Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Lauda válasza baluka26 (#100) üzenetére


Lauda
félisten

Majd ha vegeztel akkor szamold ossze. Kiirni barmit ki lehet egy weboldalra.

(#102) baluka26 válasza Lauda (#101) üzenetére


baluka26
veterán

Te hülye vagy?...
Leírtam, hogy én mit basztam el, de idehívom a haverjaim, akik megmondják, hogy annyiból csináltak jogsit, okés?:D

Ez nem kiírt dolog, tényleg ennyit fizettem, elmentem vizsgázni, majd a vizsga 3/4-nél megkúrtak, ezt leszámítva csak az eü vizsgám lett volna hátra.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#103) Lauda válasza baluka26 (#102) üzenetére


Lauda
félisten

Azert bukdacsolsz te is, meg a masik illeto ebben a topikban, aki ennyiert vezet, mert az oktatas szinvonala hulladek. Eleve ugy oktatnak, hogy ne sikeruljon es kenytelen legyel majd orakat venni a siker erdekeben. Az alacsony arakkkal csabitjak oda az embereket. Atveres az egesz, csak nem akarod eszrevenni.

(#104) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Rohadt jól jártatok ha 100 alatt megcsináltátok a jogsit. Nekem 175 + 10 volt a buszjegy amíg jártam. Szóval 185-ben volt nekem a B. Most a C+E előreláthatólag kb. 450-ben lesz, páv III., GKI, mindennel együtt. :W

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#105) baluka26 válasza Lauda (#103) üzenetére


baluka26
veterán

Nem, bazdmeg, Tatabányán a vizsgabiztosok hulladékok, akik minden szarért megkúrnak.

Az átlag vizsgamennyiség az általam említett iskolánál 1,6, ami azt takarja, hogy a módusz 1.

Annyira jó, hogy lófaszt sem tudsz semmiről, de okoskodsz. Itt több iskola is működik ilyen árakkal, képzeld el....

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#106) Lauda válasza baluka26 (#105) üzenetére


Lauda
félisten

Ja persze, a vizsgabiztosok a hibasak.

Ennek ellenere (gondolom ez is ki van irva) 1.6 a megfeleles. Most akkor melyik igaz?

(#107) baluka26 válasza Lauda (#106) üzenetére


baluka26
veterán

Megint nem tudsz semmit. De ha tudni akarod, azok közül, akik velem kezdtek három emberről tudok, akik minden további nélkül átmentek elsőre, egy lány 5 órát vett pluszba, de ő is az izgalom miatt bukott meg leginkább (dombon felfelé lefulladt, és nem tuta újraindítani), a többiek még nem kezdték el.

Talán elhihetnéd, ha valaki más tényeket mond.

Bátyám legjobb barátja ajánlotta az iskolát, én is úgy álltam hozzá, mint te, de nincs turpisság. És az elején elmondanak minden ilyen infot. És még tetszőleges részletfizetés is van. Nem is csoda, hogy nem győznek tanfolyamot indítani.

Pótóra amúgy 2500, ami olcsóbb, mint Lenry normál órája. Valóban hülyére keresik magukat :))

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#108) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Lassan nekem is kéne...

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#109) tvse1995 válasza Lauda (#106) üzenetére


tvse1995
senior tag

Nekem is több isimerősöm csinálta ~2000Ft/óránkénti áron, és bizony aki nem volt béna annak meglett elsőre plusz órák nélkül. Nincs ebben semmi átverés. :U

Szerk.: A Suliban ahol én csinálom nemrég még ugyan úgy 2800 volt egy óra. Most 2000 és kész. De ha 5ös golfon akarnék vezetni még most is annyi lenne, viszont az meg eddig 3200 volt...

[ Szerkesztve ]

(#110) Lauda


Lauda
félisten

baluka26, tvse1995

Az ismeros azt mond amit akar. Azt azert ti is erzitek, hogy egyikotok sem tart sehol ezeknel a megbizhato iskolaknal.

De en sok sikert kivanok!

(#111) baluka26 válasza Lauda (#110) üzenetére


baluka26
veterán

Te tényleg ilyen hülye vagy csak csinálod?...

Mondom, hogy arról nem az iskola tehet, hogy nem kerültem ki elég nagy ívben a bicóst, hanem én, mert elég nagynak éreztem. Ráadásképp szakfelügyelet is volt, szóval esélyem sem volt elnézésre. Minden másom meg nagyszerűen sikerült, vizsgán a parkolások is nagyszerűen mentek, azzal kész voltam már.

Te is azt mondasz, amit akarsz, csak kár, hogy nem vagy tisztában azzal, hogy itt ennyibe kerül, és kurvára feleslegesen okoskodsz. Csak magadat teszed nevetségessé.

Egyébként, aki Pesten csinálta ismerősöm a legnagyobb suliban csinálta 100k alatt, 2011 decemberének végén, sehol nem bukott.
Na ehhez mit szólsz?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#112) tvse1995 válasza Lauda (#110) üzenetére


tvse1995
senior tag

Aztán áruld már el, hogy az ismerősnek ugyan mi oka lenne erről hazudni?
Nekem valahogy semmi nem jut eszembe...

(#113) baluka26 válasza tvse1995 (#112) üzenetére


baluka26
veterán

Azért, mert elképzelhetetlen, hogy neki ne legyen igaza.

Volt itt két iskola, ahol 1900-2000 volt óradíj, amikor én kezdtem csinálni augusztusban, azóta mindenki leakciózta magát, mert senki nem megy oda annyiért, most kb. ez teljesen átlagos itt Tatabányán.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#114) tvse1995


tvse1995
senior tag

Na másodjára csak összejött nekem is... :DDD
Egy egy pontosat rontottam csak.

Jövő héten mehet is a vezetés. Nagyon várom már mert eddig szó szerintem egy métert se vezettem még.

(#115) Lenry válasza tvse1995 (#114) üzenetére


Lenry
félisten

gratulálok. :R

nekem meg elhalasztották az első vezetésemet keddről csütörtökre, pedig már tűkön ültem egész nap, annyira vártam, de így most várhatok még holnap este 6ig :O

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#116) ViZion válasza Lenry (#115) üzenetére


ViZion
félisten

Gratula és hajrá! :R
Nálunk asszony most csinálta, kresz símán ment neki. Vezetni csak a kötelezőt fogja, meg velem fog kimenni vezetni. A vezetés óradíja itt bruttó 3500 Ft/óra... ha van még kérdés. :K

Ha azt vesszük, nekünk kb. 80 k eddig, mert szemüveg is kellett.
35 k a kresz tanfolyam, vizsgadíjjal, 6500 Ft az EÜ papír, 40k volt a szemüveg. Vezetni nem is tudom mennyit kötelező. Jah, még kell EÜ tanfolyam ~15k, és a jogsi kiállítása 5k, meg ilyesmik... fain :D

igen 14500 vizsgadíjjal, azt mondták ennyi lesz a eü-s tanfolyam. Sajna nincs meg a papírja, h már elvégezte úgy 10 éve... :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#117) baluka26 válasza ViZion (#116) üzenetére


baluka26
veterán

EÜ tanfolyam 15k?!

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#118) Lenry válasza baluka26 (#117) üzenetére


Lenry
félisten

gondolom vizsgadíjjal együtt... legalábbis remélem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#119) vans? válasza baluka26 (#96) üzenetére


vans?
őstag

Vazzeg balu, csoda egy hely ez a Tbanya. :D En fizettem 4 eve vagy 130k-t ugy, hogy minden elsore patent volt. :D

hábm bábm

(#120) Lauda válasza Lenry (#118) üzenetére


Lauda
félisten

Abban bent van a vizsgadij is.

(#121) Mr.Csizmás válasza baluka26 (#117) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem ingyen volt, csak a hatosagi vizsgadij jaccik.

csak egy erdeklodo telefont kellett megejteni a csokanal, aki a munkahelyi elsosegely eu tanfolyamot csinalta :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#122) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Gart. Nekem 73 volt :)

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#123) Lenry


Lenry
félisten

na megvolt az első vezetés :)

egy fél órát forgolódtam a rutinpályán, megtanultam elindulni, szenvedtem egy kört a kuplung és a gáz számomra hiperérzékenységével, váltani, stb, aztán betértünk egy nagyobb 30-as zónába, ahol minimális forgalom mellett elautókáztam, majd annyira jól ment, hogy a végén én vezettem haza :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#124) ViZion válasza Lenry (#123) üzenetére


ViZion
félisten

"a végén én vezettem haza"
Ha kőrösön vagy, akkor írj rám. Tudod, gyerekeim vannak :D ;]

Amúgy gratula! A pedálokat meg kell szokni, minden kocsinál más,új kocsiknál a fékpedál kb. 1-2 cm utat tesz meg és már blokkol :U Régieknél meg taposni kell. Kuplung dettó: van, amit alig lehet csúsztatni, rühellem azt :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#125) Sub-ZeRo válasza ViZion (#124) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Főleg a digitalis vezérlésű gáz és a szervós fék a gáz. 1 centin már pörög a motor, a fék meg 1 centin fog. :DDD Sógor Toyotojánál még mindig szenvedek a gázzal, mert a Suzuki gázpedálra vagyok ráállva, mert az kb 5-6 centit megy, mire a Toyota 1-et és már indul a kocsi. :D

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#126) Lenry válasza ViZion (#124) üzenetére


Lenry
félisten

Szegeden vezetek, szóval biztonságban vagy (egyelőre ;] )

egy újabb Corollán vezetek (J-s rendszám, 2006-7 köré lőném az évjáratot), szóval elég mikrométereket kell mozdítani a gázpedálon a felpörgéshez, meg a kuplung is baromi érzékeny, de a vége felé már egészen ráéreztem, legalábbis nem fulladtam le és nem rángatott az autó.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#127) baluka26 válasza Lenry (#126) üzenetére


baluka26
veterán

Eleinte én is így toltam, meg amikor bátyám beültetett Astránkba, hogy próbáljam ki, én meg gondoltam félútig nyomom a gázt :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#128) zenke válasza baluka26 (#96) üzenetére


zenke
aktív tag

Érdekes. Spurinál volt akció pesten. 80k volt aki egy bizonyos suliba járt. Tesóm elment. Elsőre meglett minden. 100 alatt jött ki ocsmányirodával együtt :)

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#129) baluka26


baluka26
veterán

Laudának üzenem, hogy a lehúzos, köcsög csaló iskolánál 4 órát vezettem fél év kihagyás után, majd hibapont nélküli vizsgát csináltam.
Még így is olcsóbban vagyok, mint bármelyik más iskolánál Tatabányán :))

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#130) feka007


feka007
nagyúr

Most voltam, 75/75 lett. :D Csak az Egyéni Gyakorlóból tanultam (igaz, ott mind a kb. 1500 kérdést magyarázóban többször is). Könyvbe belenéztem egy Kontra Károly félébe, de mikor láttam, hogy 200 oldal, inkább hanyagoltam, és amit nem értettem meg, azt kigoogleztam. Így szerintem most elég összefüggésszerűen megértettem az egészet, és még megerőltető se volt. Azért kíváncsi vagyok, hogy a Lakatos Nintendó félék mennyire értik ezt az egészet, mikor sztem némelyik írni se tud, de vezeti a zsigulit (vagy most már leginkább rozsdásodó Astra A, vagy régi szakadt Audi, Merci..).
Jövőhéten kezdem a vezetést itt Vácon, Clio 3-mal fogok nyomulni. Egyébként már több, mint 3 éve lehetne jogsim, de eddig vhogy nem volt hozzá meg az ihlet, hogy megcsináljam. Suliba járok még, úgyhogy munkához se lett volna szükség rá. Tavaly már lenyomtam az eü-t, meg a kresz tanfolyamot, de vizsgázni már nem mentem el. Most viszont már megjött az inspiráció :D

[ Szerkesztve ]

(#131) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Jó ég, itt mindenkinek van/lesz jogsija? :D

(#132) hNp88 válasza feka007 (#130) üzenetére


hNp88
aktív tag

ami azt illeti én még soha nem láttam egyetlen lákátos nintendót se vezetni tanulni, bár volt autósoktatóm elmondása szerint egyet (!) tanított, előbb kinyitotta a kocsit, minthogy a kulcsot odaadta volna neki :DDD

Beatam Mortem Expectans. "kötél&diófa - business solutions"

(#133) Lenry válasza feka007 (#130) üzenetére


Lenry
félisten

grat hozzá :R

én még mindig vezetek, eddig 38 óránál járok, de néhány még lesz érzésem szerint.
nem, nem az oktató akar lehúzni, én is látom magamon, hogy még nem lenne meg a vizsga

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#134) Gergosz2


Gergosz2
veterán

most tervezem én is !

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#135) Lenry


Lenry
félisten

holnap vezetés vizsga.
kicsit izgulok :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#136) feka007 válasza Lenry (#135) üzenetére


feka007
nagyúr

Sok sikert :) Én most megyek 4. alkalommal, na nem a vizsgára szerencsére, csak oktatásra :D Eddig élvezem, tök jó fej az oktató, jó a verda, meg egész jól megy, bár azért még kicsit veszélyes vagyok sztem :D

(#137) feka007 válasza feka007 (#136) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát ez jó volt. :D Kocsiba be itt Vác Deákváron, azt' oktató mondja, hogy vezzesek Dunakeszire így 4. alkalommal, mondom challenge accepted :D Rákapott a horgászásra, és elmentünk az Auchan melletti Lidl-be, hogy vegyen vmi pólót, aztán még beugrott 2 horgászboltba is, meg tankoltunk 2 helyen. :) Úgyhogy ma mentem több, mint 50 km-t. Egy veszélyes szituáció volt, mikor itt városon belül egy szűkebb úton majdnem átjött az én sávomba egy gyökér, és kb 20 centi volt a két kocsi között

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.