Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mcsabee


mcsabee
senior tag

Nekem nagyon bejön a Ryse. Két napja töltöttem le Golddal (sima Xbox One-om van, nem S), de bevallom őszintén rég szórakoztam ilyen jól videojátékkal. Bár az én ízlésem elég fura lehet, mert egyébként a Star Wars Battlefrontot is imádtam. Igaz, azt PC-n játszottam, több, mint 100 órám van az alapjátékban. Általában Cargót és Drop Zone-t toltam, mikor még játszottam vele, minden percét nagyon élveztem, pedig nem vagyok Star Wars rajongó, a filmek közül sem láttam mindet.

A FIFA 17 április 21-én kerül be EA Accessbe, kíváncsi vagyok a karrierre benne, csak amiatt fogom letölteni.

A Gears 1-et is toltam One-on BC-ben, de nekem elég nagy csalódás volt. Anno 360-on imádtam, de itt valahogy nem tudott elkapni, igaz én ritkán tudok 5+ éves játékokkal őszinte örömmel az arcomon játszani, általában borzalmasan réginek hatnak számomra, és itt nem a grafikára gondolok, hanem az irányításra, a kamerakezelésre, és úgy összességében az egész élményre. A Gears 1 sem volt kivétel ez alól. PC-n le akartam tolni az első Mass Effectet vagy 2 éve, de az is óriási csalódás volt, borzalmasan réginek hatott.

Pedig nem ma kezdtem a "szakmát", C64-en is játszottam, szóval nem az a fajta vagyok, aki szerint a Call of Duty 4 már retro játék. :-)

De az én ízlésem tényleg fura, olyan játékokat szeretek, amiket egy tisztességes, magára valamit is adó gamer nem, Diablo III, Star Wars Battlefront, Ryse. :-D

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

(#2) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Hohó. Nem vagy te fura. Diablo III volt az egyik cím amire költöttem 360-on. És én is korán (habár nem C64-en, de DOS-on és RamboTV-n játszottam már a 90-es évek elején. - Heroes III az örök!)

A Star Warsnak is fogok még egy esélyt adni, mert azért alapvetően (ismerve öngamam) tudom, hogy ez a hiszti inkább szólt annak, hogy valamivel jobbat vártam. Most kipróbálok pár másik játékot és aztán adok neki még egy esélyt.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#3) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A BC címek semmivel sem néznek ki jobban, mint 360-on, csak legfeljebb jobb (stabilabb) a framerate.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) l.skywalker válasza Csapoati (#3) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen, igen. Ezzel tisztában vagyok. De mivel ezeket még mindig nem játszottam ki és van One is - gondoltam akkor ezen fogom végigvinni. Elég snassz lenne, ha a 2 napos One mellett bekapcsolnám a 360-at :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv! Köszi a beszámolót!
Tudnád linkelni, hogy melyik szilikon köpenyt választottad?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#6) l.skywalker válasza AxBattler (#5) üzenetére


l.skywalker
félisten

Szia. Én is kaptam a linket, de ez lett a befutó. Még nem jött meg, de mások véleménye alapján teljesen megfelelő:

1 PCS Soft Silicone Gel Rubber Protective Skin Case Cover For Microsoft Xbox one Controller 8 Colors

És ha kell bütyök is, én azt mondjuk nem használok: (10db-os)

10pcs Black 3D Analog Joystick Rocker Anti-slip Silicone Rubber Covers Cases Caps for XBOX One Controller

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#7) AxBattler válasza l.skywalker (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! Lehet, hogy berendelek majd egy feketét, viszont a bütyköket nem szeretem.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#8) Bogyi007 válasza AxBattler (#7) üzenetére


Bogyi007
veterán

Pedig jó dolog az! Nekem az nélkül már szokatlan az analóg gombákat használni.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#9) AxBattler válasza Bogyi007 (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Végül is nem egy vagyon, kipróbálhatom. Köszi a tippet! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.