Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35) valenteen12 válasza zsolt501 (#34) üzenetére


valenteen12
csendes tag

Kedves Zsolt501!
Én a leírás szerint több telepítést is végeztem, nálam minden esetben jól működött, adatot nem vesztettem, sőt a beállítások is megmaradtak (#7-15). Igaz nem fut torrent.
Garancia viszont nincs, ezért azt javaslom, hogy minden fontos dolgot ments a NAS-ról, amíg az adatok elérhetők. A te adataid, a te felelősséged.

Hogy válaszoljak a kérdésre, én csak az SHR kötet egyik lemezét költöztettem egy másik gépbe. A sikeres telepítés után kijavítottam a hibás SHR kötetet.

Ha van teljes mentés, akkor egy, az egyben megpróbálnám. A hozzászólások szerint a te verziód is frissíthető az új verzióra.

Ha egy gépen frissítenék és nincs mentésem, megtartanám a régi pendrive-ot,egy újat vennék, lehúznám az egyik vinyóról a SATA kábelt és úgy próbálkoznék a telepítéssel. Ezzel a megoldással van lehetőség a régi pendrive-ról bootolva visszaállni a régi verzióra.

Javaslom, hogy olvasd végig a hozzászólásokat, ez a mennyiség még bőven emészthető.
Üdv,
A

Ui.: ha mindenki megadná milyen vason fut a rendszere, akkor tudnád, hogy a te vasadnál számítani kell-e problémára. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.