Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kmisi99 válasza DeFranco (#46) üzenetére


kmisi99
addikt

Az oktató figyel. Azért van + tükre. Ha látja hogy az a manőver nem fog sikerülni közbeavatkozik. Nekem is volt, hogy nagyban gurultam befelé erre rálép a fékre és kérdezi, hogy nem tetszik nekem az a parkoló autó hogy neki akarok menni? :DDD Úgy vannak manapság már vele, hogy ha már úgy ahogy megy akkor megkapja a jogsit aztán majd belejön. Nekem szerencsém az, hogy kisvárosba vagyok. Itt levezetek pár száz km aztán lesz egy minimális tapasztalatom. De aki jogsi után rögtön nagyvárosban él annak elég szar.

[ Szerkesztve ]

(#52) DeFranco válasza kmisi99 (#51) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Persze elvileg figyel, de ha hibázik (mert emberből van) azt más kárára fogja tenni. Feleslegesen, mert mehetnének rutinpályára is.

Az én kocsimat ne használja bójának, főleg ingyen ne.

(#53) kmisi99 válasza DeFranco (#52) üzenetére


kmisi99
addikt

Hát igen. Egyszer előfordult már, hogy a másik tanuló épp tolatva próbált beállni, de az egyik kocsiban ültek és az dudált mint a hülye majd elállt onnan. Pedig nem parkolt annyira rosszul a másik tanuló.

(#54) DeFranco válasza kmisi99 (#53) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Meg tudom érteni. Nem vagyok besavanyodva, de a legkisebb kár amit tud okozni az autón is több tízezres ha nem százezres tétel... felelőtlen dolog.

(#55) Lauda válasza DeFranco (#54) üzenetére


Lauda
félisten

Ha a parkoloban allo autodnak nekimegy valaki, az biztosan nem a tanulo lesz oktatoval a jobb egyben, hanem egy mar jogsival rendelkezo onjelolt parkolobajnok.

Egyebkent Te is ugyan ugy nekimehetsz parkolas kozben a masiknak, butasag lenne azt mondani, hogy nem, en aztan soha.

[ Szerkesztve ]

(#56) DeFranco válasza Lauda (#55) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ezekkel a biztosan igen biztosan nemekkel én óvatosan bánnék.

Hogy valaki belémparkol, az nagyon sajnálom, de benne van. Ez viszont plusz, extra, ami nincs benne. Felesleges. Ne az én autóm legyen a tereptárgy, nem járultam hozzá.

Én pedig tökéletesen parkolok (naja, 5 méteres helyekre, és merőlegesen előre, minden mást 15 fázisban :DDD )

(#57) Vladi válasza baluka26 (#45) üzenetére


Vladi
nagyúr

Fenét. Elindulni, váltani, y, lejtőn felmenni álló helyzetből. ezeket simán nem tudod, ha nem volt rutin. csak rángat a kocsi, ha a kuplungot se tanultad meg használni.

Aki nem volt rutinon első útra a debreceni fórum parkolóba küldeném. ;]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#58) Viszlát válasza Lauda (#55) üzenetére


Viszlát
addikt

Te mentél már neki másik autónak parkolás közben?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#59) bambano


bambano
titán

mostanában hogy van a szabály, szabad elméleti vizsga előtt vezetni?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#60) bambano válasza Eastman (#48) üzenetére


bambano
titán

A tévesen értelmezett liberalizmusnál nem ismerek rosszabbat.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#61) zenke válasza bambano (#59) üzenetére


zenke
aktív tag

Nem.

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#62) Lenry válasza bambano (#59) üzenetére


Lenry
félisten

nem
sőt, én még utána sem vezethetek egyelőre, meg kell várni, hogy valami sajtpapírt leküldjön az NKH...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#63) bambano válasza Lenry (#62) üzenetére


bambano
titán

miért, valami speciális történt veled?

szerk: most olvasom, összeszedik a vizsgapapírjaidat is, az elsősegély nyújtási vizsga papírjával egyetemben.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#64) Lenry válasza bambano (#63) üzenetére


Lenry
félisten

nem, semmi extra, az iskolában elmondottak alapján ez a normális. 4-5 munkanapon belül küldi az NKH a papírt, utána lehet vezetni.
hogy milyen papírról van szó, azt nem tudom

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#65) zenke válasza Lenry (#64) üzenetére


zenke
aktív tag

Arról, hogy sikeres kresz vizsgát tettél.

Nálunk nem várták meg. Mondták, hogy értelmetlen kamuzni, hogy sikerült-e mert ha kiderül, hogy nem és mondjuk már 4órát vezettem akkor az nullázódik.

Galaxy Ace Xperion V5, Galaxy SIII 4.1.2+Siyah, Galaxy Note2 Stock 4.1.2

(#66) Eastman válasza Lauda (#55) üzenetére


Eastman
őstag

Ha a parkoloban allo autodnak nekimegy valaki, az biztosan nem a tanulo lesz oktatoval a jobb egyben, hanem egy mar jogsival rendelkezo onjelolt parkolobajnok.

Aki az elején nem rutinozott eleget.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#67) madgie válasza baluka26 (#6) üzenetére


madgie
titán

Dettó. Azóta a felére sem emlékszem :))

(#68) baluka26 válasza Eastman (#66) üzenetére


baluka26
veterán

Esélytelen, hogy tanulóvezető neked menjen. Kérdeztem oktatóm hallott-e már ilyenről, azt mondta még nem fordult elő.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#69) Eastman válasza baluka26 (#68) üzenetére


Eastman
őstag

...hanem egy mar jogsival rendelkezo onjelolt parkolobajnok.

Én spec erre gondoltam, nem az éppen oktatóval tanulóra.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#70) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem 75-ből 75 lett 2 éve. Most majd a C+E-re készülgetek. Na akkor vigyázzon az emberiség. ;] :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#71) Lenry válasza Sub-ZeRo (#70) üzenetére


Lenry
félisten

:D
hajrá

én holnap megyek az első vezetésemre.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#72) tvse1995 válasza Lenry (#71) üzenetére


tvse1995
senior tag

Én képes voltam múlthéten megbukni 64-el. Nagyon szégyelltem a pofámat. :W
De holnap megyek megint. :DDD

(#73) baluka26 válasza tvse1995 (#72) üzenetére


baluka26
veterán

Melyik suliba tanulsz vezetni?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#74) tvse1995 válasza baluka26 (#73) üzenetére


tvse1995
senior tag

Hetzmann.
Te hol csináltad?

(#75) baluka26: És, hogy állsz?

[ Szerkesztve ]

(#75) baluka26 válasza tvse1995 (#74) üzenetére


baluka26
veterán

Faragónál csinálom.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#76) baluka26 válasza tvse1995 (#74) üzenetére


baluka26
veterán

Egyszer megkúrtak forgalomban (decemberben), azóta nem tudtam foglalkozni az egésszel egyetem miatt. Majd most nyáron.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#77) Lenry válasza tvse1995 (#74) üzenetére


Lenry
félisten

2000 / óra a vezetés? :Y
Szegeden 2800 és 3200 közt van minden iskolánál... :(((

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#78) baluka26 válasza Lenry (#77) üzenetére


baluka26
veterán

1900

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#79) tvse1995 válasza Lenry (#77) üzenetére


tvse1995
senior tag

Alapból itt is 2800 lenne de most akció van. :)
Éppen akartam linkelni baluka26-ét de megelőzőtt.

(#80) Lauda


Lauda
félisten

Ne legyetek naivak. Se 1900-ert, se 2000-ert nem vezetsz sehol egy orat szgk-n. Ez egy atveres. Szoval jobb ha alaposan korulneztek azoknal az iskolaknal.

Ilyen helyeken altalaban nem 50 percet vezetsz, max a felet, nem az iskolanak fizetsz, hanem az oktatonak stb. Trukkok millioi leteznek az atveresre.

[ Szerkesztve ]

(#81) baluka26 válasza Lauda (#80) üzenetére


baluka26
veterán

Sajnos ez tényleg ennyi. :)
Nincs benne trükk, még pótórára sem köteleznek, volt olyan hülye, aki 31 órával bukott ötször.

Az oktató iskola tulaj, mindig levezeti 50 percet, ad átvételit is befizetésről.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#82) Lauda válasza baluka26 (#81) üzenetére


Lauda
félisten

Mi az, hogy 31 oraval otszor bukott? Epp az a lenyeg. Potorara meg nem is kotelezhet.

[ Szerkesztve ]

(#83) baluka26 válasza Lauda (#82) üzenetére


baluka26
veterán

Úgy, hogy elment 31 óra után, megbukott, oktató mondta, hogy nem ártana, még venni plusz órát, de a balfasz nem akart, így csak elment utána saját akaratából négyszer vizsgázni még, nem lett pótórára kötelezve. Érted?..

Hogy ezt hogyan tudod az iskola hibájára kihozni, arra kíváncsi leszek.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#84) Lauda válasza baluka26 (#83) üzenetére


Lauda
félisten

Majd ha meglett a jogsi, szamold ki a vegosszeget. Ugyan ott leszel, mint masik, normalis iskolanal. 2000 forintbol az oktato oradija, uzemanyaga es az amortizacio alig jon ki.

De csak jot akartam hidd el. Van oktato ketto is a csaladban. Egyik tiz eve, masik 40 eve csinalja. Ha szereted, hogy atk@rnak, hat csak csinald tovabb ott.

[ Szerkesztve ]

(#85) baluka26 válasza Lauda (#84) üzenetére


baluka26
veterán

Négy ismerősöm csinálta itt 30 órából meg, úgy, hogy mindenhol elsőre átmentek.
És alapjában véve jó hírük van városban.
De teljesen jó, hogy otthonról kurva okos vagy.

Arról megint nem az iskola tehet, hogy elbasztam valamit vizsgán, és arról sem, hogy most fél év kihagyás után nyilván több órát kell vennem.

Valószínű ott csúszol el számolgatásban, hogy gyakorlati oktató=elméleti oktató=iskolavezető.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#86) Sub-ZeRo válasza Lenry (#71) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Inkább neked hajrá. :K :DDD

Nem kell izgulni, majd menni fog az. Elsőre béna mindenki, kivéve aki autóval a seggén született meg. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#87) eddie17


eddie17
addikt

Mindenből elsőre átmentem, nem drága helyen voltam (nem emlékszem már mennyi volt egy óra) és így is 130 ezerbe fájt a jogosítvány minden sallanggal együtt ami kellett hozzá (nem volt meg semmim előtte).

(#88) Lenry válasza eddie17 (#87) üzenetére


Lenry
félisten

nekem is 130 lesz összesen, ha minden elsőre meglesz, kaptam is egy listát beiratkozáskor.

(#86) Sub-ZeRo kösz, igyekszem. biztosan béna leszek, mert még sosem vezettem autót. na jó, egyszer egy haverom kocsiját a préri közepén, úgy 20 percig, pár éve...
jah meg én vagyok a céges körrekorder a szegedi gokartpályán :DDD
de ennyi az összes gépjárműves tapasztalatom.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#89) eddie17 válasza Lenry (#88) üzenetére


eddie17
addikt

Na pont ezért mondom, hogy 60-70-ből sosem raksz le jogsit. :)
Főleg, hogy ocsmányirodában is pengetni kell.

Mod: Én még rutinoztam, amikor először nekem kellett dolgoznom a gépmasinával rendesen izzadtam. :D
De a legnagyobb móka az első forgalmi óra volt. Kb. mint ha űrrepülőt vezettem volna, annyira fura volt az egész. Nem is emlékeztem, hogy merre jártunk annyira feszültem rá. :D

[ Szerkesztve ]

(#90) Sub-ZeRo válasza Lenry (#88) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Király. :DDD

Akkor te még olcsón úszod meg, mert nekem 175-ben volt, úgy, hogy minden meglett elsőre.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#91) baluka26 válasza eddie17 (#89) üzenetére


baluka26
veterán

Van olyan ismerősöm is, aki Pesten csinált 100k alatt jogsit, 2011 végén. Tatabányáról elég sok ilyen ismerősöm van :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#92) eddie17 válasza baluka26 (#91) üzenetére


eddie17
addikt

Akkor ügyesek voltak. :) Én is Tatabányán vezettem. De ebben benne van az okmányiroda meg az elsősegély is ám. :) A tanfolyamok, vizsgák, papírok. (nem lett megkenve a biztos. :) )

(#93) Lenry válasza eddie17 (#89) üzenetére


Lenry
félisten

okmányirodában?
a jogsi kiváltásánál is kell csengetni? itt nincs ingyen az első, mint a személyinél? :D

ott kb mennyit kell fizetni?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#94) baluka26 válasza eddie17 (#92) üzenetére


baluka26
veterán

Okmányiroda is belefér száz alá. :)

Kinél tanultál?

Lenry: Illetékbélyeg, talán 3k? Nem akarok hülyeséget mondani, de annyira emlékszem.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#95) Lauda válasza baluka26 (#91) üzenetére


Lauda
félisten

100k alatt B-s jogsit szerezni kb 5-6 eve lehetett. De inkabb akkor se.

(#96) baluka26 válasza Lauda (#95) üzenetére


baluka26
veterán

Nem fogod fel még mindig, hogy még most is lehet?:D

Ha elsőre átmentem volna nekem is 100 alatt lett volna.

De lebontva:
Kresz - 11000
Kresz vizsga - 4600
Gyakorlati oktatás - 57000
Gyakorlati vizsga - 11000
EÜ oktatás - 3000
EÜ vizsga - 4500
Illetékbélyeg - 4000

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#97) Lauda válasza baluka26 (#96) üzenetére


Lauda
félisten

Kizart, teljesen.

(#98) eddie17 válasza Lenry (#93) üzenetére


eddie17
addikt

Nincs semmi ingyen, főleg a jogsi nem. :D
De már nem emlékszem mennyi volt... lehet neten fent van valahol.

baluka26: Ha te mondod. :) Pü. ment.

(#99) Lenry válasza baluka26 (#94) üzenetére


Lenry
félisten

közben rákerestem: 4000 HUF

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#100) baluka26 válasza Lauda (#97) üzenetére


baluka26
veterán

Jó, akkor kizárt bazdmeg. Tényeken nem fogok vitatkozni.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.