Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) BatchMan


BatchMan
senior tag

Hm. $23-ért ez ajándék. Fél év működésre azért kiváncsi vagyok CR2032 ide vagy oda.

(#3) Sigma7


Sigma7
tag

Jó lett a teszt és tényleg szép ezzel a visszafogott, igényes design-nal ez az óra.

(#4) UnA válasza BatchMan (#2) üzenetére


UnA
Korrektor

Nekem egy Nokia / Withings Steel volt, az is bírta fél évig. Sajnos csak egy évet élt meg, mert a második elemcserénél az órás béna volt, és utána kajakozás közben beázott...

(#5) bkercso


bkercso
nagyúr

Az 1um-es bevonat szerintem hamar le fog kopni.

Amúgy ez pontosabban számokja a lépéseimet, mint a zsebben lévő telefon?

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#6) bloggiold válasza bkercso (#5) üzenetére


bloggiold
aktív tag

A telefon nem mindig van a zsebében, ellenben az óra napi 24 órában a karodon, karomon van.

https://fontecone.blog.hu/

(#7) stellaz


stellaz
addikt

No offense, de mi értelme az alvás figyelőnek és a lépés számlálnak ebben a formában? Ha szarul aludtam utólag mit kezdek ezzel az információval? Azt pedig,hogy aznap mozogtam vagy sem, el tudom dönteni segédeszköz nélkül is.

(#8) kemotox


kemotox
addikt

Szíjat lehet cserélni? Az elég parasztos, amúgy pofás kis egyszerű cuccli. Rendeltem egyet, de ebayről, mert oda már vagyok regiszterálva, a lustaság pedig nagy úr :D

(#9) kemotox válasza kemotox (#8) üzenetére


kemotox
addikt

Reggeli kapkodva átolvasás után rendesen is elolvasva a cikket választ kaptam a kérdésemre. Bocsi.

(#10) bkercso válasza stellaz (#7) üzenetére


bkercso
nagyúr

Hát nem egészen. Egészségügyi problémát is jelezhet, ha nincs vagy túl rövid a mélyalvási szakasz. Az is figyelmeztető, ha az alvási mintázatod hirtelen megváltozik.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#11) stellaz válasza bkercso (#10) üzenetére


stellaz
addikt

De a gyakorlatban mit jelent? Megyek az orvoshoz, hogy találja ki mi bajom?

(#12) fischi


fischi
tag

Én már néhány hónapja használom az órát, van néhány dolog amit hozzátennék még az amúgy jó teszthez:) (csak, hogy árnyaljam némileg...)
- Az óra üveglapjáról sajnos lespóroltak mindennemű újjlenyomat/zsírtasztíó bevonatot. Nagyon gyorsan koszolódik, szóval rendszeresen takarítani kell.
-Az alkalmazás pocsék, sajnos nem véletlen a 2.1 csillahos értékelése. Napi többször elveszti a kapcsolatot az órával, az automatikus újracsatlakozás néha működik, de inkább nem. Ilyenkor kézzel kell újra csatlakozásra bírni, vagy előfordul, hogy ugyan csatlakozik, mégse működik együtt az órával, ilyenkor le és fel kell csatlakozni. Remélhetőleg javítják, már működött ennél jobban is, de a korábbi verzió sem volt tökéletes. (két különböző telefonnal is használtam, mindegyikkel ilyen)
- Ébresztőórának nem érdemes használni, egyszer se sikerült felébrednem rá, erre a miband sokkal jobb (erősebben és többször rezeg, illetve ha nem ébredek fel ismétel. Ez az óra egyszer rezeg 4et, és köszönjük:)
- Ha elértük a napi beállított lépészámot 10-szer rezeg, amivel nem lenne baj, de ha utána tovább sétálok rendszeresen tudatja eme örömhírt, ami utána már zavaró:)
- Ezen felül kétszer már teljesen megállt az óra, némi ütögetés illetve újra beállításra volt szükség, hogy működjön.

Ennek ellenére szeretem az órát, kényelmes, jól néz ki. 20 dollárt megér szerintem, még bízom benne, hogy pár sw és firmware update segít rajta:)

(#13) UnA válasza stellaz (#7) üzenetére


UnA
Korrektor

"No offense, de mi értelme az alvás figyelőnek és a lépés számlálnak ebben a formában?"

Habár az "ebben a formában" nem egyértelmű, hogy mit jelent a kérdésedben, de a többire csak annyi, hogy ez is csak információ - mint annyi minden más. Tehát ha érdekel, akkor tudod követni. Vagyis fitnesz őrülteknek (mint nekem is) remek...

(#14) stellaz válasza UnA (#13) üzenetére


stellaz
addikt

Az ebben a formában azt jelenti, hogy nem egy sportoláshoz vagy túrázáshoz ajánlott/használt eszköz.

(#15) orion1025


orion1025
őstag

Na az ilyen eszközöknek én speciel nem látom értelmét. Még egy normál karórát is lusta vagyok felvenni, meg igazából felesleges is a sznobkodáson kívül, mert az ember kezében/zsebében van telefon, amihez reflexből nyúl ha időt akar nézni. Na meg órával aludni? Ne már, én maximum az Asszonnyal szeretek...

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#16) jmuranyi válasza kemotox (#8) üzenetére


jmuranyi
tag

Igen, lehet.
Elnézést, elolvastam a következő hszt is.

[ Szerkesztve ]

(#17) GoldhandRent válasza orion1025 (#15) üzenetére


GoldhandRent
őstag

A lustaság miatt kell olyat választani, ami vízálló, meg ... mindenálló. Én sosem veszem le, csak ha tölteni kell, de miután feltölt napokig nem veszem fel. És nem azért, mert nem használom. Csak egyszerűen annyira megszoktam, hogy rajtam van, és nem kell minden nap fel-le venni, hogyha lekerül, akkor nincs az a rutin ami miatt reggel újra felvenném. Napközben jövök rá, mikor nézném mennyi az idő, de nincs rajtam...Akkor meg ugye nem tudom felvenni, így mire hazaérek elfelejtem :U
Habár utóbbi időben már nem látom rajta a számokat (mi band 2), de rezegni még mindig rezeg.

-

(#18) adamhun94 válasza orion1025 (#15) üzenetére


adamhun94
tag

Pedig van haszna, amiért hamarosan be is szerválok egyet, mégpedig a hívásjelző rezgés a karodon. Gyakran előfordul séta vagy tömegközlekedős utazás közben, hogy egyszerűen nem érzem a telefon rezgését. Ekkor elég hasznos nekem. Persze erre egy smart band is elég lenne, de már kb tudásilag ugyanott vannak, és a klasszikus óra stílus jobban bejön mint egy kis kijelző :)

(#19) tatu9


tatu9
tag

Ma ért ide, szülinapi ajándék magamnak. :DD
Gagyibb szÍjra számÍtottam, de elég tűrhető, a zafÍrüveg tényleg pocsék, mindent összegyűjt. :(
A software olyan amilyen..., majd kiderül a használat során, iOS alatt használom, gyorsan csatlakozott, nem dobta el még a jelet.
Firmware egyből jött rá, gyorsan települt.
Eddig tetszik, de lehet a fehéret kellet volna rendelnem, a fekete nagyon sötét. :F

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#20) bkercso válasza tatu9 (#19) üzenetére


bkercso
nagyúr

Esetleg egy ilyen védőréteget bepróbálhatsz.
(Ha bejön, én is rákenem a sajátomra.)

a fekete nagyon sötét
Ahogyan az okosórák is. Legalább látszik... :D

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#21) mrdavid válasza tatu9 (#19) üzenetére


mrdavid
aktív tag

Szia,

Én is iOS appal használom, és én azt tapasztaltam, hogy hívás esetében kb 3 csörgésig rezeg, utána abba hagyja és egyáltalán nem folytatja hiába csörög még tvoább a telefon. Te esetleg tapasztaltál ilyet?

Macbook Pro M1, iPhone 14 Pro

(#22) tatu9 válasza mrdavid (#21) üzenetére


tatu9
tag

Nálam is annyit rezeg. :K

Az első nap tapasztalatai:
borzalmas a BT kapcsolat, folyamatosan lecsatlakozik, aztán csatlakozik, ezt igy folyamatosan képes produkálni, remélem javitják majd egy firmware-el. :O
késik, egy 24 óra alatt kb 3 percet, lehet csak gyenge az elem... :F
Azt a pénzt amit fizettem éppen megérte, csak lenne stabil a BT kapcsolat. :U

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#23) kcsa


kcsa
veterán

"...csak 9 választható app esetében kapunk rezgő visszajelzést."

És melyik az a kilenc? (vagy csak nem szúrta ki a szemem... :) )

(#24) macilaci78 válasza adamhun94 (#18) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Na, az utcazajban nem feltétlenül hallom a másik felet, tömegközlekedésen meg úgyse venném fel, csak ha az hív, akihez megyek, vagy akitől jöttem, mindenki más ráér.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#25) kemotox válasza kcsa (#23) üzenetére


kemotox
addikt

Amit kiválasztasz :D

(#26) tatu9 válasza kcsa (#23) üzenetére


tatu9
tag

Wechat, Facebook, QQ, Weibo, TIM, Twitter, Skype, WhatsApp, Line
Ezek közül lehet választani. :K

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#27) kemotox válasza tatu9 (#26) üzenetére


kemotox
addikt

Lol azt hittem 9-et ki lehet választani, azaz 9 progi notijait tudja lekezelni egyszerre. Ez így picit szegényes, pl ott az elég népszerű Viber.

(#28) kcsa válasza kemotox (#27) üzenetére


kcsa
veterán

Nem véletlenül kérdeztem, mert tudtam erről a hiányosságról, csak a listát nem ismertem. De se messenger, se viber, se semmi... Pedig tetszene.

(#29) kemotox válasza kcsa (#28) üzenetére


kemotox
addikt

Én már berendeltem rég, mostmár megnézem milyen, mint óra tetszik. De úgy is veszek szerintem hamarost egy Mi A2 Lite-ot, az mellé meg jöhet a Mi Band 2, ha nem jön be a Lenovo. Mondjuk az, hogy szarul rezeg, az már óriási hiányosság, pont ezért akartam ilyen "fél-okos" órát. Semmi nem kell, csak hogy észrevegyem ha hívnak, mert általában nem sikerül.. :(

(#30) szimeonov válasza kcsa (#28) üzenetére


szimeonov
tag

Van más megoldás, ha bízol a szerzőben, itt egy átcsomagolt apk, ami segíthet.

[ Szerkesztve ]

(#31) tatu9 válasza kcsa (#28) üzenetére


tatu9
tag

A smart reminder-en belül van a message reminder opció, ha aktív akkor kapsz értesítést az SMS-ről, messenger üzenetről, meg email-ről. :K

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#32) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Az 1,5 hüvelykes számlap védelmét Sapphire zafír kristályüveg biztosítja, amely rendkívül karc és ütésálló. A klasszikus, hagyományos mutatók rézből készültek, a polírozott felület foszforeszkáló bevonatot kapott, így sötétben is leolvasható a pontos idő.

Nem, nincs rajta foszforeszkáló bevonat. Vagyis ami épp a kezemen van azon nincs.

Tárgytalan, mégis van, rápróbáltam a mobil vakuval, így tényleg látszik, de a nappali fény nem nagyon hatja meg. Bevilágítás után sem tartós a foszforeszkálás.

[ Szerkesztve ]

(#33) thespilertm


thespilertm
csendes tag

Üdv mindenkinek!
Ma rendeltem egy ilyen csodát, brutál ez az ár.
Ennyiért ha az okos funkció nem működne akkor is jó lenne.
A kérdésem az lenne hozzátok, hogy mekkora szijat lehet bele rakni.
Én eddig azt találtam, hogy 22 mm széleset. Helytálló ez az adat?
(Sötétbarna bőr szijat kap :K )
Illetve, hogy mennyire bírja a fekete bevonat rajta?
Ez többnyire azok felé kérdés akik már egy ideje használják.
Nekem volt egy timberland órám, ami egy hét után dobálta le a fekete festéket.
Ui: Láttam alin üvegfóliát is hozza.
Előre is köszi

(#34) agressor12 válasza BatchMan (#2) üzenetére


agressor12
senior tag

Én Aug. 17-e óta használom,még mindig teljes töltötséget jelent.
Nagyon szeretem,van egy drága órán,bőrszíjjas amit sajnálok nyáron hordani,izzad az ember keze, azt úgye nem vizezem ha nem muszáj.
Ennyi pénzt szerintem bőven megért,előrendelésben vettem,gondolok kipróbálom.
Eddig bárkinek mutattam senki nem mondja meg ,hogy mennyi volt,sokkal többre tippelnek,mert igényesen,elegánsan néz ki.
Vettem is még egy párat itthoni eladásra :)

(#35) kemotox válasza agressor12 (#34) üzenetére


kemotox
addikt

Mondjuk ezt a shameless self promote-ot előbb is írhattad volna, én még mindig várom az enyémet :D

(#36) bkercso válasza kemotox (#35) üzenetére


bkercso
nagyúr

Az övét szívesebben várnád?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#37) kemotox válasza bkercso (#36) üzenetére


kemotox
addikt

Igen :D
Úgy értelmeztem elsőre, hogy mikor a sajátját rendelte, akkor vett többet is, ergo már itt vannak.

(#38) bkercso válasza kemotox (#37) üzenetére


bkercso
nagyúr

Mit gondolt a szerző rovatunk :DDD
Szóval szerintem azért vett még, mert tetszett neki az első. :))

Remélem, hamarosan megjön az enyém is; már hetek óta várom!

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#39) thespilertm válasza agressor12 (#34) üzenetére


thespilertm
csendes tag

Le tudnád nekem mérni, hogy valóban 22mm-es szíj kell bele? :R

(#40) kemotox válasza bkercso (#38) üzenetére


kemotox
addikt

Igen, közben nekem is leesett már. Nekem egy héten belül várható. Várom már.

(#41) agressor12 válasza thespilertm (#39) üzenetére


agressor12
senior tag

A kérdésre a válasz,utanna rendeltem még.
Az egyetlen negatívum amit az órával kapcsolatban fel tudok sorolni,az az,hogy nagyon könnyen koszolódik az üveg lap.

[ Szerkesztve ]

(#42) thespilertm válasza agressor12 (#41) üzenetére


thespilertm
csendes tag

Köszi szépen :R
Még jó, hogy nem rendeltem meg a netes adat alapáján a szíjat,
tehát akkor 18mm-es szíj kell hozzá.

Az üvegfólia nem lehet, hogy segítene egy kicsit az ujjlenyomat kérdésen?

(#43) agressor12 válasza thespilertm (#42) üzenetére


agressor12
senior tag

Lehet,hogy segítene,de ennnyire még nem foglalkoztam vele,megtörlöm és kész.

(#44) vanye


vanye
senior tag

Más is tapasztalt már "fantomrezgéseket"? A barátnőm használja az órát, azzal a (nyugati felhasználásnál sokkal életszerűbb) mókolt appal párosítva, amit korábban a fórumban javasoltak. Csakis a Messengernél van bekapcsolva a rezgés funckió (no meg hívásoknál/üzeneteknél), de néha akkor is rezeg a ketyere, amikor semmi nem történik a telefonon. Ekkora spéttel tolna át az app az egyes értesítéseket az órára? Másra nem tudok gondolni, őszintén szólva.

Stern des Südens!

(#45) zolee1227 válasza vanye (#44) üzenetére


zolee1227
csendes tag

Akkor is rezeghet, ha elérte a beállított lépésszámot, ami asszem alapból 6000 lépés.

(#46) vanye válasza zolee1227 (#45) üzenetére


vanye
senior tag

Igen, ezt tudom, de itt több rezgésről van szó, szóval nem csak egyetlen hosszabb-rövidebb fantomrezgésről - úgy, hogy real time semmilyen történés nincsen a mobil oldaláról.

Stern des Südens!

(#47) agressor12 válasza vanye (#46) üzenetére


agressor12
senior tag

Tapazstaltam már ilyet,nagyon ritkán.

(#48) passat77


passat77
tag

Írtátok, hogy könnyen koszolódik az üveg. Megmérné valaki, hogy mekkora az átmérője? Rendeltem én is ebay-ről egyet, de látom nem ártana fóliát tenni rá.

(#49) tatu9 válasza passat77 (#48) üzenetére


tatu9
tag

35mm, de rendeltem egy 34mm-est is, ha gyártásból kifolyólag véletenül nagy lenne a 35-ös.

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#50) zolee1227


zolee1227
csendes tag

Másnál is késik az óra? Nálam naponta minimum 5 perc a késés, ha be van állítva az idő szinkronizálás, ha nincs.
Ezen kívül rendszeresen megszakad a kapcsolat az órával, ezt az applikációban ott, ahol az idő beállítást kell csinálni, ott lehet látni. Néhány másodpercre megszakad, majd anélkül, hogy bármit csinálnék, visszajön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.