Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Kár hogy ilyen hangos a ventilátora. Pont most keresgélek hasonló kategóriában notebook után. Köszönöm a leírást. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) Lalikiraly válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Szia.
Konektorról igen hangos. Vagyis inkább az hogy nagyon csúnya hangja van.
Most a Windowsban a CPU minimum teljesítményt 80% ról levettem 50 re. Most egy ideje csöndbe van.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#3) Lalikiraly válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Levideóztam a hangját. Néha kb 40 másodpercig megy lehúti magát utána néma. Szerintem egy Acernek messze jobb a hűtése. Ha kell a videó valahogy átküldöm neked.

Onnan látszik, hogy vacak a hűtőrendszer, hogy 39 fok alá nem tud menni.
Hasonló Acer mondjuk az I5 13 gennel 26 fokig lemegy simán. Ez meg a 20 fokos szobában ennyi. Ha meg tudod szokni akkor nincs gond. Nekem az a bajom, hogy maga a gép többi része meg marhajó. Jó rá nézni.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#4) Luck Dragon válasza Lalikiraly (#3) üzenetére

Ha már Acer, nem volt tervben az alábbiak ?
- ACER Aspire A515-57 - i5-12450H, 15.6FULL HD, 1000 GB, 16GB, UHD Graphics, Win11 Pro 249eft

Vagy egy LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 512 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics 259eft

Vagy ha már Dell akkor egy Vostro 3? 3520 & 3525

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#5) Lalikiraly válasza Luck Dragon (#4) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát a Leneovo két kategóriával fentebb van powerben is...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#6) Luck Dragon válasza Lalikiraly (#5) üzenetére

Természetesen, semmilyen rossz szándék nélkül érdeklődöm. Az általad említett Dell 279E, bemutatása nagyon érdekes volt! Kíváncsi voltam, vajon van-e más olyan modell, amelyet fontolóra vettél a döntésedkor?

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) Lalikiraly válasza Luck Dragon (#6) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Igazából én teljesen más kategóriákban nézelődtem.
Ezt a gépet amúgy lehet intel procival is kapni, de a hűtési gond ott is fenn áll. Mondjuk azért ez a Ryzen proci forróbb fejű. Na hát meg a power. Azért csak 8 natív egyforma mag és 16 szál...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#8) Luck Dragon válasza Lalikiraly (#7) üzenetére

Értem :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#9) Hieronymus


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

" A hétköznapi dolgokban nem nagyon fogjuk két vállra fektet."

feketetni.

Még mindig nem olvasod át megjelenés előtt az írást.

"Annyi a különlegessége, hogy a rendszermemóriából lezár magának 512MB dedikált ramot."
Mint mindegyik Vega IGP támogatású AMD mobil processzor.

"Játék közben amúgy simán belenyal a proci a 80 fokba. Ezt én sokallom."
Mivel a processzorban dübörög a VGA kártya, teljesen rendben van a hőmérséklet.
Amúgy a Dell hajlamos saját energiasémát gyártani. Talán azzal lehet optimális a teljesítmény és hűtés optimalizálás.

"a touchpad nem kikapcsolható. (Ha valaki tudja hogy lehet, írja meg kérem!!!)"
Az eszközkezelőben letiltod a hardvert.

A gépelés közbeni véletlen érintés ellen védettnek kellene lennie alapesetben.

"Onnan látszik, hogy vacak a hűtőrendszer, hogy 39 fok alá nem tud menni.
Hasonló Acer mondjuk az I5 13 gennel 26 fokig lemegy simán. Ez meg a 20 fokos szobában ennyi."

Ne viccelj már. Az AMD APU teljesítménye meghaladja az Intelét. Amúgy a processzor energia sémájában beállítható a kívánt hatás.
Teljesítményt, hűtéssel vagy energia takarékosságot szeretnél. Vagy kiegyensúlyozott. Játék esetében kevéssé számít a hűtés hangja.

Amúgy.
Inspirion - kommersz termék.
Vostro - SOHO kategória. A kommersz és az üzleti kategória között van.
Latitude - Az üzleti kategória. A megbízhatóság a fontos, nem a teljesítmény.
Alienware - A gamer kategória. itt a strapabíróság és a teljesítmény is fontos.

Amúgy sok sikert a géphez. Legalább is addig, amíg nálad lesz.

PS:
Machasonulás nincs, Ne azonos kategória. :D

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#10) Tim82 válasza Hieronymus (#9) üzenetére


Tim82
nagyúr

Én úgy látom, a "javításod" is megért volna egy átolvasást.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#11) Hieronymus válasza Tim82 (#10) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Lehet, de ez csak egy hozzászólás. ;]

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#12) Tim82 válasza Hieronymus (#11) üzenetére


Tim82
nagyúr

De így a hozzászólásod úgy indul, hogy képletesen a saját cipőfűződben hasaltál el. ;] Ha már valaki grammar nazi akar lenni, akkor jól kell csinálni. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#13) Fred23


Fred23
nagyúr

Több VRAM-ot nem lehet beállítani?

Ha meg már szóba került a helyesírás: nem formályú, hanem formájú. De amúgy nem vagyok grammar nazi, apróbb hibák, elírások nem szoktak érdekelni.

A gép meg pöpec.

(#14) Lalikiraly válasza Fred23 (#13) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Jóvanna, Beszaladtam a Faszerdőbe majdnem. Na jó a szélét érintettem. Mindjárt javítom a hibákat. Párommal nem nézettem át. Öreg hiba. :D

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#15) Fred23 válasza Lalikiraly (#14) üzenetére


Fred23
nagyúr

:D

Szerintem fölösleges ráfeszülni a témára, a helyesírás is változik, ha lassan is. Nekem érettségi idején még jeles volt a helyesírásom 1999-ben, de tippre ma már csak négyest kapnék, mert egy csomó minden változott, és nem követtem le teljesen a témát. Annyira nem is fontos az egész.

(#16) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nagyjából a kezdetektől követem a laptop "életutadat". Kicsit olyan érzésem van, mintha nem igazán tudnád, hogy mik is lennének a konkrét igényeid, vagy azok mintha folyamatosan változnának; de nyugodtan javíts ki kérlek, ha tévednék. :R

Annyi viszont biztos, hogy azért egy-két kitérőt leszámítva felfelé lépdelsz a - nevezzük úgy - minőségi létrán.

Remélem ezzel a Dell-el megtalálod a számításaidat hosszútávon. :)

Pár szubjektív gondolat.

Belépő szint ide vagy oda, azért elég ritka ebben a szegmensben a fémház megléte, szóval ez egy pozitívum. :)

A kijelző tekintetében - bár egyénenként eltér a kijelző minőségére vonatkozó igény - úgy gondolom, hogy nem kellene kompromisszumot kötni egy laptop vásárlásnál; főleg ha az a terv, hogy monitor nélkül fogja az adott illető használni napi 8 órában. Persze sokan mondják, hogy jó a 60-65%-os sRGB, meg a 250 nit, amíg nem találkoznak egy 100% sRGB-s, 300-400 vagy a fölötti nit-es kijelzővel. Utána az addig jónak titulált kijelző hirtelen nagyon fakó/mosott és sötét lesz.

Ahogy Hieronymus fórumtárs is említette ennek a Dell-nek sok köze nincs a Mac-hez azt leszámítva, hogy ez is aluminium házas, van billentyűzete, trackpad-je, felhasználó felé irányított hangszórói és kijelzője. Viszont formailag, olyan messze vannak egymástól, mint Makó Jeruzsálemtől.

Ha Mac minőséget, formavilágot, nagy trackpad-et és high-end alkatrészeket akarsz Windows-os vonalon, akkor azt ott úgy hívják, hogy Razer (halkan megjegyzem, hogy SZERINTEM amennyi pénzt elköltöttél az eddigi laptopos életutadon az általad bemutatott eszközökre, ha azoknak az árát félre raktad volna, akkor már lehet ne egy fasza Blade 14, 15 vagy 16-od).
Azért merem ezt állítani, mert mindkettőből van itthon jelenleg, valamint volt jópár más gyártótól is laptopom, szóval tudom miről beszélek. ;)

Ami még fontos, ne ess esetlegesen abba a hibába, hogy Windows vonalon olyan gépet keress, ami egyszerre erős, halk, sokáig bírja akksiról, high-end alkatrészekből van összerakva és relatíve olcsó. Valahol, valamiben komprommiszumot KELL majd kötnöd. Tudom, hiszen én már végig jártam ezt az utat. Ezért szereztem be egy M2-es MBA-t, mert ez mind tudja a fentieket, persze az olcsóságot leszámítva. :DDD Egyedül már csak a néha napján történő gaming-re használom a Blade-et, de lehet hamarosan megszabadulok tőle. :U

Minden esetre sok kellemes percet az új szerzeményhez, remélem megtalálod vele a számításaidat. :R

(#17) Lalikiraly válasza Evil Snowman (#16) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát kérlek nem tudok mást mondani rá, csak :R

Tökéletesen igazat adok neked.
Amúgy már ki is néztem a gép mellé egy 24 vagy 27 es LG monitort, ami Type C vel töltené a gépet és kimenne a kép is. Szóval ez a terv.

Én annyiból hasonlítom a Mac hez, mert a színvilág, a billentyűzet elhelyezése, az óriási trackpad. Erre gondoltam.

Amúgy igen, ha ez a kijelző mellé odarakunk netán egy oledet, hát ott már nincs kérdés. Most meglátom, hogy leszek ezzel a géppel. Egyelőre szeretem és a venti zúgással is elkezdtem már megbarátkozni, aksiról már 90% ban néma. Szóval kigyomláltam gondokat.

Megmondom őszintén, ez az első notim, amit 70% ban a kinézet miatt vettem meg.

Ne is mond, amennyi pénzt kiöntöttem vödör csavarokra, meg amennyiket vesztettem, már rég mac air 15 öm lenne. De azt hiszem az a gép lesz a végállomás nálam.

De most örülök ennek, jó rá nézni, a nagy kéztámasz meg minden.

Hát nem szép?

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#18) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Egyébként egy gyors kérdés...

Most néztem, hogy valami kb 60GBt elfoglal a háttértáron. Kijelöltem a látható mappákat és az egész nincs 60GB

Itt van a C megoszlása.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#19) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Ja és amúgy kijavítottam a hibákat és egy két apróságot átírtam.

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#20) Hieronymus válasza Lalikiraly (#18) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Mert a helyfoglalás és a valós méret nem azonos.
Ráadásul egy fájl mellé másikat is lehet csatolni. Ezt csak az első fájl névre hivatkozáson keresztül lehet elérni.
Az MS szeret ilyen fájlokba infót beszúrni, ami az eredi fájlra vonatkozik. Ezek az alternatv sztrimek teljesen kimaradnak a méretszámolásból.
Továbbá az éppen nyitott fájlok méretét sem lehet pontosan lekérdezni.

Nagyjából ennyi.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#21) Petika_


Petika_
csendes tag

Talán új monitor helyett egy USB-C adapter? (Én egy Dell DA310-est ill. WD19TB-t szereztem használtan, a DA310-es elég kicsi, hogy akár a zsebemben elférjen, de csak egy külső monitort támogat.)

(#22) Lalikiraly válasza Petika_ (#21) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

De nincs monitor :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#23) Petika_ válasza Lalikiraly (#22) üzenetére


Petika_
csendes tag

Aha, úgy már más a helyzet ;)

(#24) Lalikiraly válasza Petika_ (#23) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Pont kollégával itt fórumon beszéltem hogy olyan monitort nézek, ami támogatja a 65W PD töltést meg azért USB hub se árt ha van benne, bár szinte mindenem vez nélküli.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#25) KISDUCK válasza Fred23 (#13) üzenetére


KISDUCK
addikt

Az igp-k memória használata jó ideje dinamikus, ha kell neki több akkor majd használni fog többet is. Annyi hogy amit külön lefoglal neki a rendszer 512MB-ot az az igp-é lesz mindenhogyan, más nem fér hozzá, ha jól tudom.

(#26) Lalikiraly válasza KISDUCK (#25) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

igen, ez igaz. Csak először én voltam a láma. Régen vagy van olyan gép ahol ezt lehet állítani. pl többet adni neki. Itt a BIOS ban nincs lehetőség.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#27) Fred23 válasza KISDUCK (#25) üzenetére


Fred23
nagyúr

Asztali gépen állítható is, volt már nálam olyan, mikor az IGP-nek 16 GB RAM-ot adtam. Számomra fura, ha notin nincs olyan, hogy mondjuk 2, 4, vagy 8 GB lehessen, ha úgy tetszik éppen.

(#28) Lalikiraly válasza Fred23 (#27) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Lenovoba AMD nél állítható volt. Hát itt nem. Nem dőlök kardomba. A 16 ból éppen jut neki.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#29) KISDUCK válasza Fred23 (#27) üzenetére


KISDUCK
addikt

16GB memória az igp-nek? [MEME] ryan reynolds but why [/MEME]

(#30) Fred23 válasza Lalikiraly (#28) üzenetére


Fred23
nagyúr

Lehet, jön még majd egy olyan BIOS, ami meghozza ezt a lehetőséget is. Gondolom, a dinamikussal is elmehetsz minimum 2 GB-ig, de talán 4-ig is.

KISDUCK: Ki kellett próbálnom. :D

(#31) Hieronymus válasza Lalikiraly (#26) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nincs mit állítani. Ennyi a minimum. Ha szükséges, akkor többet használ fel az APU IGP része.

Az én gépemen HP Envy, alapból 2GB memóriát foglal le a Vega 10 IGP. Jobban örülnék a kevesebbnek.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#32) Evil Snowman válasza Lalikiraly (#17) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Jól néz ki annyi szent. :) Remélem ez minden szempontból beváltja a hozzá fűzött reményeket. :K
Videó lesz erről is?

(#33) AxBattler


AxBattler
félisten

Ha megint cserére adnád a fejed, ajánlom figyelmedbe a Schenker termékeit.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#34) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Amúgy miért cserélgeted ennyit a gépeket?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#35) KISDUCK válasza AxBattler (#33) üzenetére


KISDUCK
addikt

Szerintem már nem egyszer voltak ajánlva Lalikirálynak a schenker/xmg/clevo gépek és lett belőle asus tuf meg a többi szokásos kefíres doboz. Pár hónap múlva megint tuf vagy valami olcsó eldobható msi, gigabyte vagy acer lesz. Nem rossz májúságból mondom ezt, hanem a korábbi gépek alapján ez a "minta".

(#36) lowzor


lowzor
veterán

Mi az oka, hogy ilyen gyakran cseréled a gépeidet? A Youtube csatornád és a logout blogod alapján szó szerint havonta. Ennyire vonz az újdonság varázsa?
Amit buksz rajtuk, abból már olyan laptopod lehetne, hogy 7 nyelven beszél (ha csak nem 14 napos elállással viszed őket vissza).

(#37) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Kettő gép volt amit visszavittem így mert valóban rossz volt. a Gigabyte és egy Asus tuf is dedikált VGA hibás volt. Mondjuk az Asusban minden is rossz volt a szervíz elmondása alapján

Hát eléggé mániám a laptop. Ó már autót is vehettem volna belőle kb amit elbasztam pénzt rá. De ez a DELL most nagyon jó. Egyszerűen imádom már csak nézni is.
Igen készítek róla majd videót már egy részét le is forgattam

Most is róla írom a sorokat. Sőt a cikket is róla írtam meg teljesen. Már a tapipaddal is bőven elvagyok, alig kell patkány komolyan.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#38) Lalikiraly válasza AxBattler (#33) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hű baszki, durván tápos gépeik vannak.. Rájöttem a Gigabyte innen nyúlta a kinézetet :D
64 GB ram I7 meg RTX 4070 azért odabaszhat csúnyán Kár volt megnéznem, bár igen borsos ára lehet.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#39) KISDUCK válasza Lalikiraly (#38) üzenetére


KISDUCK
addikt

XMG apex 15 talán a legolcsó gép a bestwaren játékra, az 4050-el van szerelve és 1200€, onnét csak felfele van. Mondjuk az intel nuc 15 most 900€, de az A730-al van szerelve, de sajnos az nem kérhető magyar klaviatúrával.
Ha esetleg a távoli jövőben rászánnád magad a bestwareről tudsz rendelni, német webshop és sok gép kérhető magyar klaviatúrával.

[ Szerkesztve ]

(#40) AxBattler válasza KISDUCK (#39) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi a tippet, nem ismertem ezt a shopot!

Nem kedvelem az Asus, de a monitoraik jó, és ezt is elfogadnám: ROG ZEPHYRUS G14

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#41) totron válasza szabonagyur (#34) üzenetére


totron
addikt

Nincs ezzel baj, keresi az igazit. Majd le- és kitisztul. Legalább kétségek nélkül élhet aztán. Megvan a lehetősége a tapasztalásra, hát él vele. Persze lehet ezzel párhuzamosan pótcselekvés is, nem tudhatjuk.

(#17) Lalikiraly, Hát nem szép?
Nem. A jó touchpad mibenléte nem abban áll, hogy szinte 1:1 arányban leköveti a kijelző felbontását és kilométereket kell bebarangolnod a kezeddel. A kisebbek a nyerőbbek szerintem. A nagy csuklótámasz idétlen, még ha a 16:10 képarány alakította ilyenné, akkor is, amely képerarány egyébként igen üdvös. Ezen felül elképzelni nem tudom hogy lehet élni trackpoint nélkül, számomra ennek, és a gombok hiánya teszi végképp groteszkké e gépet. Az utánérzéseket (itt: Macbook) sem díjaztam soha, de ez beállítottság kérdése, milliók vannak el az "olyan mintha" életérzéssel. A használt valami legyen az, ami, ne pedig másvalami hátszelén szörföző elem, egy utánérzés.
Más és más végeiről fogjuk meg ezt az eszközhasználatot, ez azonban ne akadályozzon abban, hogy megéld a gondtalan használatot, legyen benne örömed - egészen addig ameddig nem ugrasz a következő jelöltre.

[ Szerkesztve ]

(#42) KISDUCK válasza AxBattler (#40) üzenetére


KISDUCK
addikt

Te jó ég, az a zephhyrus mire ide ér hozzánk 1-1,5M között lesz. Asus oldalán az újracsomagolt cuccokat is érdemes nézni, van hogy felbukkan valami megérős.
Bestwaren szoktak lenni akciók ahol röpködnek a pár száz eurók lefelé az árból. Meg forgalmaznak vízhűtéses laposokat. Fekete pénteken volt hogy 50 euróért meg lehetett venni kompatibilis laptop mellé "oasis"-t.

[ Szerkesztve ]

(#43) AxBattler válasza KISDUCK (#42) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem csodálom, abba a kis kasztniba ilyen teljesítményt beleszuszakolni.
Engem a mérete/dizájnja fogott meg, de inkább egy Ryzen SoC-al tudnám elképzelni, RTX nélkül, mint pl. ezt a kis csodát: SCHENKER VIA 14 Pro (L23) :B

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#44) Lalikiraly válasza AxBattler (#40) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Zephyrus G14 milyen jól jönne nekem. El sem tudom mondani. Persze kitárgyaltuk, ha nem cseszném el a pénzt, már rég megvehettem volna.

# Köszönöm a jókívánságokat!!! :R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#45) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Viszont esélyes hogy vissza fogom srácok vinni ezt a gépet, mert nagyon vonyít és remeg a ventilátora, már létezni is alig lehet felnyitott képernyő mellett... Töltök fel egy videót róla:

[link]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#46) AxBattler válasza Lalikiraly (#45) üzenetére


AxBattler
félisten

Mit gondolsz, ekkora teljesítménnyel, és ilyen vékony kivitelben melyik gép NEM fog visítani?

Te ezeket mind 14 napra veszed, aztán csalódottan visszaviszed a boltba?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#47) KISDUCK válasza Lalikiraly (#45) üzenetére


KISDUCK
addikt

Remeg?

Ne a feladatkezelőt nézd, hanem hwinfo-t és ott a hőmérsékleteket meg a ventillátor fordulatszámát.

(#48) Lalikiraly válasza KISDUCK (#47) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Igen a venti remeg, még az asztalt is rázza érezhetően.
Nem viccből mondom...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#49) Lalikiraly válasza AxBattler (#46) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hát ezt igen.

Hát a Gigabyte gamer gép nem vonyított így. És nem az hogy pörög a venti, mert persze pörög, csak olyan magas hangszínnel, hogy létezni, aludni pláne nem lehet tőle.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#50) Lalikiraly válasza Lalikiraly (#49) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

ezt@ez.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.