Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [LanParty.:] @ sislaciii (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Visszaengedtek a modik?

(#2) LanParty. válasza ^Clown (#1) üzenetére


LanParty.
csendes tag

1hónapot kaptam.

DFI LanParty UT P35-T2R. <3 @ sislaciii Eladó E8500, 8800GTS! PÜ!

(#3) Csillag5


Csillag5
újonc

ezt most nem teljesen értem sislaciii-t visszaengedték vagy ez kacsa? :DDD :F :DDD

(#4) LanParty. válasza Csillag5 (#3) üzenetére


LanParty.
csendes tag

1 hónapot kaptam az eltiltásból, ma letelt, ennyi:D sislaciii vagyok

DFI LanParty UT P35-T2R. <3 @ sislaciii Eladó E8500, 8800GTS! PÜ!

(#5) Csillag5 válasza LanParty. (#4) üzenetére


Csillag5
újonc

áá értem ez esetben üdv
De vigyázz magadra... ;)

(#6) Wictor válasza LanParty. (#4) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem fél év? És azalatt zéró tolerancia? :U

Amúgy meg üdv újra itt! :R

[ Szerkesztve ]

(#7) ^Clown válasza LanParty. (#2) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Értem. De ha legközelebb kiraknak, légyszíves ne küld pü-t, ahogyan azt legutóbb tetted. Főleg úgy, hogy semmi közöm nem volt az ügyedhez.

(#8) Winner_hun válasza Wictor (#6) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az a többi, sokszor bannolt júzerekre vonatkozik.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9) LanParty. válasza Csillag5 (#5) üzenetére


LanParty.
csendes tag

vigyázni fogok, 1hónap alatt nagyon hiányzott az oldal, megváltoztam.

DFI LanParty UT P35-T2R. <3 @ sislaciii Eladó E8500, 8800GTS! PÜ!

(#10) Alexios válasza LanParty. (#9) üzenetére


Alexios
veterán

nagyon hiányzott? olvasni se tudtad?:D

(#11) LanParty. válasza Alexios (#10) üzenetére


LanParty.
csendes tag

olvasni tudtam, de az nem az igazi, meg hardver apró is hiányzott.

DFI LanParty UT P35-T2R. <3 @ sislaciii Eladó E8500, 8800GTS! PÜ!

(#12) 7 válasza LanParty. (#9) üzenetére


7
addikt

En nem igy tudom: [link]

(#13) dízelracer válasza 7 (#12) üzenetére


dízelracer
senior tag

Ennek fényében ha Laci maradhat a másik két főkolomposnak is azonnali amnesztia járna hiába ők kezdték az egész balhét. Nem védeni akarom őket de szerintem ez így lenne korrekt. :K

[ Szerkesztve ]

(#14) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Hello Laci! :DDD
Nem régen emlegettelek.

[ Szerkesztve ]

(#15) Mr.Csizmás válasza 7 (#12) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

[link] erről nem is beszélve :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#16) Dany007


Dany007
veterán

Amúgy nem értem mért kell ezt bejelenteni... Kinemsz***ja le? :D
Én hirtelen azt se tudtam kiről van szó, persze miután olvastam a hsz-eket eszembe jutott...
Legközelebb majd csinálok arról is bejegyzést, hogy mekkorát szartam a klotyón és milyen jólesett... :U

Ja és tény, hogy amíg elvoltál, jött egy új "emberke" ide a logoutra, aki fölülmúl mindenkit aki eddig itt megfordul. Noname bejegyzései hozzá képest egy asztrofizikus monológjához hasonlít... Szóval a fültágítós dolog már nem olyan menő, lett annál durvább is :D

[ Szerkesztve ]

(#17) moha21 válasza Dany007 (#16) üzenetére


moha21
addikt

Linket kérek. :C Én nem találkoztam vele.

Laci üdv újra itt! Bár I_Am utolsó bejegyzésében, mintha végleges tiltás lenne :F

(#18) tibi666 : Rögtön kíváncsi lettél mi? :P

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#18) tibi666 válasza Dany007 (#16) üzenetére


tibi666
senior tag

ki ez az új emberke?

(#19) zoo8800 válasza Dany007 (#16) üzenetére


zoo8800
veterán

kiváncsi vagyok kire gondolsz, mert azt nehéz alulmúlni...

rip and tear, until it is done

(#20) ABE


ABE
őstag

Te Laciiii!

Mondjad már el nékem: miért olyan rohadt fontos dolog ezért bejegyzést létrehozniii, hogy visszajöttél? Érted, ha nyugit akarnál, akkor szép csendben regisztrálsz, és ennyiii, nem kell ezt világgá kürtölniii. Pláne annak tudatában, hogy korábban kaptad az ívet rendesen. Már bocsi, de ha nem írtad volna ezt a bejegyzést, senki észre sem vette volna, hogy itt vagy, semmi gebasz nem lenne. És akkor erre létrehozol egy ilyet, hogy itt vagy megint, és nem kell a balhé. Generálod magadnak a problematikát. Normáliiis?

Persze, tisztában vagyok vele, hogy azt írsz a személyes bejegyzések közé, amit akarsz. De akkor is, ez csöppet pofátlan dolog, leginkább provokálás jellege van...

Dany

Ezmiez a wobe csávó? :Y Húdelemaradtamnemtomhogyan. Hun van a videó? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21) Dany007


Dany007
veterán

Háhá, na ne mondjátok, hogy ti nem jöttetek rá kire gondoltam? :D

wobe 'kollegára'. [link]
Az ő megnyilvánulásait és 'stílusát', meg úgy az egész egomán beképzelt előadásmódját nehéz lesz felülmúlni (mármint alul) bárkinek is.

De ha tényleg nem ismertétek, akkor hajrá. Kezdjétek a videóval, aztán jöhetnek a hsz-ek, aztán miután kiröhögtétek magatokat szívjatok el egy cigit és gondoljátok végig az egészet... :)

[ Szerkesztve ]

(#22) samfishR válasza Dany007 (#16) üzenetére


samfishR
senior tag

ki? hol? ;]

mod: ya vágom.. hát ő nem hagyott mély nyomot.. na kicsit megmoderációztam, nehogy probléma legyen belőle:) megvan róla is a véleményem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#23) zoo8800 válasza Dany007 (#21) üzenetére


zoo8800
veterán

kimaradt, az az egy írása sajnos elkerülte a figyelmem.
De mostantól követem :)

rip and tear, until it is done

(#24) moha21 válasza Dany007 (#21) üzenetére


moha21
addikt

LOL ! Tényleg emlékszem már rá.

Mondjuk, mert tett fel magáról egy vidit, azért szerintem még nn elbújhat mögötte.
Nekem személyes problémám nem volt vele.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#25) Szten Márs


Szten Márs
nagyúr

[link] Érdemes átgondolni.

(#26) művésznő4 válasza Dany007 (#21) üzenetére


művésznő4
csendes tag

Én egyből kapcsoltam, hogy rá gondolsz...:P:U

Szia Laci! Üdv újra itt.....még ha nem is "legálisan" tartózkodsz az oldalon...:U
Viszont akkor kérjük szépen vissza Gamer-éket is...:F
Hiányzik....:(

(#27) Dany007 válasza Szten Márs (#25) üzenetére


Dany007
veterán

Tudom mire gondolsz, csak sajnos itt az első lehetőségből van a legkevesebb... =/

(#28) mephi666 válasza Mr.Csizmás (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is rémlett valami, de nem kerestem utána... akkor hogyisvanez? :U

nem szép dolog, ha valaki így bepróbálkozik, hátha feledésbe merült az újraregelgetés... ott a topikban "nyoma van" :B

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#29) zoo8800 válasza művésznő4 (#26) üzenetére


zoo8800
veterán

még ott van a post a modkerben, és ez a bejegyzés is alkalmas a "nyugalom megzavarására", közel sem biztos, hogy valaki nem fogja kitenni még egy kis időre :U

rip and tear, until it is done

(#30) dízelracer


dízelracer
senior tag

Egyértelmű állásfoglalást kérnék egy moderátortól. Hogyan lehet az, hogy Gamerkiller és Voyage nem jöhet vissza még bő 5hónapig miközben ez a srác itt van mert itt lehet holott az idők végezetéig száműzték az oldalról? [link] Ilyen alapon akkor én meg amnesztiát követelek a kibannolt előző őstag nickemnek... Most elég bunkó leszek (bocs Laci nem a személyed ellen szól) de vagy dobjátok ki vagy nyissátok ki kaput a másik két usernek is.

(#31) 7 válasza dízelracer (#30) üzenetére


7
addikt

Szerintem ne itt offolj. Biztos vagyok benne, hogy vitatják odafent az ügyet, de ha mégis türelmetlen vagy, inkább menj át a Moderációval kapcsolatos kérdések-válaszok totyikba.

(#32) Mr.Csizmás válasza dízelracer (#30) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

-

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33) Szten Márs válasza dízelracer (#30) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Csak egy ötlet, de ez a legkézenfekvőbb: ő eredetileg 1 hónapot kapott, csak azért változtatták ezt végleges kitiltásra, mert vissza is regelt közvetlen azután, hogy a "moderálással kapcsolatos kérdések" topicba le lett írva, hogy 1 hónapig nem regelhet végleges zero tolerancia terhe mellett. Viszont egyáltalán nem biztos, hogy ő olvasta a "moderálással kapcsolatos kérdések" topicot (amúgy sem az a helye a kitiltások indoklásának ugye), vagy az emailjét, ha oda egyáltalán elküldték neki ezt az infót, mielőtt újra regelt volna, így egyáltalán nem biztos, hogy tisztában volt a kitiltásának részleteivel, a visszaengedése feltételeivel. És amennyiben utólag tudta meg az 1 hónapos kitételt, elég igazságtalan lenne érvénybe léptetni az örökös zéró toleranciát.

De majd megerősít, vagy megcáfol egy moderátor.Mindenesetre ha ez a helyzet - és ismétlem, ez tűnik számomra a legkézenfekvőbbnek -, akkor természetesen nincs semmi ok az 5 hónapokat is visszavonni és 1 hónapra csökkenteni és nincs ok a te régi nickedet visszahozni.

yetike: Ezt a topicot tovább offolni már aligha lehet, hisz az egész off. Talán még ezek a legkevésbé azok.

[ Szerkesztve ]

(#34) Piloss válasza Dany007 (#21) üzenetére


Piloss
senior tag

Már törölte a videót :((

De nem is baj,a kommenteken is röhögtem egy sort :D

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#35) Dany007 válasza Piloss (#34) üzenetére


Dany007
veterán

Nemár : O Pedig épp az volt a lényeg... Áááh ilyet nem látni akárhol...
Sry, hogy megint egy embert mint témát feszegetek, de én ilyet azelőtt csak filmekben láttam, azon belül is vígjátékban, soha nem hittem volna, hogy ilyen létezik a valóságban is, és tessék! Itt volt / van, beszéltünk vele, komolyan gondolja magát, láttuk, hallottuk... Elképesztő.

[ Szerkesztve ]

(#36) Piloss válasza Dany007 (#35) üzenetére


Piloss
senior tag

Hátha volt valaki annyira beteg hogy lementette :D

Amúgy gondolj bele,a filmeknek is meríteniük kell valahonnan az ihletet és honnan,ha nem a hozzá hasonlókból?

We exploited "We spread hate. We raised hate. We thought hate to be our savior. We put all our problems we created on the "Island of Devils". As a result that devil was born, to return the hate we gave it"

(#37) LanParty. válasza Szten Márs (#33) üzenetére


LanParty.
csendes tag

igen, de amikor újra regeltem anno nem tudtam, hogy mivel játszom, mivel nem találtam a topicot, kitiltottak, regiztem újra, hogy ez most mi, és Ice linkelt msn-en. legalább egy emailt dobhattak volna, hogy ne jöjjek vissza 1hónapig.

[ Szerkesztve ]

DFI LanParty UT P35-T2R. <3 @ sislaciii Eladó E8500, 8800GTS! PÜ!

(#38) LanParty. válasza Szten Márs (#33) üzenetére


LanParty.
csendes tag

ott a pont, köszönöm!

DFI LanParty UT P35-T2R. <3 @ sislaciii Eladó E8500, 8800GTS! PÜ!

(#39) D1Rect


D1Rect
félisten

- Minek kell csinálni a balhét?
- A zéró tolerancia csak akkor érvényes, ha tud róla a kitiltott?

Költői kérdések....

(#40) Dany007 válasza D1Rect (#39) üzenetére


Dany007
veterán

Így igaz! No offence, de hogy is van? A törvény ismeretének hiánya nem ment fel a törvény betartása alól... :U
Oké, nem vitázom :)

(#41) Szten Márs válasza D1Rect (#39) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

A második kérdés még költőinek is értelmetlen, ha megnézed és értelmezed, hogy mi is történt.

Dany007:
Szerintem nem olyan nehéz értelmezni, hogy mi is történt. Ha szabunk egy feltételt, akkor azt nyílván nem csak a nagyvilágba kiáltjuk, vagy megtartjuk magunknak, hanem tájékoztatni kell azt is róla, akinek azt a feltételt kiszabtuk - különben mit ér, meg milyen alapon várjuk el, hogy a másik betartsa, ha nem is tud róla? A törvényes analógiád ide abszolúte nem passzol, teljesen téves. Hadd ne fejtsem ki, hogy miért, szerintem igen könnyen belátható, ha gondolkozunkr ajta kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#42) mephi666 válasza Szten Márs (#41) üzenetére


mephi666
nagyúr

részben igazad van, de ha mondjuk módosítanak valamelyik kresz szabályon, akkor nem mennek oda mindenkihez elmondani neki... mindenkinek kötelessége utánanézni, mert a rendőr sem fogadja el a: "deháténnemistudtamróóóla" kifogást :B

itt szerintem ugyanez a helyzet: figyelni kellett volna a topikot, ahol a szabálysértés/büntetés is rögzült... (egyébként nem hiszem el, hogy nem lett figyelmeztetve a srác... meg miután megkapta a ban-t, neki kellett volna utánanézni, hogy miért is kapta és mi a tényállás... egyébként ahogy láttam: sokadik reg. volt említve... nem hiszem el, hogy nem kapcsolt, miért törölgették folyamatosan a regjeit és akkor talán nem kellene erőltetni a dolgot)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#43) ollie


ollie
MODERÁTOR

Sislaciii zéró toleranciás, ezért végleg kitettem. A topikjait - az esetleges személyeskedések elkerülése végett - zártam.

***

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [LanParty.:] @ sislaciii (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.