Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Egon


Egon
nagyúr

A 100. szintű paragon tower-nek konkrétan mi a mechanikája? Nem igazán akar összejönni, a videók alapján sem... :(
- elsőre a 150. szint környékén leraktam az egyik videóban látható 46 db paragon totemet és 33 db 2-4-0 dart monkey-t (plusz természetesen a 2 db 2-0-5-s és 1-1 db 5-2-0-s és 2-5-0-s dart majom tornyot): ekkor 85-ös szintű lett a torony;
- második próbálkozásra elmentem a 165. szintig, a békesség kedvéért cca. 65 db paragon totemmel és 50 db 2-4-0 dart monkey-val: itt 97. szintű tornyot kaptam;
- utoljára a 170. szinten álltam meg, több mint 70 db totemmel és 55 db 2-4-0 dart monkey-val: ekkor a csodás 99. szint lett a jutalmam - a 100. szint nem akar sikerülni... :W
Most már jó lenne megtudni a tutit, mert ugyan annyi eszem van, hogy nem kezdem a nulláról, de így is elég fárasztó lepakolni 50+ tornyot és felfejleszteni (arról nem is beszélve, hogy ugyan elég sok pénzem van és nem gyenge a védelem, de paragon torony nélkül elég nehéz a 200. szint közelébe jutni: minden egyes körrel közelebb kerülnek a lufik a védelmem végéhez...). A konkrét kérdés: több totem vagy több torony kellene? Esetleg túl sokat rakok le valamiből, vagy még kellene pár plusz kör?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#102) kraftxld válasza Egon (#101) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én a gyerekekkel csináltam co-op-ban, a Lotus island-on ha jól emlékszem és a hajó paragonra mentünk. Ott a vizen elfér egy zsák 0-2-4 hajó és pár marketplace-el elég szépen önti a pénzt. Közben még pár táposabb toronnyal erősítettük a védelmet, Geraldo meg termelte a totemeket.
A srácok is letették az 5. szintű tornyokat, és a 140. pálya körül már egy zsák pénz / totem / damage volt amit a hajók csináltak, úgyhogy simán meglett a 100. szintű paragon.
Nem a szükséges 16M damage-n csúszol el? [link]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#103) Egon válasza kraftxld (#102) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem a szükséges 16M damage-n csúszol el?

Ezt hogy kel értelmezni? 16M sebzést kell már kiosztani addigra, mire megycsinálom a tornyot? Ha igen, akkor miképp lehetséges, hogy a videókban már jóval a 170. pálya előtt meg tudták csinálni a 100. szintű tornyot?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#104) kraftxld válasza Egon (#103) üzenetére


kraftxld
nagyúr

"in addition to $250k collective sacrifice values and 16.2M total damage count"
Tehát az összes torony amiből épül a paragon, annak az össz damage count-nak 16.2M-nek vagy többnek kell lennie.

A hajónál pedig -
Navarch of the Seas is also very easy to achieve a Degree 100 Paragon, due to cash generation also counting as pops for the Paragon leveling

Tehát a termelt pénz is beleszámít mint damage. Double HP moab-al már a 130. pálya előtt össze lehet hozni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#105) Egon válasza kraftxld (#104) üzenetére


Egon
nagyúr

Még mindig nem értem, szerintem félreérthető ez a megfogalmazás.
Vélhetőleg nem arról van szó, hogy az adott tornyok, amibő épül a paragon torony, mennyit sebeztek addig amíg az átalakítás megtörténik, mert a netes videók alapján a tornyok zömét csak közvetlenül a paragonná alakítás előtt teszik le a vidósok, ergo azok a tornyok még nulla sebzést vittek be.
Ha arról van szó, hogy mekkora sebzésre képesek egyébként a tornyok, azt meg hol tudom megnézni?

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#106) kraftxld válasza Egon (#105) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Sztem a feláldozott tornyok által bevitt sebzés. Azért sem lehet bizonyos kör előtt megcsinálni.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#107) Egon válasza kraftxld (#106) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem, az összes torony sebzése számított. Mentem még pár kört és meglett.
Csak a feláldozás körében tettem le a sok dart monkey tornyot, az egyetlen darab ilyen torony ami korábban lent volt, nyilván nem sebezhetett annyit.
Köszi azért a segítséget! :R

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#108) Egon válasza Egon (#107) üzenetére


Egon
nagyúr

Btw hadd dicsekedjek el vele hogy nagy öröm ért tegnap: sikerült 4:35 alatt teljesítenem a race kihívást, így már kettő megvan a háromból... :C
Már tegnapelőtt sejtettem, hogy meglesz, mert volt egy 5:15-ös időm.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#109) Egon


Egon
nagyúr

Jön új paragon tower, a varázslóhoz (már ideje volt): [link]
Vélhetőleg ezzel a csomaggal jön majd ki az új collection event is, tippem szerint június végén vagy július elején (persze pont ekkor megyünk majd nyaralni, úgyhogy az insta tower gyűjtögetés részemről el fog maradni).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#110) Egon válasza Egon (#109) üzenetére


Egon
nagyúr

Asszem nem fogok lottózni: ezek a megérzésein nem igazán jönnek be... :(
A lényeg: elkezdődött a legújabb totem collection event, ami 13 napig fog tartani.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#111) Egon


Egon
nagyúr

Eddig nem nagyon tetszik ez az event. Sajnos két olyan etap is volt, amiben nem volt értelmes torony (a reggel 8 előtti és a mostani etap is ilyen). Amilyen szerencsém van, majd egy csomagban lesz a banánfarm meg a szupermen majom, hogy nehéz legyen a választás - és persze mindez éjféltől... :(
Viszont már az arany ládáknál tartok, gyorsabban haladok a ládanyitással mint gondoltam (bár csak advanced pályákon tolom, nincs hangulatom az expertekkel szívni). Jah, és úgy tűnik végre egyszer megnyerem a területfoglalós játékot... :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#112) Egon válasza kraftxld (#106) üzenetére


Egon
nagyúr

Hogy állsz a ládanyitogatással? :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#113) kraftxld válasza Egon (#112) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Áhh.. nagyjából sehogy, németországban voltam munkaügyben, most meg új telefonra + laptopra költözök. Csak a contested territory-s pályákból csináltam meg párat.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#114) Egon válasza kraftxld (#113) üzenetére


Egon
nagyúr

Nekem olyan vegyes eddig.
Már adott 2 db 5. szintű egységet (heli és repülő), de ma pl. kinyitottam napközben 5 db ládát, Superman majmosat, meg azóta 3 db banánfarmosat is, és persze semmi (még 2 db 3. szintűt is adott egyszer, ami elég gagyi, tekintettel a gyémánt ládára).
Az elején még jónak tűnt, mert az első 5. szintű majmot megkaptam mindössze 7-8 db gyémánt láda nyitása után.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#115) Egon válasza kraftxld (#113) üzenetére


Egon
nagyúr

Vigasztalásképp: ma kinyitottam már vagy 10 ládát (csak a 8-tól 16-ig tartó szakaszban nem kevesebb mint 7 ládát sikerült, 5 Superman és 2 Wizard), és persze 0 azaz nulla darab 5. szintű tornyot kaptam... :(
Tegnap olyan 8-9 ládát sikerült egész nap kinyitni, abban sem volt egy sem.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#116) Egon


Egon
nagyúr

Megjött az új verzió. Van egy új pálya is benne (elég szivatósnak tűnik: folyamatosan süllyed el a pálya 1-1 darabja, utána új útvonalon jönnek a lufik), illetve itt van végre a wizard paragon (500K XP kell hozzá, 750K medium pályán a költsége). Van 4 új quest is. Ami nagyobb baj: sajna pár pályán változtattak picit, pl. a Ravine nevűn nem a jobb, hanem a bal oldali ággal indulnak meg a lufik, a Muddy Puddles-en is egy ággal odébb indul mint eddig stb. Ez azért gáz, mert jó eséllyel van több olyan chimps végigjátszás YT-on, ami ezek után használhatatlan... :(
Továbbra sem jönnek az 5. szintű tornyok.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#117) Egon


Egon
nagyúr

Pár apróság a jelenlegi event-ről, illetve az új verzióról.
1. Az új pálya nehézsége, hogy 18 körönként leszakad a jég egy része, és új nyomvonalon jönnek a lufik. Érdekes lesz a chimps játékmód behúzása, mivel ott ugyebár nem lehet eladni a tornyokat...
2. Az event rotációba is belenyúlt az új főverzió: teljesen új sorrend lett bevezetve, nem túl szerencsésen. Jelenleg két, egymást követő négyesben is csak gagyi tornyok vannak, korábban ez nem nagyon volt jellemző.
3. Mintha a ládanyitogatás során kapott tornyok szintjének valószínűségébe is belenyúltak volna (esetleg csak nekem van pechem, és/vagy korábban volt mákom). Eddig még sosenem volt olyan, hogy gyémánt ládák nyitogatása során, egymás után háromszor is csak 2 db 3. szintű tornyot adott volna - márpedig ma előfordult... :( Korábbról még két ilyen esemény sem rémlik, nemhogy három... :( 5. szintű tornyot meg már napok óta nem kaptam (még mindig 2 db-on állok), pedig ma - részben a negatív sorozaton való felpaprikázódásom végett - extra sok ládát nyitottam: a 8-16-ig tartó szakaszban pl. 9 azaz kilenc ládát sikerült kinyitni (személyes rekord), a jelenlegi szakaszban pedig 4 nyitott toronynál tartok; és mivel kora reggel is nyitottam egy ládát, lassan meglesz a 15. - 5. szintű torony nélkül... :W

Jól eldumálok itt magammal...

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#118) kraftxld válasza Egon (#117) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én most jutottam a gold ládáig, lett 1-2 értelmesebb super monkey.
Az új pályát még nem próbáltam, lassan haladgatok, meg 1-2 másik achievementre gyúrok :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#119) Egon válasza kraftxld (#118) üzenetére


Egon
nagyúr

Melyik acsikra gyúrsz? Nekem most még pont egy tucat acsi hiányzik, de van 1-2 amit relatíve könnyű lenne behúzni (az 1000 db helikopteres áthelyezés 93%-on van).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#120) Egon válasza kraftxld (#118) üzenetére


Egon
nagyúr

Amúgy téged mi motivál az insta towerek beszerzésében? Nekem leginkább arra kellettek, hogy a húzósabb pályákat könnyebb legyen letudni. Most már, hogy gyakorlatilag elfogytak a pályák (a Dark Dungeons no meg az új pálya kivételével, minden pályán megvan minden játékmód - kivéve ofc a chimps játékmódokat kb. a fele pályán, de ott úgysem lehet segítséget használni), én nem nagyon látom értelmét gyűjtögetni (hagytam annyit tartalékban, hogy ha bármi lenne, tudnék használni, de pl. a múltkor berakott képhez képest, elszórtam vagy 18-20 db 4-x-x-es Superman majmot, ahogy nézem). Komplett kollekciót kirakni meg majdnem lehetetlen (főleg, hogy paradox módon leginkább 2. és 3. szintű tornyok hiányoznak - no meg persze az 5. szintűek), max. úgy lehetne, ha az ember extrém mennyiségű időt és/vagy pénzt ölne bele a játékba.
Jelen event végére még összeszedek annyi tornyot, hogy kényelmes legyen a maradék pálya, de szerintem többet ilyen hardcore módon már nem fogok gyűjtögetni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#121) Egon


Egon
nagyúr

Visszaállították a korábban a verzióváltással elcseszett indulási sorrendeket.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#122) kraftxld válasza Egon (#120) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nagyjából semmi, az achievementek megvannak, insta monkey-t nem nagyon használok amúgy sem.
Ezért se pörgetem, talán 1-2 diamond ládát kinyitok az event végére.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#123) Egon válasza kraftxld (#122) üzenetére


Egon
nagyúr

Így már értem, hogy miért nem pörgeted... :) Mennyi acsinál tartasz amúgy, és mi az ami nincs meg?
Amúgy vasárnap jó napom volt: kinyitottam 4 vagy 5 banánfarmos ládát délelőtt, és mind az 5 szupermenes ládát délután (plusz talán még egyet nyitottam este). Adott is aznap 2 db 5. szintű tornyot: 1-1 banánfarm és szupermen lett a jutalmam (előbbi 0-0-5-ös: ilyen még nem volt). A vicces az volt, hogy tegnap mindössze egy darab ládát nyitottam a 8-tól 24-ig tartó szakaszban, és abban is volt egy 5. szintű torony (mivel semmi értelmes majom nem volt ebben az időszakban, hasraütésszerűen választottam a tengeralattjárót).
Így ezen event során jelenleg 5 db 5. szintű toronynál tartok (kíváncsi vagyok, lesz-e még, vagy ennyi volt).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#124) Egon


Egon
nagyúr

Sikerült végül 5. szintű tornyot bezsákolni?
Btw kipróbáltam az új paragon towert, annyira nem nagy szám, bár látványos.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#125) Egon


Egon
nagyúr

3:47 alatt megcsináltam a jelenlegi versenyt, de ez sajnos még mindig több 47 másodperccel annál, hogy behúzzam a kapcsolódó acsit... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#126) kraftxld válasza Egon (#124) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Egy diamond ládát nyitottam, abban meg csak 2 db negyedik szintű volt.
Nagy a pörgés, nyár van, meg kicsit bele is fásultam a játékba.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#127) Egon válasza kraftxld (#126) üzenetére


Egon
nagyúr

Na ja, egy kicsit én is. Frusztráló, hogy a 3:47-es időt még megközelíteni se tudtam az újabb játékok során... :) Mondjuk helyette megcsináltam másik acsit, ez is valami.
Nekem amúgy elvileg 9 db 5. szintűt adott (legalábbis ahogy összeadtam, ennyivel van több mint legutóbb), a végére belendült kicsit (sajnos az utolsó napon, csütörtökön annyi sz*rság volt, hogy összesen 2-3 ládát sikerült csak kinyitnom egész nap, ott már nyilván nem kaptam semmi komolyat).
Az biztos, hogy a következő event-en már kevésbé leszek aktív: nincs mire gyúrni. Az összes pálya valamennyi játékmódját kipipáltam, már csak a chimps pályák vannak (a hétvégén egyet azokból is megcsináltam, elvileg 34 db van még hátra), és már csak 10 acsi maradt (egy részüket ráadásul nem is tudom pörgetni, de idővel kis erőfeszítéssel is meglesznek).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#128) Egon


Egon
nagyúr

Megint van collection event, gyűjtögessetek helyettem is, most nyaralok... :B

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#129) Egon válasza kraftxld (#126) üzenetére


Egon
nagyúr

Hogy meg a gyűjtögetés? :)
Én inkább az acsikra meg a maradék chimps pályára gyúrok, de azért már esett le ez-az... :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#130) pingtest


pingtest
tag

Ha majd valakinek egyszer van kedve segíthetne pár acsiban, vagy elmagyarázásában. Angol tudásom hiányában még videókból sem értek ezt-azt. :(

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#131) Egon válasza pingtest (#130) üzenetére


Egon
nagyúr

Hajrá, tedd fel a konkrét kérdést (esetleg előtte olvass vissza kicsit, pár acsi már kitárgyalásra került itt a topicban).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#132) pingtest válasza Egon (#131) üzenetére


pingtest
tag

Á nem is tudom, rengeteg van. Meg multiban is jól jönne a segítség. Elfogadom, hogy ez a játék nem lesz kimaxolva, ehhez én nagyon gyenge vagyok.

Ha valaki segítene, hálám jeléül megajándékozom játékkal steamen, jobb ötletem nincs hirtelen. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#133) Egon válasza pingtest (#132) üzenetére


Egon
nagyúr

Hát így nehéz lesz... :)
Elég ha beírod az adott küldetés megnevezését, és elmagyarázom. Nekem már csak 6 db van hátra, és abból is 3-4 meglesz hamar.
Egyetlen küldetés van, amit csak multiban lehet megoldani, az összes többi megy anélkül is (pontosabban megy random multi meccseken is, nem kell másik humán közreműködése).
Jah, és ofc nem tartok igényt ellentételezésre... :)

[ Szerkesztve ]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#134) Egon


Egon
nagyúr

Véget ért a collection event. Pár saját tapasztalat:
- bár elég kevéssé voltam aktív a korábbi alkalmakhoz képest, így is sok 5. szintű tornyot sikerült bezsákolni,
- ami emlékezetes volt: előfordult, hogy az összes kapott torony 5. szintű volt (igaz, sajnos "csak" 2 db tornyok kaptam arra az alkalomra): két 5. szintű druidával gazdagodtam ezen alkalommal;
- mivel most már gyűjtemény jelleggel kezelem az insta towereket, rámentem arra, hogy olyan típusú tornyot zsákolok be, amiből még nincs 5. szintű, ennek eredményeképp már csak mérnök és alkímista típusokból nincs arany tornyom, a többi 21-féle toronyból van legalább 1;
- hasonlóan emlékezetes volt még két esemény: egyrészt tegnap pár órán belül kétszer is kaptam arany tornyot, másrészt ma délelőtt, percekkel az event vége előtt, az utolsó ládanyitásom során is kaptam arany tornyot (5-0-0 hajót)... :C

Most már tényleg jöhetnek a chimps pályák (az a huszonpár ami maradt), illetve a megmaradt acsik... :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#135) Egon


Egon
nagyúr

Megjött a 38. verzió [sóhaj].
Többek között kaptunk egy új intermediate pályát, három új questet, stb.
Sosenem fogom végigvinni ezt a játékot... :(

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#136) kraftxld válasza Egon (#129) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Őszintén szólva én most pihentetem kicsit a játékot, kicsit belefásultam, aztán most nyáron mást tolok :D (Bicaj, BP, Velencei tó, Balaton, sör / kaja, mozgás :D)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#137) Egon válasza kraftxld (#136) üzenetére


Egon
nagyúr

Neked van igazad... :R :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#138) Egon


Egon
nagyúr

Lassan lejövök a játékról, mint a drogról: elfogytak az értelmes kihívások.
Már csak 3 acsi maradt: 3 perc alatt nem fogom megcsinálni a versenyt (ez vélhetőleg megoldatlan marad), a napi ládanyitogatás még vagy 4 hónapig eltart, mire meglesz a hozzá kapcsolódó acsi, az 500 db versenynek meg a fele sincs meg (de most már az is gyorsabban fog menni, mert rájöttem pár dologra, hogy miképp lehet gyorsan kipörgetni).
A chimps pályákból 13 darab maradt (4 advanced és 9 expert pálya), de ezek extra szivatósak, van amit már tucatszor próbáltam és nem jött össze (sok esetben nem jó a netes videó).
Vagy 3 chimps pályát is sikerült videó nélkül megoldanom a nehezebbjéből; ha lesz kérdés ezzel kapcsolatban, tegyétek fel nyugodtan, igyekszem segíteni.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#139) Egon válasza Egon (#138) üzenetére


Egon
nagyúr

Próbálgattam a maradék chimps pályákat megcsinálni, de nem igazán megy, a videók alapján sem... :(
Ami maradt:
- midnight mansion,
- x factor,
- mesa,
- peninsula,
- dark dungeons,
- sanctuary,
- ravine,
- flooded valley (itt juttottam a legtovább, de sajnos a Pat-tel vitt végigjátszás 98. és 99. szintjén is sikerült meghalnom, és nem nagyon van lelkierőm harmadjára is belevágni),
- bloody puddles,
- workshop,
- quad,
- muddy puddles,
- #ouch.

Ha valakinek van ezek valamelyikéhez tutira működő végigjátszása, az ne tartsa magában... :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#140) Egon válasza Egon (#139) üzenetére


Egon
nagyúr

X factor behúzva. Egy régebbi videót próbáltam: [link]
Nem volt bonyolult, és elsőre sikerült... :R Egy kicsit drágább lett minden a videó készítése óta, így egy kicsit később tudtam fejleszteni időnként, de szerencsére ez nem okozott gondot.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#141) Egon válasza Egon (#140) üzenetére


Egon
nagyúr

Mesa chimps szintén megcsinálva, ez alapján: [link]

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#142) pingtest válasza Egon (#141) üzenetére


pingtest
tag

Kitartó vagy.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#143) Egon válasza pingtest (#142) üzenetére


Egon
nagyúr

Azért a végletekig nem: az utóbbi napokban már inkább hanyagoltam a játékot.
Ha játszom, szórakozni szeretek, nem szívni. Jó dolog, ha van kihívás, de ha átesik a ló túloldalára, azt nem szeretem.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#144) pingtest válasza Egon (#143) üzenetére


pingtest
tag

Ezzel én is így vagyok. De sokszor érzem úgy a játékoknál, hogy nem szórakozom, hanem idegeskedem inkább, mert nehéz vagy csak annak találom. De lehet már csak megöregedtem.

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#145) Egon


Egon
nagyúr

Megint van collection event, már egy ideje tart, gyűjtsétek a jó kis insta towereket... :)

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#146) Egon


Egon
nagyúr

Megvan a Workshop chimps is, elsőre sikerült, ezen videó alapján (pedig kicsit el is csesztem): Workshop CHIMPS Black Border Guide: A király visszatér — Nincs több megtorpanás! (BTD6) - YouTube

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#147) Egon válasza Egon (#146) üzenetére


Egon
nagyúr

Sikerült a Quad chimps pályát is végigjátszanom, igaz nem elsőre, de többnyire én bénáztam (nagyon figyelmesen kell játszani, különösen a 90. kör után; és el kell olvasni a kommenteket is: a 89. körben extra beavatkozásra is szükség van).
Quad CHIMPS Black Border Guide: Battle of the ISAB Monkeys (BTD6) - YouTube

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#148) Egon


Egon
nagyúr

Ha valakinek hozzám hasonlóan nincs meg a 3:00 perces race acsi, akkor jelen versenyt próbálja meg, jó esélyt kínál (én legalábbis most értem el a legjobb időmet (03:05), de türelem kell hozzá, ami nekem már elfogyott mára).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#149) pingtest


pingtest
tag

Biztosan izgultál. Nálam kizárt dolog, hogy meglesz. :(

Steam: http://steamcommunity.com/id/bbikass/

(#150) Egon válasza Egon (#148) üzenetére


Egon
nagyúr

Nem izgulok rajta különösebben, már annyira nem köt le a játék (chimps pályát már vagy egy hónapja meg sem próbáltam megcsinálni, napi kihívásokat csinálgatom, meg néha 1-1 területfoglalós játékot, és kb. annyi). Azóta már végigtoltam (2 pálya híján) a Kingdom Rush legújabb részét, meg ha van egy kis időm, a Rage 2-vel játszogatok.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.