Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Lenry válasza Crystalheart (#50) üzenetére


Lenry
félisten

engem a stílus nem zavar. ezt szoktam meg, így WoWos. ha lecserélnék, az nem lenne WoWos :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#52) Crystalheart válasza Lenry (#51) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Ja, az WarCraftos lenne. o.O :D Kicsit abszurd.

(#53) Kassadin


Kassadin
addikt

1 év eredeti 1 év tört wow után teljesen saját magamtól hagytam abba. A guildem megszűnt, aznap le is töröltem a játékot. Persze hogy ne hiányozna a sok insta, a hülye guildtársak stb.
De ha újrakezdeném a játékot, akkor már csak magyarokkal akár innen a ph-ról, akár máshonnan. Külföldiekkel sose közösködnék.

[ Szerkesztve ]

(#54) Bors9315


Bors9315
újonc

Hello. Azért írok ide mert én ugyan ebben a problémában szenvedek, egyzserüen nem birok WoW nélkül élni. Mikor 7 osztályos voltam egy haverom jött el hozzánk és felnyomta a gépre a wowot. Természetes még tök kezdö voltam nem értettem sok mindent és unalmasnak találtam a játékot , de minnél többet játszottam vele annál jobban megszerettem és a rabja lettem.Valahogy elterelödött másra a figyelmem és azthiszem h 8. osztály végére már nem is játszottam vele , nyáron a haverokkal mászkáltam nyaralni voltam horvátországba miden egyszerüen fantasztikus volt egyáltalán nem gondoltam a játékra. Mikor elkezdtem a 9. osztályt (Ugye uj társaság , uj tanárok uj suli stb) Elején minden jol ment jo tanulo voltam volt sok haverom. Aztán már januárba megint elkezdett az agyam járni a wowon (nemtudom h miért) Letöltöttem és ujra elkezdtem vele játszani. Fokozatosan minnél többet játszottam vele annál jobban vonzott és megint függönek éreztem magam. Nem jártam suliba reggel beültem a géphez és szinte egész nap csak azzal játszottam . Anyám persze tudott rola volt is ebböl probléma de ezt nem sorolnám. amikor eljött a nyáriszünet , semmi mást nem csináltam csak egész nyáron a gép elött ültem és wowoztam , nem voltam nyaralni , nem voltam a haverokkal stb. A napjaim ugy teltek h reggel 10 óra fele beültem a gép elé és este 11 ig játszottam. Nos sokan nem értik h hogyan lehet ennyit játszani egyfolytába. Nosazoknak elmondanám h nekem ez a játék egy olyan élményt nyujtott amit egyszerüen nem birtam abbahagyni , egyszerüen elvarázsolt nincs más szó erre. Most szeptember 1-jén mikor elkezdödött a suli abbahagytam a játékot (6 napja nem játszok a wowwal) és lehet hülyének fogtok tartani meg stb de nagyon hiányzik. Annyira késztetést érzek rá h felmenjek és ujra elkezdjem a játékot , egyszerüen nem tudom mit teggyek. Tisztában vagyok vele h ez nem jó amit csinálók nem igy kell élni de nem tudok mit tenni egyszerüen beleszerettem a játékba.

(#55) Lenry válasza Bors9315 (#54) üzenetére


Lenry
félisten

na ez már függőség...

nem mondom, hogy ne játssz, mert nem. csak játssz kevesebbet, játssz azután, hogy minden más dolgodat elintézted.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#56) Mr X válasza Bors9315 (#54) üzenetére


Mr X
veterán

Nekem is volt egy jó fél évem, amikor gyakorlatilag reggeltől estig wowoztam. Meló után haza, gép be, wow estig. Hétvégén reggeltől estig. Meg is lett az eredménye, de ezt nem részletezném.

Aztán belegondoltam, hogy kell ez nekem? Mi hasznom van ebből? Mit fogok tudni felmutatni ebből?

Eladtam az accountom, a PC-met lecseréltem egy laptopra, amin nem lehet normálisan játszani.

Kb. 8 hónap után kapott el az érzés, hogy de jó lenne megint wowozni egy kicsit. Vettem egy accountot, feltöltöttem. Kétszer léptem be, de már nem volt meg a varázsa. Odaajándékoztam egy havernak.

Már abszolúte nem is hiányzik, nem tud lekötni.

(#57) b4zsi-


b4zsi-
őstag

Hello!

Én igaz nem eredetin játszottam így "csak" az időm ment vele a pénzem nem(ha az áramot nem számolom) :) .Még gimiben játszottam amikor még csak 70ig lehetett felhúzni egy karaktert azt leálltam róla akkor játszottam fél évig kb(10.-es koromban talán). Aztán amikor 16-17 éves lettem gondoltam abbahagyom leálltam vele és más elfoglaltságokat kerestem. Pár évre rá gondoltam nem fog megint beszippantani. Barátaim játszottak vele én is "visszatértem" kezdtem mindent előről másik karakter élveztem is. Nagyon belejöttem megint órákat töltöttem Vele. Mellette megváltozik az ember. Inkább sportolj helyette...vagy a barátnőddel töltsd az időt...

(#58) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ismerős az érzés, habár nagyon nem szeretem a WoW-ot. Amit nyújtani tud ismerem, annak ellenére, hogy ezzel épp sosem játszottam. Szóval megértelek. Nehéz ügy :D A helyedben beújnék az ágyba az asszony mellé, az felejteti :D Sörözni szerda este nem ideális.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.