Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ez most komoly? 20k-ért ez kb egy (jobb) mobiljáték szintjén van. Ha a XIII remaster lehúzás, akkor nem tudom ezt milyen jelzővel illessem.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Raysen623 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Nyílvánvalóan te egy olyan szélsőséget alkotó játékostömbbe tartozol, akik a készülő játékok 99%-a esetén nem nevezhetők célközönségnek. Mindazonáltal úgy vélem a többiek meg fogják találni ebben a játékban is azt amit keresnek.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#3) BubuHUN86


BubuHUN86
csendes tag

Nekem nagyon bejön! Mikulásra ezt kérem 😊

(#4) Wesder


Wesder
félisten

Úristen... Ez a szinkron valami kicseszett idegesítő.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) KillBorn


KillBorn
senior tag

Nem mindenkinek jöhet be minden játék. Nekem ez nem tettszik, lehet a korral egyre válogatósabb leszek. :DDD Kicsit túl mitológiai-fantasy az irány, biztos valami újat próbálnak ubiéknál ezzel a vonallal. Nekem már az AC Odyssey is nagyon színes a korábbiakhoz képest, de ez a játék ezzel a rajzolt szerű grafikával nagyon fiatal közönséget célozhat.

"I guess your purge wasn't efficient enough, Vader!"

(#6) mike1334


mike1334
veterán

Fú...amennyire vártam ezt a játékot, ez most nagyon nem jött be. Mondjuk a játékos is elég béna volt a folytonos kődobálás erőltetésével, de maga a játék se nagyon tetszik ez alapján...akkor már inkább a Valhalla (meg persze minden előtt a CP :D )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#7) Wesder válasza mike1334 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Engem a szinkronnal teljesen elvesztettek, pedig még jó is lehet. Majd nagyon olcsóért behúzzuk. Most a CP a legfobtosabb.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Micsurin válasza mike1334 (#6) üzenetére


Micsurin
nagyúr

...hogy is írtad? Majd ha digitálisan nagyon occó lesz. Eddig nagyon bejött ez most nem egészen tudom, hogy hova tegyem most konkrétan über gagyinak hatott. :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#9) Ctrl+Alt~Del


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Jezusom, ez fajt.

W | W | H | W | W | W | H

(#10) mike1334 válasza Wesder (#7) üzenetére


mike1334
veterán

Gondolom görög akcentus, de csak tipp. Elég béna, de az zavar a legkevésbé, a többi.... :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#11) mike1334 válasza Micsurin (#8) üzenetére


mike1334
veterán

Ezt még úgy se...nagyon bénus...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#12) L3zl13


L3zl13
nagyúr

A szinkron kicsit idegesítő, de egyébbként tetszett.

Aki hülye, haljon meg!

(#13) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként ha van olyan kollega itt, akinek nem itthonról fórumozik és az országában elérhető a Google Stadia, akkor ott kipróbálhatja a demót, ami ingyenes.

Live-Die-Respawn

(#14) Wesder válasza oriic (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Jó is hogy írtad, akkor kipróbàlom. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) Wesder válasza Wesder (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Jó lesz ez egy 50-es leàrazàsnàl. A csajnak a hangja sokkal jobb, az istenek szinkronja meg még mindig gagyi. Mivel szerettem az Odyssey-t ezért ezzel is biztos jàtszanék egy 50-60 óràt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.