Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Lenovo P780

Hozzászólások

(#101) Victoryus válasza zolka78 (#100) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Olvasd el a téma összefoglalót! [link]
Amikor a FlashTools dolgozik, az más üzemmódban használja a telefont mint a droidtools. Ezért használnak eltérő drivert!
- Kell a Lenovo driver meg kell neki még usb driver.[usb driver] ez is
- FlashToolshoz [link]
Az S110-re szerintem nem megy fel az S125. Próbálj meg egy S110-es romot visszatenni Flashtools-szal.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#102) zolka78 válasza Victoryus (#101) üzenetére


zolka78
senior tag

Kicsit késői a válasz, de kösz a segitséget. Ezekkel a driverekkel ment csak a dolog. Igaz a vcom drivert nehezen fogadta el a win8, de sikerült. És csak az s125 romot tudtam feltenni, az s110 nem ment fel.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#103) Victoryus válasza zolka78 (#102) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Örülök, hogy megoldódott. Az S125 az jó, én teljesen elégedett vagyok vele.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#104) Jeanne d'Arc

Jó kis teszt lett. Ezen az áron ilyen telót nem nagyon kap az ember.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#105) han_lev


han_lev
senior tag

Eddig 4 hónapja használom, az eredeti romjával, és király! Rengeteg telefonom volt már, a legutóbb a HTC Desirevel voltam ennyire megelégedve, csakhogy azért - meg előtte a Diamond2 ért - kétszerannyit fizettem, mint a P780ért.
Mindenkinek tudom ajánlani.

Poco F5/pro

(#106) geeneo


geeneo
csendes tag

Sziasztok, a segítségeteket szeretném kérni, ugyanis úgy tűnik balul sült el a rom csere a telómon...

Az előttem hozzászóló szerencsés fórumozókkal ellentétben nekem korántsem volt tökéletes a gyári rom, de mivel kínából rendeltem a minideal-ről előre rootolva, és egy csomó dolog kínai maradt a nyelvválasztás után, gondoltam a rom-mal van a baj, jobb lesz lecserélni.

Az előretelepített rom bugjai közül néhány:
- a wifi hotspot sose működött, eleve ha a beállításokban rányomtam, azonnal összeomlott.
- a gps-nek kb 5-7 perc kellet, hogy bemelegedjen.
- a flaslight-ot a Powre toggle-el, vagy Tesla light app-al használtam, azért 2 különbözővel, mert néhány perc után megszűnt reagálni az adott programra.
- ha megnyitottam egy "A" kontaktot a telefonkönyvben, majd visszamentem a kontaktlistába és rányomtam egy "B" kontaktra, nem a B-t nyitotta meg, hanem megin az A. Megismételve a lépést jutottam el B-hez, talán valami cache-elési probléma.

A következő cikkből:
[[Re:] Készül a Lenovo P780]
az SLX romot akartam telepíteni, egyrészt mert a gyári helyett ezt írtátok legjobbnak, másrészt mert ki volt emelve, hogy az "S125 helyett" is jó, ami nekem eleve fenn volt.

Csakhogy minden utasítást pontosan követve, csak a cikkben linkelt segédeszközöket használva mégse sikerült a dolog.
El kezd boot-olni, megjelenik a Lenovo felirat, de a képernyő alján ez a kiírás látható:
=> TOOL DL image Fail!
=> uboot is blocking by dl info
(és lenovo forums.ru, bár ez a kép részének tűnik, nem rendszerüzenetnek)

Ez látható kb 20 másodpercig, majd kikapcs, bekacs, és újra ugyanaz a screen (ha minden igaz akkor ez a bootloop).

A custom recovery-t nem tudom indítani. Az indító bill kombinációra (hang le + fel + power) ugyan a bootloop megáll, de ha újra megpróbálom, akkor újra elindul.

Mi ilyenkor a teendő, hogy lehetne ezt megjavítani? Remélem nem ment tönkre az egész.

A segítő hozzászólásokat előre köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#107) ZoleeWolf válasza geeneo (#106) üzenetére


ZoleeWolf
aktív tag

Az S125-re nem lehet közvetlenül felrakni az SLX romot, előtte flashtoolsal fel kell rakni a Life v03 romot!
Ez azért kell mert eltérőek a partíció kiosztás a két romnál.
Nekem is S125-ös volt a telón, és a leírás alapján simán feltoltam az SLX romot, nem bántam meg, jól működik! :)

[ Szerkesztve ]

(#108) Victoryus válasza geeneo (#106) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Még nem ment tönkre. Custom recovery azért nem indul, mert nem települt fel az sem. Flashtools segítségével tedd fel a life romot, utána az slx romot. Fórumot többen nézik, mint ezt a bejegyzést, hamarabb segítenek.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#109) geeneo


geeneo
csendes tag

Először is köszönöm a válaszokat

Másodszor a cikkben szereplő utasításokat pontosan követtem, tehát a life v3 rom flash-elése után kapom a bootloop problémát, az SLX rom-re nem is volt esélyem tovább lépni.

(#110) Victoryus válasza geeneo (#109) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Tehát a flashtoollal feltetted a life romot. Végigment rendesen a telepítés?
Szerintem meg kéne próbálni még egyszer ugyanazt feltenni. Ha nem megy, akkor esetleg próbáld meg a needrom.com-ról az s125-öt. Azt is a flashtoollal.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#111) geeneo


geeneo
csendes tag

Köszönöm a hozzászólásokat, a probléma megoldódott.

west76 fel vette velem a kapcsolatot privátban és skype-on leirányított mindent, úgyhogy most minden úgy működik ahogy kell, óriási köszönet értei west76-nak.

(A probléma az volt, hogy a flash tool-ban a "DA DL All With Checksum" nem volt bepipálva)

(#112) sacro


sacro
tag

Sziasztok !

Szeretnék egy ilyet telót veni. Melyik oldalon érdemes most megrendelni. Illetve segítséget kérek abban, hogy mennyi lesz a végső ára a telefononnak, ha bejön az országba. Érdemes inkább futárszolgálattal, vagy vállaljan be a légi postát?

(#113) Victoryus válasza sacro (#112) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

A végső ár az a mázlidtól függ. Én innen rendeltem: [link] Singapore postával. Mindegyikkel megvan az esély a vámra.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#114) tvamos válasza sacro (#112) üzenetére


tvamos
nagyúr

En a helyedben megfontolnam ezt is!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#115) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Sziasztok!

Eddig nem tapasztalt hiba ütötte fel a fejét nálam :(

A gyári kamera app és a gyári elemlámpa app nem működik, csak egy cache wipeos reboot után. Akkor egy alkalom erejéig rendbejönnek, de a következő alkalommal (mármint amikor valamelyiket is el akarom indítani), akkor azt produkálják, hogy ugyan az app elindul, de a fotónál csak tökfekete kép van, az elemlámpánál meg nem kapcsolja fel a LED-et.

Valaki tapasztalt hasonlót?

Köszönöm:

DH

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#116) Victoryus válasza Den Hadnagy (#115) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

igen, a fórumban írtam róla. S125-ös rommal csinálta. Másik romot tettem rá, azóta nem jött elő ez a hiba. Nekem úgy tűnt, mintha lejárt volna a lenovo camera... ha visszadátumoztam a telefont akkor ment újra. De aztán inkább slx rom.
Még annyi, hogy amikor ezt a kamerás dolgot elkezdte, utána már bármilyen kamera app-pal csinálta.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#117) Den Hadnagy válasza Victoryus (#116) üzenetére


Den Hadnagy
senior tag

Igen, próbáltam másik kamera app-el, az sem ment.

Megmondom őszintén, még nem csináltam romcserét, kicsit tartok tőle, hogy téglázom a telefont :(

Ugyan két apró gond ez, de két elég idegesítő apróság, hiszen gyakran használva vannak.

Köszönöm, megnézem a fórumot!

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#118) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Egy factory reset megoldotta a problémát - 60 perc alatt minden ugyanolyan a telón, mint volt. :))
BTW az én esetemben nem működött amúgy a visszadátumozás sem.

Viszont az SLX-ről sok jót olvastam, lehet, hogy egyszer felkerül.

[ Szerkesztve ]

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#119) Tomaak


Tomaak
csendes tag

Esetleg ha valakit érdekel ,van egy eladó Lenovo P780 kemény műanyag hátlap. Fekete színben.
Érd .priviben.

(#120) davidson10


davidson10
csendes tag

elolvastam a telefonról szóló cikket
egy kukkot sem értek belőle, jól elhaladt a fejem felett a technika :(

(#121) Victoryus válasza davidson10 (#120) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Rövidebben: megveszed, használod :) Sok nyűg nincs vele. Ha nem tetszik a gyári rom, vagy van valami gubanc, akkor telepítesz rá egy másik romot.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#122) tvamos válasza davidson10 (#120) üzenetére


tvamos
nagyúr

De jo esetben eleg egy launcher, az meg a play-bol telepitheto, 1-2 perc az egesz.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#123) TurpiUrfi2


TurpiUrfi2
tag

Sziasztok!

Nagyon tetszene nekem ez a teló de 5-ös kijelzővel sajnos átlépi a 4,5 - 4,7 -es lélektani határomat. Nekem már nagy. Tudnátok bármi kisebbet hasonló ár/értékarányban ajánlani? Fontos lenne az aksi üzemidő, amit nála külön kiemelnek.

Mindenképpen fontos lenne a magyar számlás vásárlási lehetőség, ami most itt kedvezőnek tűnik. Nem elszálltak az áraik:

http://www.muszakibazar.hu/LENOVO-P780-5-MTK6589-Android-4-2-Dual-SIM-3G-okostelefon-Magyar-Nyelv-d553.htm

Olvasgattam a topic-ot, meg az előző hozzászólásokat de a 2 másik Lenovo vagy gyengébb vagy olyan ár amit már nem adnék telefonért...

Köszönöm szépen! Peti

(#124) tvamos válasza TurpiUrfi2 (#123) üzenetére


tvamos
nagyúr

Elolvastad mar az ASZF-et?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#125) TurpiUrfi2 válasza tvamos (#124) üzenetére


TurpiUrfi2
tag

Igen, átfutottam. Miért mire gondolsz pontosan, mire kellene nagyon odafigyelnem?

Köszönet, Peti

(#126) Victoryus válasza TurpiUrfi2 (#125) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ezek csak plusz pénzzel lehúznnak. Te címedre rendelik, akkor még ugyanott vagy, mintha magadnak rendelnéd.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#127) tvamos válasza TurpiUrfi2 (#125) üzenetére


tvamos
nagyúr

Tulajdon keppen az a legnagyobb gaz, hogy a linkeden azt irja alul:
Nem elerheto - Hagyjon uzenetet

Ez sem hangzik jol:
lőszó:

A web áruházunkban többnyire olyan termékeket talál amelyeket azonnali raktárról nem tudunk biztosítani! Az akciós termékek vásárlása előtt mindig egyeztessen a vevőszolgálatunkkal! Mivel a termékeinket nem csak a web áruházban áruljuk, hanem aukciós oldalakon is, így lehetetlen napi szinten ellenőrizni mindenakciós és nem akciós raktárkészletet! A nem raktári termékeket csak egyedi megrendelésre szerezzük be! Ezen termékek csak előreutalással rendezhetők, utánvéttel nem!
A kiválasztott és megrendelt termékeket lehetőség szerint 10-20 munkanapon belül eljuttatjuk a megadott szállítási címre, amennyiben az importőrünknél elérhető. Termék hiány esetén felvesszük Önnel a kapcsolatot és közöljük, hogy mikorra várható termék beérkezése és kiszállítása!

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#128) cool13 válasza TurpiUrfi2 (#123) üzenetére


cool13
őstag

Ügyes kis burkolt reklám ez, nem más.

[ Szerkesztve ]

(#129) Tattix


Tattix
tag

Sziasztok P780-ra létezik a PC Suite angol nyelven?Ha valaki tud róla valamit kérem írjon! köszi!

(#130) szimisi


szimisi
tag

Hali!

Nem tudjátok, hogy várható-e ráncfelvarrás (új modell) a telefonból? Nem tudom eldönteni, hogy várjak-e még vele, vagy vegyem meg most. Köszi a válaszokat! :)

(#131) Victoryus válasza szimisi (#130) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Jó kérdés. Mindig jönnek újabbak... De per pill ezen nem nagyon fog ki semmilyen alkalmazás, kitkat is van már rá.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#132) szimisi válasza Victoryus (#131) üzenetére


szimisi
tag

Erősen gondolkodom, hogy beruházok egybe, te, mint tulajdonos meg vagy vele elégedve? A másik pedig, hogy aki tud, ajánlana egy megbízható forrást, ahonnan be lehetne szerezni jelenleg? :)

(#133) Victoryus válasza szimisi (#132) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én teljesen elégedett vagyok vele. Hát még ha vízálló is lenne... Esetleg használtan innen apróról? Néha szokott lenni.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#134) Axekiller válasza Victoryus (#133) üzenetére


Axekiller
csendes tag

Etotalk-ról rendeltem DHL-el(+42 dollár) 62300 magyar forint volt vámmal mindennel és 7 nap alatt(5 munkanap)itt volt a kezemben,egyszerűen imádom jó választás volt.

Nem haldoklom....így élek!

(#135) o_pegazus_o válasza Victoryus (#126) üzenetére


o_pegazus_o
tag

A muszakibazar.hu oldal 1 év magyar garanciát, magyar számlát ad és el/utolérhető. Természetesen közvetlenül Kínából rendelni olcsóbb, de:
- Nincs 1 év valós MAGYAR GARANCIA
- Nincs magyar számla
- Nincs egyszerű igényérvényesítési lehetőség (paypal dispute időn kívül)
- Áfát valószínűleg a magának rendelő is fizet

Mindenki döntse el, hogy vajon mennyivel kerül rajtunk keresztül többe a telefon? Persze mindig vannak olyanok mint te... :P

[ Szerkesztve ]

(#136) ath válasza o_pegazus_o (#135) üzenetére


ath
senior tag

érdekelne a magyar garancia mibenléte. ezek szerint tartotok raktáron p780-hoz alkatrészeket, és 1 éven belül ingyenesen javítjátok a meghibásodást?

(#137) Victoryus válasza o_pegazus_o (#135) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Én nem látom előnyét egy közvetítőnek. A PayPal megvéd így is. Ha elromlik akkor meg visszaküldi az ember Kínába.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#138) csibe1 válasza ath (#136) üzenetére


csibe1
addikt

Ezt benézted.Éppen az oldal lehúzására hívná fel a figyelmet, nem ő az oldal képviselője. :)

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#139) tonyrulez


tonyrulez
őstag

Műszaki bazárt eddig nem ismertem, ahogy látom most 57760HUF a fekete P780, Minideal-en pedig 42000HUF áfa és vám nélkül. Azzal együtt pedig kb. 55000HUF (ha jól számolok). Szóval sem így sem úgy nem éri meg onnan rendelni. Van 1 év garancia, de feltételezem hogy ők is csak visszaküldik Kínába így még tovább tart elküldeni nekik+Kínába+Kínából vissza+onnan vissza hozzád. Egyébként visszapostázást a kínaiak vissza szokták téríteni?

[ Szerkesztve ]

4 8 15 16 23 42

(#140) ath válasza csibe1 (#138) üzenetére


ath
senior tag

nem az oldal képviselője? "Mindenki döntse el, hogy vajon mennyivel kerül rajtunk keresztül többe a telefon?"
akkor vajon az a rajtunk keresztül mire vonatkozna?
"Természetesen közvetlenül Kínából rendelni olcsóbb, de:
- Nincs 1 év valós MAGYAR GARANCIA"

ezt pedig én úgy értelmezem, hogy magánemberként Kínából rendelve nincs, ellenben a muszakibazar.hu-n rendelve van magyar garancia.
hm?

(#141) Axekiller válasza o_pegazus_o (#135) üzenetére


Axekiller
csendes tag

Lenovo hivatalos oldal....

Okostelefonok

Köszönjük, hogy a Lenovo termékei iránt érdeklődik. A Lenovo még nem értékesít okostelefonokat Magyarországon. Szeretnénk felhívni figyelmét, hogy a Lenovo okostelefonok még nem rendelkeznek minőségbiztosítási tanúsítvánnyal Magyarországon. A Lenovo nem vállal felelősséget vagy kötelezettséget az okostelefonok használatáért. Probléma esetén a Lenovo nem tud technikai segítséget nyújtani, kérjük forduljon viszonteladójához.

Nem haldoklom....így élek!

(#142) csibe1 válasza ath (#140) üzenetére


csibe1
addikt

"ezt pedig én úgy értelmezem, hogy magánemberként Kínából rendelve nincs, ellenben a muszakibazar.hu-n rendelve van magyar garancia."

Ezt mi is támasztja alá? :F
Az oldalon kiírt blabla duma? :(
Azonkívül van valami amivel meg tudod erősíteni a gasranciális dolgokat? :U
Amennyiben nincs, akkor jó lesz ha keresel valamit; mielőtt valaki a fogyasztóvédőknél; vagy más hatóságoknál kezd el érdeklődni. ;) :U

[ Szerkesztve ]

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#143) ath válasza csibe1 (#142) üzenetére


ath
senior tag

hogyhogy mi támasztja alá?? az ő hozzászólása!
"A muszakibazar.hu oldal 1 év magyar garanciát, magyar számlát ad"
ezt állította, majd pedig hogy lehet Kínából rendelni, de akkor nincs magyar garancia, célozva ezzel a fent bemásolt mondatára, hogy rajtuk keresztül van.

én egyszer sem állítottam, hogy Magyarországon lenne Lenovo okostelefonra garanciát vállaló cég. ő ezt állította, amit én megkérdőjeleztem, mivel pontosan tisztában vagyok vele, hogy sem a muszakibazar.hu, sem más oldal/cég nem vállal garanciális javítást/szervizelést ezekre a telefonokra.

teszel egy megjegyzést, hogy "benéztem" ami írt, majd úgy tűnik Te még továbbra sem látod a fától az erdőt..

(#144) Boogerman


Boogerman
újonc

Sziasztok!

Vettem egy Lenovo P780-at, illetve már a másodikat fogyasztom, az elsőt pofára dobtam, így kijelző kukás lett, azt eladtam alkatrésznek, majd vettem egy újat. DE! Ezen az újon, (1.5 hónapos) nem ROW-s rom van, hanem a P780_S136 _140306 van fenn alapból, amivel nincs bajom, csak nem bír ki két napot sem egy töléseel, és nincs gyári androidos internet böngésző, csak a fos chrome van fent. A böngésző gondot orvosoltam Dolphinnal, de az üzemidővel nem tudok megbarátkozni, hogy a 4000-es aksival normál használattal annyit tud mint ha csak 2000-es, vagy 2500-as lenne benne. A régi amit eldobtam, az a P780_ROW_S116_130828 rommal futott, és tudott 3 és fél napot normál használat mellett. Valaki tud nekem segíteni a mostani telefonomra feldobni ezt a romot? A normál használat nálam állandó netkapcsolatot jelent Wi-fin, vagy mobilneten, napi 5-10 hívás átlag 5 percesek. Netezés, cikkolvasás., mélek stb, mint egy normál mai okostelefonnal. Játszani nem szoktam. Én itthon nem merek hozzálátni, tehát ha valaki tudna segíteni a rom cserében megköszönném, pár sörrel, vagy pár ezressel kinek kinek igénye szerint.

Booger

(#145) ath válasza Boogerman (#144) üzenetére


ath
senior tag

itt olvasd el az összefoglalót, ha azután sem világos hogyan tedd fel flashtool-al, akkor ott kérdezz, többen nézik, mint ezt

(#146) Boogerman válasza ath (#145) üzenetére


Boogerman
újonc

Köszi. Próbálkozom, legfeljebb lesz még egy alkatrésznek való. :)

Booger

(#147) NorbertoEco


NorbertoEco
tag

Sziasztok!

Kérdésem a következő lenne:
Az alábbi 2 oldal közül melyik oldalról rendeljem meg a telefont?
1 minideal [link] ---> (ár: 170$) ennek az oldalnak azaz előnye (szerintem) hogy meg tudom kérni a céget, hogy törölje a kínai appokat, EU adaptert küldjenek, kis értéket írjanak a csomagra, illetve root-olják. Mit jelent a google play(pre-install)?
2 tmallbox [link] ---> itt olcsóbb (156$), sőt 7%-os kedvezmény kupon kód is van, de lehetőségem a kérésekre.

A két oldal közül melyikről érdemesebb megrendelni? DHL-el szeretném rendelni (minideal+19$, tmallbox+25$), hogy minél előbb megkaphassam és gondolom az némileg biztonságosabb is.

Nem tudom, hogy melyik lenne a célszerűbb a rendelésre és garancia szempont is fontos lenne, de remélem nem lesz rá szükségem.

Előre is köszönöm a segítséget.

Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

(#148) Victoryus válasza NorbertoEco (#147) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Tmallbox szerintem. .

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#149) NorbertoEco válasza Victoryus (#148) üzenetére


NorbertoEco
tag

Tmallbox-nál a DHL duplája lett :/ szóval most 51$ annyit azért nem ér szerintem... viszont nem tudom, hogy mennyire megbízható a másik csomagküldési mód (Reg SG Post(recommend))
1-2 kiegészítővel még mindig olcsóbb mint a minideal.net, de ugye nem mindig az olcsó a jó...
Nem tudod tmallbox is ad hozzá EU töltőt?
Te miért a tmallbox-ot ajánlottad?

Kérsz egy falat falat? Szólt a falat faló, fa ló.

(#150) Axekiller válasza NorbertoEco (#149) üzenetére


Axekiller
csendes tag

Szia!

Én az etotalk.com-ról rendeltem meg eu töltővel rootolva,szilikon tokkal fóliázva+ajándék fólia DHL-el 1 hét alatt a kezemben volt.

Nem haldoklom....így élek!

Útvonal

Fórumok  »  Szakmai LOGOUT  »  [Re:] Lenovo P780
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.