Hirdetés

2020. december 2., szerda

Gyorskeresés

(#1) GodGamer5

GodGamer5
addikt

Ez most komoly? 20k-ért ez kb egy (jobb) mobiljáték szintjén van. Ha a XIII remaster lehúzás, akkor nem tudom ezt milyen jelzővel illessem.

[ Szerkesztve ]

NEXT-GEN LOADING... ██████████████]99%

(#2) Raysen623 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére

Raysen623
addikt

Nyílvánvalóan te egy olyan szélsőséget alkotó játékostömbbe tartozol, akik a készülő játékok 99%-a esetén nem nevezhetők célközönségnek. Mindazonáltal úgy vélem a többiek meg fogják találni ebben a játékban is azt amit keresnek.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) BubuHUN86

BubuHUN86
lelkes újonc

Nekem nagyon bejön! Mikulásra ezt kérem 😊

(#4) wesder

wesder
veterán

Úristen... Ez a szinkron valami kicseszett idegesítő.

Einhorn az Finkle.

(#5) KillBorn

KillBorn
aktív tag

Nem mindenkinek jöhet be minden játék. Nekem ez nem tettszik, lehet a korral egyre válogatósabb leszek. :DDD Kicsit túl mitológiai-fantasy az irány, biztos valami újat próbálnak ubiéknál ezzel a vonallal. Nekem már az AC Odyssey is nagyon színes a korábbiakhoz képest, de ez a játék ezzel a rajzolt szerű grafikával nagyon fiatal közönséget célozhat.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#6) mike1334

mike1334
veterán

Fú...amennyire vártam ezt a játékot, ez most nagyon nem jött be. Mondjuk a játékos is elég béna volt a folytonos kődobálás erőltetésével, de maga a játék se nagyon tetszik ez alapján...akkor már inkább a Valhalla (meg persze minden előtt a CP :D )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7) wesder válasza mike1334 (#6) üzenetére

wesder
veterán

Engem a szinkronnal teljesen elvesztettek, pedig még jó is lehet. Majd nagyon olcsóért behúzzuk. Most a CP a legfobtosabb.

Einhorn az Finkle.

(#8) Micsurin válasza mike1334 (#6) üzenetére

Micsurin
veterán

...hogy is írtad? Majd ha digitálisan nagyon occó lesz. Eddig nagyon bejött ez most nem egészen tudom, hogy hova tegyem most konkrétan über gagyinak hatott. :DDD

|Nokia 2600 Classic > Samsung S5230 > Galaxy Mini > Xperia SP > LG G4 / Nexus 9 > Huawei P8 > Honor 8 > Huawei P20 > Galaxy S10| |Xbox live: Pummpe| "A régebbi iPhone-okhoz sem jár a töltő mostantól." iuser:"Ha van pénz majomra, legyen banánra is."

(#9) Ctrl+Alt~Del

Ctrl+Alt~Del
kezdő

Jezusom, ez fajt.

Xbox Series X | PlayStation 5

(#10) mike1334 válasza wesder (#7) üzenetére

mike1334
veterán

Gondolom görög akcentus, de csak tipp. Elég béna, de az zavar a legkevésbé, a többi.... :D

(#11) mike1334 válasza Micsurin (#8) üzenetére

mike1334
veterán

Ezt még úgy se...nagyon bénus...

(#12) L3zl13

L3zl13
nagyúr

A szinkron kicsit idegesítő, de egyébbként tetszett.

Aki hülye, haljon meg!

(#13) oriic

oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként ha van olyan kollega itt, akinek nem itthonról fórumozik és az országában elérhető a Google Stadia, akkor ott kipróbálhatja a demót, ami ingyenes.

Live-Die-Respawn

(#14) wesder válasza oriic (#13) üzenetére

wesder
veterán

Jó is hogy írtad, akkor kipróbàlom. :R

Einhorn az Finkle.

(#15) wesder válasza wesder (#14) üzenetére

wesder
veterán

Jó lesz ez egy 50-es leàrazàsnàl. A csajnak a hangja sokkal jobb, az istenek szinkronja meg még mindig gagyi. Mivel szerettem az Odyssey-t ezért ezzel is biztos jàtszanék egy 50-60 óràt.

Einhorn az Finkle.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.