Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) mephi666


mephi666
nagyúr

munkatársammal pár hónapja az alábbi esett meg: (fb-járól másolom a sztorit)

"Furi egy világban élünk :-( . A Lidl melletti parkolóból, index nélkül, féktávon belül elém hajtott egy apuka, a hátsó ülésen a gyerekével. Egy laza dudaszóval jeleztem neki, hogy én is itt vagyok (mert ugye látni nem látott, gondoltam, hallani azért csak hall)! Hirtelen befékezett, megállt és odajött a lehúzott ablakomhoz. Egy kissé ideges volt és beütött a kocsiba. Erre kiszálltam és tettlegességig fajult a dolog. Szerencsémre én voltam a józanabb, ezért én kaptam egyet. Mire lefogtam a csávót és hangosan beszéltem vele, hogy nyugodjon le és húzzon a ..csába. Visszatoltam a kocsijához és mondtam neki, hogy gyönyörű példát mutat a gyerekének. Ekkor már jó sokan álltak körülöttünk. Végül elhúzott, majd én is beültem az kocsimba és el tudtam menni... A látleleten már túl vagyok…"

...nem tudom, de elég gáz, hogy valaki f@sz az úton, megjegyzi neki a másik dudával/fénykürttek/nemzetközi jelzéssel és erre neki áll feljebb és tettlegességig megy :U el tudom képzelni, hogy az ilyen direkt keresi az alkalmat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.