Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Degeczi válasza stigma (#200) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mégegyszer: nem az időt kell beállítani!
(miért is kellene, azt ismeri a telefon...)
Azt írod be, mit mutat az óra (hiszen ezt nem tudja a telefon): ha 3-at akkor pontosan azt. Így már tudja a program mi a helyzet, hová kell tekernie a mutatókat

[ Szerkesztve ]

(#202) Degeczi


Degeczi
nagyúr

Pár hónapja nem használtam már az órát, és látom, márciusban több új verzió is kijött az Androidos alkalmazásából, gondoltam hát itt az idő egy újabb próbára. Ebben a változó világban szép dolog az állandóság, ez még mindig ugyanolyan: a tegnap esti alvás kezdetét másfél-, az ébredést háromnegyed órával tette későbbre a ténylegesnél... Ismét vissza a MiBand2.

(#203) keszo


keszo
őstag

Sziasztok
Segítenétek.
Az appban nem tudom beállítani, hogy az időjárást is mutassa.

Attila

(#204) RBJ


RBJ
addikt

Nekem is elkezdett hülyéskedni. Hiába látja az app mégse tud csatlakozni az órához.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#205) keszo válasza RBJ (#204) üzenetére


keszo
őstag

akksi csere első körben

Attila

(#206) agressor12 válasza keszo (#205) üzenetére


agressor12
senior tag

"elem" :)

(#207) RBJ válasza agressor12 (#206) üzenetére


RBJ
addikt

2 hetes elem. Igaz kik es. :DDD Úton van már valami márkás úgyis.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#208) keszo válasza agressor12 (#206) üzenetére


keszo
őstag

igaz :R

Attila

(#209) RBJ


RBJ
addikt

Elem csere megvolt. Probléma ugyanaz. Gondolkodtam app látja, mutatja mégse kapcsolódik.
Így gondolva egyet a telefon bluetooth kapcsolatnál löktem le a kapcsolatot majd újra és voalla kész.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#210) adamhun94 válasza RBJ (#209) üzenetére


adamhun94
tag

Nálam olyan van, hogy app azt mutatja, hogy kapcsolódva, de valójában mégse, mert a elem töltöttséget sem jelzi. Kell egy force close az appra, és utána megint megy egy darabig.

Remélem csak azért jött elő mert régi a mobil és kevés a ram. Ma vettem egy újat, így indul a teszt.

Más: szétszedtem a napokban az órát, és meglepődtem, hogy magán az eszközön van további 2 nyomógomb :Y Próbáltam nyomkodni őket, de nem történt semmi. Google nem adott ki ilyesmi találatot, pedig reménykedtem, hogy valaki ügyködött már a dologgal kapcsolatban.

(#211) RBJ válasza adamhun94 (#210) üzenetére


RBJ
addikt

De belül van egy rst /reset gomb. És működik is.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#212) adamhun94 válasza RBJ (#211) üzenetére


adamhun94
tag

Félreértesz, a "fő"gomb mellett van még kettő másik:

(#213) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok

Valaki talált már valami megoldást,hogy android 10-en fusson az app?
Sajnos nem indul el,mióta a telefonon frissűlt a rendszer.

(#214) gabe_ válasza agressor12 (#213) üzenetére


gabe_
őstag

A play áruházban jelezni kell a fejlesztőnek

Sovány szakácsban sose bízz!

(#215) agressor12 válasza gabe_ (#214) üzenetére


agressor12
senior tag

Elég nagy mértékben le.... sajnos.

(#216) agressor12


agressor12
senior tag

Gyakorlatilag másfél hónapja használhatatlan az órám,mert nem megy az app Android 10-en.Semmi reakció a fejlesztőktől..
Ez asztán a support!

(#217) FragMaster válasza agressor12 (#216) üzenetére


FragMaster
addikt

Gadgetbridge-et próbáltad? Azzal is be tudod állítani az időt.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#218) agressor12 válasza FragMaster (#217) üzenetére


agressor12
senior tag

Sajnos azzal nem sikerült párosítanom,nem látja az órát!

(#219) FragMaster válasza agressor12 (#218) üzenetére


FragMaster
addikt

Nálam ilyet akkor csinált, ha túl gyenge volt már az elem.
Esetleg próbáld meg letörölni a telefon ismert bluetooth eszközei közül az órát, kerestesd újra és ezután a gb-nek látnia kell. Legalább is ez már segített nekem.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#220) agressor12 válasza FragMaster (#219) üzenetére


agressor12
senior tag

Elem kicserélve,én is erre gyanakodtam.
Bluetooth eszközökből az óra eltávolítva,leírás szerint.
Sajnos így sem látja.Pedig telefonon a bluetooth keresésnél látszik.

(#221) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Adott eme óra. Váltottam egy másikra és tovább adtam. Az új tulaj sehogysem tudja a telefonjával párosítani. Friss elem ment bele. Nálam működött. A telefon egy Samsung Galaxy A7 2018. A BT szabvány támogatott. Az óra nem viselkedik jól mert nem akar a BT bekapcsolni rajta a leírás alapján. Állandóan csak 1et villant a kis led rajta. Nincs a sok gyors villogás.

Szerintetek? Mi lehet a megoldás?

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#222) adamhun94 válasza Gery1987 (#221) üzenetére


adamhun94
tag

Szia,
nekem akkor volt ilyen, amikor az elem már merülőben volt, így nem engedte, hogy bekapcsoljam a bluetooth-t. Duracell elemet raktam bele, utána egyből működött faszán. Ezután 5 hónapig ment gond nélkül.

Sajnos az app nem annyira fasza, hogy időben jelezzen, hogy merül az óra, sőt nekem sosem jelzett, csak kezdetben, korábbi firmware-el. :(

(#223) Gery1987


Gery1987
őstag

Elvileg újat rakott bele. Órással ráadásul. Az óra megy de a BT nem akar menni a telefon se veszi észre. Nem értem a dolgot.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#224) adamhun94


adamhun94
tag

Ha egyet villan, akkor tuti nem fogja látni a telefon, valahogy ki kéne varázsolni belőle a sok villogást. Esetleg még hosszabb ideig nyomni, hogy kikapcsoljon, majd újra be. De más ötletem sajnos nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.