Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mcsabee


mcsabee
senior tag

Nekem nagyon bejön a Ryse. Két napja töltöttem le Golddal (sima Xbox One-om van, nem S), de bevallom őszintén rég szórakoztam ilyen jól videojátékkal. Bár az én ízlésem elég fura lehet, mert egyébként a Star Wars Battlefrontot is imádtam. Igaz, azt PC-n játszottam, több, mint 100 órám van az alapjátékban. Általában Cargót és Drop Zone-t toltam, mikor még játszottam vele, minden percét nagyon élveztem, pedig nem vagyok Star Wars rajongó, a filmek közül sem láttam mindet.

A FIFA 17 április 21-én kerül be EA Accessbe, kíváncsi vagyok a karrierre benne, csak amiatt fogom letölteni.

A Gears 1-et is toltam One-on BC-ben, de nekem elég nagy csalódás volt. Anno 360-on imádtam, de itt valahogy nem tudott elkapni, igaz én ritkán tudok 5+ éves játékokkal őszinte örömmel az arcomon játszani, általában borzalmasan réginek hatnak számomra, és itt nem a grafikára gondolok, hanem az irányításra, a kamerakezelésre, és úgy összességében az egész élményre. A Gears 1 sem volt kivétel ez alól. PC-n le akartam tolni az első Mass Effectet vagy 2 éve, de az is óriási csalódás volt, borzalmasan réginek hatott.

Pedig nem ma kezdtem a "szakmát", C64-en is játszottam, szóval nem az a fajta vagyok, aki szerint a Call of Duty 4 már retro játék. :-)

De az én ízlésem tényleg fura, olyan játékokat szeretek, amiket egy tisztességes, magára valamit is adó gamer nem, Diablo III, Star Wars Battlefront, Ryse. :-D

[ Szerkesztve ]

Stay a while and listen...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.