
:D

(#60) apaszka válasza vadászcsiga (#59) üzenetére


apaszka
veterán

:C

Bár ebben sem vagyok biztos.
De tény,hogy felső-kategóriás telefonok közül nálunk ez a legolcsóbb!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#61) Crydan válasza apaszka (#60) üzenetére


Crydan
senior tag

Szerencsére nem is a legrosszabb ;]

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#62) Crydan válasza Ununqatrium (#50) üzenetére


Crydan
senior tag

Van benne valami, de a Samsung is ugyanazzal a külsővel adja el magát, és veszik az emberek, a márkának önmaga is komoly tényező lehet valakinél.

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#63) psycho7c1


psycho7c1
újonc

Hali!

Valaki meg tudná mondani nekem hogyha otg-n hozzákötök egy pendrivot és arról másolok át kb 4 GB filmet akkor miért merül marha gyorsan az akksi? (a másolás ideje alatt kb 8%) :Y

(#64) Crydan válasza psycho7c1 (#63) üzenetére


Crydan
senior tag

Lehet nem sokat használ, de kalibráltad az akkumulátort?

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#65) psycho7c1 válasza Crydan (#64) üzenetére


psycho7c1
újonc

Nem igazán. Tudnál esetleg segíteni benne?

(#66) dsg012 válasza psycho7c1 (#63) üzenetére


dsg012
csendes tag

gondolom a pendriveod nem levegovel mukodik :))

(#67) honda130


honda130
tag

Sziasztok srácok!
Szerintem először vagyok ebben a topikban, de ha úgy fogom látni hogy pörög, akkor töltök még időt itt máskor is. Szóval, üdvözlök mindenkit, akinek G2-je van! Én is beruháztam egy ilyen cuccra a napokban.
Nagyon jó, meg minden. Kicsit legördítettem a topik hozzászólásaiban hogy beleolvassak az írásaitokba és eléggé meglepődtem, hogy van ember, akinek nem tetszik ez a telefon. Mindegy, következtetés levonva: Sok ember van, aki első benyomással él és akkor sem tetszik neki ha szép, csak azért mert mondjuk LG. Véleményem az, hogy Márkát összehasonlítani nem korrekt dolog. Típust kell hasonlítani, mert annak van értelme. Különben meg nem érdekes, akinek nem tetszik egy termék, egyszerűen nincs szükség rá, hogy megértessük vele hogy szép.
Picit a telefonról: Igen tetszik ez a telefon és nem hinném hogy megbánom a vásárlását. Tanulgatom a használatát, és próbálok vigyázni rá. Viszont lenne pár kérdésem, amiben igazán segíthetnétek:
A kamerája elég érzékeny arra, hogy bemozdul-e a tárgy amit le akarok fényképezni. Én csinálok-e valamit rosszul, vagy ez ilyen? Megmondom őszintén, hogy a HTC Sensation XE telcsimnél ezt nem tapasztaltam. Pedig arra azt mondták, hogy "a HTC még mindig nem tud kamerát csinálni". Nem tudom.
Mégegy: Hallgatom a zenéimet és sokkal kevesebb benne a mély hang, mint a régi HTC-nél. Bocs hogy megint csak ezt a márkát említem, de hát ez volt előtte és csak ahhoz tudok hasonlítani. Nagyon érdekes, hogy Equalízer van a telefonban, de mikor a mélyet ráhúzom, már első hallásra is egyértelműen nem a mély lesz erősebb, hanem a közép és magas hangok kerülnek elvételre. Ez meg mi? Valami nem jó a telefonomban? Vagy ez ilyen? A teszteken azt írták és mondták, hogy hifi hangzása van ennek a készüléknek. Itt is csak rosszul csinálok valamit? Vagy a füles nem túl jó?
Még egy érdekesség a zenével kapcsolatban: Veszteségmentes zenét hallgatva nincs mély hangom és a hangzás jó, de egyáltalán nem hifi. Furcsa. Főleg, ha a telefonra gyárilag rátett zenéket hallgatom, amik rettenetesen szép csilingelő hangot adnak. Akkor azokkal a zenékkel mi van? Túl vannak gyárilag vezérelve mély hangra meg magasra? Ugyanis bármit próbálok rajta, minden más zene kicsit csúnyábban szól.
Van erről kialakult véleményetek?

Köszönöm!

Úgy csinálj lehetőleg mindent, hogy ne kelljen senki előtt letagadni hogy a te munkád. Én minden nap megpróbálom.

(#68) Crydan válasza honda130 (#67) üzenetére


Crydan
senior tag

A stabilizátor elvileg kikapcsolható, lehet ott a ludas, de nekem teljesen stabil.
A hangokról annyit, hogy nem kell nyilván komoly mély hangokat és basszust várni, de eddig semmi ilyesmit nem tapasztaltam. Ha nem riadsz vissza a moddolástól, tedd rá a Walkmant a Z2-ről, azzal valamivel jobban szól, és jobban is néz ki. Valamint Custom ROM-ban van lehetőség a hangszórókat kalibrálni. Azzal is lehet próbálkozni, esetleg meg lehet egy szaküzletet keresni, nincs valami probléma odabent, mint kontakthiba stb.
Annó én egy Samsung Wave-el szívtam meg, 2 év után halt meg a hangszórója.

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

(#69) Saccco válasza honda130 (#67) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ez a topik pörgősebb. :U

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#70) dembala2


dembala2
csendes tag

Sziasztok,
4.2.2-n vagyok a T-mobil-os G2-vel. Most tervezek 4.4.2-re azaz Kitkat-re menni. V20b elerheto azt mutatja a firssitesnel. Olvastam valahol hogy V20c is van, de azt nekem meg nem mutatja.
Mik a tapasztalatok. Eddig nagyon vegyes kepet olvastam arrol, hogy jo-e/jobb-e a kitkates rom mint a JB.
Akinek T-mobil-os es mar kitkat legyszi irja meg, hogy erdemes-e upgradelni vagy jobb ha 4.2.2-n maradok. Akksi ido, stabilitas, gyorsasag, stb. V20b van nektek?
Koszi !

(#71) Crydan válasza dembala2 (#70) üzenetére


Crydan
senior tag

Sokkal nagyobb üzemidőt nem tapasztaltam, de érezhetően gördülékenyebb KitKat, mint a Jelly Bean. A V20b-ről nem tudok nyilatkozni, én csak a V20c-t telepítettem, de azt is azért, mert KitKat-re állásom során, kézzel kellett a modemet megadnom, mivel nem ment a kijelzőforgatás.
Ezt a ROM-ot tudom ajánlani, és itt egy kis segítség: CloudyFlex
De itt is nyugodtan kérdezhetsz, segítenek: LG G2 Topik

Xiaomi Mi 13T Pro 12/512GB - Steam Deck - PlayStation 5 - Life's Good :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.