Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#180) ldave


ldave
félisten

Április:

Nagyon felemás hónap volt ez részemről, egyedül a rövidke Moons of Madness-t fejeztem be, olyan 6-7 óra lehetett a végigjátszás. Kevésbe volt horror, mint gondoltam, pár olyan jelenet volt csak, ami egy pillanatra megijesztett, de ez nem is baj :) A fejtőrök változatosak voltak, volt ahol papír és ceruza is kellett, hogy megtaláljam a megoldást. +1

Két új játékot vettem, a Final Fantasy VII Remake-t és a Remnant: From the Ashes-t. Egyiket sem fejeztem még be, az FF-ben a 15. fejezetben tartok a 18-ból, a Remnantot pedig online játszom, amikor együtt a csapat (heti 1-2 este). -2

Amibe még sok időm ment most a hónapban, az a Ikoria: Lair of Behemoths, a Magic legújabb kiegészítője, jók az új mechanikák, eléggé felforgatta a metát.

Ezeken felül pedig két ingyenes játékot próbáltam ki valamivel hosszabb ideig, az Albion Online-t és a Sky: Children of the Light-ot. Az Albion egy sandbox MMO, lekötött pár estére, de aztán csapat nélkül már nem igazán lehetett érdemben játszani. A Sky pedig a thatgamecompany (Flower, Journey) legújabb játéka, egyelőre csak mobilon érhető el, de remélem jön hamarosan konzolokra is, mert nem szeretek ilyesmi játékot mobilirányítással játszani. Kontrollert a telefonra csatlakoztatva is működik, de azért ez nekem nem az igazi élmény.

Éves összetettben 0 ponton állok.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.