Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) Hieronymus válasza Soderes (#60) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez azért bele tartozik a kezdő felnőtt "kötelező" öntesztjeibe. Ha időben nem történik meg, sokkal nagyobb következményekkel jár.
Én ezeket a teszteket teljesítettem.
1. Szomjasan egy korsó sör, egyhúzósra. A balatoni kocsma tele volt velem egykorú kezdő alkoholfogyasztókkal. Miután sikerült a csillagfényes vizeldéig eljutnom különösebb baj nélkül, a korsó sör egy húzóra utazott visszafelé. Miután az alkoholnak másodpercei voltak a felszívódásra és a szomjam sem oltódott, vissza mentem sörözni. Erre a "teljesítményre" többen néztek fel.
2. Éhgyomorra muskotályos fehérbor. Nagy gond ebből nem lett. megtanultam a bor mennyiségét tiszteletben tartani.
3. Kommersz barack pálinka. Megtanultam, alkoholistákkal nem érdemes együtt in ni.
4. Sör - unikum túra. Az unikum is felkerült a barackpálinka mellé, a kerülendő italok listájára.
5. Abból az újborból nem szabad inni, ami még egy kicsit pezsgő hatású. Karácsony előtt nem érdemes erőltetni a borkóstolót. Hangover közeli szituáció egy pohár után. Rendes borból probléma mentes lett volna az a pohár bor.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.