Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) passat77 válasza tatu9 (#49) üzenetére


passat77
tag

Thx....

(#52) tatu9 válasza zolee1227 (#50) üzenetére


tatu9
tag

Késik nálam is, de teljesen random módon. A múlt héten háromszor állitottam be, ezen a héten még nem. A BT kapcsolat már egy hete jó, viszont mostmár nem jelzi a email-t, előtte jelezte. :U

“TRUST. PRAY. OBEY”

(#53) bkercso


bkercso
nagyúr

Már nem is várom annyira.... Ja de, hogy mielőbb visszaküldhessem!

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#54) passat77


passat77
tag

Hát nem hangzik túl jól, hogy késnek ezek az órák! Kezdek én is aggódni. Mások tapasztalata is hasonló?

(#55) agressor12 válasza tatu9 (#52) üzenetére


agressor12
senior tag

Email-t soha nem jelezte a gyári app,nálam nem késik augusztus óta.

(#56) zolee1227


zolee1227
csendes tag

Csak hogy ne ijesszek el mindenkit, jót is írok :D
Az eddig használt telefonról átraktam az órát egy másikra, és mintha megszűnt volna a késés, valamint a rendszeres BT megszakadások is.
Eddig iPhone SE-n volt, azzal produkálta a késést és szakadásokat, most i6S-en van és tökéletesen teszi a dolgát.

(#57) passat77 válasza zolee1227 (#56) üzenetére


passat77
tag

Így már jobban hangzik, én s7 edge-vel fogom használni.

(#58) bkercso válasza zolee1227 (#56) üzenetére


bkercso
nagyúr

Megint várom! :DD
Honor 8-cal lesznek barátok vagy nem.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#59) kemotox válasza bkercso (#58) üzenetére


kemotox
addikt

Együtt utazunk az érzelmi hullámvasúton :D
BTW ha BT-hez kötve a késés, akkor én már megnyugodtam, már rég elengedtem, hogy okosóraként használjam :D

(#60) agressor12 válasza kemotox (#59) üzenetére


agressor12
senior tag

Milyen érzelmi hullámvasutat tud okozni nektek egy 20 dolláros félokos óra?

(#61) kemotox válasza agressor12 (#60) üzenetére


kemotox
addikt

És neked milyen nehéz észrevenni/értelmezni egy kis icipici alapvető mindennapos humort?

(#62) bkercso válasza agressor12 (#60) üzenetére


bkercso
nagyúr

Ennyiér' má' casio-t kapsz...

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#63) agressor12 válasza kemotox (#61) üzenetére


agressor12
senior tag

Neharagudj nem tudtam, hogy ez csak poén volt.

Előző posztok már azok voltak,hogy valaki még meg se kapta csak úton van de fórum kommentek hallatán már küldené is vissza amint megérkezik,mert 1-2 ember rosszakat ír,és ugye mindig az elégedetlenek a hangosak.

(#64) szimeonov


szimeonov
tag

Nekem tegnap hozta meg a postás, Redmi 3 pro (Lineage OS) telefonnal használom, az eddigi tapasztalatok:
- app telepítés után frissítettem a firmwaret 0.2-ről, 0.3-ra
- nem késik / siet számottevően, kb 5-10 másodpercet figyeltem meg
- nem bontja napközben a kapcsolatot. Ha az óra messze kerül a telefontól, majd ismét közelbe került, akkor visszacsatlakozott. Éjszaka bontotta, amikor a telefont töltőre raktam.
- a már korábban említett napi elért cél után többször rezeg, más egyéb „fantom” rezgéssel nem találkoztam. A napi célok (lépés, alvás) átállítása tegnap nem ment, szerver kapcsolat kell hozzá és a lenovo szerverei tegnap este letérdeltek. Ma sikerült beállítanom.
- Hívás/sms/whatsapp értesítéseket használom ezek működnek rendesen, talán annyi, hogy a whatsappon hívást indítok akkor is rezeg
- alvásra, lépésszámra hozzávetőlegesen szerintem jó értékeket számol

(#65) bkercso


bkercso
nagyúr

Az elképzelhető, hogy még nem lehet online regisztrálni?
Akkor hogyan tudom módosítani a lépéslimitet és egyebeket?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#66) szimeonov válasza bkercso (#65) üzenetére


szimeonov
tag

A mobilos alkalmazásban lehet regisztrálni.
Szerintem amit te néztél azok a motorola hordozható eszközök, azaz a Motorola Mobility LLC. a kiadó/fejlesztő.
A lenovo név alatt kiadott órákhoz pedig a Lenovo Group fejleszti az appokat, nem tudom hogy van-e hivatalos EU-s forgalmazás (gyanítom nincs, azért sincs fent a weboldalon).

(#67) kemotox


kemotox
addikt

Nekem nem csatlakozik valamiért :( BT látja, de az app nem találja
Valamint az normális, hogy ha megnyomom a gombot (egyszer, röviden) akkor elállítódik az óra? Nem mintha be lenne így csatlakozás nélkül mondjuk állítva a jó idő.. :D Gondolom ilyenkor a másodperc mutató a töltöttségnek megfelelő számra fog mutatni a 0-100 skálán, viszont vele együtt forog a nagy mutató is.

[ Szerkesztve ]

(#68) kemotox válasza kemotox (#67) üzenetére


kemotox
addikt

Nyilván mire beírtam pont meglett a megoldás, és nyilván lejárt a szerk idő.. Szóval GPS kellett neki, annyira nem értem, de oké. Most frissítek.

(#69) bkercso válasza szimeonov (#66) üzenetére


bkercso
nagyúr

Köszi, sikerült!

Műxik szépen az óra és jól is néz ki (bár a szíja is nagyon szedi a koszt), viszont vannak furcsaságok. Elsőre párosodott a telefonnal a BT-beállításokon keresztül, de másodjára már csak az app-ból volt hajlandó, a telefon nem látta.
Illetve BT-nélkül tegnap fél nap alatt összeszedett 1 perc késést, de ma nem csinálja.

Arra jöttem rá, hogy számomra nincsenek hasznos funkciói, kivéve talán az üzenetértesítést, de ez meg egyelőre nem ér annyit, hogy sokkal gyorsabban merüljön a telefonom a BT miatt. A lépésszámom nem érdekel, valamint a telefon is méri, aludni meg nem tudok benne, mert engem zavar, hogy a kezemen van. A pulzust meg nem hiszem el neki, mert nincs optikai szenzora. Kibontás után különben is 265-öt jelzett...
De olcsó és pofás, így mindenképp megérte az árát!

A Lenovo szerverekre nekem is várnom kellett tegnap, de csak fél perceket.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#70) kemotox


kemotox
addikt

Nekem majd 700 lépést mutatott, pedig csak ültem és nyomkodtam :D Viszont ez a gombnyomásos dolgot nem értem. Megnyomom egyszer és tekeredik egy kicsit, aztán úgy marad, vagy nemtom, de az MP mutató egy darabig nem jár. Figyelem, hogy most hogy is van ez, és kb 5-6 próbálkozással most úgy tűnik, hogy ha megnyomom a gombot, akkor áll be a jó időre. Nem értem most mi ez. Mi a funkciója a gombnak egyáltalán? Annyit sikerült kiderítenem, hogy ha hosszan nyomjuk, akkor lehet ki-be kapcsolni a BT-t, ha meg egyszer megnyomja az ember akkor egy villanással illetve sok, gyors villanással jelzi, hogy be van-e kapcsolva, vagy nem. De ezt a tekeredést nem értem. Amúgy egész pofás, és írtó furcsa. Soha nem hordtam semmit a kezemen.

(#71) bkercso válasza kemotox (#70) üzenetére


bkercso
nagyúr

Van egy halvány százalékmtató a számlapon és a tekeredéssel mutatja, hány százalékátnérted el a napi lépéslimitnek. Szerintem bevárja az időt a továbbindulással, mert visszafelé nem tud tekerni.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#72) kemotox válasza bkercso (#71) üzenetére


kemotox
addikt

Ja hogy az lépéslimit!! Azt hittem töltöttség. Akkor azért van az, hogy csatlakozás előtt kb 50-nél állt meg (fals random érték), most meg már 0-hoz konvergál (valós :DD). Így már értem, köszi :R
Az zavart még meg amúgy, hogy rosszul volt beállítva először az óra, és 1 perccel késett. Újrakalibráltam és mostmár jó. Kellett egy fél nap balfaszkodás, de mostmár minden klafa :)
Ez a lépéses ellenőrzéses cucc tök jó amúgy, rengeteget mászkálok melóban, úgy is kíváncsi voltam, hogy mennyi az annyi. Így hipp-hopp látom, hogy hogy állok.

[ Szerkesztve ]

(#73) szimeonov


szimeonov
tag

A másodperc mutató jelzi az értesitéseket, a bal oldalon van a call felirat, jobb oldalon az msg. A gomb dupla megnyomásával telefon keresés érhető el, elkezd csörögni a telefon.
Pulzust a telefon vakujával "méri" :)

(#74) tomszli11


tomszli11
tag

Sziasztok,
Szerintetek az miért van, ha a telefonon kikapcsolom a Bluetootht meg a gps-t és majd 1 nap múlva vissza és újra használni akarom az óra okos funkcióit, újra le kell csatlakoztatni és új párosítani őket...
Ami sajnos ilyenkor még nem is sikerül sokadikra sem mert az órát nem találja...
Köszi előre is.

(#75) bkercso válasza tomszli11 (#74) üzenetére


bkercso
nagyúr

Nálam az app találta meg, nem a teló BT-je.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#76) tomszli11 válasza bkercso (#75) üzenetére


tomszli11
tag

Nálam sajnos pont fordítva van, az app alig találja meg, a telefon meg mindig :S

(#77) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Nekem ma jött meg! Miden rész működik kivéve az időbeállítás. Hiába állítom be az applikációban, egyszerűen átpörög rajta és csak megy megy tovább. Szerintetek hol rontom el? Próbáltam 12 és 24 órás beállítást is és mindegyiknél tovább ment. A párosítás simán ment.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#78) agressor12 válasza Gery1987 (#77) üzenetére


agressor12
senior tag

Mit állítasz be rajta?

Ugye tudod,hogy az applikációban a kalibrásál menüpontban az órán lévő időt kell beállítani!?

(#79) Gery1987 válasza agressor12 (#78) üzenetére


Gery1987
őstag

Rájöttem, mert azóta beállt. És rendesen jár.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#80) fil


fil
őstag

Kikapcsolni hogyan lehet az órát?

(#81) agressor12 válasza fil (#80) üzenetére


agressor12
senior tag

Sehogy ,csak a bluetooth-ot tudod.

(#82) bkercso válasza fil (#80) üzenetére


bkercso
nagyúr

Hosszan nyomod a gombot, amíg villan egyet a LED. Innentől sima kvarcóraként viselkedik.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#83) fil válasza bkercso (#82) üzenetére


fil
őstag

Sima kvarcórát a koronát kihúzva ki lehet kapcsolni. Ennél ez is kimaradt.

(#84) agressor12


agressor12
senior tag

Már sokadik alkalommal áll meg az órám,van hogy reagál a gombra,van hogy semmi és az elemet ki-be kell tenni.Valami nem stimmel.

Másnál nem fordult ilyen elő?

[ Szerkesztve ]

(#85) bkercso válasza agressor12 (#84) üzenetére


bkercso
nagyúr

Lemerülhetett. Az app mit jelez töltöttségre?

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#86) agressor12 válasza bkercso (#85) üzenetére


agressor12
senior tag

Amikor ujra párosítom akkor teli jezsét mutat,nem hiszem ,hogy az akksi lenne rossz.Most egyáltalán nem akar semmire reagálni,szerintem kuka kb.

(#87) agressor12 válasza bkercso (#85) üzenetére


agressor12
senior tag

Nem hagyot nyugodni a dolog,kiszedtem belőle az elemet és rámértem multiméterrel, 2,5V-ot mutatott már csak.
Kicseréltem az elemet,most megy,majd meglátjuk.Amúgy 2.5 hónapot bírt.

(#88) Gery1987


Gery1987
őstag

Sziasztok!

Nem rég, a múlt héten nekem is megjött az óra, sikerült is beállítani. Azt kell hogy mondjam, hogy ennyi pénzért ez mocsok jó vétel volt. Mindent úgy jelez ahogy kell, nem késik, óra átállítást is behúzta, és ha kapcsolatot veszít magától felépül (Motorola Moto G5....ami Lenovo gyártmány), a lépések pontosak, a pulzust meg megse mértem....vicces a megoldása annak az biztos.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#89) kovjoe válasza Gery1987 (#88) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Általában a megállással azt jelzi az óra, hogy történt valami, amit meg kellene nézni a telefonon.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#90) RBJ


RBJ
addikt

Rendeltem én is egy ilyet. Igaz mi band felhasználó vagyok de csak ha sima óraként használom akkor is megérte.
Az óra beállítást direktbe nem vágom. Szerintem csak a hype ficsör miatt van.
Biztos meg lehetett volna csinálni, hogy a telefon órája alapján automatikusan beállítaná magát az óra.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#91) agressor12 válasza RBJ (#90) üzenetére


agressor12
senior tag

Hogy tudná beállítani egy nalóg óra?Honnan tudja abban a pillanatban ,hogy hol jár a mutató,amihez képest kell neki tekernie.

(#92) RBJ


RBJ
addikt

Remélem nem szíjat rendeltem 17 dollárért. :DDD
Mert a gearbest ten 49dollárba nyomják ezt az órát.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#93) purpledonkey válasza RBJ (#92) üzenetére


purpledonkey
tag

Bízzunk benne, mert akkor én 2 db szíjat rendeltem. :DD
Am meg csak a BoMinH store akciózott, azért van több áron GB-en.
Sz: Alin is volt több helyen ebben az árban.

[ Szerkesztve ]

(#94) fil válasza RBJ (#92) üzenetére


fil
őstag

Szerintem a 49 $-os az az "X" lehetett, nem? Mert ezt már láttam 13-ért is. Mondjuk ez areális ár, többet nem ér...

(#95) RBJ válasza fil (#94) üzenetére


RBJ
addikt

Képek alapján a 9 es. Nem igazán lehet a kettőt összekeverni.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#96) bbubby00


bbubby00
őstag

En is most rendeltem egy feheret GB-rol 5ezer pizir. Kivancsi vagyok, max elajandekozom :D

Eladó Mazda MX5 széles választékban: https://www.facebook.com/hasznaltmx5

(#97) Degeczi válasza agressor12 (#91) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Éppenséggel könnyen megoldhatták volna, h visszajelzést kapjon a mutatók helyzetéről: ha nem is mind a 60 lehetséges pozícióról, de mondjuk a 00:00:00 helyzetről, és akkor kalibrálásnál ebből a kiindulási helyzetbe tekerésből már odaléptethetne a telefontól kapott pontos időre

De nyilván egyszerűbb és olcsóbb így, "emberi visszajelzéssel" - és sokat nem számít, sűrűn úgysincs szükség kalibrálásra.

(#98) RBJ


RBJ
addikt

Megjött a drágasszzágg. :DDD :DDD


Mondjuk az idő beállítás nem ment. a telefon idejét beállítva semmi de mondjuk más több órával más időt beállít. pl most hiába adtam be a 18,08 at éjfélre megyen. :W
watch mode ba a trad watch mode az mit takar?

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#99) RBJ válasza RBJ (#98) üzenetére


RBJ
addikt

Na félreértettem.
Az órán levő időt kell beadni és az alapján kalibrálja be magát a telefon idejéhez. aha.
Vagy nem jól gondolom?
Profil nélkül is használható teljes értékűen?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#100) Degeczi válasza RBJ (#99) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Természetesen... előtted is erről volt szó: máskülönben érzékelő kellene a mutatók pozíciójához ami drágább és valszeg bonyolultabb összeszerelés (ahol a mutatók csak egy fix pozícióban kerülhetnének föl)

Ehelyett az egyszerűbb, olcsóbb megoldást választották, h a felhasználó kalibrálja be a mutatókat. Ezzel nincs is gond, a nagyon ratyi alkalmazással inkább. Úgy érdemes tekinteni rá, h nem okosóra, csak egy szép és kényelmes analóg óra néhány így-úgy használható extra feature-rel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.