Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) fpeter84 válasza Graphics (#17) üzenetére


fpeter84
senior tag

...de lehet nem kéne erőltetnem a Windows 10-et...

Pontosan ez volt a konklúzióm a T400-al... win7-el nagyon faxa gép 8GB rammal és gyors SSD-vel, de a win10 valahogy csak nem állt össze kerekre rajta, mindig voltak fura laggjai, meglepetései... Egyszerűen a core2 generációra nem való a 10, ezt sikerült megállapítanom már több asztali és noti platformmal is...

Ugyan nemrég megvettem a céges T430-at, de per pill napi használatban még a T400 van mert az újat még nem laktam be - elkezdett viszketni a tenyerem de nagyon, már sejtem hogy milyen sorsra jut ha nyugdíjazom végül! :))

Hasonló mókolásokat már én is követtem el a múltban... Nekem ugyan van kínai USB-s SPI flash programozóm, de az bizony csak a 3.3V-os csippekkel szabad összeereszteni, a rossz bios beállítástól téglásodott tabletemben pedig 1.8V-os flash volt - megoldottam pár LVTTL logikai alatrésszel a jelszintillesztést és azóta is vígan dalol a kis gép! Persze azóta fillérekért lehet kapni 3.3>1.8V konvertert is ezekhez a kínai flash írókhoz, így be is rendeltem egyet hogy legyen, de kipróbálni "sajnos" még nem állt módomban :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.