Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah, így érdekel!
Az első részt is tűkön ülve vártam, de az a "kamerakezelés" amit kapott nálam tönkretette az egészet, ezzel viszont nem lesz ilyesfajta gond :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az előző rész annyira nem jött be, túltolták a gyűjtögetést, de ez ilyen Donkey Kong jellegű cucc, úgyhogy nagy gond nem lehet. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) XuChi


XuChi
addikt

Ez valóban sokkal tetszettősebb változat. Szerintem a platform játék az legyen 2D-s :)

(#4) Low Noise


Low Noise
senior tag

Nagyon tetszik, csak legyen PC-re is. Pont most gondoltam milyen jó lenne valami paltformer mint régen Amigán. Akár ajánlhattok is ha ismertek platformereket.

[ Szerkesztve ]

(#5) oriic válasza Low Noise (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jön PC-re is. :R

Live-Die-Respawn

(#6) Low Noise válasza oriic (#5) üzenetére


Low Noise
senior tag

Juhúúú! Köszi az infót. Csak az furcsa nekem, hogy két lábon megy, de ettől még nagyon várom :-)

[ Szerkesztve ]

(#7) XuChi válasza Low Noise (#4) üzenetére


XuChi
addikt

Ori and the Blind Forest, Celeste, FEZ, Rayman Origin + Legends, Trine 1-2-3-4, hirtelen ezek jutottak eszembe. :))

(#8) Low Noise válasza XuChi (#7) üzenetére


Low Noise
senior tag

Köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.