Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Lenry


Lenry
félisten

második rész

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#2) Gambit válasza Lenry (#1) üzenetére


Gambit
őstag

Nagyon jó ötlet, csak így tovább! Nagyon bírom ezt a sorozatot. :R

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#3) Lenry válasza Gambit (#2) üzenetére


Lenry
félisten

köszi, remélem másnak is meg fog tetszeni :R

nem is olyan egyszerű ez a feliratozás dolog... tovább tart időzíteni, mint megírni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Ez képregényrajzokból jön, régen ismertem ezt az oldalt, de most nem találom :(

- http://pazsitz.hu -

(#5) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ááh, ezt eddig nem ismertem, kösz! :DDD NAgyon állat.

(#6) Lenry válasza Crystalheart (#5) üzenetére


Lenry
félisten

örülök, ha tetszik :R
bár a film nem az én érdemem...

hétvégén valószínűleg elkészül még pár rész időzítése, akkor hétfő reggelre meg lesznek azok is, akkor linkelem be ide

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Lenry


Lenry
félisten

harmadik epizód

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#8) Gambit válasza Lenry (#7) üzenetére


Gambit
őstag

Köszi! :R

A leírásban mondjuk van egy hiba: "Red vs Blue s1e2 magyar felirattal."

Na megnézem. :D

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#9) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Fú, ez baromi jó. :DDD Köszi a feliratot. :R

(#10) Lenry


Lenry
félisten

negyedik epizód

Gambit: köszi, javítom :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) Lenry válasza Lenry (#10) üzenetére


Lenry
félisten

ötödik

a hatodik is coming soon... nagyon soon

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) Lenry válasza Lenry (#11) üzenetére


Lenry
félisten

hatodik

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) Gambit válasza Lenry (#12) üzenetére


Gambit
őstag

Király, köszi! ;)

Arra figyeljetek, hogy néha őrmester helyett őrnagyot írtatok.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#14) gerg0 válasza Lenry (#12) üzenetére


gerg0
aktív tag

Nekem tetszik. Várom a többi részt is. :K

(#15) Lenry válasza gerg0 (#14) üzenetére


Lenry
félisten

kívánság teljesítve: hetedik epizód ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) Lenry


Lenry
félisten

lehet örömködni: nyolcadik rész

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) Lenry válasza Lenry (#16) üzenetére


Lenry
félisten

ep. no. 9.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) Lenry


Lenry
félisten

ep10
ep11

a 11. a post írásának pillanatában még feldolgozás alatt áll, kb 5 perc múlva lehet megnézni, de nekem addigra mennem kell

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) Lenry


Lenry
félisten

ep12

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#20) Lenry


Lenry
félisten

Huzzah! 13. epizód

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#21) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Fenomenális ez a sorozat. Nagyon jól szórakozom rajta, és az ütődött szereplőkön. :D

Köszönet amiért fordítjátok őket. :R

Üdv. H

(#22) PazsitZ


PazsitZ
addikt

Senki nem ismeri a képregény forrást? :( :F

- http://pazsitz.hu -

(#23) Lenry válasza Hasek (#21) üzenetére


Lenry
félisten

nagyon szépen köszönjük :R

mi ez az egyedi rang? grat hozzá... :)
azt hiszem ki is találtam, miként köszönheted meg a fordítást... ;) de erről majd ha itt lesz az ideje

PazsitZ: nézelődtem Wikipédián is, meg a hivatalos oldalon is, de egy árva szót sem találtam képregényről... :F

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24) Hasek válasza Lenry (#23) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

4-en kaptunk ilyen rangot(Agostino, Jag, Royal Flush és Én) azért, hogy tudni lehessen kit kereshetnek azok, akik egyedi arcképet szeretnének. Ma tudtam meg, mikor már megvolt(de gondolom a többiek is), így eléggé meglepődtem. :)

Ha eljön az ideje, nyugodtan keress fel, és majd kikerekítünk valami pöpec kis képet. ;)

PazsitZ: Én nem hallottam róla, de ha ez a történet arra alapul, akkor ha nem gond megtudnád adni a nevét? Vagy az is RVB?

Üdv. H

(#25) PazsitZ válasza Hasek (#24) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ez a baj, hogy én sem találom :( Pedig egy az egyben ara emlékeztet.
Vörösök-kékek, sárgák is voltak benne talán.
Hasonló és néhol egyező hülyeségek voltak benne felvázolva.
Bár az nem volt teljesen egybefűggő sztori csak olyan 8-10 kockás shortok.

Amúgy ezek is jók, jó ötlet lefrdítani őket :K

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#26) Lenry


Lenry
félisten

Damen und Herren: epizod 14

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#27) Lenry


Lenry
félisten

hölgyeim és uram: a várva várt 15. epizód

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) Lenry


Lenry
félisten

ep16

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#29) Gambit válasza Lenry (#27) üzenetére


Gambit
őstag

Király, köszi! ;)

Nyomjátok csak szorgalmasan! :K

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#30) Lenry válasza Gambit (#29) üzenetére


Lenry
félisten

köszi :R

csináljuk, itt is a 17. rész... most picike szünet, mert délután ZH-t írunk :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) Lenry válasza PazsitZ (#25) üzenetére


Lenry
félisten

erre a képregényre gondoltál?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#32) Lenry


Lenry
félisten

tudom, epekedve vártátok és íme, megérkezett: 18. epizód

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#33) Gambit válasza Lenry (#32) üzenetére


Gambit
őstag

Már azt hittem, megártott a zh... ;)

Jó lett ismét, köszi!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#34) Lenry


Lenry
félisten

az évadzáró 19. epizód

ez után pár különkiadás fog jönni, de aztán folytatjuk a második évaddal
maradjanak velünk ;)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) Lenry


Lenry
félisten

ígértemhez híven: PSA1 - avagy, miért nem jó ötlet otthon tömegpusztító fegyvereket tartani

PSA = Public Service Announcement - közérdekű közlemény

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#36) Lenry


Lenry
félisten

PSA2 - ez se túl hosszú, de helyfoglalónak jó :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#37) Lenry


Lenry
félisten

még mielőtt mindenki abba a tévhitbe esik, hogy nem folytatjuk tovább, megnyugtatólag közlöm, hogy előre láthatólag az őszi szünet idejére felfüggesztettük a munkát, mert a videókonvertálásra alkalmas gépeink Szegeden maradtak, mi meg nem

de coming soon, úgyhogy stay tuned

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) Ariadne


Ariadne
őstag

Hú, ez áááállat! Rég szórakoztam ilyen jót, mint most, mind a 19-et egymás után végignéztem azonnal. :C

Csak így tovább, srácok! :R

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#39) Lenry válasza Ariadne (#38) üzenetére


Lenry
félisten

köszönjük, köszönjük :R

nem sokára élvezheted a második évad kb 20 részét is... a feliratok készülnek gőzerővel, utána időzítés és szépen mennek youtubera, ti pedig élvezhetitek ;)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40) Lenry


Lenry
félisten

I'm back! vagy ahogy Dili mondaná: Hát vagyok!

a második évadra még mindig várni kell egy csöppet, de addig itt a PSA3, vagyis: miért/miért ne csináltassunk tetoválást

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#41) Lenry


Lenry
félisten

tudom, megint sokat kellett várni, meg még ez sem a második éved, hanem a PSA4, de már nem kell sokat aludni, és jön, jön, jön!

addig is: PSA4 - Szoftvercégek és a háború

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#42) Gambit válasza Lenry (#41) üzenetére


Gambit
őstag

Ez a ballmer bevágás naggggggyon komoly! :DDD :DDD

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#43) Anubiss


Anubiss
tag

Mesterművek!! :R

(#44) Lenry válasza Anubiss (#43) üzenetére


Lenry
félisten

köszönjük, köszönjük :R

és most....

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#45) Lenry válasza Lenry (#44) üzenetére


Lenry
félisten

What we're all been waiting for...
the one.... and only...
Red... versus Blue...
Season 2

episode one

off: nem tudtuk eldönteni a névkonvenciót: mi legyen ezentúl? S2E1, vagy S2E20-nak nevezzük ezt a részt? szerintetek?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#46) Lenry


Lenry
félisten

s2e2

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#47) szilva01 válasza Lenry (#46) üzenetére


szilva01
őstag

Meddig tart egy rész lefordítása? Ez mekkora munka? Egyébként csak gratulálni tudok! A poénok jól átjönnek! :C :R

(#48) Lenry válasza szilva01 (#47) üzenetére


Lenry
félisten

a szöveget lefordítani 20-30 perc, hozzáidőzíteni a videóhoz, olyan 2 óra körül van
majd ráégetem a feliratot a videóra, ez 1-2 perc, és feltöltjük YouTubera, ez szintén 20-30 perc.

köszönjük az elismerést, úgy próbáltuk fordítani, hogy átjöjjenek a poénok... ha tudnád mennyi meló van egy-egy angol szóviccel... :)

tessék sokat írni ebbe a topikba, mert Dili ellustult és nem időzít... én meg nem értek hozzá :U

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#49) szilva01 válasza Lenry (#48) üzenetére


szilva01
őstag

Én mikor először láttam kb. lefordultam a székről! Mennyit kéne ide írni hogy Dili ne legyen lusta?

(#50) Lenry válasza szilva01 (#49) üzenetére


Lenry
félisten

:)
most mindenféleképp szünetet tartanánk, mert vizsgaidőszak van, és van néhány húzós tárgy, ami mellett nem sok idő marad egyébre... aztán meglátjuk...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.