Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát igazából sebességben maradt a PCIe 3.0 szintjén..

Itt csak ennyi a változás PCIe 3.0 -> 4.0

[ Szerkesztve ]

-

(#2) Semplar válasza Graphics (#1) üzenetére


Semplar
őstag

+ 1 kis narancssárga felirat, hogy hajazzon a Samsung -ra. ;]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#3) kopi72


kopi72
aktív tag

a 680 pro tenyleges 6860 / 4980 -hez kepest ez eleg sekely

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#4) kopi72 válasza kopi72 (#3) üzenetére


kopi72
aktív tag

bocs 980 pro es nem 680...

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#5) Graphics válasza kopi72 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sokat mondjuk nem profitál belole az ember, ha ki se használja , marketingnek jó persze

-

(#6) waverider


waverider
senior tag

akinek faj ra a foga, itt figyelje a hetfonkent frissulo heti akciokban. :R
penzt kene kernem a WD-tol amiert ezt reklamozom. a pH! meg tolem :D

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#7) ricsip válasza waverider (#6) üzenetére


ricsip
addikt

Itt hol van a trükk? Azt nézem 25 GBP felett free shipping van hungary-ba. De ha a vámot rábasszák, aztán még arra az afa-t, hol éri meg innen venni bármit is? Tényleg kíváncsi lennék, te szoktál innen venni?

[ Szerkesztve ]

-

(#8) Novver válasza Semplar (#2) üzenetére


Novver
senior tag

Valamivel át kell csábítani a Samsung felhasználókat.
Engem még nem sikerült.
Egy 970 Pro 1TB és egy 980 Pro 2TB ketyeg éppen. HDD terén viszont csak WD. Abból egy 4TB Black teljesít szolgálatot egy rackben.

Life is a game... The game is my life!

(#9) waverider válasza ricsip (#7) üzenetére


waverider
senior tag

itt nem a free shipping a trukk, hanem a massziv learazas.
van ami egyik heten csak harmadarral kevesebb de kovi heten felaron van. amit en vettem teloba msdxc karit 17 ezerben allt meg. azokban a hetekben a legolcsobb volt a Mmarkt ajanlata 28 ezerert. akkor a 11e sporolas mar megerte?
ja, lehet masnak nem eri ez meg a neha maceras utanjarassal.
en kerek elnezest h segiteni akartam a honfitarsaknak :R

[ Szerkesztve ]

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#10) ricsip válasza waverider (#9) üzenetére


ricsip
addikt

Ne sértődj már meg ilyen sebesen! Nem baszogatni akartalak, csak megérteni hol van ebben a biznisz, és állitsak-e rá weboldal figyelőt? Gondolom előre nem küldenek hírlevelet jövő héten mit áraznak le?
Amiket néztem tegnap este, ott ilyen 5 GBP-vel volt olcsóbb 70 GBP-s árnál, a többségnél nincs meg -10% sem. Ha nagyon alkalmi vételnél érné meg, lehet bújni minden nap a listát, v. csak hétfőnként van refresh, elég hetente akkor ránézni?

Britektől mennyire buli EU-ba hozatni így brexit után? Hisz mint fentebb írtam, ha a fináncok elfogják a határon, márpedig biztos elfogják a műszaki cuccokat, vám+rá áfa, és máris drágább mint beugrani az egyik helyi pc boltba.

Engem azzal zaklat az UK oldal h. menjek át ez EU oldalra, ami ide visz: https://shop.westerndigital.com/en-ie/c/weekly-sale és íreknél itt már € -ban vannak az árak. Erre is vonatkoznak az akciók, vagy íreknél tök fgetlen és párhuzamosan kéne nézni az itteni akciójat is? Akkor meg már miért nem pl. a Németo.-os store-t nézegessem? Vagy mindet egyszerre?

Médiamarkt meg nem releváns IT cuccokra, mert kb az egyik legdrágább a boltok közül. Onnan csak akkor veszek ha SOS azonnal kell vmi, mert megdöglött vasárnap délután. Máskülönben csak odamenni, megfogdosni, aztán megvenni máshonnan 20%-al jobb áron.

Na, hirtelen csak ennyi. :U

[ Szerkesztve ]

-

(#11) waverider válasza ricsip (#10) üzenetére


waverider
senior tag

nem sertodesrol van szo, hanem a szokasos magyar virtusrol / kivert kutya esete: segito kezbe is beleharapas van.

WD nem kuld hirlevelet mi lesz kovi heten akciozva.
gondolom, ha annyira vagysz egy ilyen arkategoriaju cuccra, akkor ugyis visszanezel.
hatha olcsobb lesz. ne legyel lusta!

en egy bongeszot csak arra tartok, h az osszes olyan dolog ami jelenleg engem v a csaladot erdekel es van ceges sales / outlet oldaluk uj lapra teszem. es akkor azt abban a bongeszoben heti egyszer megnyitom.
nem nagy ordongosseg heti 2 percet raszanni, h penzt sporolj.

hetfonkent van refresh a WD-nel de van ahol minden nap.
nyilvan ha a nemeteknel vagy az ireknel olcsobb es erdekel meg a cucc / kevesebb a vam/szallitas akkor meg 1 percet raszansz es megnezed azokat is.

en csak utmutatast adtam, es csak arrol irok amit jomagam is probaltam es nyugodt szivvel ajanlok. nekem az irekkel es nemetekkel szallitas / megerkezesi allapot es teljesitesi ido miatt meggyult a bajom nem is egyszer, igy en oket nem ajanlom ezert.
lehet neked mas tapasztalatod lesz.

de nezd, ha egy ekkora meretu kutyurol beszelsz, nem mond mar hogy nem lehet zsebben elhozni ;)

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#12) ricsip válasza waverider (#11) üzenetére


ricsip
addikt

Ja amúgy nem mellékesen: hogy választol ki az UK webshopban Hungary-t shipping address-nek? :U

-

(#13) waverider


waverider
senior tag

ismét - bizonyos termékeknél 50% - leárazás van ;)

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.