Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rotobot


rotobot
tag

Biztos jó a G4, de borzalmasan ellőtték az árát. Egy S6 edge vagy iphone6 azért más kategória!

(#2) benjonino válasza rotobot (#1) üzenetére


benjonino
tag

Látod, hogy abszolút győztes lett kategóriától függetlenül a fotózási készség alapján. Tehát legyőzte azokat, és pont.

(#3) süti5


süti5
őstag

Az eddigi magyar és külföldi teszteket nézve abszolút reális a fotós bajnok díj, szerintem kb. egy szinten csücsülnek a trónon az S6/S6 edge duó és az LG G4.
Remélem mihamarabb megjelenik itt is egy fotós összehasonlító teszt:)

(#4) gatto_ válasza rotobot (#1) üzenetére


gatto_
senior tag

A G4 topikban sorra jelennek meg az emberek, akik eladták az S6-ot, és sokkal elégedettebbek az LG-vel. És itt nem csak a fotós képességekről beszélek.

(#5) zombinyul válasza rotobot (#1) üzenetére


zombinyul
addikt

Miert is mas kategoria egy S6, vagy plane egy I6? Az S6-ban erosebb proci van, a G4 ezerszer jobban optimalizalt. Az S6 uveg, az I6 fem, a G4 meg bor, minosegbe sincs elmaradva a G4, sot. Kijelzoje se rosszabb a G4-nek, egyiknel se, sot (a sot plane az I6-ra ertendo). A G4 bovitheto, es cserelheto akksis. Frissitesekben is a G4 jobb az S6-nal. Kameraba meg jobb mindkettonel (ha videoban nem is). Akkor aruld mar el, miert is mas kategoria...? Nem elvakultsagbol, vagy fanatizmusbol kerdezem (annak ellenere hogy leirhatatlanul elegedett vagyok a G4-gyel), tenyleg erdekel (arrol nem is beszelve, hogy amint gatto_ kollega irta, tobben valtottak S6-rol, Note 4-rol, stb., es mind maximalisan elegedettek a valtassal .

Nem csodalom hogy megnyerte ezt a (mar sokadik) dijat. Tenyleg elkepeszto kepeket lehet vele csinalni. Sotetbe lefenykepezem a Holdat, es gyonyoruen visszaadja, amire en meg nem lattam peldat. A kijelzoje is meseszep. Jol dontottem, mikor kihoztam a kicsiket. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#6) dlaj válasza zombinyul (#5) üzenetére


dlaj
őstag

Mit vársz tőle?
újonc, ráadásul lelkes. Tetejében még iFan is lehet.

(#7) zombinyul válasza dlaj (#6) üzenetére


zombinyul
addikt

Igen, minden opcio adott az epito jellegu, szakerto hozzaszolasokhoz, es a modfelett magasroptu eszmecserekhez.

;]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#8) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ki kellene már végre próbálnom egy G4-et. Nem volt még sajnos a kezemben. Nem lehet rossz.

(#9) akishamis válasza rotobot (#1) üzenetére


akishamis
csendes tag

Előtték az áràt? Szerintem ez nem igaz, mert nagyon szépen esik a G4 ára, már most meg lehet vásárolni 140 ezer forint körül, 24 hónapos garanciàval, az S6-tal ellentétben, ami még mindig 190 ezer a legtöbb helyen. Én a G4et néztem ki magamnak, csak ne lenne olyan csúnya a gyári felület-:( na mindegy, majd egy Nova Launcherrel orvosolni fogom. Tetszik, az s6 edge de amennyiért adják, annyiért soha nem vennék telefont.

Nokia 3210+Windows 95

(#10) zombinyul válasza akishamis (#9) üzenetére


zombinyul
addikt

Hivatalos, LG garanciaval tudtommal nincs 170-180 alatt G4, 140-ert max sufni GSM-eset kapsz. Szolgaltatonal meg dragabb is a G4, bar ez annyira nem mervado. :) A gyari feluletet en speciel szeretem, de ha valakinek nem tetszik, percek kerdese lecserelni.
Nem mondom hogy ajandek arba van, mert kozel 200k egy telefonert durva, de annyira osszeraktak ezeket a telefonokat (dzinte minden tulaj imadja), hogy a kunkorensekhez kepest jo arba van. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#11) doooo válasza zombinyul (#5) üzenetére


doooo
veterán

Na.. tudom, hogy imádod a telefonod, és ezt teljesen megértem, biztos vagyok benne, hogy nagyszerűen működik, de azért túlzásokba se ess. A memóriás nyavajától függetlenül, nem tudom hol találhatsz optimalizálási problémát az S6-on, pláne olyat, ami ezerszer el van maradva a G4-nél.. a kamerája sem marad el mellette, esetleg nincs annyira sok beállítás rajta, de minőségben egyáltalán nem marad le, a bőr sem feltétlenül jobb, mert bár nem látszik rajta ujjlenyomat, de kopik (és előbb-utóbb mindegyik modellen, nem csak a korábban legyártottaknál, ahogy Ken Hong mondta az IFA-n, a bőr egyszerűen ilyen), és egyébként is a kinézet maximálisan szubjektív dolog, a képernyő szintén nem jobb (de nem is feltétlenül rosszabb), a frissítések terén nem tudom, mi az a nagy előny.. az akku, meg az SD kártya viszont nyilván a G4 előnye. Tehát ahogy te is mondtad, nagyon is egy kategória a két mobil, épp ezért nem lehet egy elsöprően győztest kihirdetni.

Az EISA mindig is kedvelte a LG termékeket...

(#12) zombinyul válasza doooo (#11) üzenetére


zombinyul
addikt

A frissitesekre iszonyat sokan panaszkodtak Samueknal. En mar 5.1.1-gyel vettem ki a joszagot a dobozbol, mikor az S6-ok meg 5.0-an szenvedtek. Frissites szempontbol tenyleg nagyon el van maradva a Samu az LG-tol.
Nekem 2 honapos kb. a telefonom, hellyel-kozzel elso generacios, de kopasnak nyoma sincs. De ha kopna is, gariba cserelnek. Vagy vennek ra masikat. Ez nem problema. Viszont ha az S6 uveg hata megreped, megserul, vagyonokert tudod javittatni, szetszedes aran. Az ujjlenyomatokrol nem is beszelve. Sose hasznaltam S6-ot hosszutavon, samut nem is fogok, de rengeteg helyen olvasok optimalizacios problemakat (persze nem csak az S6-nal, hanem szinte minden Samsungnal, ez az egyik atka a Taccsvizeletnek), mig a G4, vagy akar egy One M9 (etc.) vajsiman mukodik. Kameraba azert nem jobb csak a G4, mert videofelvetelnel jobb az S6 hangminosege. Maguk a kepek jobbak, plane sotetbe, ahol (ahogy Te is emlitetted) a tobb beallitas vegett akar 30mp-es zarido is alkalmazhato. Maguk a szinek is jobban bejonnek nekem a G4 kepei eseten, de erre van is egy kulon "szenzorja". Az autofocusa is jobbnak tunik nekem a G4-nek. Viszont teny, ilyen teren az S6 is nagyon eros. Kijelzore azert nem irtam en se hogy egyeetelmuen jobb a G4-nek, mert sok mulik azon is, kinek mi jon be a szemenek. Ha valaki amoled parti, annak nyilvan nem lesz szebb egy IPS panel, es forditva. :) Nem is beszelve az amolednek nehany vitathatatlan elonyerol (es hatranyarol is persze). Plusz egy pont az S6-nak uzemido tekintetebe, mert bar a G4 se rossz, az S6 megjobb ilyen teren.
A vegevel maximalisan egyetertek. Bar szamomra ezerszer jobb telefon a G4, van aki az S6-ra eskuszik. Ez igy van jol, nem vagyunk egyformak. Ezert jo hogy van valasztek, mindenki valaszthat maganak megfelelot. :) De azt nem lehetne vitatni, hogy mindketto "A" brandes gyarto flagshipje, abszolut kategoriabeliek.

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#13) Danny365


Danny365
őstag

Nekem fura, hogy ilyen wall of textekkel kell védeni a g4 becsületét.

Eszembe nem jutna az Edge+-t egy G4-re lecserélni, szerintem sem egy kategória.

(#14) zombinyul válasza Danny365 (#13) üzenetére


zombinyul
addikt

Nem "kell" vedeni. Csak ha valaki butasagot allit (lasd elso hsz.), de meg nem indokolja, kap tolem indoklast. :)
Szerinted nem egy kategoria, a tobbseg szerint pedig az. Hasznaltal mar G4-et? Van mire alapoznod ezt a kijelentest?
Ui.: en se cserelnem le egy S6 Edge+-ra, ahogy semelyik masik Samura se.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#15) ctvagyok válasza zombinyul (#12) üzenetére


ctvagyok
őstag

Hivatalos magyar rom csak 5.1 a g4-en. Legalábbis nálam.
Ha a 64 gb-os s6 annyi lett volna, mint a g4, tuti azt választottam volna. Bár a legfőbb ok a méret, a g4-et egy csöppet nagynak érzem néha.

(#16) zombinyul válasza ctvagyok (#15) üzenetére


zombinyul
addikt

Nalam szoba se johetett miutan megtaperoltam elobe, meg utanaolvasgattam. Szerencsere, azt tuti nem imadnam ennyire. :D

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#17) Wapmester válasza zombinyul (#14) üzenetére


Wapmester
senior tag

azért egy kicsit elszálltál a G4-el, amiben jobb az S6 Edge-nél az talán a kamera, de még az sem biztos inkább 1-1 arányban vannak, az S6 Edge is baromi jó éjjeli képet csinál, én szívesen összemérném a két telefon fotózási képességét. Azért ha megnézed ezt az oldalt első helyet foglalja el az S6 Edge, ez egy kamerákat tesztelő profi oldal [link]

[ Szerkesztve ]

(#18) Luck Dragon

Szépen kapott elismerést az LG. G4 esetében a gyári egy év garanciát nem értem, miközben a konkurencia kettővel kínálja termékeit.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) ctvagyok válasza Wapmester (#17) üzenetére


ctvagyok
őstag

Itt nincs is tesztelve a G4, vagy csak én vagyok vak? :DDD

Szerintem automata módban az S6 jobb nappal. De minimális a különbség.

[ Szerkesztve ]

(#20) Dr.FantastiK válasza zombinyul (#5) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

nagyjabol igazad van, deee az S6 SuperAmoled -e fenyevekkel szebb mint a Fako ,, LCD-s G4 ! ;)

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#21) sid87 válasza Dr.FantastiK (#20) üzenetére


sid87
senior tag

Én Amoledről váltottam és egy pillanatra sem tűnt fakóbbnak. :) Vagy csak nem zavar, ki tudja.

Brutál jó képeket lő a G4, imádom is, de az hogy a legjobbnak kiáltották ki szerintem felesleges.

Nem bántam meg, nagyon jól megvagyok vele, de szerintem egy Edge+ -al is el lennék.

Itt már csak egyéni preferencia dönt, csalódni egyik felső kategóriás készülékben sem lehet kell szvsz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#22) Sebestyen01 válasza Dr.FantastiK (#20) üzenetére


Sebestyen01
őstag

A fako ahogy tevfogalmazol az inkabb szinhekyesseg mintsem a konkurencia mesevilagba illo szaturalt hanyingere... A csupan csak LCD kifejezest meg kikerem az osszes valamirevalo kijelzo neveben... Hulyeseget allitol de azt legalabb jol... Es mielott fannak lennek kikialtva nekem egyik modell sincs zenfonnal tolom ami egyiknel sem jobb, dijjat se kapott viszont mindkettot hulyere veri multitaskban ;]

(#23) zombinyul válasza Wapmester (#17) üzenetére


zombinyul
addikt

Olvastam valahol, hogy a MA-s fiuk szeretnenek egy kameras osszehasnlitot... Majd akkor visszaterunk erre. ;) Egyebkent szamtalan mas ponton is tobbet nyujt az S6-nal, ezt fentebb mar kiveseztuk. Es igen, "elszalltam vele", mert egy szamomra minden teren tokeletee keezulek, ami az S6-rol es 20 reinkarnaciojarol nem mondhato el. Azokat meghagyom masoknak. :)

FantastiK: ne mondjad mar... Lehet Neked jobban bejon az amoled kepe, de nem mindenki osztozik a velemenyeden. Ezerszer szinhelyesebb egy normalis IPS barmelxik amolednel. Mondomcezt ugy, hogy az egyik telefonom amoled, es imadom a kijelzojet. De az IPS ezerszer valosaghubb. Attol fughetlenul szeme valogatja, kinek mi a zsanere.

sid87: +1. Itt mar telitodott a piac. Olyan telefon meg nincs amelyik mindenki szemeben jobb a masiknal. Hiaba egy kategoria, ha 100 ponton mast nyujt a 2 eszkoz. Mindegyik jobb a masiknal valamiben, csak az a kerdes kinek mi a fontoaabb.
Attol fuggetlenul tobb kollega leirta, hogy a G4 nem egy kategoria az S6-okkal, szoval ne tituald felso kategoriasnak. Gondolom a G4-et mint flagshipet az Ace 4 ellen kuldte ki az LG, akkora csaszarok a Samuk. ;] Vicc...

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#24) Danny365 válasza Sebestyen01 (#22) üzenetére


Danny365
őstag

Ez elég gyenge érv, mivel gond nélkül át lehet állítani a screen módot, ha nem tetszik a szaturáció. A hányinger meg enyhén nevetséges. A Samsung készíti a legjobb mobil paneleket, ez tény.

(#25) Sebestyen01 válasza Danny365 (#24) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Oda ne rohanjak... Vegyen mindenki samut mert a marketing tobbe kerul mint a design, na ne zsibbasszal az agymosott dumaval ehhez mar este van!
Mellesleg ha atallitod azt a numero uno panelt mrg a vegen fako lesz az is ;]
Komolyan mondom vajon hol elnek egyesek, nem az a szinhelyesseg hogy agyergorcsot kap az ember mert olyan szines a kijelzo mint egy melegfelvonulas... Ez masrol szolna, de hat na mind1...

[ Szerkesztve ]

(#26) Danny365 válasza Sebestyen01 (#25) üzenetére


Danny365
őstag

Nem is állítom át, ne aggódj. Amúgy ezen mi agymosott duma? Nézz meg bármilyen tesztet, fogadok, senki nem szólja le a csúcs Samu kijelzoket. Nincs is miért.

Valahogy nekem is jobban esik úgy böngészni így az esti órákban, hogy nem világít a pofámba a fekete.

(#28) Danny365 válasza Sebestyen01 (#27) üzenetére


Danny365
őstag

Az előbb mondtam, hogy át lehet állítani, ha esetleg nem tetszene. Csak nyilván ez neked rossz dolog, mert úgy már nem tudnád miért leszólni.

No mindegy, én továbbra is ezt a retek SAMOLED kijelzőt fogom bámulni, mert tetszik. Ez van, szánalmas vagyok. ¯\_(ツ)_/¯

(#29) Sebestyen01 válasza Danny365 (#28) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Valamiben legalabb egyetertunk!

(#30) Ricardo


Ricardo
félisten

Ezt a készüléket (G4) most nagyon összerakta az LG. Lehet ezzel vitatkozni,vagy elfogadni, de ahogy olvasom nagyon rendben van. Szép kijelző, jó anyag, és összeszerelés, kellően erős, jól optimalizált. Kiváló fotós képességek.

(#31) Sebestyen01 válasza Ricardo (#30) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Futolag nyomkdtam egyet elso blikkre masszivnakbhatott az is volt, szep keszulek, a kamera meg mutatja hogy mit ki nem lehet hozni mobilos szinten par ficsorjet nyugodtan implentalhatnak mas nagy magadztalt cegek is, mert hiaba a profi sony senzor a a soft szar hozza!

(#32) Crafter32


Crafter32
őstag

Szép eredmények Goldstartól. Fórumokon azt olvastam, hogy az LG TV -k nek van a legrosszabb menü rendszere (bár nem a felső kategóriában). Nem tudom mennyire igaz, de jót még nem hallottam TV-ről.
A G4 -et pedig minden bizonnyal felső kategóriának szánták, kár lenne azt állítani nem az. Főleg úgy, hogy neki van olyan alapvető tulajdonosága, mint a bővíthetőség, a két említett ellenfélnek még ezt is kihagyták. És gondolom nem azért lesz egy telefon top, mert a jó dolgok fele hiányzik belőle.

[ Szerkesztve ]

(#33) süti5 válasza Crafter32 (#32) üzenetére


süti5
őstag

A bővíthetőség manapság nálam pl. alapkövetelmény. Pláne ha fotózni, videózni is veszi az ember.
Én pl. 4k-ban tervezek majd sokat felvenni, ahhoz meg elengedhetetlen a bővíthetőség. 64gb-os micro sdxc itt lapul a fiókban, megy is majd be a telóba, de megvárom az itteni kameratesztet, ha egyszer végre összejön...:)

(#34) leslien


leslien
nagyúr

ok kapott díjat, de sztem a Samsung S6, most főleg a Note 5 nek nagyon nagy elismerést adni kéne nekik.. inkább nem szabad lebecsülni az erő sötét oldalát amitől tartok az a Iphone 6s...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#35) Weeman1 válasza doooo (#11) üzenetére


Weeman1
veterán

Hagyd,elvakult Lg fan.

Xiaomi 11T Pro

(#36) zombinyul válasza Weeman1 (#35) üzenetére


zombinyul
addikt

Ezt miert csak az elvakult Samu fanok latjak igy? :)
De ha mar itt tartunk, HTC, Nokia, iPhone, es BB fan is vagyok, bar HTC-m meg BB-m nincs, nem zarkozom el toluk.
Ugyan. Miert lesz valaki elvakult fan azert, mert eszervekkel kiall valami mellett amit szeret, es probaljak meltatlanul lehuzni? :)

Danny365:

"Valahogy nekem is jobban esik úgy böngészni így az esti órákban, hogy nem világít a pofámba a fekete."
Ezen besz*rtam. :DDD Egy G4 mar nagyon nem az a kategoria, 0,28 nit nagyon tavol all a vilagitastol. :) Az jobb ertek pl. egy iPhone 6 ertekenel is.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#37) Sebestyen01 válasza zombinyul (#36) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Hagyd ra ert hozza... Sut az ertelmesseg ki is egtem este!

(#38) Weeman1 válasza zombinyul (#36) üzenetére


Weeman1
veterán

Én szeretem az Lg telefonokat,de inkább miattad nem veszek.
Ne kelljen veled találkozni a topikjában.
Én nem ócsárolom a másik márkát mint te.
Nézz magadba.

Xiaomi 11T Pro

(#39) zombinyul válasza Weeman1 (#38) üzenetére


zombinyul
addikt

Nincs miert magamba neznem. Csak azt ocsarolom, amit van okom ocsarolni. Annak ellenere hogy szereted az LG-ket, professzionalis szinten fikazod oket (en legalabb nem tagadom hogy utalom a Samukat). Nem banom ha nem talalkozunk a topicba, szoval ezert kulon halas vagyok. :) Viszont akkor iPhonet, HTC-t, BB-t se vegyel, mert mint irtam, nem zarkozom el toluk, es lehet onnan valasztom a kovetkezot, ha esetleg azok tobbet nyujtanak mar a G6-nal. Ki tudja. Ott se talalkozzunk. ;]

Komolyan, telefonok miatt ne menjunk mar at szemelyeskedesbe, barmekkora fanok vagyunk. Azert mert mas allasponton vagyunk meg nem feltetlen kell egymas torkat vagdalni, arra ott vannak a focidrukkerek. :))

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#40) Wapmester válasza ctvagyok (#19) üzenetére


Wapmester
senior tag

de tesztelve van itt a cikk :D [link] Igazad lehet, viszont szívesen néznék egy S6 Edge Vs. G4 kameratesztet :D

(#23) zombinyul : egyébként számtalan más dologban sem nyújt többet a G4, mint az S6, talán a micro SD foglalat és ennyi, de azért cserébe van 32 giga belső tárhely, amiért neked tetszik az oké, boldog vagy vele meg minden, nincs ezzel semmi gond csak ne erőltesd a dolgot mert másoknak nem jön be, ha kellene válasszak a kettő közül úgy hogy sem az s6-ot sem a g4-et nem láttam akkor is az S6-ot választanám inkább, az LG még mindig nincs eléggé felnőve a dolgokhoz, a samsung azért sokkal jobb készülékeket tett le az asztalra míg az LG még csak tapogatózott a jó irány felé, nem mondom hogy rossz a G4 de nem is a legjobb LG és flagship-ek közül sem kiemelkedő a hátlapja is rendesen kopik, lesz mit cserélgess egy-két hónap után :D

[ Szerkesztve ]

(#41) süti5 válasza Wapmester (#40) üzenetére


süti5
őstag

A formatervről, már ha szó esett róla.
Engem a microsd hiányon kívül ez tart vissza az s6-tól. Szerintem az s3 óta belebuzultak ebbe a lekerekített egyendizájnba, amit aztán az összes olcsó-közép samsung is átvesz, és a felsőkategóriás is olcsónak néz ki tőle. Az s2 nézett ki nekem utoljára férfiasnak, azóta nulla a dizájn számomra. Az edge más tészta, az tetszik és igen, az lg g3-g4 is sokkal szebb mint az s6-os.
Persze ízlések és pofonok, de én így látom.

(#42) zombinyul válasza Wapmester (#40) üzenetére


zombinyul
addikt

De miben is nyujt tobbet az S6, ami miatt az egy fullos flagship, viszont a G4 nincs felnove a feladathoz? Mert ezt erdemben meg senki nem valaszolta meg, pedig komolyan erdekelne. Mindenhol odakat zengtek a G4-rol, tesztelok, felhasznalok, telefonvasarlas elott allok egyarant. Az S6-nal ezt nem ereztem. En felhoztam par dolgot amiben jobb a G4, komolyan erdekelne mitol is "flagshipebb" az S6. Mert a bovithetetlen memoria, a rossz(abb) ramkezeles (meg az Edge+ eseteben is, 4 giga rammal), a szetszedhetetlen kivitel nalam egyaltalan nem elonyos. A procija erosebb, alairom, de mas pluszt nem latok benne. Az hogy kiemelkedo-e a G4, hat ki hogy latja. :) A bor hatlapot kiveseztuk, hogy inkabb az kopjon garanciaba, mint az S6 megrepedjen megkarcolodjon, mert azt normalisan cserelni se tudod. Nem eroltetek semmit, de ugy erzem itt sokan (kivetel nelkul olyanok akiknek nincs G4, se tapasztalatuk vele) meltatlanul huzzak le. Tesztelok, tulajok miert nem teszik (S6-tal ellentetbe, amivel rengetegen elegedetlenek, es valtanak milyen erdekes pont G4-re), ezen el se gondolkodtok? Ha nem a G4 lehuzasa menne, kozel se irtam volna en se ide ennyit. Vagy legalabb olyanok fikaznak, akiknek van tapasztalata vele. Kijon egy cikk ami a G4 kamerajat meltatja, meg hogy dijat kapott, erre jonnek sorba ide Samsung meg iPhone fanok, akik elkezdenek G4-et fikazni. Savanyu a szolo? Feleslegesen osszatok itt az iget, ez nem az S6 topik. Persze hogy megvedem. Ha S6 tulajok meg fanatikusok akarnak G4-et fikazni, tegyek meg az S6 topikba.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#43) ulysse válasza Wapmester (#40) üzenetére


ulysse
csendes tag

Lg g4 - be is 32 Gb tárhely van alapból.

Ugyan öreg szálkásabb vagy ,mint egy egész kárászraj.

(#44) leslien válasza Wapmester (#40) üzenetére


leslien
nagyúr

s6 vs G4 kamera teszt
Lg G4 vs Samsung s6 kamera teszt tök mindegy h s6 v edge mert ua. a kamera...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#45) Danny365 válasza zombinyul (#42) üzenetére


Danny365
őstag

Nem eroltetek semmit, de ugy erzem itt sokan (kivetel nelkul olyanok akiknek nincs G4, se tapasztalatuk vele) meltatlanul huzzak le. - Neked mennyi tapasztalatod van egy Edge+ -szal?
Van egy tippem, hogy nem sok. Nekem van egy g2-m, volt g3-am és sokat nyomkodtam g4-et is. A szoftveres részét, ahogy működik teljesen ismerem.

A TouchWiz sem olyan retek már, sőt. Ráadásul teljes mértékben témázható a felülete, az LG-é meg marad olyan, amilyen, nem tudsz vele mit kezdeni. Egyébként meg nekem is ugyanazok a kamera állítási lehetőségeim vannak, mint neked. (csak 30 sec helyett 10 a max)

Hogy miben jobb ez a cucc itt a kezemben? Szerintem: abszolút csúcs hardver (nemcsak a proci jobb, sokkal gyorsabb RAM és háttértár is van benne), ujjlenyomat olvasó, jobb kijelző, akksi, jobb videofelvétel, design (szubjektív), build quality és ami a legfontosabb, véroxigén-szint mérő. Te tudsz bármikor véroxigén-szintet mérni?
Nalátod.

(#46) Sebestyen01 válasza Danny365 (#45) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Kell az oxigent merni okvetlen... Imadom az ilyen jutifalatokat kajalo embereket hihetetlen... Akksiban pl szerintem pont nem jobb, a TW meg egy zabagep olyan hamar kifut abbol a fene gyors rambol a gep hogy nem gyozi ujratoltogetni a dolgokat, ez mondjuk az lgre is igaz...

(#47) ctvagyok válasza Danny365 (#45) üzenetére


ctvagyok
őstag

A pontatlan véroxigén szint mérő nem éppen egy ksp. :DDD
De a többiben egyetértek, ezekben jobb az s6.
De a g4 nek is vannak előnyei. A bővíthetőség az FM rádió a cserélhető aksi és hátlap, és a jobb ram kezelés. Na és az alacsonyabb ár.
A gyengébb hardver meg egy dolog, sebességben nincs nagy különbség.

(#48) zombinyul válasza Danny365 (#45) üzenetére


zombinyul
addikt

A vercukorszint mero aztan baromira kell. :D Plane megbizhatatlan mukodeseel. Te tenyleg ennyire megeszed az osszes marketing bullshitet? Ujjlenyomat olvaso helyett van knock kode. Nekem ez tobbet er. Abszolut csucs hardver... Toszthatod ha optimalizalni nem tudnak ra. Multitaskingba a G4 barmikor megeszi az S6-od reggelire, meg jol se lakik vele. Kamera jobb a G4-be, ezzel hiaba is allsz le vitatkozni. Eleve, mar a kameralencse is nagyobb az LG-be. Ha annyira voltak LG-id, meg a G4-gyel is ilyen veszettul tapasztalt vagy, tudnod kellene hogy a G4 is temazhato. Barmikor. Mokolas nelkul. Ugyanazok a ksmera beallitasi lehetosegek... Csak szukosebbe. :) Raw fajlt tudsz kesziteni az S6-tal? Abszolut csucs az S6 hardvere, kb az egyetlen elonye amit barmikor barki alairhat. De ami a G4-be van az is csucs, gyakorlatilag barmire eleg. A gyorsabb ramot olyan ramkezeles mellett emliteni, csoppet humoros. :) Meg az edge+ 4 gigaval se tudja utolerni, de csak a kozelebejutni se a G4-nek. Jobb az S6 kijelzoje? Tenyleg? Na ne rohogtess, mire jobb? Ezt is kiveseztuk mar, kinek mi jon be. Nekem sokkal jobban bejott a G4 kijelzoje, mint az S6 meseszep rozsaszin feherje meg tulszaturaltsaga. A beegesrol nem is beszelve.
Nem, nem tudok vercukrot merni (erdemben Te se), de barmikor csinalhatok boven 100 giga feletti tarhelyet a telefonomba, anelkul hogy tizezres felarakat fizetnek. Az elhasznalodott akksirol nem is beszelve, amit fel perc alatt kicserelek. Nagyon is egy kategoria a ket telefon, csak Te ezt nem vagy hajlando belatni az elvakultsag miatt. :) Nem az S6 a telefonok abszolut csucsa, nem az egyetlen mindenes. Ebbe torodj bele. Mindket telefon jobb a masiknal valamibe. Az hogy kinek melyik a jobb, mindenesebb csucsmodell, az egyeni preferenciak kerdese. Nekem azert van G4-em, mert szamomra az a csucsabb flagship. Szerencsere nem vagyunk egyformak.

Sebestyen01: BARMI is van megnyitva a hatterben, 800 meganal kevesebb ramig sose jutottam el. Ujratoltessel meg soha nem talalkoztam.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#49) Palika71


Palika71
őstag

Alább írták, hogy belehet állítani a Samsung S6 kijelzőjének a színhelyességét. Tényleg? Nekem egy Alpha van, de annak csak 4 féle módból lehet választani.
Bármelyik beállítás mellett könnyes lesz a szemem az irigységtől, mikor összehasonlítom a nejem i5S-ével. Fekete az van itt kérem, de színek "kavalkádját" egy év alatt nem tudom megszokni.

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#50) ctvagyok válasza zombinyul (#48) üzenetére


ctvagyok
őstag

Knock code meg hasonlók nem egy kategória az ujjlenyomat olvasóval. Még a sima dupplakopp sem működik 100% ban a G4-en.
Megkapja a profi mód összes beállítását az s6-is.
Kamera meg tényleg majdnem ugyanazt tudja. Néha az LG jobb néha az s6. Helyzetfüggő.
A kijelző jobb színhelyességben betekintési szögben az s6ban. A G4 tulszaturált zöldjei és kék fehérje aztán sokkal jobb ám. Az s6 nál legalább lehet állítani.
Nem számít a duma arról kinek mi jön be, mert aki ezzel érvel, nem veszi figyelembe a méréseket, az csak egy szemellenzős fan.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.