Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62) mephi666 válasza Hieronymus (#61) üzenetére


mephi666
nagyúr

...pár teszten átmentem én is ezek közül, eredményeképp volt hogy egyik ex bemutatott valami családi banzájon a familia egyik felének, ami úgy indult hogy 1 kör pálinka, jött új haver, ismerjem meg, vele is egy kör... hamarosan új ismerős, vele is egy kör :D persze tisztában voltam vele, hogy miből-mennyi kaja után-mennyi mehet, minek lassabb nálam a felszívódása... teszteltek... nagyivó cimborájuk mondta, hogy menjünk át a tanyájára (télen, hóban kb 500m), hozzunk tőle is még bort... persze nála is lement pár pohár a pincében, nekem meg csak tisztult kicsit a fejem a hidegben... ő ráborult az asztalra visszaérve és aludt pár órát :D én elvoltam... utána nem teszteltek többet

Volt nekünk is háziborunk... volt amit karácsonykor 2literes flakonban vittem haverhoz, de fanyar volt, beraktuk a szekrény mögé... majd tavasszal eszembe jutott, belekóstoltam, nagyon finom lett... csillagkaput néztünk, 1rész alatt benyomtam a majdnem 2 litert, mert más nem kért :D ...hát én is átmentem azzal a csillagkapun

Ja én azt tanultam meg, hogy kevertet soha :D nem volt tőle semmi bajom, de az egyszerűen mindennek az alja... 15-20 év után is emlékszem a gusztustalan ízére

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.